שמות וזהות

אנטוליו

New member
זה בכלל מוזר שאינך מאפשר למתוח ביקורת על דתך,

כמו שאסור היה למתוח ביקורת על דת אבותיך בברה"מ - הקומוניזם. לצערי, יש לך אותה המנטליות ואינני יודע ממה אתה חושש. הרי עכשיו כבר הקגב לא עוצר דיסידנטים - כאן בישראל קיים חופש דיבור והיהדות היא כבר לא מעל לביקורת. מתיחת ביקורת זו לא הסתה ותעמולה אנטישמית כמו שמצטייר בראש הפרנואידי שלך. שוב אני חוזר ואומר - המגזר הרוסי מופלה לרעה בכמה תחומים ובעיקר ע"י הרבנים שמשפילים ומבזים את עולי רוסיה בהסתמך על ההלכה היהודית - ואני משתדל לכתוב זאת במילים עדינות עד כמה שאפשר על מנת לא לתת לך תירוץ שוב לא לחסום אותי. איך אפשר לדון בבעיות, אם הנימוקים שלי נראים לך הסתה ותעמולה אנטישמית?

TaL53

New member
איזה דיון ואיזה נעליים, טוליק?

הרי חוץ ממחזור האתרים של גונין, פטרוב ומקוב אינך מסוגל לכתוב שום דבר אחר. אדרבא! טוליק, הרי כבר שנים מבקשים ממך להציג את דעותיך בצורה ברורה ואתה רק מתחמק.

אנטוליו

New member
אתה טועה, ז'נצ'קה: יש בארסנל שלי קישורים מרשיעים רבים

נגד היהדות הבינלאומית ודווקא ברוסית, אבל אינני מעז להביאם פן לביטמן יהיה תירוץ להאשים אותי בתעמולה אנטישמית ולחסום אותי. סרטונים רבים מספק לי אתר היוטיוב שכידוע נמצא בשליטה יהודית, אבל יש לי שם העסק עם הבינה המלאכותית שלמדה את סדר העדפויות שלי ומספקת לי בשפע סרטונים בנושא כל יום. היום, למשל, נשלחו אלי סרטון ХАБАД В РФ
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=Qx6vXZJMWJI[/URL]
ועוד סרטון ЕВРЕИ ХАБАДА ПРАВЯТ МИРОМ!
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=6_i5oMjXbIU&t=12s[/URL]

TaL53

New member
למה אני טועה?

הנה, זולת סרטונים אינך טוען שום דבר. מה הבעיה לכתוב בצורה קונקרטית מהם דעותיך? ממה אתה מפחד?
&nbsp
אגב, כבר קראת את הקישורים על האלימות של הנצרות כנגד בע"ח? מהי דעתך ה"מלומדת"?

אנטוליו

New member
אלימות נוצרית נגד בע"ח?

במערב מקובל להמם את בע"ח לפני השחיטה לעומת השחיטה הכשרה שמקובלת אצל היהודים או המוסלמים. בקטע הבא רואים בבירור את האלימות נגד בע"ח והיא לא בדיוק נוצרית:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=jXZR8qDqIRQ[/URL]

TaL53

New member
למה אתה מיתמם, טוליק?

בשרשור זה צירפתי לך מספר קישורים על הזוועות שביצעה הנצרות כנגד בעח. מוזר שכבר שחכת מהעניין..

אנטוליו

New member
אינני יודע על איזה קישור אתה שח.

אני רק יודע שעכשיו באירופה רוצים לאסור שחיטה כשרה ולשמור רק על שחיטה הפחות מכאיבה ורק היהודים והמוסלמים מתנגדים לזה. רוצים גם לאסור ביצוע ברית מילה, מנהג ברברי לכל הדעות, הלא כן? אתה בעד זה?

TaL53

New member
נו באמת, טוליק, ההתחמקויות שלך כבר מביכות

אני מבין שאין לך באמת טיעון, אין צורך להמשיך במשחק המשעמם הזה.

beatman

Member
עוד פעם הרפש הזה

"יהדות עולמית"
פתאום מישהו מצא להאשים את חב"ד בשליטה בעולם
.

beatman

Member
למתוח ביקורת מותר, לשנוא ולהסית לא

דת אבותיי אינה קומוניזם, דבר על עצמך.
אין שום השפלה וביזוי, זה רק בראש שלך.

אנטוליו

New member
זה לא רק בראש שלי. אם היית קורא

בסדרת הכתבות על היחס המשפיל והמבזה של הרבנים לעולי רוסיה בבואם להינשא אצלם שפורסמו בזמנו במקומון של הארץ צומת השרון, גם אתה היית מזועזע, אם טרם עברת שטיפת מוח דתית וכך זה נראה לי. אני רואה בך כמשת"פ הרבנים שיוצא נגד חבריך העולים מחבר העמים.

beatman

Member
אתה מכליל את כל הרבנים על סמך כמה בריונים שנהגו לא יפה

כלפי עולים במקרים מסויימים.

beatman

Member
מי מדבר על גזען שטוף מח

מה קרה ? אתה לא אוכל בשר בקר ?

חשבת שסטייקים גדלים על עצים ?

SupermanZW

Well-known member
הוא צמחוני

אבל צמחונים במקרים רבים הם ברמה מוסרית ירודה מאוכלי בשר. המקרה המפורסם ביותר הוא היטלר, שידוע שהיה צמחוני. גם רבים מרוצחי ההמונים הגדולים האחרים בהיסטוריה היו צמחונים.

beatman

Member
הצמחונים אוכלים את האוכל של הפרות וגורמים להן למות מרעב

עדיפה שחיטה יהודית מהירה וכשרה ולהיאכל ע"י בנאדם,מאשר מוות מרעב.

למעלה