Horizon גיימפלי מהPS4 המקורי ורשמים!. (חפירה)

amithas190

New member
עדיין אתה תיכנס לזה מהר מאוד

אל תדאג.. מקסימום תשאל אותי כאן

evilplate

New member
נראה לי כרונו צודק

זה כמו לעזוב באמצע לשנה ספר אפי של 700 עמודים שעוד מביא לך לבחור עלילות במהלך הקריאה שלו, כמעט בלתי אפשר לחזור אליו ככה שוב, כנראה שבאמת נתחיל אותו מההתחלה אולי ביחד עם כרונו כדי שתהיה יותר מוטיבציה, חבל להפסיד את אחד ממשחקי הדור הזה בגלל טפשות כזו.
&nbsp
מה שבטוח זה שאת סייברפאנק או כל משחק RPG מאסיבי בסגנון הזה אני לא אנטוש בשביל אף משחק אחר, למדתי את הלקח.

amithas190

New member
את סייברפאנק תביא כמה חודשים אחרי ההשקה כשאין כמעט באגים

אני מציע שכשסייברפאנק יוצא נעשה חוק כזה בפורום.

שמי שנוטש אותו באמצע בשביל משחקים אחרים מקבל באן. אתם יודעים שזה הכרחי.

amithas190

New member
כשסיימתי את המשחק ואת ההרחבות לא הצלחתי להנות משום משחק אחר

במשך תקופה ארוכה.
&nbsp
עכשיו התוכנית שלי היא לקרוא את 6 הספרים באנגלית ולהתחיל אותו מחדש. אומרים שזו חוויה אחרת לגמרי. אני לקראת סיום הספר השני.

עמית צודק אחי, חייבים להתחיל את המכשף מחדש.

תאמין לי שאני מבין אותך קרה לי המון פעמים עם J/RPG למינהם שהפסקתי באמצע או שהכרטיס זיכרון בימי הPS1/2 מחק לי שמירה ולא מצאתי כוחות להתחיל מההתחלה או להמשיך.

דווקא במשחקים שנמחקה לי בהם שמירה מצאתי כוח להתחיל אותם מחדש.

אם תלך להגדרות בפס4 ותמחק את השמירות של המכשף 3 זה יקל עליך להתחיל מחדש, כי לא תהיה שמירה שמזכירה לך כמה התקדמת וכמה זה חבל להתחיל מחדש.

ואם עדיין כואב לך לזרוק את כל ההתקדמות שעשית לפח, תתחיל על רמת קושי יותר גבוהה ממה ששיחקת/או יותר נמוכה לפי החשק שלך.

משהו שיתן לך הרגשה שזו התחלה חדשה ושמירה חדשה.

קל לי לדבר כי אני לא התקדמתי עשרות שעות כמוך במכשף :( אבל עמית צודק, במשחקים כאלה כדי להישאב מחדש צריך להתחיל מחדש.

לא עכשיו כי עכשיו זה טרי מדי ויש המון משחקים חדשים ששוב ימשכו אותך הרחק מהמכשף.

אני אומר שעכשיו רק תמחוק את השמירות הישנות, תשמור את המדריך של קוטאקו לעלילה אם שכחת דברים, וכשתהיה תקופת יובש שבה נהיה בטוחים
שאין שום משחק טוב באופק נחזור למכשף ביחד/או בנפרד כי צריך חשק ומוטיבציה. :)

amithas190

New member
אם אתה רוצה לחזור אתה צריך למכור את סטריט פייטר ולבטל את

הפלוס

חחחח אני שוקל את זה כל יום תאמין לי

אבל זה קשה כי העותק של SF5 דיגיטלי...

המניה של קאפקום צונחת בעקבות Resident Evil 7.

אחח, תעשיית המשחקים היא סוג של רכבת הרים, רק אתמול חגגנו את זה שרזידנט איוול 7 מוכר טוב בשבוע הבכורה שלו, והיום אנחנו שומעים שהמניה של קפקום נפגעה בגלל היציאה שלו.

המשקיעים לא אהבו בלשון המעטה שקפקום שלחה לחנוית רק 2.5 מליון עותקים ומפחדים שזה אומר שהמשחק לא ימכור הרבה מעבר לכך.

הם גם כמובן לא אהבו את זה שאחרי שרזי 6 פשוט שבר שיאי מכירות בהשקה שלו רזי 7 מסתפק במכירות צנועות יחסית.

אני גם רוצה לתקן טעות שכתבתי פה באחד השרשורים. התחזית של קפקום היא שעד סוף מרץ 2017 הם ימכרו 4 מליון עותקים.

אני חשבתי שהציפיה שלהם היא למכור את זה עד מרץ 2018, אם קודם חשבתי
שאין סיכוי שהם ימכרו 4 מליון עכשיו אני פשוט יודע שהם לא ימכרו את זה.

בGAF ומקומות אחרים אנשים כבר מביעים דאגה מה הדבר אומר על העתיד של קפקום, זה די ברור שהיא לא תוכל לסמוך כל הזמן על נינטנדו/מייק/סוני שיממנו לה פרויקטים, משהו יקרה, היתה לנו חברה במצב הזה בעבר "איידוס"

אחח, איזה תמים הייתי בדור הקודם לגבי קפקום, אני באמת חשבתי שהם יצליחו לצאת מהמשבר שלהם בזכות זה שמונסטר האנטר, זו תרנגולת שמטילה להם ביצי זהב, כנראה שהיא לא מטילה מספיק.

כנראה שקפקום קיוו שאם הם יהפכו את רזידנט איוול 7 לכותר הדגל של המציאות המדומה, זה יהפוך אותו לסוג של להיט מיינסטרמי או משהו, או לפחות יתן לו רגליים מטורפות, אבל הוא לא ימכור 4 מליון עד סוף מרץ, המשקיעים עצבנים, וקפקום עמוק בבוץ.
https://gamerant.com/capcom-stock-fall-resident-evil-7-launch-130/

evilplate

New member
נשמע לי כמו ציפייה לא ריאליסטית של המשקיעים

הם בטח חשבו שמדובר באיזה שובר קופות סטייל RE5 ושימכור יותר טוב מ 6 אבל זה ממש לא מחובר למציאות וקאפקום עוד מראש אמרה שהיא מצפה לפתיחה וקצב צנועים בהרבה.
&nbsp
אגב רזי 6 למיטב ידיעתי פתח פחות טוב מ 5 אז לא שהוא שבר שיאים לסדרה, אני לא חושב שקאפקום עמוק בבוץ כי המשחק כן מוכר בקצב שציפתה לו ואני מאמיץ שעד מרץ עם הביקורות והמילה הטובה שרצה עליו בכל מקום יש סיכוי יותר מסביר שיעבור את ה 4 מליון כמו שהם חוזים.

הוא באמת פתח פחות טוב מRE5 ? אני זוכר שהוא מכר ממש טוב בהשקה

בהשקה שלו ולאט לאט המכירות דעכו בטירוף, אבל עברו הרבה שנים, יכול מאוד להיות שRE5 פתח הכי טוב וRE6 הוא אחריו, אנחנו צריכים למצוא נתונים :)

בכל מקרה אני מסכים שהוא היה פחות רווחי מRE5 בגלל שהוא עלה הרבה יותר ממנו לפיתוח אז זה מתקזז.

המשקיעים מגזימים זה נכון אבל זה בגלל שאותם לא מעניין ציונים ואיכות. הם רוצים לראות שכל פעם שהם שמים את הכסף על רזי חדש הוא נותן להם יותר כסף ממה שהרזי הקודם נתן, אחרת יש להם הרבה אופציות אחרות להשקיע בהן את הכסף.

מצב גרוע.

משאלת הלב האישית שלי אחי? אני רוצה שסוני יקנו את קאפקום.כן גם אם זה אומר שלסוני יהיו 3 סדרות משחקים על זומבים.

ככה לפחות אני אדע שהIP האגדים של קפקום זוכים כולם להגיע לפוטנציאל שלהם.
על מייק אני לא סומך כי כל שני וחמישי הם מבטלים משחקים, ונינטנדו תגביל את קפקום לחומרה של דור קודם.

והאפשרות האחרת, שחברות אחרות יקנו את הIP של קפקום זה יותר מדי כאב ראש והאיכות של המשחקים לא תהיה אחידה.

זה פשוט מעצבן לראות חברה אגדית כזו שיש לה IP אגדיים כמעט באותה כמות של נינטנדו במצב כזה.

אני מקווה מאוד שאתה צודק והוא יעבור את ה4M אבל זה לא נראה לי יקרה כי כמו שהמשקיעים אומרים, אם הוא יגיע ל4M למה קפקום לא שלחו מראש 4M ?

כנראה אמזון והחנויות לא רצו לקנות 4M כי הם יודעים מה הביקוש למשחק.

evilplate

New member
נראה לי שכן

אל תשכח שהמשחק הרבה פחות שאפתני מבחינת הפקה וגם תקציב פרסומי מרזי 6 ככה שאני חושב שזה מאוד נאיבי לצפות לפתיחה חזקה יותר, אני כן אופטימי לגבי הרגליים של המשחק מסיבות שכבר ציינתי, קאפקום עשו למותג נזק עם הדמו וגם עם הפרסום שלו שגרם לאנשים לחשוב שרזי נהיה איזה המשך רוחני ל Outlast, עם הזמן יותר אנשים יבינו שמדובר ברזי ראשי ואיכותי כמו הישנים ואני חושב שהמשחק יהיה הצלחה במסגרת הציפיות שלהם.
&nbsp
מה שכן הלוואי וסוני היו קונים אותם, חתיכת פנטזיה לחשוב על משחקי קאפקום עם הטכנולוגיות והתקציבים של סוני שמקבלות גם נוטי דוג וכל שאר הגדולות שלהם, במיוחד רזי כמובן

יכול להיות שבסוף הדור ב2019 הוא יגיע ל4M

כי בטח כל פעם שאנשים יקנו את קסדת הVR הם יבדקו מה המשחקים הכי טובים לשחק עליה ורזי 7 תמיד יהיה בטופ של משחקי החובה לקסדה, ברמה כזו שאני בטוח שהרבה אנשים שלא שיחקו בסדרה עד היום ינסו את רזי 7.

אבל גם אם הפוש של הקסדה/פלוס באנדלים פלוס מכירות חיסול בPSN יביאו את המשחק ב2019 ל4M וקצת מעבר, זה עדיין לא יהיה טוב לציפיות של קפקום

שצריכים עכשיו 4M עד מרץ ואין להם זמן לחכות עד 2019 ליעד הזה.

אני מקווה שאני פסימי בטירוף ושאתה צודק ושהמשחק יעמוד בציפיות, אבל תראה אפילו אנחנו שאנחנו מזילים רייר על המשחק, לא בטוח שנקנה אותו עד מרץ. אז תחשוב כמה כמונו יש שהם על הגדר, ומתכוונים לקנות אותו הרבה אחרי מרץ אפריל :(

evilplate

New member
נחיה ונראה, אני חושב שאתה פסימי בהגזמה

מה שכן אולי אני אופטימי מדי, יכול להיות האמת איפשהו באמצע וביוני הם רק ישלימו את ה 4 מליון.

אמן שאני סתם שלילי.

הבאזז של רזי 7 ממש טוב. אנשים בGAF פותחים שרשורים כמו "רזי 7 הוא הקאמבק הכי טוב אי פעם?"

או "חזרתם לאהוב את קפקום עכשיו"?

אם רק היתה אפשרות לבעלי הONE והPC לשחק את המשחק הזה על מציאות מדומה הייתי עוד יכול להאמין שהייפ הקולקטיבי מהמציאות המדומה יכול לדחוף את המשחק לגבול ה4M השנה.

ומי יודע אולי אפילו מעבר לכך אבל כרגע קשה לי להאמין.

יש השנה מתחרים כל כך כבדים לרזי 7.

הוריזון, מאס אפקט החדש וגם משחקים קטנים יותר כמו TLG שקיבלו הנחה
ומתחרים כולם על תשומת הלב.

נחייה ונראה באמת, מה שכן מגיע להם למכור 4M ואפילו יותר מכך.

jony8b

New member
משחקי הפלוס לחודש פברואר

LittleBigPlanet 3 - PS4
Not a Hero - PS4
Starwhal - PS3, Cross Buy with PS4
Anna: Extended Edition - PS3
Ninja Senki DX - PS Vita, Cross Buy with PS4
TorqueL - PS Vita, Cross Buy with PS4
&nbsp
שוב חודש חלש.
נמאס כבר.

מישהו 2

New member
תודה על העדכון ג'וני

לא מאמין, זה דווקא חודש טוב הפעם מבחינה אובייקטיבית.
המשחק AAA הבלעדי הראשון שקיבלנו בפלוס מראשיתו של ה-PS4, אינני טועה?

צודק ג'וני זה חודש של משחקי גיים בוי ומשחק פלטפורמה גרוע

מה שלא יגידו על הפלוס, אתם חייבים להודות שבעבר קיבלנו לפחות משחקים יותר מכובדים מהחודש הזה. יומו של הטנטקל הוא קלאסיקה, הרובטריקים זה משחק סבבה,טרופיקו 5 סבבה למי שאוהב משחקי בנייה.

החודש הזה? מה קיבלנו BIG LITLE PLANET 3 משחק מסדרת משחקי הפלטפורמה הכי גרועה שאי פעם ראיתי, השליטה כל כך מעפנה.

Ninja Senki DX הוא משחק שיכול פשוטו כמשמעו לרוץ על גיים בוי קולור והמפתחים שלו לא מסתירים את זה וזו ההרגשה שהם ניסו ליצור איתו.

קיצר חודש מסריח, לפחות בחודשים האחרונים כן יכולתי להגיד שפה ושם הפלוס מביאים משחקים ששווים משהו, בחודש הזה אין כלום בשבילי.

ואחרי שסוני מרחו את החודש הזה ולקח להם 2000 שנה להכריז את הליינאפ
של הפלוס, בושה, פשוט בושה.

אם לא הייתי משתמש באונליין הייתי מתנתק היום מהפלוס.

מישהו 2

New member
אבל אתה חייב להודות שאתה הולך כנגד הזרם

כל המשחקים שהזכרת שנתת כדוגמה כ"חודשים עם משחקים מכובדים יותר", היו חודשים שבהם סוני קיבלה הרבה ביקורת וכעס וכמות הדיסלייקים עשתה פער על הלייקים בסרטונים של משחקי הפלוס ביוטיוב.
&nbsp
אז יכול להיות שלך אישית מדובר בחודש גרוע כמו שאמרת שאין בו כלום בשבילך. אבל זאת הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים מסוני משחק אקסלוקסיבי של הפלייסטיישן 4 בחינם. וזה לא קנאק אלא משחק של ציון 80 ב- metacritic.
&nbsp
LBP היה אחד המשחקים האהובים עליי ב- PS3, אבל הוא ילדותי מאוד והתבגרתי מאז
אני רואה בזה את ההזדמנות היחידה שלי לנסות אותו. כי זה משחק שלא הייתי מנסה להשיג אפילו, לא בהחלפה ולא בשום דבר.
ואפשר שם לבנות שלבים בעצמך ולשחק עם חברים בשלבים שאתה בנית שזה די מגניב.
אולי השליטה השתפרה מאז
&nbsp

למעלה