שאלון פורום הטלנובלות של כריס מורנה!!

tamaguchi girl

New member
היה לך את אותו הכינוי? בדר"כ אני זוכרת הייתי שם 5 שנים

בתקופות הפעילות של הפורום אפשר להגיד שחייתי בו 24/7! היה מעולה

&nbsp
אהבתי שיש לנו בחירות זהות בשחקנים

LIly845

Well-known member
כן, אותו כינוי. כתבתי בו בערך במהלך 2006-2007

אם זכור לי נכון. אבל לא כתבתי תדיר. ממש פעם ב...

tamaguchi girl

New member
אה..אני פשוט מזהה כינויים לפי תבניות, אז אם היית כותבת פעילה

הייתי עדיין זוכרת כנראה!
&nbsp
מגניב

Jolleen

New member
אני אף פעם לא מספיקה למשחק

עם חלקי הפנים

נכון, בהחלט יש כאן אוירה טובה

אוי נכון, גם לי עדיין יש קלפים, דיסקים של המורדים וכל (!!!) העונות של קטנטנות (יש לציין שהם צרובים)
נכון, קוראים להם אסול ופרנקו! (אני שכחתי אז כתבתי אוריאנה וחוליאן חח) הסניליות חוגגת

&nbsp
חח לגמרי צריך לעשות סרט דוקומנטרי: "מה הקטע של כריס מורנה עם יתומים? הסוד האפל"

LiaTuSh18

New member
מה... לזוג של אוריאנה וחוליאן באליאדוס קוראים אסול ופרנקו?!

כריס חולנית.

shiran232

New member
כי אלה השמות של הילדים של רומינה..גם אני חשבתי שזה חולני

tamaguchi girl

New member
לא ידעתי
לאליאדוס למי שלא ראה..

אם זה מנחם לאסול יש שם דמות כפולה והיא גם לוס

Jolleen

New member
לא היה לי מושג!! מה היא חשבה לעצמה???

מילא אם זה היה אחים....
אני בשוק.

LiaTuSh18

New member
והרי ידוע שהיא קראה לדמות אסול על שם הנכדה שלה!!!

זה בכלל הופך את זה ל..בלעע

tamaguchi girl

New member
אני משחקת את המשחק עם עצמי בדיליי של יום

איזה כיף לך ששמרת הכללל!
&nbsp
חחח לא נורא הם זוג חמוד גם במציאות אז זה גם תופס

LiaTuSh18

New member
עונה

הפורום
ממתי את קוראת בפורום? אני זוכרת שקראתי כסמויה מלא זמן בפורום קטנטנות ופינת אור, ונראה לי שאחכ עשיתי הפסקה וכשנזכרתי שוב הוא כבר היה סגור אז פשוט קראתי את כולו כשהוא כבר היה סגור חחח.. ואז אין לי מושג איך הגעתי לפורום הזה.

ממתי את כותבת בפורום? לא זוכרת! נראה לי שבדיוק הייתי בשנה א' של התואר אז זה אומר..מממ..מ2011.. יש דרך לבדוק את זה?
איזו פינה/משחק הכי אהובים עליך בפורום? ברור שזהה את הדמות!!! (ששירן שמה רק עיניים וצריך לזהות מי זה ) זה מוציא את התחרותית שבי!!
מה היית רוצה שיהיה בפורום, ואין כרגע? הייתי רוצה שנהיה יותר פעילות ושיהיה לנו איזה נושא חם לדבר עליו שקשור לפורום, אני לגמרי מאשימה את כריס ואת השחקנים בזה! תהיו מעניינים! (ולא לאלי ומריאנו, מגעיל זה לא מעניין)
מה את הכי אוהבת בפורום? את החומר האנושי!!!

מי המשתמש הראשון שהכרת באופן וירטואלי? (מסרים, הוספה לפייסבוק וכו') וואווו.. אולי טל?
האם יצא לך לדבר בטלפון/להיפגש פנים מול פנים עם מישהו מהפורום? יאפ! הייתה לי הזכות להיפגש עם חנוש פעמיים, ודיברתי עם מיטל בטלפון

מי יודע שאת קוראת/כותבת כאן מהאנשים שסביבך? אמממ ההורים וחברה אחת
תפוז
קוראת בפורומים אחרים בתפוז? אם כן באילו? יש כמה מביכים שאני לא אנקוב בשמם
אבל מהפחות מביכים אני קוראת לפעמים בפורום טלנובלות (הוא בתקופה קשה עכשיו) ופורום הסדרות של יס שם אני מתעדכנת בעונות חדשות של סדרות ומתי הן יעלו ביס וכו'.. זהו בערך
כותבת בפורומים אחרים בתפוז? אם כן באילו? לעיתים נדירות באלו שכתבתי למעלה
האם אי פעם הקמת קומונה בתפוז? לא
האם אי פעם ניהלת פורום בתפוז? לא
סך הכל, עד כמה את אוהבת את תפוז מ1-10? (1 זה הכי פחות ו10 זה הכי הרבה) רק בגללכן 2.
האם היו לך שמות משתמש אחרים לאורך השנים? אם כן מה הם היו ולמה החלפת?היה לי לפחות אחד לפני מה שיש לי עכשיו (שגם הוא עדכני ביותר
) ובטח החלפתי כי הוא היה ילדותי אבל אני לא כ"כ זוכרת מה הוא היה..
האם יצא לך להיפגש עם משתמשים אחרים שהכרת דרך תפוז? יש מצב שכשהיה כאן פורום של שירי היו מעריצים שלה שהכרתי מהפורום ההוא ואז נפגשתי איתם..אבל המכנה המשותף היה היא ולא תפוז, היינו מעורבבים ...
מה היית משנה בתפוז אם בכלל? אמאלה הכל!!!!!!!!!! חרא של מערכת פורומים חח
מה את אוהבת בתפוז? כלום, באמת
זכית פעם בפרס דרך תפוז? נופ
הטלנובלות של כריס
מה הייתה הסדרה הראשונה של כריס שראית בטלוויזיה? קטנטנותתתתת

מה הייתה האחרונה? טוב זה תלוי חחח.. אם אחרונה בקטע של הכרונולוגיה של הסדרות של כריס, אז האחרונה שלה שניסיתי לראות הייתה אליאדוס (פרשתי אחרי ממש מעט פרקים), אבל האחרונה לפי סדר כרונולוגי שלי, ז"א האחרונה פשוטו כמשמעו שראיתי הייתה כמעט מלאכים שכידוע לכן אני משלימה כיום..
מהי הסדרה האהובה עליך מכל הסדרות של כריס? קטנטנות ללא ספק!
והפחות אהובה? מכל מה שראיתי ואני לא אחשיב את אליאדוס וכמעט מלאכים כדי להיות הוגנת, אני מתלבטת בין פינת אור לפלוריסיינטה... לא כי הן לא אהובות עליי אלא כי קטנטנות והמורדים היו יותר אהובות מהן ביי פאר...
האם יש סדרה שלא ראית ואת מתחרטת/מתכננת לראות בהמשך? בעיקרון הייתי שמחה לראות את כל הסדרות שלה שלא ראיתי, אבל את רובן ניסיתי ולא הצלחתי להמשיך.. למשל היפה והחיה (למרות רומי!), אלמה פיראטה ואליאדוס... רק את כמעט מלאכים אני שורדת בינתיים.
האם יש סדרה שראית ואת מתחרטת על הזמן שבזבזת עליה? נופ, אולי הכמה פרקים מאליאדוס
האם ראית סדרה/טלנובלה בספרדית לפני הסדרות של כריס? בטח.. אני רואה סדרות בספרדית מאז שאני יכולה לקרוא תרגום...אני זוכרת שהייתי רואה קסנדרה בערוץ 11 אף אחד לא זוכר את הסדרה הזו חחח, ואת כל הסדרות שהיו בערוץ 3 עם אנדריאה דל בוקה, כל הפנינה שחורה/אנטונלה/סלסטה/זינגרה, ראיתי גם אנה המתוקה.. ואת הסדרות בויוה מאז שהתחיל.. לא זוכרת איך כל זה מתחבר עם קטנטנות מבחינת שנים אבל לדעתי כן ראיתי סדרות לפני כן.
מי השחקן האהוב עליך מכל הסדרות של כריס? (אפשר לציין כמה אבל לא להיסחף) פקונדו ארנה, פליפה (הוא לא עילוי כשחקן בכלל אבל אני מתה עליו כבנאדם חח), אסקייל קסטניו...
מי השחקנית האהובה עליך מכל הסדרות של כריס? (אותן סוגריים כמו בשאלה הקודמת) אוהו.. בראש ובראשונה רומינה, אגוסטינה צ'רי, נדיה (של פעם! חח) קמילה (כשחקנית) ולולי (כהכל)
היית בהופעות של אחת הסדרות של כריס כשהן הגיעו לארץ? פרטי ונמקי- כן, הייתי בשתי הופעות של המורדים, ז"א אחת בכל שנה, בפינת אור ובפלוריסיינטה.. רגע בעצם אני לא כל כך בטוחה שהייתי בפינת אור פתאום.. מוזר! טוב אז 2 המורדים ו1 פלוריסיינטה. חוויות בולטות במיוחד שזכורות לי.. במורדים הלכתי עם בן דוד שלי הקטן וצרחתי כל ההופעה והוא לא הכיר אותי ככה ולא הבין מה קורה לי לעזעזל, בשלב מסויים פליפה הסתכל עליי כשהרמתי לו שלט או צרחתי לו משהו ותפסתי את בן דוד שלי באטרף וניערתי אותו מהכתפיים "אתה ראית את זהההההההההההההההההההההה?? הוא הסתכל עליייייייייייייייייייייי" חח מסכן. בפלורי אניי זוכרת שזה היה קצת מפדח כי כבר הייתי בת איזה 15, שוב הלכתי עם בן דוד שלי (אמא שלו השיגה לנו כרטיסים בחינם אז..כן.) ונפגשתי שם עם חברה פדחנית אחרת בגילי שהכרתי בכלל דרך שירי, והיה ממש כיף איתה כי ניחמנו אחת את השניה בפדיחות חח וממש השתגענו שם עם השירים..
האם יש הופעה שלא היית בה והיית רוצה להיות? אם כן איזו? בארץ אם לא הייתי בפינת אור אז כן
וכמעט מלאכים וואי איזה באסה שלא אהבתי אותם אז.. בטח היה הכי טוב בעולם.. וממה שלא הגיע אלינו אז מיותר לציין כמה כואב לי שלא הייתי בשום מחזמר של קטנטנות...
כיום, יש לך מרצ'נדייס של הסדרות של כריס? (מחברות,קלסרים,בגדים,מגזינים,דיסקים וכו') נא לפרט- לצערי לא נשאר לי יותר מדי כי אמא שלי הכריחה אותי יום אחד לזרוק הכל..מצד שני פעם אחת בעקבות טל השתגעתי וקניתי מארגנטינה את רוב המגזינים של קטנטנות אז...כן..טירוף. חח אז יש לי את זה, וגם 2 אלבומי מדבקות אחד של קטנטנות הורוד שהיה בארץ והשני שגם קניתי מארגנטינה, יש לי קלטות וידאו כאלה עם אוסף קליפים של המורדים וקטנטנות, יש לי קלסר של המורדים, דיסק של קטנטנות עונה 7 אממ ולא זוכרת כרגע אם יש עוד משהו.. אם אני אראה בתשובות שלכן משהו שיש לי אני אכתוב..
הזוג האהוב עליך מכל הסדרות של כריס?
קטנטנות- חימנה ומתיאס, זבוב ודלפינה, בלן ומנואל (לא אלחו! חח), לא בא לי להיות נדושה ולכתוב פטו וברקודה!
פינת אור- נדיה ורנה והדמות של ג'ורג'ינה עם המשקפופר ההוא.. חחח
המורדים- סוניה ופרנקו
, מיה ומנואל
פלוריסיינטה-פלורי ודון פריזר?
אלמה פיראטה- לא ראיתי
כמעט מלאכים- רק התחלתי! בינתיים אני אוהבת את חסמין וטצ'ו למרות שהם רק בהתהוות הזוגיות ובעיקר רבים חח אבל יש שם כימיה ללא ספק. וסיילו וניקו כמובן
אליאדוס- לא ראיתי
סדרות נוספות שלא צויינו כאן-
מה הקטע של כריס עם יתומים, ילדות שמוסתרות במרתפים ושירים בג'יבריש? או שהיא הייתה בגלגול הקודם יתומה, או שהיא הכירה יתום ונכנס לה פטיש לראש, או שהיא הייתה אנה פרנק בגלגול הקודם והיא כל הזמן משחזרת את זה.. אנארף! ובקשר לצ'ופה צ'ה וחריי חי חי... אין לי הסבר לזה. אולי היא מהשבט של מוגלי מכמעט מלאכים...

shiran232

New member
יש אפשרות לעשות חיפוש בטווח תאריכים

מסויים, אז אם את חושבת שזה מ-2011 את יכולה לחפש החל מהשנה הזאת
&nbsp
גם אני מאשימה את כריס! אם היא הייתה יוצרת איזה סדרה טובה, היה יכול להיות פה יותר מעניין!
&nbsp
"לולי כהכל"

&nbsp
אני מקווה שבן דוד שלך התאושש מהחוויה

&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אוווו הפורומים המביכים זה מסקרן!!

"רק בגללכן 2"- זה אומר שאנחנו לא שוות לך הרבה....
&nbsp
ההופעות

LiaTuSh18

New member
ממש לא!!!

אני כל כך שונאת את תפוז שברגיל הייתי נותנת לו -100 ככה שזה אומר שאתן שוות המווון.

tamaguchi girl

New member
"מגעיל זה לא מעניין" מדוייק!!!

באמת איזה פורומים מביכים? כמה מביך יכול להיות יותר מהטלנובלות של כריס?? (ניסית להגיד את זה פעם בקול לאנשים אקראיים? הלם ותדהמה על פניהם!)
&nbsp
איזו סדרה זו היפה והחיה של כריס? לא שמעתי על זה

&nbsp
מצטרפת לבאסה שלא היה לנו כאן מחזמר קטנטנת

מהה למה היא הכריחה אותך לזרוק?

&nbsp
ולמי אכפת מהפדיחות בהופעות?? הכי כיף היה לצרוח ולהשתגע

&nbsp

LiaTuSh18

New member
חחחחח אני לא כותבת את הפורומים המביכים!!!

ולא לא ניסיתי בדיוק מחשש מהתגובה שתיארת!! חחח אבל אני מבינה שאת כן
ענקית
אולי זה יהיה יותר מוכר לך כB&B? סדרה של רומינה ועוד בחור ששיחק איתה בעוד סדרה של כריס.. ברח לי השם שלו בנות תעזרו לי כאן..זו סדרה קומית שגם הייתה תקופה ביס בייס/הוט לפני כמה חודשים..
לא יודעת למה, כנראה שלא היה לנו מקום/עשה אבק... ואני הייתי אז באטרף של שירי אז בסוף השתכנעתי ואני מה זה מתבאסת על זה עכשיו...
ונכון זה באמת הכי כיף!!!

למעלה