רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות

OrEl74

Well-known member
מנהל
עוד קצת

דיאנדרה גורדן כנראה ייצא מהחוזה עם הקליפרס ויהפןך לשחקן חופשי.
יחד עם זאת, עדיין מתרוצצות שמועות על טרייד אפשרי עם דאלאס.

דאלאס הודיעו לווסלי מאתיוז שבמידה ויהיה טרייד על דיאנדרה, הוא לא יהיה חלק מהעסקה.

גולדן וסטיב קר מנהלים משא ומתן על הארכת החוזה של המאמן.

הבאקס הגישו לגבארי פארקר הצעה לחוזה חדש

לונזו בול סובל ממתיחה במיניסקוס, דבר שבטוח לא עוזר לסיכויים של הלייקרס להעביר אותו בטרייד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ועוד...

קווין דוראנט מתכוון לחתום בגולדן על חוזה לעונה אחת ולבחון מחדש את האופציות שלו קיץ הבא.
&nbsp
וויל בארטון ודנבר מסכמים על חוזה של 50 מליון ל-4 עונות (עם השתוללות החוזים בליגה, זאת חתיכת גניבה מצד דנבר)
&nbsp
ראסל ווסטברוק ערך הלילה מסיבה בביתו ואורח הכבוד היה פול ג'ורג' כשמן הסתם, ראס ינסה לשכנע את פול ג'ורג' להישאר בתאנדר.
&nbsp
במידה והלייקרס לא יצליחו להחתים את פול ג'ורג', הם מתכננים לנסות ולהחתים את קאזינס בתקווה שהחתמה של קאזינס, תביא בעקבותיה גם את לברון.
&nbsp
&nbsp

billc

New member
דיאנדרה יצא מהחוזה וחתם בדאלאס לעונה אחת באותו מחיר

Anfield

New member
נרלנס נואל בדרך לאוקלהומה

מישהו מוכן להגיד לי אם זה אמור לרגש אותי?
הוא יודע לתת הגנה בצבע?

rapgamer4ever

New member
לא מרגש אבל בטח השגתם אחלה דיל

מההיכרות עם פרסטי.
סטיבן אדאמס שווה 33 דקות במשחק, והם לא יכולים לשחק זה לצד זה, כך שאנחנו מדברים פה על שחקן שמיני-תשיעי. הוא יתגלגל לסל, יקח ריבאונד, ישנה פה ושם זריקות בצבע.
בנוסף אני חיבבתי את הדקות שלכם עם גראנט בסנטר, כנראה שהן יפחתו.
&nbsp

Anfield

New member
טוב תודה על התגובה כי אני בטח לא מכיר את השחקן הזה

נשמע לא משמעותי.
לגבי גראנט בסנטר, זה היה רלוונטי במיוחד כי כרמלו היה בקבוצה, להערכתי כרמלו עומד לקבל הודעה שהוא נזרק החוצה. המס בקבוצה כרגע הוא הכי גבוה בהיסטוריה של ה NBA. מאמין שאנחנו הולכים לזרוק את כרמלו ולכן יש גם נסיונות כרגע להביא את טייריק אוונס או עוד מישהו שיהיה פקטור מהספסל יחד עם גראנט.

למעלה