Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

didalf

Well-known member
יש לכם מזל שהלקוחה שלי הבריזה לי אז יש לי חצי שעה לעשות לכם שאלון. תהנו
יאייי

|1תו|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון?|קדימה|רגע סופרת... 5 ועוד כמה לא ממש בשימוש אבל גם עוד לא זרקתי
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם?|קדימה|אני|זורו| סתם לאדעת ההורים שלי די טובים בלא להראות מי הפייבוריט (אבל אני הראשונה אז אני כי רק אותי אוהבו לבד!)

|שי|סדרות החודש:|קדימה|יאנג רויאלס עונה 3 - עונה מעפנה יש להודות סחבתי מזה בכוח
In Limbo - הפתעת החודש אבל אהבתי מאד
הקיץ שנהייתי יפה עונה 2 - חמוד וטראשי אבל הפסקול מאד כיפי.
Girls5Eva עונה 3 - כיף מאד
|שי|סרטי החודש:|קדימה|לא זכור לי משהו|תוהה|
|שי|שירי החודש:|קדימה|האלבום הראשון של טיילור + שירים מהפרק מחזמר של באפי.
|שי|ספרי החודש:|קדימה||X|
|שי|דמויות (אהובות) החודש:|קדימה|אהבתי את נייט וצ'רלי באין לימבו. אבל הונסטלי מתגעגעת לחברי בבאפיוורס:-(
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:|קדימה|בייסקילי כולם ביאנג רויאלס איזה אנשים מתישים אוף
|שי|שחקני החודש:|קדימה|בוב מורלי והפעם לא בתור בלאמי|זורו|
|שי|קראשי החודש:|קדימה|same old pretty missing husband|מאוהב|
hs109.gif
|שי|ציטוט חודשי:|קדימה|לא כתבתי בפתקים:-(
|שי|סיבה למסיבה:|קדימה|הגיעו התלבושות שלי עכשיו צריך לבחור|בוקס|
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|חשבתי שמת לי הדייסון אבל הצלחתי לתקן אותו|זורו| (בגדול זהו אפשר להכניס אותי לבית אבות. ביום שאדם מתלהב משואב אבק זה להתראות נעורים שלום אחוזת ראשונים).
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל:|קדימה|אלבום חדש לטיילור!!!!!!!!!!!!!!!!!!|מאוהב| וגם פסח = חופש! ואוכל! (ואל תגידו לי אין אוכל בפסח כי בליל הסדר יש מספיק אוכל טעים ואחכ לא שומרת אז פחח).

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-|קדימה|חכם - ג'יילס, רשע - אנג'לוס, תם - ווילו (של ההתחלה) ושאינו יודע לשאול - קורדיליה. היא לא שואלת היא אומרת מה שבא לה.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?|קדימה|וואה 10 זה הרבה:
1. יותר מידי זמן בין עונות שמי זוכר מה קרה בכלל (שגורם גם לחוסר עקביות בשידור סדרה ושחקנים ילדים שגדלים מידי)
2. פרקים ארוכים מידי
3. ומצד שני סדרות קצרות מידי שאין זמן להתחבר לדמויות
4. ריבוטים ורימייקים
5. יותר מידי פלטפורמות סטרימינג
6. עונה 7 של המאה.
7. קפיצות זמן
8. סדרות עם עונה ראשונה מושלמת ועונות המשך שהורסות אותה
9. ומצד שני ביטול סדרות חמודות עם פוטנציאל
10. הביטול של הפלייליסט של זואי!!!! כן זה מכה נפרדת.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?|קדימה|אולי עוגת שוקולד כי מי צריך קמח חעחע
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו?|קדימה|בינתיים אין לי תוכניות אז לא אבל מקווה שכן לפחות יום אחד (יש כולה יומיים כן?)

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?|קדימה|חחח במציאות זה אני והארי (פסדר מציאות אלטרנטיבית).
כאילו בתור זוג סלבס טיילור וטראוויס ממש חמודים. אה וגם בוב ואלייזה|לב|
בטלווזיה ככה את באה לי לבחור אחד בכל הזמנים?
טוב בעצם על מי אני עובדת יש תשובה אחת|מאוהב|

פוראבר אנד אולוויז|מאוהב|
אוף הם כ"כ חמודים פה שאני מכחישה שזה רגע לפני אסון.
|גבינצ|גבינה אהובה?|קדימה|עמק צהובה ונפוליאון לבנה. אני גם מחבבת ברי. אה וכדורי מוצרלה בייבי שאני קונה ושמה על עגבניה זה סלט קפרזה לעצלנים זה אחלה.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה?|קדימה|בטחון עצמיייי
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון?|קדימה|חח הטיקטוק שלי הוא בעיקר הארי וטיילור אבל גם איזה אחת שמלמדת ספרדית, משחקי זהה את השיר, ועוד שטויות. באינסטגרם הוא ממוקד חיות מצחיקות ואנשים נופלים.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם?|קדימה|כוסברה זה תבלין? כי אם כן אז זה בשנוא. ואהוב ממ לאדעת אני אשכנזיה מה לנו ולתבלינים?:-D קניתי אבקת קארי שאני שמה כשאני מכינה חזה עוף זה נחמד מוסיף טעם.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו?|קדימה|הפלייליסט של זואי תודה ששאלת.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם?|קדימה|כרית של ספה8-*
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם?|קדימה|אחרונה אין לי מושג8-* אבל יש לי מגיל 16 צלקת בבטן מניתוח אפנדיציט שהסתבך.

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?|קדימה|מה את רוצה לדרג את לונה כי ראתה את הסדרה שלך?:-D
אין לי דירוג מלא אבל החודש מיקי במקום הראשון כי היא גרמה לי לראות סדרה יפה.
|מצלמה|אני בבוקר, אילוסטרציה:

ezgif.com-crop.gif

|אקשן|סרטונים מפגרים
אנשים נופלים:
זה הצחיק אותי ממש:
ממש ממש מתנצלת על התועבה הזאת:

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
|1תו|שם: לונה3
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? בתוך הארון יש לי נראה לי איזה 2-3 זוגות נעליים + זוג סנדלים. מחוץ לארון יש לי עוד איזה 5 זוגות. (אבל זה לא כי אני כזאת פריקית של נעליים, סתם אני לא זורקת נעליים ישנות :-D בתכלס אני הולכת בכל עונה עם אותו זוג נעליים או סנדלים כל זמן).
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אנחנו לא playing favorites!

|שי|סדרות החודש: The Morning Show
|שי|סרטי החודש: אין
|שי|שירי החודש: אין
|שי|ספרי החודש: עדיין עם טרילוגיית הסיילו, אבל לקראת סיום (סביבות 60 ומשהו אחוז בספר השלישי). ואגב, אחריה יש מצב שאני הולכת לקרוא מהתחלה שוב את הארי פוטר.
|שי|דמויות (אהובות) החודש: קורי, ברדלי, אלכס (תוכנית הבוקר)
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: אין
|שי|שחקני החודש: בילי קרודופ, ריס ווית'רספון, ג'ניפר אניסטון, סטיב קארל
|שי|קראשי החודש: (תלונות לדילן)
1711999612438.png

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

|שי|ציטוט חודשי:
The DSA defines a trader as “any natural person, or any legal person irrespective of whether privately or publicly owned, who is acting, including through any person acting in his or her name or on his or her behalf, for purposes relating to his or her trade, business, craft or profession.”
[כי אני צריכה לדווח לאפל האם אני trader לפי הגדרת החוק של האיחוד האירופי, ואני גם אחרי קריאת ההגדרה לא יודעת.]
|שי|סיבה למסיבה: אין
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קניתי היום 4 טי-שירטס חדשות, אחת מהן עם תמונה של הביטלס. אוקיי, זה לא סיפור מרגש מי יודע, אבל זה מה יש!!
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: אין לי ציפיות.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
חכם: רופרט ג'יילס (באפי)
רשע: הפייר-לורד (אוואטר כשף האוויר האחרון, הסדרה המצוירת)
תם: מומו ואפא (אוואטר כשף האוויר האחרון, הסדרה המצוירת)
שאינו יודע לשאול: שכחתי את שמה פאולה, זאת שהיתה מגישה את תוכנית הבוקר של קשת 12 עם בן זוגה הדוגמן החתיך. כי היא מראיינת מעצבנת שלא נותנת למרואיינים להשלים משפט.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
1. ריאליטי ישראלי כי זה ערוך מעצבן וגרוע וקיטשי
2. חדשות
3. יצירות שמגזימות עם ה-WOKE בקטע שזה מעצבן
4. כשנטפליקס מפיקה עונות או גירסאות חדשות לסדרות שהיו טובות תחת ההפקה המקורית שלהן, והורסת אותן
5. דיסני פלוס מביאים את העונה החדשה של דוקטור הו ומשווקים אותה בתור "עונה ראשונה"
6. שאין איך לראות את העונות הקודמות של דוקטור הו בלי דודים
7. שאין איך לראות את הסדרה "הבית הלבן" בישראל בלי דודים
8. שאין לי מה לראות רוב הזמן
9. שצריך לחכות עוד המון זמן לעונה 4 של the morning show
10. שאין לי מה לראות רוב הזמן! (אז מה אם כתבתי כבר)
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?
אני לא יודעת אם יש כזה.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו?
עוד לא יודעת בדיוק.
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ספוילר באפי קוטלת הערפדים! באפי וספייק |מאוהב|
|גבינצ|גבינה אהובה? צהובה טבעונית
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? חריצות! שיהיה לי קצת ממנה לפחות... לא נתנו לי כלום ;-(
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? חתולים, חתלתולים, עו"ד אחד שנותן טיפים איך להגיב לכל מיני אנשים
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אמממ סוכר זה תבלין? אז סוכר אהוב. וגם מלח. שנוא: כוסברה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? באפי, קל. (הכוונה שהיו עושים עוד עונה בעבר, לא עכשיו כשכולם זקנים כבר).
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? שמיכת טלויזיה :-D והיא הכי נעימה שיש! כנראה שהיא תחנוק אותי או משהו.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם?
מזה שגירדתי את עצמי. (יש לי נטיה לגרד עד לרמה של פצע, שלפעמים נשארת קצת צלקת. זה לא בכוונה ולא הפרעה נפשית.)
|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?

1712001684526.png

נדירליאל

Active member
|1תו|שם: לונה3
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? בתוך הארון יש לי נראה לי איזה 2-3 זוגות נעליים + זוג סנדלים. מחוץ לארון יש לי עוד איזה 5 זוגות. (אבל זה לא כי אני כזאת פריקית של נעליים, סתם אני לא זורקת נעליים ישנות :-D בתכלס אני הולכת בכל עונה עם אותו זוג נעליים או סנדלים כל זמן).
כנראה את וזוגתי אחיות תאומות

|שי|סרטי החודש: אין
|שי|שירי החודש: אין
|שי|ספרי החודש: עדיין עם טרילוגיית הסיילו, אבל לקראת סיום (סביבות 60 ומשהו אחוז בספר השלישי). ואגב, אחריה יש מצב שאני הולכת לקרוא מהתחלה שוב את הארי פוטר.
לא מכיר את השחקן הזה. אבל בהחלט לו היה צעיר בעשור הייתי שמח "לטרוף אותו."
צפה בקובץ המצורף 101280

|שי|ציטוט חודשי:
The DSA defines a trader as “any natural person, or any legal person irrespective of whether privately or publicly owned, who is acting, including through any person acting in his or her name or on his or her behalf, for purposes relating to his or her trade, business, craft or profession.”
[כי אני צריכה לדווח לאפל האם אני trader לפי הגדרת החוק של האיחוד האירופי, ואני גם אחרי קריאת ההגדרה לא יודעת.]
|שי|סיבה למסיבה: אין |V|
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קניתי היום 4 טי-שירטס חדשות, אחת מהן עם תמונה של הביטלס. אוקיי, זה לא סיפור מרגש מי יודע, אבל זה מה יש!!
יש התעוררות ביחס לחיפושיות, לג'ון המתוק, ללורד הזקן והשמן ולרינגו המת. לגבי האריסון - תמיד היה עוף מוזר.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
רשע: הפייר-לורד (אוואטר כשף האוויר האחרון, הסדרה המצוירת)
חחחחח
תם: מומו ואפא (אוואטר כשף האוויר האחרון, הסדרה המצוירת)
נראה לי שאנג עצמו סובל מתמימות בל תשוער.
שאינו יודע לשאול: שכחתי את שמה פאולה, זאת שהיתה מגישה את תוכנית הבוקר של קשת 12 עם בן זוגה הדוגמן החתיך. כי היא מראיינת מעצבנת שלא נותנת למרואיינים להשלים משפט.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
2. חדשות
4. כשנטפליקס מפיקה עונות או גירסאות חדשות לסדרות שהיו טובות תחת ההפקה המקורית שלהן, והורסת אותן
5. דיסני פלוס מביאים את העונה החדשה של דוקטור הו ומשווקים אותה בתור "עונה ראשונה"
6. שאין איך לראות את העונות הקודמות של דוקטור הו בלי דודים
7. שאין איך לראות את הסדרה "הבית הלבן" בישראל בלי דודים
9. שצריך לחכות עוד המון זמן לעונה 4 של the morning show
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?
אני לא יודעת אם יש כזה.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו?
עוד לא יודעת בדיוק.
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ספוילר באפי קוטלת הערפדים! באפי וספייק |מאוהב|
|גבינצ|גבינה אהובה? צהובה טבעונית
נסיתי, לא הכלתי.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? חריצות! שיהיה לי קצת ממנה לפחות... לא נתנו לי כלום ;-(
גם אני. במקום אחר הסברתי מדוע העצלות שלי גרמה ל...
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? חתולים, חתלתולים, עו"ד אחד שנותן טיפים איך להגיב לכל מיני אנשים
אני ברילים של FB. ספרים, פאות מודבקות, טרנד חדש של "ויברטור דמוי XXX במכנסי גברים", שלא נדע
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אמממ סוכר זה תבלין? אז סוכר אהוב. וגם מלח. שנוא: כוסברה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני מת על כוסברה
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? באפי, קל. (הכוונה שהיו עושים עוד עונה בעבר, לא עכשיו כשכולם זקנים כבר).
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? שמיכת טלויזיה :-D והיא הכי נעימה שיש! כנראה שהיא תחנוק אותי או משהו.
מזה שגירדתי את עצמי. (יש לי נטיה לגרד עד לרמה של פצע, שלפעמים נשארת קצת צלקת. זה לא בכוונה ולא הפרעה נפשית.)
מזל, כי אמי ממש סבלה מגירודים בראש. זה היה נורא., אך עד מותה - ראש מלא בשיער.
|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?

צפה בקובץ המצורף 101286

didalf

Well-known member
לא זאת לונה
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אני
גם לא אם היית בן יחיד

|שי|סדרות החודש: שמוליק והקיפודים
|שי|סרטי החודש: שמוליק והקיפודים: הסרט
|שי|שירי החודש: נר לי דקיק
|שי|ספרי החודש: התנך
|שי|דמויות (אהובות) החודש: איגור האוגר
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: נרלי הדקיק
|שי|שחקני החודש: שרי צוריאל
|שי|קראשי החודש: ניקולס גליצין
|שי|ציטוט חודשי: העולם התחיל והעולם נגמר
|שי|סיבה למסיבה: הביסם הביס
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: סיפור הבריאה
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: מצות
אה באת לעצבן אני מבינה בגלל זה ענית כ"כ מהר

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- ארבעתם מרפי
זה לא לא נכון:-D
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן. ואני הולך להכין מראש את כל סיכומי החודש לשארית השנה
יופי תעשה משהו מועיל.

|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? לרוב זה רילים באינסטגרם שבהם יש איזה סיפור משפחתי עצוב
אוי למה?
בעצם מה אני לוקחת ברצינות משהו פה.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? מלח אהוב. פלפל שנוא
כמובן שאתה לא אוהב טעם.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? מקלות אוזניים. אני נעשה חלש לידם במצב רגיל, אבל תתקעו אחד באוזן שלי ואני מת.
חחחחח זה יכול להיות ממש מצחיק:-D
אולסו אוקטביה פעם הרגה מישהו דרך האוזן:-P:

אחותי: איך קוראים לאחיך הקטן?
שלומית: קוראים לו אריאל, אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אני: אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל. אבל אף אחד לא קורא לו ככה.
אבא שלי: אוקי, אז איך קוראים לו?
שלומית: קוראים לו אריאל! אבל אף אחד לא קורא לו בשם הזה.
כולנו: אבל אם ככה איך כן קוראים לו?
שלומית: אמרתי כבר שקוראים לו אריאל. פשוט אף אחד לא קורא לו ככה.
:-D:-D
יש לי הרגשה שניק "לא לגמרי איתנו" ברגעים אלו, if you know what I mean...
אני מופתעת שלא הבנתי את זה לבד:-D

didalf

Well-known member
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? נראה לי 10 כזה.
בדוק את מנצחת בפורום הזה

|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם, ורופאת עיניים שדחינו מינואר כי הייתי חולה.
אוקי אבל לא חם בקטע מוגזם כמו השבוע כי מה זה????????

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- חכם: מגי מ-FBI, רשע קילגרייב, תם ד"ר צ'ארלס, ושאינו יודע לשאול פיית' מוויל טרנט.
אין יותר רשע מקילגרייב זה נכון
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם? ספינאופים מיותרים, רומנים מיותרים, דמויות מעצבנות, קלישאות שנטחנו עד דק, כתיבה גרועה, סדרות שמתחילות טוב ומדרדרות, משחק גרוע, דברים כמו ערוץ 14, סדרות שלא מסתיימות בזמן וביטולים.
יאפ יאפ
למרות שיש מצב שחלק ממה שאת מגדירה רומנים מיותרים אני אוהבת וגם כמה קלישאות אבל השאר כן.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן, לישון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הכי טוב.

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? ביבי ושרה.
מה גם את ניק?

|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? סבלנות.
לא קונים בשום חנות.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? ג'סיקה ג'ונס.
היו לה 2 עונות יותר מידי.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? הטלפון הנייד והעכבר מחשב.
אוי לא אז איך תכתבי פה??

:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
מה את רוצה לדרג את לונה כי ראתה את הסדרה שלך?:-D
לא.
קודם כל אני לא צריכה להמציא שאלה בשביל זה. היא במקום הראשון ואת יודעת את זה. תתמודדי.
פשוט ניק התקיל אותי עם השאלון ולא היה לי מוכן אז העתקתי שאלון ישן שלי וזה מה שהיה כתוב בו אז זה פשוט נשאר.
1711999612438.png

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
אני רוצה לראות שמישהו יעז להתלונן על בייבי בוי שלי😍😍😍😍😍😍😍😍

didalf

Well-known member
חחח אני גם אוגר
אז תגידי שלא את

לעעעעע:-0

לא קראת את זה שוב לפני רגע?

1711999612438.png

מי ראה את זה בא?

זה יותר גרוע מהסיפור שלי אבל תתדשי!:-D

אז מה את שמה על הכרית?:-0

נכון מאד|מאוהב|
חחחחחחחחחחח:-D

2. חדשות
נכון
אולי אל תראי כ"כ מהר?

כןכן|מאוהב||מאוהב|

אוי אני גם רוצה אם תמצאי מאגר תגלי לי.

העו"ד הוא חתול גם?

אה סוכר זה תבלין? אז לגמרי סוכר:-D

לאדעת מרגיש לי שהסתיים יפה ובזמן.

דמדומים 5: נקמת השמיכה.
אוי את כמו אחותי|פנים| אני תמיד מאיימת לקשור לה את הידיים כמו בפרק ההוא בחברים שעשו לפיבי.

חחחחחחחח:-D
מזכיר את ציורי הקיר במחלקת גנים ונוף:-D

:-D
אחותי נהנית לצפות בחבר שלה משחק משחקי וידאו אני לא מבינה את זה באמת. אבל אמרתי לה שתגיד לו שהוא זכה בלוטו.

Lhuna3

Well-known member
|שי|ציטוט חודשי: "הוא מכיר אנשים רבי השפעה, ישו ואבא שלו"; "היו סמוכים ובטוחים שיום הדין יגיע"; "רצח זה דבר שרע לעסקים" (הכל מתוך "הג'נטלמנים").
נשמע מעניין, אולי באמת אני צריכה לנסות לצפות בזה.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אמא שלי קיבלה טלפון ממתחזה לבנקאי. הוא התקשר משני מספרים שונים משני שמות, היום. בעקבות דיווח שלה התקשרתי למשטרה והתיק במפלג ההונאה של ת"א, תחת השם "העוקץ הרוסי".
וואו! :-0 וכל הכבוד שדיווחת. מה הוא אמר לה, ניסה להוציא ממנה מידע או כסף איכשהו?
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: שיהיה חם יותר ואוכל להפעיל מזגן, כדי להשקיט את השכנים הרועשים שלי.
אוי ויי, איך אפשר לצפות שיהיה חם יותר? למרות שאני לגמרי מבינה ומזדהה עם הרצון להשקיט את הרעש מהשכנים.
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? צחי הלוי ולוסי אהריש.
|כן|
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהובים בלבד- קינמון לתפוחי עץ וטימין לדג (או ללבאנה במקום זעתר).
|כן||כן|

dory30

Well-known member
וואו! :-0 וכל הכבוד שדיווחת. מה הוא אמר לה, ניסה להוציא ממנה מידע או כסף איכשהו?
התחזה לבעל תפקיד בשני בנקים שונים ורצה לבדוק לדבריו , "אם אין תנועות חריגות בחשבון". כמובן שהיא הבינה שזה עוקץ ומשם התחלנו לטפל.

dory30

Well-known member
אוי ויי, איך אפשר לצפות שיהיה חם יותר? למרות שאני לגמרי מבינה ומזדהה עם הרצון להשקיט את הרעש מהשכנים.
בגלל השכנים, זה לא נותן לי תירוץ לפתוח מזגן ולהסתפק במאוורר.

Lhuna3

Well-known member
हमारी दुनिया अप्रैल फूल डे पर शुरू हुई और ठीक पैंतीस मिनट बाद ख़त्म हो गई
Our world began on April Fool's Day and ended exactly thirty-five minutes later
נכון! |שפם|
ומילא בסדרות שבאמת אין סיבה שתראי (כמו הרופא הטוב) אבל בתוכנית הבוקר זה באמת חבל, כי יכולת יום אחד לצפות בה ולאהוב אותה.

didalf

Well-known member
נכון! |שפם|
ומילא בסדרות שבאמת אין סיבה שתראי (כמו הרופא הטוב) אבל בתוכנית הבוקר זה באמת חבל, כי יכולת יום אחד לצפות בה ולאהוב אותה.
בסדר נו וגם קראתי מלא ספוילרים לבאפי אז מה?
1. את הרוב לא זכרתי
2. עדיין נהניתי מאד ואהבתי והתרגשתי ובכיתי וצחקתי וכעסתי

למעלה