חיבוקים וקיטורים לאמצע השבוע

Kasey

New member
יוא"ב 13 זה מוקדם

עוד אי אפשר לדעת בוודאות.

אל תתייאשי, בסוף זה עוד יקרה... לפעמים הדרך קשה וארוכה יותר, עם יותר עליות ומורדות, אבל בסופה מחכה לך תינוק חמוד. קבלי חיזוקים, נסי למצוא דרך למלא מצברים ולהמשיך הלאה, אם אכן יהיה צורך ולא תופתעי לטובה.

כמה זמן אתם כבר מנסים? כמה הזרעות (אם אפשר לשאול)?

אאמאלה

New member
תודה לך

היי.

ממש תודה על העידוד.

מנסים שנה וחצי. הזרעה ראשונה.

את צודקת, אין ברירה. צריך לאסוף את השברים ולהתחיל מחדש. פשוט זה יותר קשה כאשר כל החברות שלך (אבל כולן) בהריון וכל הזמן שואלים "נו, מה איתכם? כמה זמן אתם מתכוונים עוד לחכות?".

שירןג7

New member
כבר דובר פה בפורום רבות

על כמה אנשים חסרי בושה. ואכן, כשרוצים את זה (או גם כשלא) כולן בהריון חוץ מאיתנו. מצטערת בשבילך על ההמתנה הכל כך ארוכה... הלוואי שיצליח.

Kasey

New member
ברור שזה קשה

ואכן דובר פה רבות על חוסר הרגישות של אנשים. וכן, זה קשה לראות אחרים מגיעים לזה לפנינו, אבל גם אנחנו נגיע לשם ואז זה כבר לא ישנה

לכל אחד יש דברים שבאים לו יותר בקלות ודברים שפחות... לפעמים דרכנו למשהו ארוכה משחשבנו. אבל אני חושבת שאם התחלת טיפולים עכשיו זה יקדם מאוד את העניינים. תני להם הזדמנות לפעול... וטבעי ומותר להרגיש כמה זה קשה...

זה עוד יבוא!

קשה לי.... מרגישה שאני מאבדת תקווה

אני בפורום כבר יותר משנה, בעיקר קוראת...
חייבת לשתף שככל שהזמן עובר ועוד וסת מגיעה שוב ושוב יותר ויותר קשה
היתה הפלה אחת בשבוע חמש לפני חצי שנה
מתקשה לדמיין את עצמי זוכה בתואר אמא...
איך יוצאים מהיאוש וחוסר התקווה? :(

cookiii

New member
הגיע הזמן להתחיל בבדיקות.

מניסיון שלי זה עוזר להחזיר את השליטה בתהליך.

Kasey

New member

כל כך מבינה את הכאב. עצוב לקרוא את כל מה שעברת ואת עוברת.

אבל - אני בטוחה שעוד תהיי אמא. שנה, ואפילו שנה ומשהו, זה לא כל החיים, ויש לך עוד הרבה שנים פוריות לפנייך. אני מבינה שהריון אחד כן נקלט, לא יודעת מתי נכנסים לסטטסטיקה של "הלא מוסברים" ופונים לטיפולים בכל זאת, אבל מה שלא יהיה - יש עזרה ופתרונות. את תהיי אמא. זה בטוח.

merlion

New member
לסטטיסטיקת הלא מוסברים נכנסים אחרי שנה

אנחנו מהלא מוסברים... כל הבדיקות תקינות לחלוטין ועדיין לא מצליחים להיקלט (אפילו אחרי תגבור של 3 סבבי איקקלומין)..

Kasey

New member
קשה...

זה בוודאי נורא מתסכל שלכאורה הכול בסדר ועדיין זה לא קורה. מקווה שההזרעות ישתלו את הזרע במקום הנכון והכול יבוא על מקומו בשלום ותינוק מקסים יבוא לעולם

merlion

New member
תודה

אנחנו תוקפים החודש בכל החזיתות - קונבנציונלי (כלומפין בכמות כפולה והזרעות) ובלתי קונבנציונלי (דיקור וצמחים סיניים)
אני ממש מקווה שזה יוכיח את עצמו והחודש סוף סוף החלום יתגשם וניכנס להריון מאושר ותקין שיסתיים בידיים מלאות

Kasey

New member
מחזיקה לך אצבעות, ידיים רגליים

וכל מה שאפשר!

וואו כואב

לקרוא. מזדהה עם כל תחושותייך. גם אני הגעתי לפורום לפני כחצי שנה וכל הזמן עדיין מקווה לעבור לפורום השכן ולא מבינה למה זה עוד לא קורה.
קשה לצאת מכל התחושות שאת מרגישה כי עד שלא יגיע הריון ולידה אנחנו תמיד נפחד...
את עשית בדיקות? פרופיל הורמונלי? פרוגסטרון שבוע לאחר ביוץ? צילום רחם? בדיקת זרע לבן זוג?
בשהות שלי בפורום כבר הספקתי הכל... צילום רחם עושה בשבוע הבא... ועד כה הכל תקין... אפילו לרב ומגדת עתידות הלכתי ושניהם אמרו לי שהכל בסדר....
אז איך להירגע... לא יודעת... פשוט לעשות את הבירורים שהרפואה היום ממליצה, לשמור על השפיות בזוגיות, ומסקנה מהיום... לא לספר לאף אחד... כי כשאחרים יודעים אז האכזבה עוד יותר גדולה....
מאחלת לך שבקרוב תבשרי לנו הודעת פסים... דופק ואושר שלא נגמר!!!

merlion

New member

נורא קשה שלא ליפול לתקופות של ייאוש בתוך התהליך הזה - במיוחד כשעוברים אותו כבר מעל שנה...
אנחנו בדיוק כמוכם מהלא מוסברים שכל הבדיקות שלהם תקינות ועדיין אין הריון...
את יכולה להתעודד שלפחות הייתה הפרייה אחת כך שאכן הגוף שלך מסוגל לקלוט הריון וזה אכן יקרה בקרוב מאוד...

איך יוצאים מהייאוש? הולכים לחבק את התינוק היקר והאהוב שקרוב אליך (אחיין/ ילד של חברים) ונזכרים שבקרוב מאוד מאוד כל האכזבות, המאבקים והבכי יראו רחוקים נורא ושווים את הכל ברגע שתקבלי את הדבר שעליו את חולמת..

ואז ברמה הפרקטית - מה כבר עשיתם? איזה בדיקות ביצעתם כבר?

שירןג7

New member
מבינה אותך

המקרה שלי אומנם שונה משלך אבל מבינה לגמרי. אני בניסיונות 7 חודשים . אצלי הבעיות ידועות מראש. ועוד יש לי זמן כנראה..... באמת לא יודעת מה עדיף. כשיש בעיות וכבר יודעים כנראה מה הולך להיות, או שהכל תקין וזה מתפקשש. מה שכן חיובי, זה שלפחות הגוף שלך עשה את זה פעם אחת. וברור שאת תזכי לתואר הנכבד והבאמת לא ברור מאליו הזה אמא
:) זה חוסר אונים נרכש מה שקורה לנו פה.. עוד פעם ועוד פעם, עד שמאבדים תקווה ואין כוח לקום. אבל לא! אסור לזה לקרות.... רק תדמייני שכל פעם את יותר קרובה לזה. כאילו יש תאריך ופשוט את עוד שנייה שם. ולהתעסק עם דברים אחרים גם תורם להסחת הדעת ולבריאות בכלל. תתפנקי, מגיע לך.

Kasey

New member
צריך באמת לנסות לזכור את זה

אני אומרת לעצמי...
זה כאילו לא נראה לי הגיוני שהחודש יהיה שונה מהחודשים הקודמים... והרי אין סיבה לחשוב ככה, זה לא רציונלי...

Mis Anna

New member
צריכה לפרוק קצת

שבוע קשה עבר על כוחותינו, בא לי לקפוץ שבוע קדימה כדי לדעת איפה אני עומדת.
אחרי כ20 זריקות גונל הגעתי לאוביטרל המבוקש לפני כ8 ימים.
יום אחרי הזריקה הרגשתי נורא קודם כל, התחלתי את הבוקר עם בחילות קשות (מה שאני משייכת לHCG כמובן) ויום אחר כך לא יכלתי לזוז כל הגוף כאב לי בעיקר בשחלות וברחם כמו כאבי מחזור כפול 2000 כשהייתי מתיישבת הרגשתי שהקיפול בעצם הישיבה פשוט יפוצץ לי את השחלות
דאגתי מאוד וגם כאב לי מאוד. דיברתי עם הרופא ואמר לי להגיע לבדיקה. הגעתי, ואמר עוד לפני שבדק שהשחלות כנראה נפוחות מהביוץ ואין מה לדאוג. בדק ואמר שהיה ביוץ ואכן השחלות נפוחות והגדיר את זה כדבר ידוע וכאי נוחות קלה!?!?!?

אהבתי איך רופאים גברים מרשים לעצמם "להבין מה שאני מרגישה".
בכל מקרה לא יכלתי ללכת הרגשתי שכל הגוף שלי זז בפנים בלי שליטה והכל כאב. אחרי כיומיים הכאבים בשחלות קצת ירדו, היה כאב בעיקר במהלך ישיבה וקימה, מרגישה כאילו הגוף מושך אותי למטה. ובכלל כל הבטן שלי הייתה מאוד מאוד נפוחה. לא הצלחתי לסגור מכנסיים. והבטן ממש בלטה לפחות חודש חמישי בהריון. רק היום 8 ימים אחרי אוביטרל ויואב 6 אני מתחילה להרגיש יותר טוב. מיותר לציין שאחרי סבל בעבודה כל יום בימים האלה חזרתי הביתה ואחרי שעתיים בערך הלכתי לישון עד ליום הבא. בקיצור על הפנים.
אז למה אני חופרת כל כך, אני פשוט בטראומה מהכאבים בשבוע האחרון ממש ממש. ואני מפחדת, מפחדת מה יקרה אם הצלחנו ומה יקרה אם לא. אם הצלחנו אני צופה עוד כאבים אבל לפחות אוכל ללכת נפוחה בכיף חחח... אבל אם לא הצלחנו אני ממש לא יודעת איך להמשיך, לא יודעת אם אני רוצה. באמת שאני מפחדת לבייץ ככה שוב ולחוות שוב שבוע סיוט שכזה. מישהי חוותה?

והיום הריונית בעבודה שעוד שבוע יוצא לחל"ד חפפה אותי כי אני לוקחת את המטלות שלה בהעדרה, ופשוט מישהי אחרת בעבודה הגיע תוך כדי ונגעה לה בבטן ואומרת לי וואי איזה מהמם בואי תגעי לה גם. ואמרתי לא תודה. והיא הסתכלה עלי מוזר, כאילו למה לא. ואמרתי לה שאני לא חושבת שזה נעים לה שאנשים מרגישים בנוח למשמש אותה כל היום. ואז התפתח על זה דיון שלם ועל זה שנראה לה שאני אוהב את זה כשאני אהיה בהריון. ואז ברור שנחזור לנושא של מתי באמת אני אני אהיה בהריון? ולמה אנחנו מחכים.

תודה למי שהגיעה עד הלום

מעצבן

גם אני עשיתי הזרעה עם אוביטרול לפני שלושה חודשיים והרגשתי ממש לא טוב אחרי... כאבי בטן חזקים וחזה גדוש... אמרו לי שזה התופעות הצפויות ואין מה לעשות עם זה...
מקווה שכל הכאב הזה ישתלם מאוד ולא תצטרכי לעבור את זה שוב...

למעלה