פלופי השנה

DH1212

New member
פלופי השנה

צרפת - יקבל מיקום בחצי הטבלה. שיר נחמד, זמר בינוני ומטה, הבימוי יהיה בסיסי. מדאם מונסיור של שנת 2019

שוודיה - אירופה הענישה את שוודיה שנה שעברה על מיחזור, אובר-עיבוד, שיר גנרי, בימוי גימיקי וכהנה. השנה כנראה ששוב. אולי לא באותה עוצמה כמו שנה שעברה, אבל יכול להיות מאוד ששוודיה לא תכנס לטופ 10.

הטארי - בחיאת די עם זה. חברי הלהקה קרינג'ים, הראיונות איתם קרינג'ים ולא ממריאים לשום מקום, השיר כולו צעקות ופיצוצים. גם אם יעלה לגמר - יתרסק. האוקראינה של השנה.

שוויץ - לא עולים לגמר. שיר חמוד שלא עומד במבחן הלייב. כמו שנה שעברה בערך.

בריטניה - לא מבין את ההייפ מסביב. שיר בריטי קלאסי - איזהשהי העצמה אישית פושרת שלא תפגע חס וחלילה באף אחד. כמו השיר שנה שעברה. יקבל את תחתית הטבלה. רפיטטיבי וחסר מעוף.

ארמניה - קשה להסביר מה בדיוק לא עובד כאן, אבל ההופעה הארמנית לא עובדת לי. לא בסטודיו, ופחות אפילו בלייב. לא אתפלא אם יגיע לגמר בקושי.

DH1212

New member
מפתיעי השנה

אלו השירים שלדעתי יפתיעו את כולם
&nbsp
מלטה - שיר מרים, מעובד טוב וזמרת טובה. ההשוואה לטוי מתבקשת. לדעתי יצליח
&nbsp
אלבניה - לשיר יש קסם. הוא מעניין ושונה, הזמרת טובה. למה שלא יעבוד? זה שיר קלאסי שעובד באירוויזיון
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member
הבעיה עם מלטה שהזמרת סובלת מפחד במה כמו בלאנש

אז בסטודיו אין לה בעיה והיא נשמעת מצויין, אבל בלייב על הבמה זה סיפור אחר לגמרי, כך שהיא מה שמוגדר גבולית להעפיל לגמר, והכל יהיה תלוי בביצוע והופעת הלייב שלה בסמי פיינל.

nice to meet

New member
איפה זה בדיוק מוגדר? שטויות

איפה נאמר שיש לה פחד במה? וגם אם כן, אפשר לעבוד על זה.

DH1212

New member
הזמרת לא זכתה באקס פקטור המקומי שלהם?

אם ככה, היא אמורה כבר לדעת איך להופיע מול קהל לייב. זה כל הקטע של אקס פקטור.

Brady

New member
היא מופיעה טוב

לא ראיתי דווקא פחד במה. מה שכן, אני סקרן לראות איך זה יצא על הבמה עם הזמרת + השיר.

DH1212

New member
הגנריים של השנה

מולדובה - שוב בלדת אירוויזיון ממוחזרת, דיווה שמנסה לרגש. לא יעבוד.

שוודיה - מיחזוריישן.

אסטוניה - לא אירוויזיוני, אבל גנרי ביותר בגזרת הרדיו. לא אהבתי.

בלרוס - זה נשמע כמו שיר שזוכה אקס-פקטור שקרי כלשהו מאירופה יוציא אחרי הזכיה. גנרי ומשעמם.

רומניה - הוספת האלקטרוניקה לבלדת העוצמה הממוחזרת לא מצליחה לכפר על העובדה ששמענו אתת אותה בלדה בעבר בערך ב100 צורות שונות.

בריטניה - ראו הערה בפלופי השנה. לא אתפלא אם השוודים כתבו אלגוריתם שמייצר שירים כאלה. גנרי ומעליב את האינטילגנציה.

ליתואניה - שיר גנרי. זמר בינוני. נשאר בסמי. נשכח אחרי חודש. עם זאת, הזמר יפיוף, ולא ניקח את זה ממנו.

גיאורגיה - שיר גנרי של אירוויזיוני תחילת שנות האלפיים. זה היה נשמע רע גם אז.
צפון מקדוניה - ראה ערך גיאורגיה.

קרואטיה : ראה ערך גיאורגיה. הזמר קופי של רועי בר נתן.

סרביה : ראה ערך גיאורגיה.

Brady

New member

פלופים:
אוהב פה רק את איסלנד. כרגע נראה לי שהם זוכים (פסיכי מצדי, איי נואו) אז לא מסכים. שווייץ זה שיר סבבה ומאוד תופס על ההתחלה. נראה לי שהחבילה תעבוד לו והוא יסיים גבוה.
מהשאר לא אכפת לי. מניח שיש פוטנציאל להצלחה מצד שבדיה וצרפת (בחור לייקבל)
&nbsp
הפתעות: שתיהן טובות!
מלטה - הזמרת גם טובה. מחכה לראות אם היא תצליח להופיע גם עם שיר כזה, כי הבנתי שהסגנון שלה הוא בלדות. כרגע אני רואה את זה בתחתית הטופ 10
אלבניה - אוהב ודי מאמין שתעלה, אבל תסיים אמצע טבלה. אהבתי את השיר בסטודיו כשנחשף, אבל משהו לא עבר טוב בכלל בלייב... קשה להסביר מה. אבל הייתה לה הופעה טובה באמסטרדם.

DH1212

New member
אז מה הקטע עם הטארי, ולמרות שהם מזעזעים, למה הם אהודים?

יש לזה סיבה מאוד פשוטה:

בשנה שעברה ישראל שלחה שיר חצוף, בועט, לוחמני ולא אירויזיוני ו\או אירופאי בעליל. לנטע יש שיער שחור, שמנה, יהודיה, צווחנית. טוי הוא תמצית הישראליות והאנטי תזה לאירופה. אין בזה שום דבר רע, ד"א, להפך. בתחרות שבה הכל ממוחזר, שונה ובועט הוא טוב, שלא לדבר שהשיר, הוואקלז וההופעה היו פצצה ולכן ניצחנו.

לעומת זאת, איסלנד שלחה את הדבר הכי אירופאי ביקום - זמר בלונדיני, עיניים כחולות , בלדה מרגשת על קירוב לבבות וריפוי הפצעים של העולם (איפה מזרק האינסולין?).

מה יצא? ישראל מקום ראשון, איסלנד מקום אחרון.

הלאומנים השמאלנים האירופאים, בראשם האיסלנדים - זעמו. כיצד מדינת הג'נוסייד-האפרטהייד היהודית זכתה בעוד שתמצית האירופאיות קיבלה מקום אחרון?
איך שיר לוחמני וישראלי זכה על השיר המעצים האירופאי?
על פי האירופאי הפוליטיקלי קורקט, טוי היה אמור לסיים בדיוק כמו "סיים הארט" הישראלי-לוחמני ואילו השיר האיסלנדי היה אמור לסיים בדיוק כמו "הירוז" המעצים והאירופאי.
מבחינתם זכיית טוי היא יריקה בערכים האירופאים המודרניים.
אז איסלנד ושאר שונאי ישראל איימו בחרם. תירצו את זה בזכויות אדם.

כשזה לא עזר ואיסלנד בכל זאת נדרשה לשחק על פי כללי הפוליטיקלי-קורקט, הם החליטו בכל זאת "להראות לנו" - אז הם שלחו תפלצת שכל מטרתה היא לעשות צרות לישראל. יאיימו בעשיית פרובקציות מחוץ לבמה ועל הבמה. ידברו על כמה ישראלים הם נאצים בתחפושת. ידברו על כמה מדינת ישראל "מפירה זכויות אדם"

ואז בא יאן וסתם להם את הפה.

אבל שלא תטעו - החברה האלה בעיקר רוכבים על הגל הזה. על לעשות "דווקא" לישראל שזכתה בשנה שעברה, "להחזיר" לנו. מהרגע שהטארי פרסמו את עצמם כאנטי-ישראלים כל שונאי ישראל, שונאי נטע, שונאי טוי, שונאי שמנים, מעריצי אלני פורייה ושמאלנים אירופאים התאחדו יחדיו כדי לקדם את התפלצת האיסלנדית שכל מטרה היא השפלת ישראל. להחזיר לנו, זוהי המטרה שלהם.

זהו, אמרתי את זה.

והנה גם אגיד את זה: זו בדיוק הסיבה למה הם ייכשלו בענק. גם אם יעלו לגמר - יתרסקו. הצופים בבית לא יודעים מה הסיפור מאחורי הטארי ולאו דווקא מסכימים איתו. מבחינתם זה סתם צעקות ופרובוקציות. אולי החובבים יהיו מספיקים בשביל שיעלו לגמר אבל שם זה נגמר. מעבר לפרובוקציה - אין מאחורי האקט הזה כלום ושום דבר.

dosfer

New member
יש לי הרגשה שהם אפילו לא יעלו לגמר

אין בשיר הזה כלום ושום דבר
לא מבינים מה הם מדברים בכלל המוזיקה בפזמון ממוחזרת מאיזה שיר ישן בתחילת שנות ה90.. בקיצ'ר אני לא רואה את זה מצליח זה מבין האחרונים שלי

Brady

New member
הממ הכל טוב

אבל מה עם אלה שפשוט אוהבים מאוד את השיר האיסלנדי?
לדעתי זה אחד משני השירים הכי טובים בתחרות. אני גם רואה אפיל רחב לשיר ולהופעה, למרות הז'אנר. אני למשל התלהבתי בטירוף מהשיר בגרסת הסטודיו, עוד לפני ההופעה, ולפני כל ההתבטאויות נגד ישראל. זה שיר מעולה עם הופעה מעולה שיכול לסחוף אנשים בתחרות. זה בדיוק מה שאני מצפה מאמנים באירו - לקחת את המוזיקה שלהם ולדעת איך להגיש אותה לקהל הרחב, מבלי לפגוע באיכות שלה. הם הצליחו.
אני מבין שאתה לא מחובבי השיר, ולכן קל לטעון שכל ההייפ סביבו הוא כולו פוליטיקה, אבל אני אומר לך - זה לא המצב.
מעריצי אלני - זו כבר קונספירציה אירוויזיונית מעבר להבנתי חח

"לעומת זאת, איסלנד שלחה את הדבר הכי אירופאי ביקום..."
מה רע בעיניים כחולות ובלונדינים? הם גם אנשים. לא אשמתם שהם לא יוצאי דופן או IN YOUR FACE כמו נטע. איסלנד נכשלה כי היא שלחה שיר מחריד, ישראל ניצחה כי היא שלחה את השיר הכי טוב בשנה שלה. לא הייתי מנסה לנתח את זה יותר מדי, אבל שיהיה בכיף...

"בתחרות שבה הכל ממוחזר, שונה ובועט הוא טוב..."
שלום ניצחון איסלנדי!

dosfer

New member
מה שונה ובועט באיסלנד??

הופעות בבגדים כאלה היו כבר באירוויזיון, שלא לדבר על כך ש"מרוב" עשתה את זה טוב יותר והיא אפילו לא משתתפת
שירי רוק היו הרבה יותר טובים מזה
ובשני המקרים אני מדבר על שירי אירוויזיון בשנים הקודמות
אני לא רואה משהו שונה או בועט בזה, אולי עליבות..
&nbsp
אם כבר שונה זה השיר הספרדי שכזה באמת עוד לא שמעתי או השיר האיטלקי שעוד לא שמעתי או השיר של אזרבייג'ן שעוד לא שמעתי כזה
&nbsp
איסלנד הכי לא מקורי, הם בכותרות אך ורק בגלל הניסיון שלהם לצאת מוזרים בראיונות ובגלל הלעשות דווקא ולאיים על ישראל.. עלובים

DH1212

New member
נשאלת השאלה כמה אנשים באמת ובתמים אוהבים את השיר

וכמה סתם רוכבים על גל ה"לעשות דווקא לישראל"?
&nbsp
אני חושב שלולא ההצהרות של איסנד על חרם, ולולא ההצהרות האנטי-ישראליות של הטארי, הרבה מהייפ סביבם לא היה קיים, והם לא היו ממריאים כל כך בטבלאות ההימורים.
&nbsp
נבואה: שיתחילו החזרות הם הולכים לצנוח ממש. בחצי גמר הם הולכים לקבל ניקוד נמוך. אולי יעלו לגמר, אולי לא, בכל מקרה לא רואה אותם בטופ 15.

Brady

New member
בוא נראה

ההייפ סביב איסלנד (אמנם גדול, אבל ממש לא כמו ההייפ סביב הולנד, שווייץ ואיטליה) הוא בקרב החובבים. נכון לעכשיו, רוב הציבור הרחב לא שמע אף שיר. אותם חובבים נתנו לטוי את המקום הראשון בכל סקר שראיתי בשנה שעברה. נראה כי לרובם אין בעיה עם ישראל, ולא מחפשים לעשות לה דווקא... לא?
&nbsp
אין לי דרך לסתור את הטענה שלך. אני יכול להעיד רק על עצמי, וגם על מספר אנשים מצומצם סביבי (כולל חובבים מחו"ל) שאוהבים את השיר, וממש לא משנאת ישראל.
&nbsp
בנוגע לתחזית - בוא נחכה לחודש הבא ונראה. לדעתי לא.

Willo the Wisp

New member

לדעתי יצליחו מאוד בטלווט, ואפילו נראה לי שינצחו בו או לפחות יהיו בטופ 3. זה זכיר ושונה מהשאר גם ויזואלית וגם מוזיקלית, וה"צעקות" אולי ירתיעו חלק מהצופים אבל הפזמון מספיק מלודי בשביל לאזן את זה. וחוץ מזה בטלווט חשובים רק אלה שאהבו וטרחו להצביע, לא אלה ששנאו.
בג׳וריז זה כבר עניין אחר, מעניין מה יהיה שם. טוב ששינו את שיטת החישוב של דירוג השופטים בשנה שעברה, הטארי היו נפגעים מאוד מהשיטה הקודמת.

וואו אתה נחמד

לא חשבתי שאפשר להגיב על תוכן ככ הזוי ומוטרף בצורה עניינית. |כפיים|

Rori90

New member
מדויק!

הפופולאריות הרבה שהם זוכים לה היא רק בגלל ההתבטאויות שלהם נגד ישראל. אין שום דבר שכיף לשמוע ב"שיר" שלהם, פשוט מופע אימים של צומי וחוסר חיים.

איסלנד פשוט מרגישה מושפלת שהיא הושפלה במקום האחרון בזמן שישראל ניצחה בענק ולכן גם היתה בין הראשונות לנסות להחרים את התחרות בישראל. כל ההתנהלות האיסלנדית השנה היא נטו מתוך תחושת נקמנות בישראל וחוסר יכולת להתמודד עם ההשפלה.

לי, כציוני וימני, מאוד כיף לשמוע את הטארי

לא הכל קונספירטיבי ופוליטי, לא הכל סובב סביב ישראל ויותר מהכל- לא הכל סובב סביב הטעם המוזיקלי שלך.

DH1212

New member
איפה םה בדיוק הקונספירציה?

איסלנד הייתה הראשונה לאיים בחרם, ואז שולחת להקה שאומרת שתעשה פרובוקציות אנטי ישראליות.
&nbsp
איפה פה הקונספירציה?

אפשר גם להציג את זה אחרת

לא היה לובי חזק מספיק לחרם איסלנדי על האירוויזיון בישראל ומיד לאחר מכן הם שלחו להקה מעניינת עם שיר שהיה עליו הייפ מהרגע שפורסם (עוד לפני שעלו לכותרות עם הפרובוקציה האנטי ישראלית) אולי זה תלוי נקודת מבט.

למעלה