החיפוש הייחודי של Gרר

25306yosef

New member
נאה דורש נאה מקיים.

אין לך על מה להלין אלא על התנהגותך התוקפנית נגדי ובניגוד לכללי הפורום.

ועוד הרחקת לכת כאשר סיפרת לכולם שראית את מדריך גומיו ואף החזקת אותו בידייך.

אז על מה יש לך בכלל להלין?

נאה דורש נאה מקיים.

אולי תתחיל להירגע? לי אין קשר לתחום וגם אני קראתי זאת באחד

הפרסומים העיתונות או ברשת. תשאל אותי איפה - לא אוכל לענות לך כי זה לא מספיק חשוב היה בעיני.
אשר לקשר של החתולית לאנשים בתחום, זה לא סוד ואין בכך שום בעיה בהיותה מנהלת הפורום הזו. גם למנהלות הקודמות היו קשרים כאלה ואחרים בתוקף תפקידן.
כל עוד קשרים אלה אינם מנוצלים לרעה זה בהחלט בגדר הסבירות וכל ה'חקירות' המטופשות האלה שלך מיותרות.

25306yosef

New member
אז הנה, גם את כותבת ולמעשה מודה שיש לה קשרים בתחום

את כותבת שהקשר של החתולית לאנשים בתחום, זה לא סוד ואין בכך שום בעיה בהיותה מנהלת הפורום.

ולכן ככל הנראה היא מרשה לעצמה כמנהלת הפורום ובניגוד לכללי הפורום לתקוף אותי בכל דרך אפשרית ואף לכנות אותי טרול ולטעון שאני מפגין בורות שלא תאומן. כמנהלת הפורום היא חצתה גבול לאין לחצותו וגם פעלה בניגוד לכללי הפורום כאשר החליטה לתקוף אותי בכל דרך אפשרית ולכנות אותי טרול.

והיא עוד דורשת התנצלות?

היא זו שצריכה להתנצל על כל הדברים שכתבה עלי בניגוד לכללי הפורום.

נאה דורש נאה מקיים.

אני גם מודה שהיא מנהלת הפורום, מודה שהיא אשה ולא גבר,

מודה שהיא גרה בשרון ולא בירושלים....מודה בכל מה שידוע ומובן מאליו.
מרגע שיש בפורום אחת לשבוע שרשור עם הודעות יחצ"נות רשמיות -באישור ואולי אפילו ביוזמת הנהלת תפוז - מובן מאליו שיש לה קשרים בתחום. אחרת מי יקבל את ההודעות השבועיות?
אשר לשאר טענותיך, זה ביניכם. לא בדקתי כל תגובה של כל אחד מכם מול כללי הפורום.
יכולה רק להעיד כקוראת מן המנין שבאמת עלית פה לכולם על העצבים. כמה אפשר לחרטט על אותו נושא?

25306yosef

New member
גם אם עליתי פה לכולם על העצבים,

אין כל סיבה לתקוף אותי בכל דרך אפשרית ולכנות אותי טרול.

יש דרכים אחרות לנהוג במקרה שכזה ותקיפת גולש בכל דרך אפשרית ע"י מנהל הפורום אינה הדרך המקובלת והיא כאמור גם בניגוד לכללי הפורום.

כמנהלת הפורום היא חצתה כאמור גבול שאין לחצותו.

החתולית

New member
מפנה אותך שוב לתקנון הפורום ולתקנון תפוז

השגות על ניהול פורום במסרים בלבד. תלונות להפנות להנהלת הפורומים.

superman1234

New member
נא להיכנס לכוננו ספיגה.

עכשו תתחיל להציף ב "אתרים המתבססים על חומר פרסומי של משרדי יחסי ציבור" ?
ד"א, נכון להיום, איך אתה בוחר מסעדה , כשבא לך לאכול ארוחת גורמה רומנטית למשל ?

25306yosef

New member
נכון להיום אני נכנס לאתרים של המסעדות ומתרשם מהם.

לאחר מכן אני בודק את התפריט של המסעדה כפי שמפורסם באתר האינטרנט.

לאחר מכן אני נכנס למסעדה באופן פתאומי (אני מפתיע אותם ללא כל הודעה מוקדמת) ומתרשם מהמסעדה ומהריחות שבמסעדה.

לאחר מכן (אם הכל תקין) אני מבצע ארוחת טעימות (באותו יום שאני מפתיע אותם) ומתרשם מהאוכל ומאיכותו של האוכל.

זו השיטה שלי כיום לבחור מסעדה. ובכלל לא על פי המלצה זו או אחרת באינטרנט.

Gרר

New member
לא הבנתי מי בסופו של דבר יותר מופתע

אתה או המסעדה

25306yosef

New member
המסעדה אמורה להיות מופתעת מכך שהגיע מבקר...

מבקר מלשון ביקורת, והכוונה לביקורת פתע.

אין לי שום ציפיות מיוחדות מהמסעדה המבוקרת ולכן אני לא יכול להיות מופתע. הציפיות שלי הן דווקא שלאחר כמה דקות אני אלך למקום אחר בגלל כמה דברים שלא מוצאים חן בעיניי, כמו ריח לא נעים של טיגון, חוסר אדיבות של העובדים, מקום מטונף, וכו...

superman1234

New member
אני מניח שמלכתחילה אתה פוסל כל מסעדה שאין לה אתר אינטרנט.

בדקת את התפריט. התרשמת נניח לטובה.
אתה נכנס למסעדה בהפתעה. - לידיעתך כל מי שנכנס למסעדה ולא הזמין מקום מראש , נכנס בהפתעה. במסעדות מבוקשות , המארחת בכניסה לא תיתן לך להיכנס אם לא הזמנת מקום והמסעדה בתפוסה מלאה. - מה תעשה ?
לא תקבל שום ארוחת טעימות מפני שלא יתנו לך בכלל להיכנס.
אקיצר, כנראה שהרבה זמן לא אכלת במסעדה טובה.
המסעדות היחידות שאתה יכול להיכנס אליהם בהפתעה, הן מסעדות מזרחיות שמשתמשות אך ורק בשמן תעשיתי מזוקק. או פלאפליות שמשתמשות בנ"ל.

25306yosef

New member
אני תמיד מצליח להיכנס לתוך מסעדה וגם כשהיא מלאה.

אני הולך למסעדות רק בימי חול (בימים ראשון עד רביעי) ולא בסופי שבוע ולא בחגים או מועדים.

אם המסעדה מלאה ואין מקום פנוי (ראה מה כתבתי מעלה), אז סביר להניח שהמסעדה הזו לא מתאימה לי.

אם אין למסעדה אתר אינטרנט והיא לא מפורסמת באיזה פרסום מקצועי (כמו מדריך מסעדות של אביטל ענבר וכו...), אז סביר להניח שאני לא אדע בכלל על קיומה.

עכשיו, מה זה אצלך מסעדות מבוקשות בישראל בימים ראשון עד רביעי?

אני מניח שמסעדות מבוקשות שכאלה לא מתאימות לי בכלל.

במסעדות שאני הולך אליהן (בימים ראשון עד רביעי), מעולם לא נתקלתי במה שאתה מתאר.

superman1234

New member
"כתבתי "ארוחה רומנטית".

מה יקרה עם בת הזוג שלך תבקש לצאת לארוחה רומנטית ביום שישי בערב ?
לגבי מסעדות ללא אתר אינטרנט - נניח ששמעת עליה כאן בפורום, עם המלצות מאוד טובות. לא תטרח אפילו לבדוק ?
כשאתה כותב "אני תמיד מצליח להיכנס למסעדות"....כמה ניסיונות בשבוע אתה עושה ? מדוע לא העלת לכאן אי פעם איזה ביקורת על אחת מהמסעדות הללו ?

25306yosef

New member
בשביל הארוחה הרומנטית צריך לפני כן לבצע ביקורת עומק ביום חול

לגבי מסעדות ללא אתר אינטרנט,

אם במקרה נתקלתי בהמלצה מאוד טובה למסעדה שאין לה אתר אינטרנט, אני אבדוק אותה בביקורת עומק ביום חול אם במקרה אהיה בסמוך אליה. אבל לא אלך אליה במיוחד לצורך ביצוע ביקורת עומק.

ביום חול בערב אין בעיה להיכנס למסעדות רבות ללא הזמנה מראש. ואם היא מלאה גם ביום חול בערב, אז סביר להניח שהיא זולה ולכן היא לא מתאימה לי (חומרי גלם מאיכות ירודה). אני מלכתחילה מעדיף מסעדות יקרות ופוסל מסעדות רבות רק בגלל המחיר הזול שרומז על שימוש בחומרי גלם ירודים.

לא מצאתי לנכון לשתף בפורום את החוויות האישיות שלי.

superman1234

New member
אתה מוכן לספר לאיזה מסעדה יקרה הצלחת להיכנס ללא הזמנת מקום

מראש בימים ובשעות שציינת ?

superman1234

New member
אני מוכן לקבל את דלאל כמסעדה [יחסית] יקרה.

מאחר ואני בד"כ סקפטי, [מותר לי]....בוא ןתעלה [בהזדמנות/עכשו] תמונה של מנה אחת שאתה הזמנת בדלאל לצד המניו שלהם.
זוהי סה"כ בקשה.
תרצה, תעלה, לא תרצה , לא תעלה.
הכדור כעת במגרש שלך.

למעלה