תורנו? שירלי וניר - הקרדיטים

shirleeey

New member
ממשיכה... + המלצה על סרט

חייבת להמליץ על הסרט המצויין מאתמול - קפטן פיליפס. מבוסס על סיפור אמיתי, בהחלט אהבנו!

אז אחרי יום הזוי בעבודה ונסיעה הזויה בלבן הבית, ממשיכה עם הקרדיטים....

shirleeey

New member
צילום - סטודיו טאצ'

גם פה חיפשנו לא מעט... נפגשנו עם לאט מעט צלמים. היה לי ברור שאני לא משלמת 13,000 ועם זאת, לא רציתי להתפשר על איכות.

אז גם פה הגיעה הישועה מהפורום. ראיתי קרדיטים של מישהי (שוב סליחה, אני כנראה אגיד את זה עוד הרבה). אהבתי את התמונות והיא רשמה שהמחירים היו שפויים אז קבעתי פגישה.
זה יישמע דבילי, אבל בהרבה דברים אני מחפשת את אלה שאני מדברת איתם ופשוט יודעת שהם אנשים טובים. אז ככה גם היה איתם - סטודיו טאצ'- משה ויודן המקסימים.
העבודה שלהם הייתה מהממת, הם היו מקסימים ומקצועיים ואיתם סגרנו. המחירים, כאמור, היו שפויים בהחלט ואנחנו מאוד מרוצים מהתמונות.

חשוב לציין שמראש לא רצינו לוקיישינים והיה שלב שגם לא רצינו בכלל צילומים מקדימים. על טראש דה דרס לא היה בכלל על מה לדבר, כמובן.
אז הגבלנו את זה ללוקיישן אחד, הגדרנו להם שאנחנו רוצים את זה באזור האולם ושלא מרחיקים. דובר על קיבוץ נצר סירני אבל ביום עצמו הם אמרו שכיוון שהשבוע הקודם היה די גשום, ככל הנראה יהיה בוצי שם ושינינו כיוון לנחל שורק.

הם ידעו לביים בעדינות ובמקצועיות זוג שממש לא ידע מה לעשות מול המצלמה (וחלק מהזמן תהה איך לעזאזל בכל זאת סיימנו מחובקים בחורשה). את האותיות הגדולות של ה- LOVE הם הביאו וממש אהבנו את זה. גם כן, בהחלט ממליצה!

shirleeey

New member
תודה, זה של הצלם

עשינו עוד הרבה תמונות חמודות עם זה, התלהבנו מזה מאוד

shirleeey

New member
ועוד4 (נראה לי... איבדתי את הספירה)

וזאת תהיה האחרונה.... החתן קשוח

shirleeey

New member
כן, זה היה שלך!

תמונות מהממות, עכשיו אני מתבאסת שלא רצינו כמעט מקדימים...

shirleeey

New member
נעליים (או: מה, צילומי משפחות בלי הנעליים?!)

חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי... קניתי בגלל החיפוש הזה 2 זוגות לא מתוכננים שידעתי שלא יהיו לחתונה, אז החיפוש יצר קצת חור בכיס, אבל בסוף מצאתי ב- easy spirit ונדלקתי!

את הנעליים השטוחות קניתי בדוכנים אלה שצצו בשנה האחרונה בקניונים, החלפתי מיד אחרי החופה ואיתן השתוללתי כל הערב.
לחץ קל נרשם כשהנהג הנכבד הוריד אותנו באולם ונסע להתארגן בבית שלו ובדיוק לפני צילומי המשפחות קלטנו שהנעליים באוטו (אחרי הצילומים הורדתי אותם באוטו) ועד צילומי המשפחות הייתי עם השטוחות. הוא הוזעק בחזרה, התארגן לדעתי בשלוש דקות וחזר בזמן כדי שאצטלם עם הנעליים היפות. עבר בשלום.

shirleeey

New member
קבלת פנים

ראו סעיף עיצוב. מיה הנפלאה והמוכשרת עילפה אותי כשהגעתי לאולם... לא יכולתי לדמיין את זה יפה יותר.

שולחן ברכות + קפסולת זמן להשארת ברכות לעוד חמש שנים + שולחן תמונות משפחתיות שעבר הרבה גלגולים ובסוף היה מרגש ויפה.
פתקאות ההושבה היה הכי כיפי לביצוע מבחינת ה- DIY ושוב תודה למיה

למעלה