שאלון פורום הטלנובלות של כריס מורנה!!

tamaguchi girl

New member
אני בעד מפגשון באוגוסט, יהיו לי חיים עד אז!(מקווה
)

הזכרת לי שגם הייתי בהופעה של קטנטנות הישראלי עם נדיה וסבס! דווקא היה נחמד יחסית בזיכרון המאוד מעורפל שנשאר לי

&nbsp
&nbsp

Jolleen

New member
חחח אני זוכרת שהתבאסתי כי הם היו רק איזה עשר דקות בסוף..

ופירסמו את זה כאיל הם ממש חלק מההצגה
זה היה נורא מטעה ומעצבן
אבל מהעשר דקות האלה גם נהניתי, סבס הסתכל עליי (והפעם אין לי ספק) ושלח לי נשיקה!! זה היה ממש כיף
כבר אמרתי שאני מתה על הסבסון הזה?!

tamaguchi girl

New member
לפחות אצלך זה היה 10 דק' משמעותיות

לגמרי צודקת לגבי הפרסום המטעה
כמובן שזה מה שמכר את ההצגה אבל בכל זאת, מעצבןן

sparx

New member
עונה על שאלונים ברעלללל

הפורום
ממתי את קוראת בפורום?וואלה לא זוכרת.. מסתבר שעוד ב2011 אבל ייתכן שעוד לפני..
ממתי את כותבת בפורום?לא יודעת אם להחשיב את מעט ההודעות שזרקתי בהתחלה כשהוא עוד היה פורום כמעט מלאכים.. אבל מסתבר שנובמבר 2011
איזו פינה/משחק הכי אהובים עליך בפורום? זהה את הדמות

מה היית רוצה שיהיה בפורום, ואין כרגע? סדרה חדשה של כריס שתסחוף ותעסיק את כולנו
מה את הכי אוהבת בפורום? את האנשים, claro
מי המשתמש הראשון שהכרת באופן וירטואלי? (מסרים, הוספה לפייסבוק וכו') נראה לי ליאת?
האם יצא לך לדבר בטלפון/להיפגש פנים מול פנים עם מישהו מהפורום?Todavia no
מי יודע שאת קוראת/כותבת כאן מהאנשים שסביבך? אממ.. 2 חברות בערך..

תפוז
קוראת בפורומים אחרים בתפוז? אם כן באילו? לא ממש
כותבת בפורומים אחרים בתפוז? אם כן באילו? כיום כבר לא.. אבל פעם הייתי מאוד מאוד פעילה בכמה פורומים.. עד לרמה של מפגשי פורומים וכו'..
האם אי פעם הקמת קומונה בתפוז? לא אבל השתתפתי באחת..
האם אי פעם ניהלת פורום בתפוז? כן, פורום אוניברסיטת תל אביב האמת חח
סך הכל, עד כמה את אוהבת את תפוז מ1-10? (1 זה הכי פחות ו10 זה הכי הרבה) יש לי יחסי אהבה שנאה.. אני אתן 5
האם היו לך שמות משתמש אחרים לאורך השנים? אם כן מה הם היו ולמה החלפת? נופ. אני עם הכינוי המקורי שלי
האם יצא לך להיפגש עם משתמשים אחרים שהכרת דרך תפוז? כן.. מלא. כאמור - הייתי מאוד פעילה פעם חח
מה היית משנה בתפוז אם בכלל? No se.. שיהיה מהיר יותר? שיעבוד בצורה יותר נורמלית מהפלאפון...
מה את אוהבת בתפוז? אני דווקא אוהבת את הקטע של השרשורים.. שאתה רואה מי הגיב למי.. ולא צריך את ה"ציטוט" הזה ולעבור על כל ההודעות בשביל למצוא את ההודעות שמגיבות להודעה ספציפית..
זכית פעם בפרס דרך תפוז? אוי מלא.. וגם הייתי באירועים של תפוז וכו'..

הטלנובלות של כריס
מה הייתה הסדרה הראשונה של כריס שראית בטלוויזיה? קטנטנות כמובן
מה הייתה האחרונה? כמעט מלאכים (ראיתי אולי 2 פרקים של אליאדוס אם זה נחשב)
מהי הסדרה האהובה עליך מכל הסדרות של כריס? מתלבטת בין קטנטנות להמורדים..
והפחות אהובה? פינת אור..
האם יש סדרה שלא ראית ואת מתחרטת/מתכננת לראות בהמשך? מסקרן אותי אלמה פיראטה..
האם יש סדרה שראית ואת מתחרטת על הזמן שבזבזת עליה? ראיתי כמה קטעים מקטנטנות 2006 אבל לא כ"כ מתחרטת.. סתם אמביוולנטית.. לא היה קורה כלום אם לא הייתי רואה.. (אלא אם לא הייתי מגלה בדרך אחרת את הגירסה של לאלי לme pasan cosas כי אז זה היה חבל.. גירסה מהממת)
האם ראית סדרה/טלנובלה בספרדית לפני הסדרות של כריס? לא חושבת.. אסרו עלי להיות ליד הטלוויזיה כשאמא שלי ראתה אנטונטלה וכו' חח וכמובן שהייתי חלק מהגל של בובה פראית וכו'.. אבל זה היה במקביל/אחרי קטנטנות..
מי השחקן האהוב עליך מכל הסדרות של כריס? (אפשר לציין כמה אבל לא להיסחף ) במשך המון שנים הייתי מאוהבת בקמילה ופליפה.. כיום כמובן לאלי.. אבל גם את סלסטה סיד אני ממש ממש אוהבת ואת פקו. בטח שכחתי מלא...
מי השחקנית האהובה עליך מכל הסדרות של כריס? (אותן סוגריים כמו בשאלה הקודמת) איחדתי את 2 השאלות..
היית בהופעות של אחת הסדרות של כריס כשהן הגיעו לארץ? פרטי ונמקי במורדים.. אמא אני לא זוכרת אם הראשונה או השניה... נראה לי השניה.
האם יש הופעה שלא היית בה והיית רוצה להיות? אם כן איזו? בדיעבד? כמעט מלאכים..
כיום, יש לך מרצ'נדייס של הסדרות של כריס? לדעתי יש לי מדבקות/קלפים איפשהו.. פוסטר או שניים..
הזוג האהוב עליך מכל הסדרות של כריס? זה נורא תלוי..
קטנטנות- קמילה ופליפה.
פינת אור-
המורדים- מריצה ופבלו
פלוריסיינטה- פלור ודון פריזר
אלמה פיראטה-
כמעט מלאכים- מאר וטיאגו!
אליאדוס-
סדרות נוספות שלא צויינו כאן-
מה הקטע של כריס עם יתומים, ילדות שמוסתרות במרתפים ושירים בג'יבריש? היא פיתחה פורמט... יש אנשים שזה הגדרת התפקיד שלהם!

LiaTuSh18

New member
אווו חיכיתי לך, ידעתי שבסוף תבואי

איך סידרת לי יפה את השאלוןןןן!
חחח את חזק בספרדית היום אה???
מה מלאאא תפרטי איזה מתנות קיבלת מתפוזזז!
ונכון, אני אודה ואתוודה שהקטע הזה של שיטת השרשור בתפוז דיי נחמד...............
היה עוד אירוע חוץ מתפוז הזהב?
חח הלוואי שאמא שלי הייתה רואה אנטונלה! הכי רחוק שהצלחתי איתה זה לראות איתי לגעת באושר.. וכל פעם שאני רואה סדרה בספרדית עד היום היא מתלוננת ש"למה הם חייבים לצעוק כל הזמן? תנמיכי אותם"

למה זכור לי שהיית גם בהופעות של כאסי??
יאלה יעכשיו נרד עוד קצת למטה ונראה אם ענית על השאלון של שירי או נינט כדי לאזן קצת את המצב העגום בפורום הזה.

sparx

New member
חח ראיתי כמה פרקים של אספרנסה ברצף

זה תמיד מכניס אותי למוד ספרדית

&nbsp
אני כבר לא זוכרת את כל המתנות כי זה היה לאורך שנים... אבל הייתי מקבלת די הרבה כרטיסי קולנוע.. והיו אירועים למנהלים כאלו..
&nbsp
תאמיני לי אחרי שראיתי כל כך הרבה סדרות אנימה ביפנית, אמא שלי בחיים לא תגיד על סדרות בספרדית שהם צועקים חח
ולא, לא הייתי בהופעות של כאסי.. לא הייתי הולכת לבד..
ולא, לא עניתי על השאלון ההוא אבל ברור ששירי!!!!!!!!!!!!
למען האמת לא ראיתי כוכב נולד בעונה הזאת.. הייתי בערך היחידה שלא חח ולא היה לי מושג בכלל מה הלך שם.. (לא יודעת איך הצלחתי להתחמק מזה) ואז בעונה השניה משום מה נתפסתי על התוכנית.. והשלמתי פערים אחורה ולא הבנתי איך לעזאזל שירי לא זכתה. זו הייתה אהבה ממבט ראשון חח או מצליל ראשון..

למעלה