חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע

Kasey

New member
הגענו עד הלום

ואני ממש מקווה שתגיעי למטרה החודש ולא תצטרכי לסבול עוד - חוץ מתופעות של הריון

אנשים כאלה מעצבנים. קודם כול, הקטע שבו אנשים נוגעים - הבנתי שגם זרים עושים את זה - בנשים בהריון - זה ממש הטרדה, ולא נראה לי שאני אוהב את זה כשההריון המיוחל יגיע סוף סוף. ובכלל, מה אם סתם לא בא לך? זה כמו שאנשים מביאים תינוקות או ילדים לעבודה וכולם מתחילים לימס סביבם, ומה לעשות, אני לא מאלו שנמסים בדרך כלל מילדים זרים וכל הקוצי מוצי לא מדבר אליי בקטע הזה. את האחיינים שלי אני אוהבת, אבל לא מתרגשת כל כך מסתם ילדים זרים... מזכיר לי אגב קטע שמישהי בעבודה באה בחופשת לידה עם התינוקת, ועמיתה שלי לעבודה שאני יודעת שגם היא לא קוצי מוצי, התפעלה מהתינוקת וכשההיא יצאה מהחדר אמרה לי שהילדה לא חמודה בכלל (היא באמת הייתה מהתינוקות המצחיקים האלה שלא כאלה חמודים...).

Mis Anna

New member
גם לי יש קושיי

בלהתלהב מילדים של זרים. מקסימום אציץ ואומר שהוא חמוד. לעומת זאת נגיד בברית של הבן של בת דודה שלי לא יכלתי לעזוב את החמוד. זה קטע כזה נראה לי גם של נימוס לאחרים.

merlion

New member

נשמע כל כך קשה ומייאש - במיוחד כל תופעות הלוואי של ההורמונים הנוראיים האלה.
זה נורמלי לפחד אחרי חוויה כל כך קשה אבל התקווה היא שאכן החודש כבר יגיע ההריון המיוחל וכל השבוע הזה פתאום יראה כמו משוכה קטנה שקפצת מעליה בקלילות..
וגם אם החודש לא הצליח ותצטרכו להמשיך לעוד חודש - ייתכן מאוד שתופעות הלוואי יצטמצמו משמעותית או שייעלמו - הגוף מגיב אחרת כל פעם.

לגבי החצופה מהעבודה - אני ממש גאה בך על האיפוק והתשובות המנומסות למרות התקופה הכל כך קשה שעוברת עלייך... אני במקומך לא הייתי מצליחה להתאפק מול 2 מטומטמות כאלה

אני מחזיקה לך אצבעות שהחודש יהיה החודש המנצח ובקרוב תצרכי להדוף את כל המעצבנים שיבואו לגעת לך בבטן

Mis Anna

New member
אני חושבת

שהאיפוק והנימוס נובע מזה שאני מנסה להראות אדישות בנושא. ולהפך ממש לא רוצה להפוך לנושא שיחה
אבל זה נראה כאילו אין מנוס. מפחדת מחודש הבא. מודה לאל שיש לי בעל תומך שפשוט אמר לי שאני אחשוב על זה כך, שבעצם חודש הבא צריך להיות יותר קל. כי כבר יודעים מה המינון וכנראה לא נצטרך לרוץ בניסוי ותהיה של דקירות ממושכות ומעקבים כל יומיים. לא יודעת כרגע לא רוצה לחשוב על זה.

stimp228

New member
מתוקה זה הכל הורמונים

כל הכאבים והנפיחות זה מהזריקות.... אולי חודש הבא (בתקווה שלא יהיה צורך בחודש הבא) הכאבים לא יהיו כאלה חזקים, תראי את זה כהסתגלות של הגוף. תהיה חזקה ואופטימית. כל הסבל הזה למטרה טובה להביא בייבי לעולם.
שולחת מלא חיבוקים ורק בשורות טובות.

Mis Anna

New member
מקווה שלא אגיע לזה

דווקא הזריקות של הגונל היה סבבה האוביטרל גמר אותי. עדיין לא במיטבי. לא יודעת מה יהיה עוד שבוע של מחשבות לכאן או לכאן. בא לי לישון ולקום עוד שבוע. ובלי לבוא לעבודה ולשמוע חפירות. יש מישהי ששאלה אם אני בהריון ומאז שאמרתי לה לא זה מרגיש כאילו היא בוחנת לי תבטן כל יום כי לא מאמינה לי במיוחד עם הנפיחות אוף

cookiii

New member
ההורמונים שקיבלת השפיעו עליך חזק

מאד הסבב הזה. בסבב הבא רוב הסיכויים שהתסמינים יהיו פחות קשים בגלל שהגוף מתרגל להורמונים.
אל תפחדי להמשיך הלאה אם לא תצליחו (והלוואי אמן שכן תצליחו כבר הפעם)
אומנם הביוצים שלי היום כבוגרת לא היו כאלו חזקים אבל כשהייתי צעירה היו ממש התכווצויות חזקות אחרי הביוץ כמו שאת מתארת וזה היה סבל גדול. פעם אפילו הייתה לי ציסטה בגודל 4 ס"מ וזה כאב המון זמן.
תחשבי על המטרה הסופית. תינוקי צח ותמים בידיים שלך.

בקשר לחלק השני, אנשים מעצבנים כבר אמרנו. כשתהי בהריון תקני חולצה עם כיתוב, הבטן היא כמו הסנא הבוער, אסור לגעת מותר רק להיסתכל.

שירןג7

New member
ממש קשה לקרוא מה שאת כותבת

אין להם מושג איך זה מרגיש. לא לרופאים, ולא לאף אחד שנמצא בנעלייך (או בבטן שלך). אצלי בגלל שאני בקושי מקבלת מחזור הבטן נפוחה וכואב ברחם ובאזור של השחלות, מההפצצה של ההורמונים. אז אני רק יכולה לדמיין איך זה כואב ומרגיש לך
וכאילו אי אפשר לצאת מזה, עוד יום ועוד יום... קחי משככי כאבים, תרשי לעצמך להתפנק על כל מי שרק אפשר ותקשיבי לגוף שלך ותנוחי.
ומה נסגר עם הקטע הזה שנוגעים בבטן. אנשים קרובים אני מבינה, ואפילו אני הייתי שמחה ונהנית מזה, אבל לא כל בן אדם בעבודה. מה זה רכוש ציבורי?! לכו תתעסקו בעניינים שלכם חצופים.

אני קוראת את ההודעה יומיים אחרי, מקווה שאת כבר במצב אחר.

lililiel

New member
חום השחר שוב מתפקשש

אוף, אחרי שהצלחתי להתמיד היום הבת שלי קמה בוכה (כולה משלשלת ) ולא מדדתי חום השחר שוב !
והיום אני כבר קרובה לביוץ (טובלת היום) אז אני לא אראה טוב את המגמה ..!!

lilush441

New member
שוב פעם היא הופיעה!

כשבוע לאחר הביוץ, הופיעו כאבים בבטן התחתונה חדים מאוד ובמשך יומיים כתמים חומים עם דימום קליל ותמוה, שנפסק. דימיתי את כל זה ככאבים ודימום של השתרשות. (הופיעו כעבור 24 ימים למחזור הקודם)
ואחריי יומיים שללא כלום, הגיעה הווסת! ובגדול...
כ שמונה חודשים אנחנו מנסים, החשש שלי שאולי הביוץ נופל בכלל בימים של השבעה נקיים, ואוליי חישוב הביוץ שלי בכלל שגוי.
בטלתי תורים לרופא פעמיים כי הייתי בטוחה שנסתדר, עכשיו אני מבינה ששגיתי!
תור הבא בעוד כ 10 ימים.
ז"א, שעוד חודש יתפספס לנו...
כי עכשיו אני ביו"מ 2.
מנחמת את עצמי במשפט 'שכל דבר בזמנו ובעיתו', מתי שבורא עולם יחליט, אנחנו נזכה להוריד עוד נשמה טהורה לעולם.

cookiii

New member
את כנראה מפספסת את הביוץ.

תקני מקלוני ביוץ ותנסי אותם חודש אחד כדי לראות מתי את מבייצת. אם את מבייצת אפילו יומיים קודם זה אומר שלב לוטאלי של 10 ימים וזה נורמלי.

Kasey

New member
בהחלט חשוב לבדוק מתי הביוץ

אכן יכול להיות שאת מפספסת אותו. מה שמעודד הוא שאם זו הסיבה - אפשר לטפל בה בקלות

טוב, החלטתי לצאת מה"אורחת פורחת"...

ולחזור להיות אני, מ'כפת לי...
בקיצור, נראה שלא הצליח.
הייתי בבדיקה אצל הרופא לפני יומיים ונצפה שק הריון אבל אני לא מפסיקה לדמם, אמנם דימום חלוש, אבל בלתי פוסק...
הרופא אמר לי לבוא עוד שבועיים לבדיקת דופק, אבל לי יש הרגשה שאני אתראה איתו מוקדם מכך...
בקיצור, זה לא שאני בלחץ על זה, חוצמזה הפעוט שכבר יש לי ישמח לקבל עוד כמה זמ לבדו...
רק למה צריך הפלה לפני כל הריון

מסתבר שהגיל ממש משפיע... בגיל 37 כבר לא קל לגוף להחזיק הריון, או שהביציות קצת עייפות....

Kasey

New member
זה לא כל כך שלגוף לא קל להחזיק

כמו שיש יותר מומים כרומוזומליים עם הגיל.

נשים שיולדות מתרומת ביצית מחזיקות הריון יפה מאוד גם בגילאים הרבה יותר מאוחרים, למרות שהסיכון לסיבוכים עולה.

צר לי לשמוע על מה שאת עוברת... מקווה שבכל זאת יהיה בסדר

לצערנו הפלות קורות וזה לא בהכרח בגלל הגיל. ונא לא לייאש, אני בגילך

אגב, בדקת קרישיות? זו אחת הסיבות הנפוצות להפלות שכיחות ולא כולן מודעות לזה.

יוזרניים יפה אגב... אני תקועה עם הכינוי הזה שבחרתי פעם לתפוז לפני עשר שנים...

Kasey

New member
רק עכשיו שמתי לב לקישור להסבר

על השם...
אני בכלל חשבתי על נילס

וואי, איך אני שמחה שאני כבר לא בסצנה של ההיכרויות...

Kasey

New member
הבנתי את זה

מקווה ששלומך טוב וההריון כן מחזיק...

stimp228

New member
זה לא מחייב הגיל

לי הייתה אותה בעיה. ואני בת 28 ויש לי ילד מהמם שבא בקלות וההריון עבר בקלות אבל לפעמים משהו לא הולך בהתפתחות ואז מתפתחת הפלה.
מעבר לזה אולי כדאי שצחזרי לרופא ותבדקי את האופציה של קבלת תמיכת פרוגסטרון.
אני אחרי ההפלה עכשיו בהריון ובשבוע 6 התחילו לי עוד פעם דימומים, הרופא נתן לי תמיכת פרוגסטרון ובלי עין הרע הכל עבר.... אין יותר דימומים.

מחזיקה אצבעות שהכל יהיה בסדר

היתה לי הפלה ספונטנית\עצמונית לפני...

הילד המתוק שנולד לי,
וגם אז ההריון התחיל בדימומים ונגמר בהפלה...
בכל אופן ביקשתי מהרופא פרוגסטרון הוא אמר לי בערך: "אל תדברי שטויות"... אז לא.
מצדי יותר טוב. במצבי (אין לי כח להכנס להיסטוריה הרפואית) לא מומלץ טיפולים הורמונליים...

למעלה