שיהיה בהצלחה, במזל ובהנאה!

frust

New member
עיניים

אכן התלבטנו בעניין השם. לי היה קשה דווקא עם המילה "ארון" כאילו ההסתרה מקובעת - כאילו אנחנו לא בעד לפרוץ את דלתות בארון אל הלגיטימיות. וכן את צודקת שעלולה להיות הרגשה כאילו יש בזה בחירה לחיות בשקר, למרות שבדרך כלל להיות לסבית נשואה לגבר זו התגלגלות של נסיבות החיים. וגם יש בעיה עם המילה "לסבית" כי יכולות להיות נשים נשואות שאוהבות נשים ומגדירות עצמן כ-BI וגם ההגדרה הזו כלסבית היא עדיין כל כך לא נוכחת ועדיין מאוד מפחידה נשים המצויות בשלבי חיפוש ועיצוב הזהות החדשה. בקיצור - הרבה בעיות. ועדין צריך היה שהשם ילמד על תחום עיסוקו של הפורום. ויראה למי שמחפשת פורום כזה. וגם היה חשוב שמי שתקליד במנועי החיפוש תגיע אל הפורום ולכן הוחלט כך, כפי שהוחלט. ועדיין, אם יש הצעות ורעיונות אשמח אם ישורשרו כאן ונביאם בפני הנהלת הפורומים בתפוז. בינתיים אני מקווה שאפשר יהיה להתגבר על אי הנוחות הפורמלית ולהתמכר לתחושת הביתיות. (פעם אמרה משהי באחד ממפגשי הנשים שהנחתי, מישהי שהיתה נשואה הרבה שנים והיום חיה עם אישה:"אני לסבית-סטריטית". אני חושבת שלנשים נשואות, הנמצאות במסע של שינוי במרכיבי הזהות האישית, יש המון אמת בחיבור ה"כאילו" סותר הזה. לאורך כל השנים, זהותית את אותו אדם המורכב מהרבה רובדי אישיות, כשאת נשואה ואת מביטה במראה את רואה את מה שהחברה לא רואה, את הלסבית החבויה, עם השנים והשינויים, אולי תחיי את זהותך הלסבית החדשה כלפי חוץ, ואז רק את תראי במראה את החלקים שהולכים עמך עוד מימי היותך סטריטית מושלמת, בעוד המבט החיצוני יראה בך לסבית. זהות הוא נושא מורכב - וכך יש לאפשר לה להיות) חג שמח!

למעלה