שיהיה בהצלחה, במזל ובהנאה!

תודה:)

הנה לך אירוח של יהודית קציר שנערך לא מזמן http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=621&MessageId=143084205 תעדכני עם המשפט חג שמח

frust

New member
אדון לימון

מה יש צלחת? אני סולחת לך צלחת זה ממש עתיק - אבל לא מפולניה וטוב שבאת! יש לנו פה ייצוג רב עוצמה מקבוצתינו ואני שמחה על כל אחת ואחת.

מהמאדים

New member
מסכימה לגמרי

גם מתחברת יותר לכותרת שהצעת, וגם, כשיש ילדים מתבגרים שמציצים מעבר לכתף וצדים כותרות בעיניהם (גם אם הדף מוסתר), כותרת שלא מכילה את המילה "לסבית" מסגירה קצת פחות...

meital G

New member
שיהיה בהצלחה, במזל ובהנאה!

ערב נעים, אני מאוד שמחה לרגל פתיחת הפורום החדש! אני משוכנעת שהוא יהיה מקור גאווה, הנאה וכוח לגולשות שיגיעו אליו. בכל נושא ועניין בו אוכל לסייע ולתרום אשמח. בינתיים... שיהיה בכיף! חג שמח
מיטל

frust

New member
../images/Emo34.gifהמון ../images/Emo51.gif לסוסה אצילה וגאה

frust

New member
../images/Emo20.gifאיזה יופי

אוי... קמתי בבוקר ... וכבר שלוש הודעות... זה לא חג.... זו חגיגה.... מאוד מאושרת להתחלה הזו. מאוד מקווה לבנות כאן בית לנשים לסביות נשוואות לגבר. מאוד מקווה שנהיה מקום בטוח ונינוח. באנה! באנה!

nuritpm

New member
מתפקדת... שלום לכולן!!!

סוף סוף אה?! בשעה טובה לנו! ושלום למנהלת שלנו... כיף להפגש גם פה. ושלום וד"ש למי שמכירה וחיכתה כל כך למקום הזה. מבטיחה להגיע לביקורים חיבוקים וניפגש ברביעי בנות? מישהי מצטרפת? נורית

ארטאור

New member
גם אני פה

היי גם אני פה...מתרגשת בהצלחה גדולה לכולנו !!! בציפיה ענקית לרביעי, זה קרוב יותר מתמיד.

מהמאדים

New member
ברכות

מברכת על הקמת הפורום. סוף סוף מקום בו אפשר לקרוא ואולי גם לכתוב על המקום הכל כך כל כך מסובך הזה. מישהי מהקבוצה..

ROBIN311

New member
איחוליי לרגל פתיחת פורום לנשים לסביות נשואות

אין ספק שאני שמחה שקם פורום לנשים לסביות הנשואות לגבר (הן בארון והן לאו), לפי דעתי האישית, כאן בהחלט יש מקום לשתף סיפורים שאני מניחה זהים לכולנו (נשים נשואות ופרודות כאחד). אספר מעט על עצמי, בת 31 פרודה בהליכי גירושין בשל יציאתי מהארון, ללא ילדים, לא היה לי פשוט להגיע להחלטה הזו, אך בעיניי כנות ומהימנות כלפי בן הזוג הינו ערך עליון, ועל כן, הגעתי להחלטה לאחר 5 שנים (4 שנות נישואין + שנה חברות), לסיים את נישואיי בשל משיכתי כלפי נשים. עליי להתוודות, כי עשיתי החלטה זו אף על פי שאין לי נסיון עם נשים כלל, וכי רק בחודשיים האחרונים התחלתי להכיר נשים לסביות בפורומים וכד', (זאת כמובן בעת הליכי הגירושין במקביל). מאחלת בהצלחה לכולם, רובין

מזל טוב לנו

היי חברות וידידות הפורום, אני כל כך שמחה שיש לנו מקום משלנו. אני מרגישה שעדיין מוקדם לי לשתף בסיפור חיי. לשאלות ותהיות כאלו ואחרות: לכל אחת הסיפור שלה, אין לנו הזכות לשפוט אף אחת בשיקולים כאלו ואחרים. להיפך, כקהילה מאוד מיוחדת אנחנו צריכות לתמוך, לחזק, לקבץ את כולנו כקהילה אחת גדולה למפגשים. חג שמח חנה

whynow

New member
מזל טוב לפורום הנולד

ברכות לפורום החדש והחשוב. מי ייתן ונשים רבות תקבלנה כאן מידע ותמיכה ובעיקר תחושה שהן אינן לבד. לא יוצאות מדעתן ולמעשה די נורמליות באהבתן לנשים. אפשר לדבר כאן על הכל. על הגילוי, הכמיהה, הבלבול, הלבטים, הבגידה ואיך ממשיכים מכאן הלאה.

ברכות על הפורום חדש

אני מאחלת לכולכן בהצלחה עם הפורום החדש. ובכלל - בדרך שאתן עוברות. הדרך אינה פשוטה, ורצופה מהמורות. אבל בסופה יש... אין לי מושג מה :) מחזיקה לכן אצבעות שיהיו לכן חיים מאושרים. אתן גם מוזמנות לבקר באתר אישה שהוא מאוד גיי פרנדלי, ויש בו גם סיפורים על נשים שיצאו מהארון - למשל סיפורים של מאירה חיון ויומן של desire, שמספרת על רומן שהיה לה עם אישה בתקופת נישואיה. אה, ויש גם כמה פרקים שאני כתבתי: מיכל מחפשת אישה. הכל נמצא במדור פרוזה ושירה. אני מאחלת לכן חג שמח!

200649

New member
מזל טוב

מזל טוב לפורום החדש שלכן. הרבה כיף ועניין.

שיהיה בשעה טובה...אבל אם יורשה לי להעיר

לעניין השם שנבחר לפורום. לטעמי הוא קצת מגביל ותוחם בהגדרה. ואם את לא מגדירה עמצך כלסבית? אין לך מקום בפורום? השם שנבחר גם יוצר באמת, גם אם זו לא הייתה כוונת המשורר, אסוציאציה מיידית לסוג של בחירה מודעת: נשים לסביות שבחרו להינשא לגברים ולחיות בשקר עם עצמן ועם משפחתן, כשלמעשה כולנו יודעות שלא תמיד הבחירה הזו היא אפילו מודעת, או קיימת בזמן המעשה. לא שזו כשלעצמה סיבה לשפוט, כל אחת וסיבותיה שלה, שיקוליה שלה, אבל מה עם האחרות? הייתי מרגישה הרבה יותר נוח כאן אם הכותרת לא הייתה כל כך צרה...

למעלה