שאלות, חדשות ובקשות

evglev1

Well-known member
מנהל
אז יש עוד תסריטאי זה מסביר למה דמות ראשית גברית

היא לא אנוכית ולא חסרת אופי.

Don Nirtin

New member
יש 3 כותבים

Rómulo Gallegos (Historia Original)
José Vicente Spataro (Adaptación Moderna)
Valentina Párraga
&nbsp
המקורי, העיבוד המודרני ו-ולנטינה פראגה.
&nbsp
מעניין שבקליפ פתיחה קלטתי רק את חוסה ויסנטה......

evglev1

Well-known member
מנהל
אז אולי חוסה ויסנטה הוא היחיד שכותב את התסריט

פשוט צריך להכיר בזכויות היוצרים של הסופר/ת של הספר דונה ברברה למרות שינוי השמות באישה רעה, ולעיבוד הטלנובלי הראשון של וולנטינה פראגה בתור דונה ברברה של אידית גונסלס. וכפי שהם מקבלים תמלוגים גם שמם מוזכר בתור זכויות יוצרים על עיבוד שעשו לעלילה שלהם.

Don Nirtin

New member
כן, נשמע לי הגיוני מה שאתה אומר

אז בסוף צדקתי - יש רק תסריטאי אחד.

Renat Zeitune

New member
וכולם קוטלים אותה כי היא רימייק לדונה ברברה

אני בטוחה שהם לא ניסו פרק אחד ובדרך מספליירים את הסוף. חבל. טלנובלה נהדרת פי אלף יותר טובה מדונה ברברה.כמו ששפטו את אקסיה ופסלו אותה רק היא בבסיס מזכירה את דונה ברברה והראשי הוא אותו ראשי עם אותו אופי.

evglev1

Well-known member
מנהל
את מתכוונת לפייסבוק של ויוה?

הם פשוט מעושים, עדיין לא התרגלו למשבצות שידור חוזר ובוכים כל פעם שמודיעים על שידור חוזר כאילו יש להם זמן לצפות בכל 13 הסדרות המשודרות בערוצים או לפחות בכל שבעת הטלנובלות של ויוה.

זה באמת דעות קדומות שזה ריימק, גם את מילה של כבוד קטלו והיא נהדרת וטובה לפחות כמו תשוקת הנצים, אם כי אין על חורחה קאו בתור הסבא מרטין. אבל הרבה דברים שונים.

גם הדמיון בין אישה רעה לדונה ברברה, הוא בערך כמו הדמיון בין סלסטה לבובה פראית, אגב גם בגידה הייתה שונה מאוד מראוזן עם אוסבלדו ריוס, אבל שם התסריטאים ממש השתוללו.

אני מודה שגם לי היו דעות קדומות אחרי מרינה חשבתי שארגוס זה תת רמה כמו יובנסיון ונדהמתי מחופן של יהלומים, אבל שלושת הטלנובלות של ארמבולה כולן נהדרות, ורוב הטלנובלות של ארגוס טובות יותר מטלמונדו ארה"ב ואפילו הרבה מהן טובות יותר מהשילוב של טלמונדו עם RTI. פשוט מרינה הייתה של התסריטאי המיושן אלברטו גומס, שלא ייאמן שפעם הוא הרשים אותי בהמתחזה הנהדרת ולכן מרינה הייתה תת רמה כמו מלאך מרדן והפולשת, גם ים של אהבה הייתה מתחת לרמה של טלוויסה אבל מעל לרמה של אלברטו גומס. כנראה טלוויסה יותר ידעו לרסן אותו מאשר ארגוס, או שארגוס הייתה עוד בחיתוליה כשהופקה מרינה.

מהזיכרון שלי עד המעריצות של אידית גונסלס במיוחד בפורום ויוה שהן סיפרו בגאווה שבשידור הראשון של דונה ברברה כשהסדרה הסתיימה במותה של ברברה הן באו לבית ספר בבגדי אבל וממש הגנו על ברברה כאילו היא קרובת משפחה שלהן, אה בעצם גם בפורום פנאי פלוס בשידור הראשון. אז בנות כאלה בטח לא ייתנו צ'אנס לאישה רעה, ההפסד שלהן.

Renat Zeitune

New member
וואו הבנות האלה פאטתיות מושפעות

כולה דמות טלוויזיונית. מזכיר לי את רובי שהיה לי ויכוח עם חברה שלי שהגנה בחרף עין על רובי ואני על הקטור. ככה ביליתי את השנה האחרונה בתיכון, בבלבולי שכל על דמויות פיקטיביות למרות שאני תמיד אשמור מקום בלב לרובי אבל הייתי אובססיבית בשנאה כלפי רובי ושאלתי כל מי שראה רובי אם הוא אהב אותה או שנא אותה. זה גיל הטיפש עשרה עם ההורמונים והייתי גם מושפעת אבל מפה לבוא בבגדי אבל בגלל דמות פיקטיבית? לא זכור לי שרציתי למות כשהקטור מת למרות שלא אהבתי ומחיתי את הסוף על גבי הפורום. בזמנו מישהי כתבה שהיא לא רוצה להמשיך לראות כשהוא מת וזה מוגזם עד כמה שאתה אוהב דמות מסוימת אתה גם אוהב את הטלנובלה וכשאיזבל מתה מעל החיים ועל המוות עדיין המשכתי לראות כדי לראות איך סוגרים את הטלנובלה טוב בתקופה הזאתי סיימתי תיכון. לבוא בבגדי אבל בגלל סוף של דמות זה טמטום וזה אפילו לא מות של שחקן רק חסר שלא היו הולכים לבית ספר והיו עורכים לה טקס הלוויה סמלי כדי להשלים את הפיגור. אפילו כשסבתא שלי מצד אמא נפטרה לא באתי בבגדי אבל לבית ספר. מזל באמת שלא הגעתי לרמה של מושפעות.
&nbsp
אני האמת נרתעתי ממילה של כבוד בגלל שרותקתי מהכימיה של הראשיים בתשוקת הנצים כמו שאלה שראתה את מים שקטים לא רצתה לראות אף גרסה חדשה שלה. את אחת הראשיות מתשוקת הנצים כבר ראיתי קצת בעוד טלנובלה, אחד הראשיים במקום מישל בראון פחות מדבר אליי ולא נכנס לנעליים הגדולות של מישל בראון, שאר האחים עושים עבודה טובה. אולי אנסה אם תחזור רק באסה שאין סיכוי שתעלה לאתר מקווה שזה יהיה אחרי אהבה שאחרי או אחרי אישה רעה ואראה בסופ"ש עם אמא שלי למרות שהיא כבר ראתה בסבב ראשון.
&nbsp
ארסלי ארמבולה נהדרת ומוסיפה עניין וגם אישה נאה מאוד את עלובי חיים דחיתי כי איילין מוחיקה לא כוס התה שלי למרות שהתאהבתי בראשי. אבל הראשונה שלה עם טלמונדו והנוכחית פשוט מצויינות.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה שלא נכנס לנעליו של מישל בראון זה זה ששיחק את המהנדס

אלברטו אספינו בשיבה הביתה. בגדול בתשוקת הנצים נטשה קלאוס הייתה בהתחלה מוזנחת כשריתה ולא נראתה יפה במיוחד ואחר כך טיפחה את עצמה. המקבילה שלה סקרלט גרובר יותר כבשה את ליבי, כי היא אמנם הייתה קשוחה וקשורה לעבודות החווה אך הייתה יפה ומטופחת כבר בהתחלה.

גם הסבא פליפה היה רחוק מאוד מהסבא מרטין ולא תרם לסדרה כמוהו. אגב זה התפקיד היחיד של חורחה קאו כטוב, או שהיו עוד?

Renat Zeitune

New member
כן הוא גם שיחק ביין האהבה עם קימברלי דוס ראמוס אותה ויוה פסל

לא מתה עליו. אולי הוא כבר מופיע בסנטה דיאבלה.
&nbsp
נטשה קלאוס חמודה אבל דנה גרסיה הייתה מוקד תשומת הלב שלי בתשוקת הנצים עם מריו סימרו ואהבתי את הסצינות שלהם בסבב ב כי בסבב א ראיתי בהצצות. רק לקראת הסוף התוודעתי לכישרונה ואז הטלנובלה השנייה החליפה אותה בכיכובה ונהניתי ועכשיו שאני חושבת על זה, לא יהיה רע בכלל שמיגל ורוני ודנה גרסיה יתאחדו שוב, אם אין לה חוזה בלעדי בטלויסה וטלמונדו יחטפו אותה שוב. מקווה שלא תתמהמה בלחזור לטלנובלות בגלל ההריון שלה אם כי זוריה וגה ואריאדנה דיאז חזרו לטלנובלות אחרי הלידה שלהן.
&nbsp
את חורחה קאו לא זכינו לראות טוב חוץ מתשוקת הנצים, הוא היה כומר בהזורו ואיש סודו של דיאגו ושמר את הסוד שלו, שהוא הזורו. ראינו את חורחה קאו בלמדי אותי לאהוב כרשע ובהתחלה חדשה כקשוח אבל אם אני זוכרת נכון הוא שיחק בסדרה קולומביאנית שהוא לא רע אם כי אני לא יודעת מה מידת האופי שלו שם. בהזורו היה נהדר אלה עשתה ספיישל מיוחד להזורו כשבזמנו שודרה בארה"ב. פשוט פיספוס שלא הגיעה לפה. לא מבינה עדיין מה מנע את ויוה לרכוש אותה, היא אפילו לא רימייק אלא יותר עיבוד של הספר הזורו. אני בטוחה שהייתה כובשת את הקהל הצופים היא עיבוד טלנובלי וגם עכשיו יכלה להצליח ולהציל את מעט השאריות והאבק שמותירה הסדרות הטורקיים.

evglev1

Well-known member
מנהל
עם אי רכישת זורו של כריסטיאן מאיר ולב חצוי של דנה גרסיה

ויוה דפקו את הצופים. והמעניין שכל הטלנובלות האחרות שאלברטו קיקה אולביירו כתב עבור טלמונדו הגיעו, גם האסירה, גם הסערה וגם פניה של אנליה ודווקא את זורו קיפחו. טוב כמו שבשידורים החוזרים קיפחו את תשוקות, האסירה ולפי החזרה של אקאסיה גם את ויקטוריה, כי מסתבר שזאת הטלנובלה היחידה של ויקטוריה רופו ששודרו רק פעם אחת.

faery18

New member
כדאי לך להשלים את מילה של כבוד אם תחזור

אומנם לא ראיתי את תשוקת הנצים אבל לפי יבגני היו לא מעט שינויים ובכלל היא הייתה ממש מושקעת וכייפית לצפייה עם שחקנים מעולים

faery18

New member
חחחחח אנשים חיים בסרט

ללבוש בגדי אבל בגלל דמות שמתה
פעם ראשונה אני שומעת על דבר הזוי שכזה חח נכנסו לזה יותר מידי הייתי אומרת

Don Nirtin

New member
אלה מגיבים מפונקים שאוהבים להתלונן

אין אפילו תגובה אחת טובה שם. כולם זה למה הסדרה חוזרת עוד פעם וזה כבר היה וכאלה וכאלה.
&nbsp
&nbsp
רבותיי, טלנובלות הן רימייק אחד של השני. השאלה מה עושים עם חומר הגלם ואיך זה מתבצע.
עם לה דונה אני מאוד נהנה מהטלנובלה כי רמת העבודה שם גבוהה מאוד והעלילה ברורה מההתחלה ולא מעורפלת.

Don Nirtin

New member
מעניין בקליפ הפתיחה בכלל לא כתוב ולנטינה פראגה

כתוב שם חוסה אליאס משהו.

faery18

New member
מומלצת ביותר
רק מקווה שלא שמו אותה כדי לכפר על

מחסור צפוי במקסיקניות לפי איך שהדברים נראים. צריך להמשיך לשלוח לויוה בקשות למקסיקניות כדי שלא יירדמו בשמירה חח..

&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
למיטב הבנתי שמו אותה כדי להספיק עם זכויות השידור

זה בכל זאת כריסטיאן מאיר וויקטוריה רופו, לא לכבודו של ויוה לשדר אותה רק פעם אחת, למרות הפאשלה עם תשוקות. וזה אומר שאפשר לשכוח משידורים חוזרים של גאטה והחיים שגנבו ממני שגם הן של טלוויסה ושודרו לפני אקאסיה. והחיים שגנבו ממני בכלל 197, אז ברור שזכויות השידור שלהם לא ישרדו כל כך הרבה זמן.

faery18

New member
אני כבר לא אוכל לצפות בחיים שגנבו ממני:[ איזה פספוס..

Renat Zeitune

New member
ניקנדרו דיאז מתכננן רימייק שוב פעם לטלנובלה ברזילאית

המפיק סיים עם El bienamado ומתכנן את פרוייקט הבא שלו. למרבה הצער מדובר בשובל של שקרים שבטוח הרימייק לא יגיע לפה.
&nbsp
נקווה שלפחות El bienamado תגיע.

למעלה