חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע

Kasey

New member
תודה רבה, אני מניחה

שהבלגן הזה אולי הוריד את הסיכויים אבל עוד יש סיכוי כי כפי שאמרתן אני לא יודעת בדיוק מתי הביוץ. וגם קראתי שיש זרעונים שמגיעים לביצית אחרי 45 דקות ויש שאחרי 12...
קמפרנו אתמול בלילה, בהנחה שבכלל התכוונו לעשות יום-כן-יום-לא לחכות למחר או לעשות שוב היום?

אכן באסה בפני עצמה הווירוס הזה... אני מקווה שלא אדבק גם כן... בהחלט ריחמתי על בעלי, פשוט העיתוי הזה ממש לא בא לנו טוב.

חן1986

New member
היי

גם לי זה קרה החודש :/ רק שאני חולה..
פספסנו את הימיים שלפני בערך (לא בדקתי במקלות ביוץ), היום הביוץ או שהיה אתמול.
וניסינו אתמול וננסה גם היום, לפני כן נסינו רק בשבת ..
גם כשניסינו הכל היה מהר כי סבלתי :/

לכן נשאר לי רק להזדהות איתך לגמרי, גם אני חשבתי שהחודש הלך לפח וכאב לי ממש. מנסה להתעודד כמוך שאולי כן הנסיונות האלה היו בזמן ויש עוד תקווה..

מאחלת לך בהצלחה ושהחודש תקבלי בשורות טובות (בצורת 2 פסים)!!

merlion

New member

וירוס מחורבן ומעצבן

אני לגמרי מבינה את ההרגשה כשהם באים תמיד בזמן הכי לא נכון והכי מעצבן...

אבל יש גם צדדים חיוביים - כבר קימפרתם החודש ולכן גם אם זה רחוק זה עוד יכול לתפוס ובנוסף הבדיקת ביוץ החיובית הייתה היום כך שיש לך עוד בערך יומיים שאתם יכולים להמשיך לנסות (בתקווה שהוירוס המעצבן יעלם כבר היום!)

תמשיכו לעבוד במרץ - החודש הזה ממש לא אבוד

ובהצלחה

Kasey

New member
רוב תודות

אני הרבה פחות מיואשת אחרי שעשינו מאמצים גדולים וכיסינו את אתמול בערב... זה בהחלט נותן הרבה יותר סיכוי מאשר אם בכלל לא היינו מתקרבים לימים האלו.
וגם הוא מתחיל להרגיש טוב יותר, שזה טוב בפני עצמו.

orange star

New member
מה אגיד ומה אומר...

בתקופה בה אנחנו מנסים , בעלי היה חולה 3 פעמים ואני פעמיים....
מרפי כמובן לא פסח עלינו, ובכל הפעמים זה תמיד היה בימים הקריטיים ביותר.
ופעם אחת מעבר דירה
עם המובינג והכל בדיוק ביום של הזרעה אחרי שהיינו גמורים מהאריזות והסחיבות...אז מבינה ומדזהה.

מה שכן! בנימה אופטימית מצטרפת לכך שעוד ממש לא מאוחר מדיי, ראיתי שכתבת בפוסט אחר שהבדיקה אצלך חיובית יומיים - גם אצלי זה תמיד ככה, וזה אומר שעדיין לא היה ביוץ והכל אפשרי!!!!
חוץ מזה, היו פה בעבר בנות שנכנסו להריון מפעם אחת שהייתה אפילו יותר משלושה ימים לפני הביוץ ..

מאחלת את הבשורות הכי טובות שיש !!! מחזיקה לכם אצבעות

Kasey

New member
תודה רבה רבה

קמפרנו שלשום והיום, אז נראה לי שבסופו של דבר יש סיכוי. זה פשוט באמת היה כזה מרפי, כי ככה התאמצנו גם שלא היינו במיטבנו, אבל זה היה ממש בלתי אפשרי... בכל מקרה נראה לי שבסוף יצא בסדר. אם גם יצא מזה משהו נדע בעוד שבועיים וחצי...

קיטור..הבאסה החודשית

אז נראה לי שגם הפעם זה לא הצליח. אמורה (לא) לקבל ביום שישי. כבר כמה ימים עם ציצים כואבים כמו לפני מחזור (לא משהו חריג) . חוץ מזה לא מרגישה שום כלום. הערב התחילו גם כאבים עמומים שבאים והולכים בבטן התחתונה. אני כבר מספידה

עדיף כבר לא לצפות כדי לא להתאכזב שוב. לפחות קבעתי תור לרופא לעוד שלושה שבועות ככה ומקווה שנתחיל בירורים, וגם לבעלי בשבוע הבא בדיקת זרע. עצוב שזה מה שקצת ״מעודד״ אותי.

Kasey

New member
מקווה שתופתעי

אבל מבינה כל כך את הרצון לא להתאכזב.
לא בהכרח מרגישים משהו בשלב הזה.
ומבינה גם בעניין הבירורים... יש בזה משהו מאוד מרגיע לדעת שבודקים ורואים מה המצב, ואם צריך גם מקבלים טיפול מתאים.

מחזיקה לשתיכן אצבעות

גם אני אמורה לא לקבל ביום שישי
מתלבטת מאוד אם לבדוק כבר מחר או לחכות לאיחור
אני די סקפטית הפעם
התחילו להופיע כבר חצ'קונים של לפני מחזור ואין לי שום סימפטומים
נקווה לטוב אצל שלושתינו!

Kasey

New member
לכולן

כיוון שעייפתי מהאכזבות אני חושבת שהחודש אחכה יותר, אם אעמוד בזה... בסוף העצבים מכריעים... בכל מקרה אני רק סביב הביוץ עכשיו אז היוא"בים עוד לפניי... יכול להיות אפילו שהביוץ טיפה יותר מאוחר הפעם, כי הפס בערכת הביוץ עוד די חזק...

merlion

New member
עוד מוקדם נורא להספיד

הריון יכול להיות בלי סימנים אז עד שלא מגיע המחזור - אל תספידי...
הלוואי והחודש תופתעי לטובה

לגבי ההתעודדות - זה מאוד הגיוני שזה מעודד אותך ובצדק... כל צעד שאנחנו עושים שיכול לקרב אותנו לתוצאה המיוחלת הוא מעודד...
הידיעה שבקרוב לא רק תגששו באפילה בניסיון להיכנס להריון אלא ממש תדעו האם הכל תקין ויהיה איש מקצוע שילווה אתכם ויסייע לכם היא אכן מאוד מעודדת

בהצלחה החודש ושהתור שלך לרופא בסוף יהיה תור לבדיקת דופק

תודה! את מקסימה. וכן אני יודעת

לא להספיד לפני שהמכשפה באה.. אבל זה באמת כנראה איזשהו מנגנון הגנה. כי מה כבר יהיה שונה החודש? אותן תופעות, אותו דבר. תמיד יש איזשהי שביב של תקווה שמתגנבת... שאולי זה באמת זה. וברגע שהמכשפה מגיעה אני תמיד אומרת: "מה חשבתי לעצמי?!".
אני מקווה באמת שהרופא לא "ינפנף" אותי. הוא אמר לי לחזור עוד 3-4 חודשים , ועוד לא יעברו 3 חודשים כשאגיע אליו (רק חודשיים וחצי..).

Kasey

New member
כל כך מוכר מה שאת מתארת

בשבוע השני של היוא״בים, כשמתחילות התופעות של לפני מחזור, אני מתחרפנת...

ונו, זה כמעט שלושה, שלא יעשה פרצופים

merlion

New member
כולנו עוברות את זה

לא משנה כמה חודשים עברו בתהליך וכמה פעמים עברתי את התקוות והאכזבות האלה...
ולא משנה כמה ניסיתי להוריד ציפיות ולהימנע מהרכבת הרים הזו - זה עדיין תמיד קורה...
אז לומדים לקבל את זה ולהבין שזה חלק מהתהליך אז תשתדלי להינות מההיי והתקווה ולהשתמש ברגעים הקטנים האלה כדי לאגור כוחות

ולגבי הרופא - שרק יעיז לעשות פרצופים

תהיי אסרטיבית ותבואי מוכנה מראש עם ההרגשות שלך והתופעות שלך ותדרשי ממנו שיעזור לך

בהצלחה ותעדכני מה קורה איתך!!

stimp228

New member
זה מה שנקרא

לרוץ לפני הרכבת..... עוד יומיים תדעי אם זה תפס או לא.... מה שתיארת יכול גם להתאים לתחילת הריון.....
אל תספידי לפני הזמן....
מחזיקה אצבעות להודעת פסים ממך בימים הקרובים...

אאמאלה

New member
עוד חודש של אכזבה

יוא"ב 13, אחרי הזרעה - בבוקר בדיקת הריון שלילית לחלוטין, אי אפשר היה אפילו לדמיין פס.

מחר בבוקר אעשה בדיקת דם כי רופא אמר שחייב, אבל התוצאה ידועה מראש.

לא יכולה יותר, רוצה לוותר ולהפסיק אם הטיפולים והניסיונות. כנראה זה פשוט לא יקרה.

פשוט מרוסקת

למעלה