Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

Lion_Heart

Well-known member
אוקי אני אזרוק ניחוש: עמוס?
no, but thanks for playing
למה לא :-(
loooooong story

יש לקניידלאך גרסה שהיא חמץ?
אולי...?
מגניב, תהנה! (אני מניחה שאתה מדבר על הכנס)
בטח!
לא ידעתי שיש דבר כזה.
אז דעי לך! גבינת קרמל יאאמית!

מה זה אומר? אתה מתכוון כאילו ליכולת להעמיד פנים בנסיבות מסוימות שאתה אחר ממה שאתה באמת? או שלא הבנתי?
זה מסדרה שראיתי פעם בשם the pretender וטכנית זאת לא יכולת על טבעית אז...כן

Lion_Heart

Well-known member
חלום שלי שיהיה שיהיה שלט כזה לאנשים שאפשר לעשות להם MUTE או להעביר ערוץ.
חש לך חלומות דיי דיסטופיים
אנחנו שמנו לב ובהתחלה חשבנו שאתה מבולבל ואז הבנו שאתה מנסה לחרפן אותנו ואנו לא ניתן לך את זה!

ממש ילדת פרחים נהיית לנו!!
אם זה יפה אז שימי לנו קצת.

dilia snake

Well-known member
בדוק את מנצחת בפורום הזה
בת'כלס מאז המלחמה אני הולכת רק עם הבלנדסטון כי הכנסתי לעצמי לראש שאם אני אלך עם עקבים בטוח תהיה אזעקה.
מה גם את ניק?
זה הדבר הראשון שעלה לי וזו הייתה השאלה האחרונה שעניתי עליה(וגם הייתי עייפה מתה).
אוי לא אז איך תכתבי פה??
עם הדבר הזה של המחשב נייד שמזיז את החץ.
|שי|שירי החודש: my valentine של פול מקרטני
אוווו פעם שעוד שמעתי מוזיקה ממש אהבתי אותו למרות שהוא קיטשי להחריד.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? תבחרו מבין כל הדברים שהם פחות או יותר מימין אלי במרחק שווה כרגע: פלאפון, 2 חזיות, זוג גרביים, שלט של טלוויזיה.
חזיות זה השטן, צריך לחזור לשרוף אותן!
וואו יפה שאת עוד מסוגלת לקרוא ספרים על יום כיפור...
זה נחמד לקורא על מלחמה שהצלחנו לסיים אחרי 3 שבועות.
יש סיבה שהשרשור של שנה שעברה נעוץ או שניק סתם טרול?
ניק טרול, מה חדש?
6. שכולם נראים כל כך טוב כשהם קמים בבוקר (בגלל זה תמיד תהיה לי הערכה לספוילר לדוקטור הו (ish)פרק הראשון בסדרה החדשה, שרוז קמה והשיער שלה היה מבולגן.
ונשים תמיד ישנות עם חזיות שתואמות את התחתונים.

dilia snake

Well-known member
חשבתי שהפורום א-פוליטי?
זו הייתה בדיחה, כי 1/4?
כוסברה זה תבלין? כי אם כן אז זה בשנוא. ואהוב ממ לאדעת אני אשכנזיה מה לנו ולתבלינים?:-D קניתי אבקת קארי שאני שמה כשאני מכינה חזה עוף זה נחמד מוסיף טעם.
שנוא: כוסברה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
איזה פורום של אשכנזים. כוסברה זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת(יחד עם שום!)
אני מניחה שזה נכון לכל דבר שתוקעים באוזן מספיק עמוק...
:-D :-D :-D :-D
אצל ניק אבל אולי יהיה שיפור.

It's Always Sunny

Well-known member
שאינו יודע לשאול - הנכד המתוק שלי
:love::love::love::love:
וואו, זה גרם לי לחייך. בן כמה הוא אם אפשר לשאול?

איזה פורום של אשכנזים. כוסברה זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת(יחד עם שום!)
כוסברה בסלט ממש טעים לדעתי.
אימא שלי אומרת ששום זה אחד הדברים הכי בריאים שיש.

didalf

Well-known member

LeAnnDylan

Well-known member
|1תו|שם: דורי, בפעם האחרונה שבדקתי.
אולי צריך לבדוק שוב.
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? שניים.
בן אדם פרקטי.
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? רק אני, היה חתול פעם.
עדין לא החלטתי אם מבאס יותר להפסיד לאח/ות או לבע"ח.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: כותב רק את מי אני אוהב
נשמע לי מאוד משעמם סיכום חודשי בלי קצת עצבים.
|שי|סיבה למסיבה: אביב הגיע פסח בא.
זו בהחלט סיבה למסיבה.
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם יותר ואוכל להפעיל מזגן, כדי להשקיט את השכנים הרועשים שלי.
אטמי אוזניים?
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? פציעה בכתף, 2014
אם לא קיבלת שום צלקת חדשה במשך עשור מגיע לך פרס!
|1תו|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
בשרשור האחד באפריל שניק נעץ הייתה תקופה ששכחת שאת פליימקיפה. אני די משוכנעת שזו הסיבה שניק העלה את השרשור הזה מהבוידעם כדי שתתביישי לך.
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון?|קדימה|רגע סופרת... 5 ועוד כמה לא ממש בשימוש אבל גם עוד לא זרקתי
חחח אני זורקת זוג כל חודש:-D
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם?|קדימה|אני|זורו| סתם לאדעת ההורים שלי די טובים בלא להראות מי הפייבוריט (אבל אני הראשונה אז אני כי רק אותי אוהבו לבד!)
כבר אמרתי שההורים שלך חמודים? איך החמידות שלהם פסחה עליך?
|שי|דמויות (אהובות) החודש:|קדימה|אהבתי את נייט וצ'רלי באין לימבו. אבל הונסטלי מתגעגעת לחברי בבאפיוורס:-(
בשביל זה המציאו צפיה חוזרת בפרקים נבחרים.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:|קדימה|בייסקילי כולם ביאנג רויאלס איזה אנשים מתישים אוף
אוף איזה מעצבן זה סדרה שכולם בה נודניקים.
|שי|שחקני החודש:|קדימה|בוב מורלי והפעם לא בתור בלאמי|זורו|
בטוחה שגם בתור לא בלאמי הוא נודניק:-D
|שי|קראשי החודש:|קדימה|same old pretty missing husband|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 101285
נו הוא עוד לא הקליט לך איזה שיר חדש? מה עוד יש לו לעשות בחיים??
|שי|ציטוט חודשי:|קדימה|לא כתבתי בפתקים:-(
זה ציטוט של מילי. נזכרתי בה רק בגלל ההטרלה של ניק.
|שי|סיבה למסיבה:|קדימה|הגיעו התלבושות שלי עכשיו צריך לבחור|בוקס|
שלחי לי תמונות ואני אבחר בשבילך:-D
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|חשבתי שמת לי הדייסון אבל הצלחתי לתקן אותו|זורו| (בגדול זהו אפשר להכניס אותי לבית אבות. ביום שאדם מתלהב משואב אבק זה להתראות נעורים שלום אחוזת ראשונים).
אני גם צריכה שואב אבק חדש. אבל כל פעם שאני נכנסת לאתר שלהם אני מתפתה לקנות משהו לשיער|פנים|
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל:|קדימה|אלבום חדש לטיילור!!!!!!!!!!!!!!!!!!|מאוהב| וגם פסח = חופש! ואוכל! (ואל תגידו לי אין אוכל בפסח כי בליל הסדר יש מספיק אוכל טעים ואחכ לא שומרת אז פחח).
יש מלא אוכל בפסח.
בארץ כל שנה אחרי ליל הסדר הייתי מעלה איזה 3 קילו:-D
|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-|קדימה|חכם - ג'יילס, רשע - אנג'לוס, תם - ווילו (של ההתחלה) ושאינו יודע לשאול - קורדיליה. היא לא שואלת היא אומרת מה שבא לה.
גם אני כמו קורדי.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?|קדימה|וואה 10 זה הרבה:
1. יותר מידי זמן בין עונות שמי זוכר מה קרה בכלל (שגורם גם לחוסר עקביות בשידור סדרה ושחקנים ילדים שגדלים מידי)
ילדים שגדלים זה נכון. אני לא יודעת איך הולכים לשעות עונה שלישית של Big Little Lies, בעונה השניה הם היו בכיתה ב' והיום הילדים האלה בצבא|חבול|
ויותר מידי זמן בין עונות זה במיוחד בעייתי עבורי כי יש לי אלצהיימר ואפילו הריקאפ של ה-5 דקות שעושים לא מספיק לי כדי להיזכר במה שקרה.
2. פרקים ארוכים מידי
זה פחות מפריע לי האמת.
3. ומצד שני סדרות קצרות מידי שאין זמן להתחבר לדמויות
זה מפריע לי בעיקר באמריקן איידול האמת. פעם הייתי ממש מתחברת למתמודדים בוחרת לי פייבוריט ומצביעה להם בהתלהבות לארוך כל העונה. היום בקושי אני זוכרת את השמות של המתמודדים וכבר הסתיימה העונה|חבול|
5. יותר מידי פלטפורמות סטרימינג
חשבון הבנק שלי מסכים איתך.
אגב החודש בדיוק גיליתי שבמשך שנה שילמתי על מנוי לפרמאונט+ פעמיים|חבול|
6. עונה 7 של המאה.
נהה. עונה עם סיום מופתי!
7. קפיצות זמן
חוץ מב-5X12 של פרינג' כי פוליביה קשישה היה מושלם!
8. סדרות עם עונה ראשונה מושלמת ועונות המשך שהורסות אותה
בייסקלי רוב הסדרות בעולם.
9. ומצד שני ביטול סדרות חמודות עם פוטנציאל
לאחרונה אין לי הרבה כאלה אז לא מפריע לי. פעם אני זוכרת שהייתי אוהבת מלא סדרות שהיו מתבטלות אחרי עונה אחת בלבד;-(
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?|קדימה|אולי עוגת שוקולד כי מי צריך קמח חעחע
לא ניסיתי להכין אף פעם עוגת שוקולד בלי קמח אבל נשמע לי כמו משהו שלא אמור להשפיע על הטעם במילא.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו?|קדימה|בינתיים אין לי תוכניות אז לא אבל מקווה שכן לפחות יום אחד (יש כולה יומיים כן?)
אם את לא עובדת בשישי וראשון אז כן, רק יומיים...
בטלווזיה ככה את באה לי לבחור אחד בכל הזמנים?
אף אחד לא אמר שאת חייבת לבחור זוג אחד.
טוב בעצם על מי אני עובדת יש תשובה אחת|מאוהב|
אבל הנה, בחרת אחד אז מה את מתבכיינת.
|גבינצ|גבינה אהובה?|קדימה|עמק צהובה ונפוליאון לבנה. אני גם מחבבת ברי. אה וכדורי מוצרלה בייבי שאני קונה ושמה על עגבניה זה סלט קפרזה לעצלנים זה אחלה.
כן להכל.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה?|קדימה|בטחון עצמיייי
אני רואה שלאחרונה את מגדלת קצת.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם?|קדימה|לאדעת אני אשכנזיה מה לנו ולתבלינים?:-D
אויש איזה בן אדם משעמם את.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם?|קדימה|כרית של ספה8-*
:-D
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם?|קדימה|אחרונה אין לי מושג8-* אבל יש לי מגיל 16 צלקת בבטן מניתוח אפנדיציט שהסתבך.
אויש איזה נזק את.
|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?|קדימה|
אין לי דירוג מלא אבל החודש מיקי במקום הראשון כי היא גרמה לי לראות סדרה יפה.
אף פעם אין לך דירוג מלא כי את לא יודעת לבחור.
|מצלמה|אני בבוקר, אילוסטרציה:
צפה בקובץ המצורף 101287
ככה אני צועדת לחדר כושר בבוקר:-D
אף פעם לא הבנתי את המשיכה של אנשים לסרטונים של אנשים נופלים. אומנם הסרטון ששמת לא כזה נורא אבל תמיד יש כל מיני סרטונים כאלה שקופצים לי בפייסבוק של מיקס סרטונים שונים של אנשים נופלים ובעיקר כואב לי לצפות בזה. זה אף פעם לא מצחיק.
זה הצחיק אותי ממש:
זה חמוד.
ממש ממש מתנצלת על התועבה הזאת:
חח זה דווקא מוצלח:-D
ספיקינג אוף תועבות, ביקשתי מחברה שלי שתכין לי פלייליסט של שירים שהיא אוהבת איזה יום ואז היא שמה לי את השיר הזה ואיזה 4 שניות לתוכו אני כזה אומייגאד התועבה!!!!
אבל עד סוף השיר כבר התמכרתי:-D 🙈 שמעתי את זה בלופים איזה חודש:-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
אבל הפנדה חמודדדד
מה? הוא בכלל לא. פנדה זה דבר חמוד באופן כללי לכן לא ברור לי איך הצליחו להרוס דבר כזה חמוד עם אנימציה מכוערת.
וואלה? ממה ששמעתי עליו זה לא נשמע משהו שתאהבי.
מה למה? הרעיון עצמו של הסרט זה משהו שמאוד מענין אותי באופן כללי ואם הייתי יודעת על מה הוא סביר להניח שהייתי רואה אותו איך שיצא.
הסיבה שראיתי עכשיו זה כי אני ממש אוהבת את אמה סטון.
חחחחחחחחחחחחח אני אוהבת אותה עכשיו:-D
האמת שנראה לי שבאמת תאהבי אותה. היא יהודיה אמריקאית עם מלא סיפורים הזויים של יהודים אמריקאים.
אחד הסיפורים האהובים עליי שהיא סיפרה לי זה שהמשפחה שלה "שומרת כשרות" אז בבית היו להם רק כלים כשרים, אבל הם אוהבים לאכול פסטרמת ham, ומכיוון שהם יודעים שזה חזיר אבל הם עדין רוצים לשמור כשרות- אם הם מכינים סנדוויץ', הם לא משתמשים בצלחות הכשרות שלהם ובמקום הם שמים את זה על צלחות חד"פ :-D:-D
גם הסיפורים שלה על איך במקום ללמוד את הפרשה לבת מצווה שלה היא ברחה עם איזה ילד שהיה לה קראש עליו לבית הכנסת כדי לשחק 7 דקות בגן עדן מאחורי הארון תשמישים:-D
חחחח מצאה את מי לשאול:-D
דווקא לרוב את עונה מהר יחסית
לך.
לרוב האנשים אני לא. יש לי למשל הודעה קולית שאני עדין שומרת ומתכננת להגיד איך אני לא מקשיבה להודעות קולית ובמקרה רק עכשיו שמעתי אותה. ההודעה הזאת מלפני חצי שנה|חבול|
אוי לא עכשיו תשני על מצעים לא רכים.
נהה, זה סתם ספריי שאפשר להשפריץ אח"כ זה לא המרכך כביסה עצמו:-P:
ראיתי כבר, מהמם|מאוהב|
וזה הזכיר לי שהיו לי תמונות פרחים יפות שיכלתי להעלות אבל לא משנה כבר.
האמת שהתמונה השניה עם העננים הייתה אמורה להיות בדרך לשדה של פרחים. נסענו שלוש שעות רק כדי לגלות שהם לא פורחים עכשיו:-(
זה היה אמור להיות כזה יפה-

מה זה האליפטי? מכשיר הליכה או משהו?
סירי אומרת שככה זה נקרא גם בעברית אבל אולי את מכירה את זה בשם אחר
זה נראה כמו משהו כזה

"תקועים על הר בשלג בבקתה" נשמע לי כמו התחלה של סרט אימה.
לבלות סופ"ש עם אנשי עבודה מחוץ לעבודה זה בהחלט סרט אימה:-P:
אה, יש אותו כבר בדיסני+ שלנו, אני גם רוצה לראות אותו!
תראי!! סרט קצת כבד אבל מעולה!!
חחחחחחח מתה עליהן יחד!
חח גם אני!!

כי אין לי דרו:-(
:-D:-D
טוב זה בהחלט סיבה מובנת. ותביאי לאבא שלך איזה כלבלב לשחק איתו במקום זה.
אבא שלי לא בענין של כלבים (או חיות בכלל) הוא אוהב תינוקות. כל תינוק שנולד במשפחה הופך להיות המועדף עליו ואבא שלי הוא תמיד הדוד האהוב על כולם (גם כשטכנית הוא לא דוד של הילדים של בני דודים שלי אבל הם עדין קוראים לו דוד) והוא מת להיות כבר סבא. אבל מה הוא רוצה ממני, יש לו עוד שלושה ילדים שגרים בארץ, שיציק להם:-P:
ומה ענית לה??? :p
not today
מה למשל לא זמין בארה"ב? (שמעניין אותך)
בעיקר הסדרות האוסטרליות של אנה טורב. אני כבר יותר משנה מנסה למצוא דרך לצפות בעונה השניה של The Newsreader.
אבל בתאכלס כל סדרה שלא שייכת לאיזה שירות סטרימינג אמריקאי זה בעייתי למצוא. נגיד גם תכנים בריטיים זה כמעט בלתי אפשר למצוא אלא אם כן גוף שידור אמריקאי רכש אותם. עכשיו אין לי בעיה לשלם על התכנים שאני רוצה לראות אבל ברוב המקרים אין בכלל אופציה כזאת:-/
וואלה? לא ידעתי בכלל שיש כאלה, מעניין, אולי אנסה השנה.
פה קשה להשיג קורנפלקסים שונים, יש בעיקר כריות. אבל בארץ מאוד אהבתי את הרגיל של תלמה בגרסה הכשרה לפסח.
ממממ האמת שלי זה נשמע מצוין!
אבל יש שם גפילטעפיש8-{
האמת שלא אכפת לי מהרשימה הזאת. אני בונה על הקניידלך וזהו.
יאיי פיטר ואוליביה האהובים שלי! :love: (וגם האחרים כמובן, פשוט הזכרת לי אותם במיוחד)
"גם האחרים":-D שמת לב ששמתי שם גם את פיטר ואלישיה מהאישה הטובה, נכון? :-P:

(זה מה שאני רואה בראש שלי כל פעם שמישהו עונה "ברי")
הברי הכי חשובה|לב|
אוקיי אבל לפחות את תהיי הגופה שמריחה הכי טוב מכל הגופות אי פעם.
חחח I'll take it
8-{ אפילו רק לקרוא את הביטוי "פייפר קאט" גורם לי להתכווץ לרגע.
בעבודה אנחנו מזמינים מלא דברים מאמזון וכל היום אני פותחת ארגזים וכמות החתכים המעצבנים האלה שיש לי על האצבעות לא הגיונית|חבול|
אני מבינה שגם את JELLY !

Lhuna3

Well-known member
האמת שנראה לי שבאמת תאהבי אותה. היא יהודיה אמריקאית עם מלא סיפורים הזויים של יהודים אמריקאים.
אחד הסיפורים האהובים עליי שהיא סיפרה לי זה שהמשפחה שלה "שומרת כשרות" אז בבית היו להם רק כלים כשרים, אבל הם אוהבים לאכול פסטרמת ham, ומכיוון שהם יודעים שזה חזיר אבל הם עדין רוצים לשמור כשרות- אם הם מכינים סנדוויץ', הם לא משתמשים בצלחות הכשרות שלהם ובמקום הם שמים את זה על צלחות חד"פ :-D:-D
WTF :-D:-D:-D:-D:-D
הם מבינים איך עובדת כשרות??? :-D:-D:-D:-D

didalf

Well-known member
בשרשור האחד באפריל שניק נעץ הייתה תקופה ששכחת שאת פליימקיפה. אני די משוכנעת שזו הסיבה שניק העלה את השרשור הזה מהבוידעם כדי שתתביישי לך.
או שעוד לא מוניתי לפליימקיפה?

כבר אמרתי שההורים שלך חמודים? איך החמידות שלהם פסחה עליך?
הם גם שואלים את זה:-D
(באמת אבל חח כי לפעמים אני ואחותי מדברות על השנאה שלנו לעולם והרצון להשמיד אותו ואמא שלי שהיא הדבר הכי חמוד בעולם אומרת לנו כזה: "אני לא מבינה איך יצאתן לי כאלה":-D)
בשביל זה המציאו צפיה חוזרת בפרקים נבחרים.
או יוטיוב לסצנות נבחרות.
אוף איזה מעצבן זה סדרה שכולם בה נודניקים.
אוף ממש
בטוחה שגם בתור לא בלאמי הוא נודניק:-D
כרגיל טועה.

זה ציטוט של מילי. נזכרתי בה רק בגלל ההטרלה של ניק.
נכון אז טכנית זה כן ציטוט|זורו|
שלחי לי תמונות ואני אבחר בשבילך:-D
יאא אני באמת אשלח לך
אני גם צריכה שואב אבק חדש. אבל כל פעם שאני נכנסת לאתר שלהם אני מתפתה לקנות משהו לשיער|פנים|
חחחחחחחחחחחח את אסון:-D

נו הוא עוד לא הקליט לך איזה שיר חדש? מה עוד יש לו לעשות בחיים??
הוא היה שנתיים רצוף בטור נראה לי שעכשיו הוא נח שנתיים רצוף:-D:-(

יש מלא אוכל בפסח.
את שומרת כשרות לא? אז איך?
בארץ כל שנה אחרי ליל הסדר הייתי מעלה איזה 3 קילו:-D
חחחחח זה כי הקרשים האלה שקוראים להם מצה משמינים בטירוף
גם אני כמו קורדי.
נכון. אבל את גם הרשע.

ילדים שגדלים זה נכון. אני לא יודעת איך הולכים לשעות עונה שלישית של Big Little Lies, בעונה השניה הם היו בכיתה ב' והיום הילדים האלה בצבא|חבול|
חחחחחחחחחחחחח וואי ממש:-D
עושים לזה עונה שלישית?8-*
ויותר מידי זמן בין עונות זה במיוחד בעייתי עבורי כי יש לי אלצהיימר ואפילו הריקאפ של ה-5 דקות שעושים לא מספיק לי כדי להיזכר במה שקרה.
בדיוק!!

אגב החודש בדיוק גיליתי שבמשך שנה שילמתי על מנוי לפרמאונט+ פעמיים|חבול|
חחחח מה למה?
נהה. עונה עם סיום מופתי!
את הבעיה|שפם|
בייסקלי רוב הסדרות בעולם.
לא נכון. אולי חדשות. יש הרבה שבעונות ההמשך מוצאות את הכיוון שלהן ומשתפרות.

לא ניסיתי להכין אף פעם עוגת שוקולד בלי קמח אבל נשמע לי כמו משהו שלא אמור להשפיע על הטעם במילא.
זה כן, כאילו בראוניז כי זה רך יותר ורטוב כזה.
אם את לא עובדת בשישי וראשון אז כן, רק יומיים...
אהה אצלך שישי זה יום עבודה. וראשון זה כבר ערב חג אז זה חצי יום חופש.
אף אחד לא אמר שאת חייבת לבחור זוג אחד.
אבל הנה, בחרת אחד אז מה את מתבכיינת.
חחחח כן זה היה קל בעצם אבל העיקר התבייכנתי קודם:-D

אני רואה שלאחרונה את מגדלת קצת.
טיפהלה כן. השד הסוויפטי מוציא ממני דברים שלא ידעתי שיש בי.

אויש איזה בן אדם משעמם את.

אויש איזה נזק את.
נו מה חדש? נזק סינס 92.
אף פעם אין לך דירוג מלא כי את לא יודעת לבחור.
כמובן. אם היה לא יודע לבחור במקום לא יודע לשאול זאת הייתי אני.

ככה אני צועדת לחדר כושר בבוקר:-D
את הולכת לחדר כושר בבוקר? וואו:-0
אף פעם לא הבנתי את המשיכה של אנשים לסרטונים של אנשים נופלים. אומנם הסרטון ששמת לא כזה נורא אבל תמיד יש כל מיני סרטונים כאלה שקופצים לי בפייסבוק של מיקס סרטונים שונים של אנשים נופלים ובעיקר כואב לי לצפות בזה. זה אף פעם לא מצחיק.
חחחחחחחחח מלאך שכמוך|מלאך| מי ידע שדווקא דילן המרשעת לא תהנה מאנשים נופלים. זה תמיד דבר מצחיק סליחה|מובך|

ספיקינג אוף תועבות, ביקשתי מחברה שלי שתכין לי פלייליסט של שירים שהיא אוהבת איזה יום ואז היא שמה לי את השיר הזה ואיזה 4 שניות לתוכו אני כזה אומייגאד התועבה!!!!
אבל עד סוף השיר כבר התמכרתי:-D 🙈 שמעתי את זה בלופים איזה חודש:-D:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
מה זה דווקא חמוד.
מזכיר לי שפעם באיזה קניון שמעתי את השיר NUMB במנגינה של הטיטניק זה היה ממממשששש מוזר אחותי ואני היינו בהלם:-D
מה למה? הרעיון עצמו של הסרט זה משהו שמאוד מענין אותי באופן כללי ואם הייתי יודעת על מה הוא סביר להניח שהייתי רואה אותו איך שיצא.
קודם כל הוא תקופתי לא? ולאדעת הוא נשמע מטריד ומגעיל קצת.
הסיבה שראיתי עכשיו זה כי אני ממש אוהבת את אמה סטון.
אני גם ממש אוהבת אותה אבל שמעתי על הסרט הזה המון לדעת שהוא לא בשבילי.

חחחחחחחחחחחחחחחח:-D
יהודים בחו"ל זה מרתק בעיני.

לך.
לרוב האנשים אני לא. יש לי למשל הודעה קולית שאני עדין שומרת ומתכננת להגיד איך אני לא מקשיבה להודעות קולית ובמקרה רק עכשיו שמעתי אותה. ההודעה הזאת מלפני חצי שנה|חבול|
אוו אז זה אומר שאני מיוחדת ואת אוהבת אותי|לב|

זה היה אמור להיות כזה יפה-
ווואוווווווווווו
ואני התלהבתי מהפריחה בארץ מרגישה עלוב עכשיו. למה הכל עלוב פה???????????

סירי אומרת שככה זה נקרא גם בעברית אבל אולי את מכירה את זה בשם אחר
זה נראה כמו משהו כזה
אני קוראת לזה סטפר אבל זה לא נכון כי סטפר זה זה של המדרגה, אליפטיקל זה השם הנכון.
יש לי כזה בבית קולב יפה:-D

keren or5

Well-known member
נכון :-( בכלל מה זה השטויות האלה עונה של 6 פרקים? זה באמת מאוד בעייתי גם בשבילי כשאין זמן להתחבר לדמויות.
גיברת! לכי לראות אין לימבו זה שישה פרקים פרקים של חצי שעה תחשבתי שזה סרט של שעות! את תאהבי וזה לא יבזבז לך זמן.
|כן| (רק לא לכל עונה 7 של ה-100, יש שם קו עלילה שאהבתי מאוד)
כל מה שהיה עם מרפי ואמורי במיוחד בסוף ||מאוהב| ושיידי, ולפחות חלק מהקו עלילה של רייבןן (שהיא פעם ראשונה הייתה בהחלטה לא מסורית בזה שהיא החליטה לא להגיד לאסירים שאם הם לא יצאו לני שיתקנו את הדבר הזה שעמד להרוב אותם, יהיה להם עוד זמן או משהו. (אני לא זוכרת מה היא עוד עשתה בעונה הזאת.
בגלל הסגנון. אני לא ממעריצי ביונסה, אפילו מעדיף את אחותה סולנג' עליה.
מה השיר של סולאנג' שאתה הכי אוהב?
רוב הזמן בעיקר השירים של ג'יילס וספייק. (בפעם הראשונה ששמתי את זה באוטו פתאום ממש התרגשתי שהם שרים לי והם ממש איתי באוטו:-D)
חמודה |חיבוק|
באמת שירים טובים. אני אוהבת את כל השירים במחזמר עכשיו (אני לא בטוחה שאהבתי את כולם עם ראשונה ששמעתי).
לאלא זה ניק המסטול פגשנו אותו כבר כמה פעמים.
חחח.. איפה "פגשתם" אותו?
שיו חצופה
מה חצופה? את אמרת לי לגנוב!
Poor Things - הרבה זמן רציתי לצפות בסרט הזה, בסוף לא יצא לי לראות אותו בקלנוע אבל כשהוא הגיע להולו החלטתי שזה הזמן. וואו זה סרט מטורף ולגמרי מגיע לאמה סטון לזכות באוסקר עליו|כתר|
סרט מהמם! אבל ללא ספק קצת פסיכי. כאילו בוא נגיד לא הייתי בהכרח בטוחה שתאהבי אותו אם לא הייתי יודעת שראית ואהב. ואמה סטון הייתה מדהימה בו באמת, לגמרי הגיע לה האוסקר!

מה אהבת בו?
|שי|סיבה למסיבה: איזה סיבה יש לי למסיבה? אני בדיכאון.
מה למה?
איזה יופי!

|שי|סדרות החודש: בעיקר הרבה סרטונים של המאה.
יש לך דוגמאות למשהו יפה?
|שי|שירי החודש:
אוהבת ! |כן|
אם יכוונו עליך את שלט הטלוויזיה וילחצו על סגירה אז זה יהרוג אותך

|כן| זה מזכיר לי כתבה ישנה שקראתי על זה שפסיכופתים ורוצחים סדרתיים תמיד היו מוצגים בקולנוע ההוליוודי כסופר-אינטלגנטים ואינטלקטואלים (מה שלא תאם למציאות בכלל), והיתה איזו תיאוריה שקישרה את זה למנטליות אמריקאית, במיוחד בתקופה של המלחמה הקרה, שכאילו נוצר קשר לא-מודע אצלם בין אינטלקט (שנתפס כתכונה של המזרח אירופאים, "האויב") ורשע.
(זה לא ממש קשור לקשר הזה שציינת, אבל זה דומה.)
מעניין! דמה לי שאני מסכימה עם זה. אני מרגישה שהיום פחות עושים את זה.
אני מבינה שגם את JELLY !
נו כן. אז תיראי אין לימבו!
אה, יש אותו כבר בדיסני+ שלנו, אני גם רוצה לראות אותו!
מעניין אותי מה תחשבי עליו (מסכנים שכאלה), היי, זוכרים שרצינו לראות סרטים ביחד? אולי נעשה את זה על הסרט הזה?

(זה מה שאני רואה בראש שלי כל פעם שמישהו עונה "ברי")
חלום שלי שיהיה שיהיה שלט כזה לאנשים שאפשר לעשות להם MUTE או להעביר ערוץ.
כן זה נראה לי משהו מאוד מגניב שיהיה.
הברי הכי חשובה|לב|
את לא שונאת אותה?

didalf

Well-known member
גיברת! לכי לראות אין לימבו זה שישה פרקים פרקים של חצי שעה תחשבתי שזה סרט של שעות! את תאהבי וזה לא יבזבז לך זמן.
|כן|
כאילו אני יודעת שהתלוננתי על סדרות קצרות מידי אבל האורך של הסדרה הזאת היה בול.
וואי אבל איך סרט של 3 שעות נשמע המון?:-D
אבל גם באמת לא ראיתי את הסדרה 3 שעות ברצף.

המאה כל מה שהיה עם מרפי ואמורי במיוחד בסוף ||מאוהב| ושיידי, ולפחות חלק מהקו עלילה של רייבןן (שהיא פעם ראשונה הייתה בהחלטה לא מסורית בזה שהיא החליטה לא להגיד לאסירים שאם הם לא יצאו לני שיתקנו את הדבר הזה שעמד להרוב אותם, יהיה להם עוד זמן או משהו. (אני לא זוכרת מה היא עוד עשתה בעונה הזאת.
אוקי אלה היו סבבה. בעיקר מרפי הציל את העונה|מאוהב|
שיידי התחיל מגניב ונהיה מעצבן.

באמת שירים טובים. אני אוהבת את כל השירים במחזמר עכשיו (אני לא בטוחה שאהבתי את כולם עם ראשונה ששמעתי).
השיר של טארה כאב לי באוזן אין סיכוי שאני אשמע שוב. ואת זאנדר אני שונאת והשיר עצבן אותי אז כמובן שלא אשמע שוב. וניסיתי לעשות שמיעה להכל והיו כמה קטעים אינסטרומנטליים לא מענייננים והשיר של הנבל גם משעמם ומפה לשם נשארתי עם אלה.

חחח.. איפה "פגשתם" אותו?
פה חחח היה כמה פעמים שהוא כתב מסטול זה פי כמה יותר הזיה מניק הרגיל.
מה חצופה? את אמרת לי לגנוב!
נכון:-D

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
יש לך דוגמאות למשהו יפה?
בעיקר ראיתי סרטוני קראק אז אני לא בטוחה אם זו ההגדרה למשהו יפה ;-# הנה הבולטים מבניהם:

כולם יודעים שאני פחדנית ואכן לראות את ה-thumbnail בלילה זה קריפי אבל הסרטון הזה ובמיוחד הקטע עם מאדי הוא אחד האהובים עליי.

בעיקר בגלל השירים.

זה אחד הסרטונים האהובים עליי וכבר פירסמתי אותו בפורום בעבר.

מעבר לזה גם בלופרים של הסדרה ויצא קומיקון שהספקתי לראות כמה סרטונים אבל לא הכל.

Lhuna3

Well-known member
בעיקר ראיתי סרטוני קראק אז אני לא בטוחה אם זו ההגדרה למשהו יפה ;-# הנה הבולטים מבניהם:

כולם יודעים שאני פחדנית ואכן לראות את ה-thumbnail בלילה זה קריפי אבל הסרטון הזה ובמיוחד הקטע עם מאדי הוא אחד האהובים עליי.

בעיקר בגלל השירים.

זה אחד הסרטונים האהובים עליי וכבר פירסמתי אותו בפורום בעבר.

מעבר לזה גם בלופרים של הסדרה ויצא קומיקון שהספקתי לראות כמה סרטונים אבל לא הכל.
חחח לא הכרתי את ז'אנר הקראק הזה, אבל זה מצחיק.

למעלה