רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות

rapgamer4ever

New member
אין מה להתווכח על זה, only time will tell

לי זה ברור שלאינגרם יש הרבה יותר כישרון מטוביאס האריס, והוא יהפוך לשחקן טוב ממנו, אבל רמת השכנוע שלי היא לא טיעון אמיתי. נחיה ונראה.
&nbsp
מה שאפשר לומר בשלב הזה שערך הטרייד של אינגרם גבוה בהרבה מהאריס, כי תופסים אותו ככישרון הרבה יותר גדול.

Ring Bearer

New member
בסדר. אז בוא סתם ננסה לשחק את הספרס מול הלייקרס

אם אני הספרס ומציע לך בתור הלייקרס את קוואי + שני שחקני 8-10 סבירים ברוטציה, על אינגרם + קוזמה + בחירת דראפט, וכדי להשוות משכורות אני מציע לך לקחת ממך את החוזה של דנג, כך שהחוזה של קוואי לא ימנע ממך להחתים שחקנים עוד השנה - היית שורף את השנה הזו כדי להחתים את קוואי בשנה הבאה?

rapgamer4ever

New member
אני נוטה לומר לא, אבל זה קרוב

להיפטר מהחוזה של דנג זה באמת יתרון אבל לדעתי הלייקרס יוכלו לעשות את זה בעסקה צדדית ולשלם מחיר נמוך יותר מקוזמה.
אין ספק שעוד עונה עם קוואי היא פלוס משמעותי מבחינת הלייקרס. אבל כשיש לך אפשרות לחכות עונה ולשמור גם על אינגרם וגם על קוזמה (מה שיאפשר לבנות סגל יותר תחרותי משנה הבאה ואילך)- הנטייה שלי היא לחכות עונה.
לכן המחיר המקסימלי לדעתי הוא אינגרם+בחירת דראפט, או קוזמה+בול+בחירת דראפט, אבל לא גם אינגרם וגם קוזמה.

Ring Bearer

New member
נראה לי שההדמייה שלנו מאד דומה למציאות בפועל

ולכן לא תהיה עסקה. לדעתי גם קוואי, גם הספרס וגם הלייקרס יפסידו מזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
במצב רגיל הייתי אומר שזה רחוק מלהיות מציאותי

אבל אחרי שנה שלמה שהוא לא שיחק, לא הייתי משלם יותר מזה.
&nbsp
לגבי הספרס, אם די עם הגב לקיר ואולי מרגישים שמנסים לסחוט אותם כי קוואי לא ישחק שם גם אם הוא יצטרך לשבת עוד שנה בבית כך שמבחינתם זה אומר שאו שהם עושים עליו טרייד עכשיו או שהם מוצאים את עצמם בסיטואציה שבה הם משלמים לו בשביל להיות בים.
יחד עם זאת, לא הייתי רץ לעשות עליו טרייד ובהחלט הייתי ממשיך לחפש טרייד אחר ומשתלם יותר.

rapgamer4ever

New member
זה גם השנה שלא שיחק וגם השנה הבודדת שנותרה לו בחוזה

לכן אני לא רואה את הספרס משיגים טרייד משתלם יותר מבחינתם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
נכון

אבל תמיד יהיה מישהו שמוכן לשלם, בסופו של יום אתה מדבר על קוואי לנארד שרק לפני שנה נחשב לאחד מחמשת השחקנים הטובים בליגה.
&nbsp
אגב, אני בניגוד אליך קופץ בשתי ידיים על הצעה של לאב וטריסטן תומפסון למשל.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
מה סאן אנטוניו תעשה עם לאב וטריסטן תומפסון?

הם לא יגיעו לצמרת הגבוהה, לא ילכו לבנייה מחדש וזה עוד מבלי להזכיר את אי ההתאמה המקצועית בהתחשב בעובדה שהכוכב הנוכחי של הספרס בעמדה PF-C.

אם זה היה פרנצ'ייז שמשווע לעונה של 50 ניצחונות וסיבוב שני הייתי אומר סבבה... אבל הם לא במקום הזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
זאת בדיוק המחלוקת ביננו

אני לא חושב שהספרס רוצים בניה מחודשת ושהם בהחלט מכוונים לעונה של 50 ניצחונות ולכן לדעתי הם לא יחפשו שחקן צעיר או בחירות דראפט עתידיות אלה שחקנים שכבר עשו דבר או שניים בליגה הזאת ויכולים להביא אותם לפלייאוף.

Cade Foster

New member
עניין של סדר עדיפויות

אני לא חושב שסן אנטוניו תלך לטנקינג, לא משנה מי ישחק שם. אבל זה לא אומר שהיא תעדיף להקריב את העתיד שלה בשביל להוסיף 1 למונה ההופעות הרצופות בפלייאוף.

picki23

New member
אני לא יודע אם הייתי נותן את אינגרם על קוואי

לאינגרם יש אורך לא נורמלי והשנה הייתה לו שנה טובה יחסית, בעיקר כשלונזו לא היה על המגרש. יש לו מסוגלות לקלוע כל קליעה על המגרש, אין הרבה שחקנים כאלה - הוא פשוט לא משופשף ואין לו אישיות של אלפא דוג. אבל גם לקוואי לא במיוחד. עם קוואי אני משיג את שחקן ההגנה הטוב בNBA וסקורר טוב אבל עם אינגרם אני יכול לקבל שחקן הגנה טוב (בעתיד כשיתקשח) סקורר מצוין ומוסר טוב (אינגרם ריכז חלק מהמשחקים בתקופת דיאנג'לו).

קוזמה למשל זה שחקן שהגיע מאד מוכן ל NBA והקליעה שלו טובה אבל קשה לי לראות איך הוא חיוני לעתיד הקבוצה. הייתי מעביר אותו + בחירת דראפט לספרס. אולי מוסיף את ג'ו הארט.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא שזה מפתיע, אבל לברון הודע רשמית שהוא יוצא מהחוזה עם הקאבס

ובכך הוא הופך למעשה לשחקן חופשי.
&nbsp

Cade Foster

New member
אני חושב שזה די סותם את הגולל על האופציה להשארות בקליבלנד

הרי אופצית השחקן שלו היא בגובה של חוזה מקסימום לעונה אחת. אם הוא רוצה להישאר בקליבלנד הוא לא יכול לקבל חוזה טוב יותר, זה מקסימום כסף ומקסימום גמישות עבורו.

לא יודע מה יהיה עם לברון, אבל רוצה לומר מראש שאם זו פילי-

בהנחה שעמרי לא יחזור לגולדן סטייט או לקונטנדר אחרת, פילי תהיה הקבוצה שלי בפלייאוף בעונה הבאה. כמובן, יש את אינדיאנה, שהיא הקבוצה הראשונה. אבל אינדיאנה לא תרוץ גבוה, אני מתכוון לקבוצות הבכירות שמועמדות לאליפות. אם לברון שם, ארצה מאוד לראות אותו זוכה. זה מגיע לו. לדעתי. לדעתכם לא, אבל לדעתי כן. הוא ראוי לאליפות, הגם במחיר של עזיבה נוספת [שתתקבל הפעם בסלחנות].
&nbsp
הנה, אמרתי את זה, הוצאתי מהגוף. וידוי לא פשוט בשבילי, תודה רבה.

billc

New member
אתם כולכם תמימים

לברון, פול ג'ורג ומג'יק מזמן יודעים שלברון ופול מגיעים ללליקרס

עכשיו הם משחקים אותה לתקשורת
פול ג'ורג משחק אותה מתלבט הוא עשה 3 סרטונים כמו CP3 בעונה שעברה, את תהליך החשיבה שלו, אבל הוידאו עם וייד הסגיר אותו.

מגי'ק משחק אותה שאולי זה לא יקרה העונה, כידי שהליגה לא תחשוד בו שהוא סיכם איתם מאחרי הקלעים
ולברון זה לברון, משחק אותה מתלבט

אל תהיו נאיבים
אני מאוד מקווה שווסטברוק האוהדים של אוק, לא יראו לו שום אהבה בעונה הבאה, אני מאוק מקווה שאוק לא תעשה סיין אנ טרייד

ואני מאוד מקווה שקוואי יהיה בסוף בקליפרס

88nothing

Active member
עדיף ל OKC S&T

אם הם יכולים לקבל משהו על ג'ורג' ובמקביל לגרום לליקרס לשלם יותר, הם צריכים ללכת על זה!

למעלה