תורנו? שירלי וניר - הקרדיטים

ray of light

New member
זה מסוג הדברים שתמיד אני תוהה

אם אורחים מתעכבים רגע לשים לב אליהם או לא..
זה כזה יפה ומדהים, אבל מצד שני דורש כ"כ הרבה השקעה, ואני תוהה אם שמים לב לזה בכלל..
קיבלתם תגובות על הפתקי הושבה?

shirleeey

New member
בתחילת הערב כן

אבל יש משהו במה שאת אומרת, כי אחרי החתונה קיבלנו המון תגובות על העיצוב, על האוכל, על הסרטון שרץ ברקע, הקרמבו ועוד כל מיני דברים, אבל דווקא הפתקאות הושבה, שכן קיבלו מחמאות בתחילת הערב (הסתובבתי בקבלת הפנים אז אמרו לי), נשכחו כבר כנראה בשלב הזה...

Raspail

New member
וואו! עיצוב מקסים מקסים מקסים!!!!

הקפסולת זמן -רעיון אדיר!
והשולחנות של תמונות+ברכות+פתקיות הושבה פשוט

העיצוב מטריף ועשוי בטוב טעם בדיוק כמו שמיה יודעת לעשות!
רואים את הטאצ' האישי והמחשבה המשותפת של שתיכן, ואין ספק שהביצוע בפועל יצא מדהים מעל ומעבר לכל דמיון!

shirleeey

New member
צוהר + חופה + רב

את כל התהליך עשינו דרך צוהר. ממליצה בהחלט - היה נעים וקל! סגרנו עם רב שידענו שהוא דרך צוהר, חודש לפני הוא הודיע שהאחיין שלו מתחתן והוא לא יוכל לחתן אותנו...
וורי נייס. התחלנו לחפש רב – לא סטנדפיסט, מישהו שיאפשר לתת טבעת, יעביר את זה קצר ולעניין ושמנו דגש על האנטי המוחלט שיש לנו נגד בדיחות חופה או גימטריה שחוקה. בא לעזרת חבר הרב אחיהוד (כן, מהפורום) והציל את המצב בחופה עניינית ומכבדת, כמו שרצינו.

ידעתי שאני רוצה לתת לו טבעת ולהגיד משפט. לא רציתי פסוק שלם ולא רציתי לתת נאום על איך אני מרגישה כלפיו כי היה לי חשוב שזה יהיה שווה משקל, פחות או יותר, למשפט שהוא אומר לי, כדי שזה ירגיש חלק מהטקס, גם עם הרבנות מתעקשת שזה לא.
הסתבר שאסור להגיד "הרי אתה מקודש לי...". לילה לפני הלכתי לישון ואין לי עוד משפט. שלפתי את האייפון ועשיתי שוב חיפוש. עלה לי אותו פסוק שחוק (בעיניי) "שימני כחותם על ליבך..".
ואז ראיתי איזשהו משפט שהנפשות נקשרות זו בזו...שיניתי את זה קצת ובסוף אמרתי בהתרגשות רבה במעמד החופה: "בטבעת זו נקשרת נפשי בנפשך לעולמים".
אגב, שלוש דקות אחרי החיפוש באייפון כבר נרדמתי... לא שהיה לי ספק שאשן כמו שצריך, שינה זה לא פחות מכישרון אצלי.

חן חן....

חן חן, סוף סוף קרדיט בפורום...
ובאמת האולם הוא אחד מהיפים שראיתי

והכלה והחתן יודעים, בטוחים בעצמם וחתיכים....

shirleeey

New member
שירים + טבעות

רצינו שיר ישראלי והקשבנו להמון שירים.... לא רציתי שיר שבו הגבר מספר על אהבתו לאישה אלא רציתי שיר שמדבר על הזוגיות באופן הדדי. גם לא רציתי כ"כ לחבר שירים.
בסוף שמענו את השיר "בראשית עולם" ומאוד התרגשנו מהמילים שמדברות על מעמד חופה, אהבה וזוגיות.

סלואו לא רצינו. גם לא הסכמנו שניכנס לאחר החופה כמו שחקני קולנוע "קבלו את החתן והכלה בלה בלה...". נכנסנו רגיל ישר לרחבה ונתנו מראש הוראה לחברים קרובים, הורים ואחים להצטרף מיד לסלואו.

לסלואו (המשותף, כאמור) בחרנו בשיר של חוליו איגלסיאס ודולי פרטון - When you tell me.

הטבעות נקנו בנתניה, על אף שאנחנו לא מהאזור (מראשל"צ). שנינו היינו בחופש וחיפשנו ספק נוסף מ"סטודנטים נישאים" והחלטנו לעשות "טיול". לניר לקח עשר דקות לבחור, לי קצת יותר.
מאוד רציתי בהתחלה שנקנה טבעות באותו צבע, עם סוג של התאמה ביניהן, אבל לא התעקשתי כשהתחברנו לטבעות שונות.

shirleeey

New member
מספרי שולחן + לוחות גיר

מספרי השולחן המהממים שייכים למיה. על חלק מהשולחנות שמנו לוחות גיר שנצבעו בסגול ועליהם רשמנו כל מיני אימרות או כל מיני שטויות עליי ועל ניר. דוגמא אחת פה בתמונה.

neurotica

New member
ממש אהבתי!

יש לי חולשה לכפתורים
וגם הלוחות גיר מגניבים ממש.

shirleeey

New member
תודה

היה מ-א-ו-ד קשה להחליט מה לכתוב, לא רצינו משהו קלישאתי מדי... עד יום לפני החתונה עוד לא החלטנו סופית לגבי כל הלוחות

למעלה