תורנו? שירלי וניר - הקרדיטים

shirleeey

New member
מעטפת סכו"ם

העליתי פה לפני חודשיים בערך את החשש שלי לבקש מהאולם לשים כל זוג סכו"ם בתוך מעטפה. בכל זאת, מלא עבודה נוספת למלצרים.
לשמחתי הם הסכימו ואפילו לא גבו תוספת תשלום.

shirleeey

New member
"יש חגיגה, אומרים בעיר מסיבה..."

התחום היחיד שבו סגרנו את הספק הראשון שראינו. גידי אסייג (דרך סטודנטים נישאים, שעליהם יפורט בהמשך) היה פשוט אלוף. הוא מגיע יחד עם DJ נוסף, לבושים שניהם אלגנט וזה מוסיף המון בעיניי. הרחבה הייתה מלאה, היה שמח בטירוף, לא הפסקנו לשמוח, להשתולל ולהנות... זרם לגמרי עם הקהל וקלע למה שרצינו. אלוף!

shirleeey

New member
ושוב לא ברור איך נתפסה בעדשה הפוזה הזו

אבל זאת גדולה של צלמים כנראה

shirleeey

New member
"הנה שוב תמונות של החתן והכלה מגיל שנה...."

הדבר האחרון שמתאים לנו זה להקרין תמונות של עצמנו מגיל שנה.
כשסגרנו עם חצר נצר, רציתי שיורידו לנו ממחיר ההגברה והתאורה כי לא הייתה לי כל כוונה להשתמש במסכים. אוי, התמימות.
בסופו של דבר הבנתי שהמסכים שם ועדיף להשתמש בהם. אז מצאתי מלא סצנות חתונה מסרטים וסדרות (FRIENDS לגמרי כיכב שם) וזה הוקרן בלופ ללא סאונד לאורך כל החתונה והלהיב הרבה אנשים. אין לי תמונה אבל בתמונה עם הדי ג'יי אפשר לראות ברקע את החתונה של פרינס צ'רמינג עם קייט מידלטון

Juliettta7

New member
רעיון אדיר!

גם לי יש מסכים שאין לי מושג מה לעשות איתם..
אפשר להשאיל ממך את הרעיון?

Juliettta7

New member
מגניב

למרות שאני אוסיף עוד כמה דברים (בתקווה שהעונה של איך פגשתי את אמא תיגמר עד אז
)

shirleeey

New member
קעקועים + קרמבו + גלידות חמות + אטרקציות

אז השם היחיד שאני כן זוכרת מהקרדיטים שהשפיעו עליי הוא Raspail. ראיתי את הקעקועים אצלה ואהבתי. מה זה אהבתי? החלטתי שאני חייבת גם. היה קצת סרט עם המשלוח, זה עלה הרבה יותר כסף ממה שתוכנן, אבל היה מקסים.... הוצאנו את זה ברחבה, יחד עם שלושה חברים שהסתובבו עם שפירצרים ואנשים ברחבה פשוט הדביקו על עצמם. היה מקסים ותודה ל- Raspail, שגם עזרה לי בעניין הזה עם קצת הדרכות והכוונות!

לאטרקציות לרחבה אנחנו פחות מתחברים לכן הזמנו יחסית מעט סוגי אטרקציות מהאתר הולה.

בשלבים שונים של הערב חולקו על הרחבה כל קשקושי הרחבה, קעקועים, קרמבואים וגלידות חמות.

Raspail

New member
יווו שמחה לשמוע שזה יצא לפועל בסוף!!!

יש לך תמונה של הקעקועים מודבקים על אנשים?? סקרנית לראות איך יצא!
הקרמובאים והגלידות חמות נשמע פינוק מטריף!!! זה נראה מעולה!!

למעלה