פלופי השנה

Rori90

New member
היה הייפ שגדל אפילו יותר אחרי הפרובוקוציה

מסכימה עם זה שלא הכל סובב סביב ישראל ושלא כולם אנטישמיים (עובדה, זכינו 4 פעמים) אבל לא צריך להיות קונספרטיבי או פרנואיד בשביל להבין שאיסלנד השנה מנסה לעשות "דווקא", ולא רק בגלל שבשנים האחרונות הם הפכו להיות מאוד ביקורתיים כלפי ישראל (כולל ניסיון של החרמת מוצרים ישראליים בעיר הבירה).

לא היה לובי מספיק חזק? 100,000 איש שחותמים על עצומה שכזו במדינה שבה יש קצת פחות מ-350,000 תושבים זה לא מספר של מה בכך. אפילו חברי הלהקה בעצמם אמרו שהבחירה בהם היתה הוכחה שהעם האיסלנדי תומך במהלך שלהם למחות כנגד ישראל ומסכים עם הביקורת שלהם כלפיה.

ומבחינתי, מי שמערב פוליטיקה ומנסה להכניס אותה בכוח גם לתוך התחרות הזו שאמורה להיות הכי נקייה (אי אפשר שיהיה לפחות משהו אחד שלא תהיה בו מעורבת פוליטיקה מסריחה?) והכי מקרבת לבבות ולא מרחיקת לבבות אז מבחינתי שיסיים במקום האחרון ולא משנה כמה השיר שלו יפה.

Willo the Wisp

New member
10,000 חתמו על העצומה באיסלנד

שזה אמנם לא מעט בשביל מדינה כמו איסלנד, אבל עדיין לא שליש מדינה (וגם לא בטוח שכל ה-10,000 באמת מאיסלנד).
אני חושב שהאיסלנדים פשוט סימסו לשיר שהכי בלט בתוך כל שירי הפופ התפלים שהיו להם בקדם, ולא בשביל להכניס לישראל אצבע בעין.
אני בטוח שאיגוד השידור האירופי הבהיר חזור והבהר למשלחת האיסלנדית שחל איסור מוחלט על עירוב פוליטיקה בתחרות, ואני חושב שאם הם יעשו משהו אנטי ישראלי במסגרת התחרות הם גם ייפסלו. מה שכן, בזמנם הפנוי בין החזרות הם יכולים לעשות מה שבא להם ואם מדינת ישראל הדמוקרטית והחזקה לא מסוגלת להכיל קצת ביקורת של שלושה ילדים מאיסלנד אז אני לא יודע מה להגיד לך.

עiמר

New member
איסלנד הוא שיר שעל האימפקט

ה"אמיתי" שלו נוכל לעמוד רק בעתיד. אין ספק שהאטרי ואי אלו מהפרובוקציות (שכעת אף מנוסחות בפוליטקלי קורקטיות מקסימה) המתוכננות שלהם יגיעו למהדורות החדשות בכל רחבי היבשת במינון מוגבר כשיחלו סיקורי המדיה הכתובה והמצולמת לקראת החזרות ובמהלך שבוע האירוויזיון. כל הפייק ניוז האלו בהחלט יעזרו לעורר את המודעות לשיר, תוך שכך, לשים עליו דגש מיוחד ובסופו של דבר להבליט אותו מהשאר. ההדיוט הפשוט שפתאום תוצע לו הזדמנות חינמית ע"י התקשורת לקחת צד או להחוות דיעת "בעד ונגד" מדומה יפול מיד בפח ויציף את הרשתות החברתיות בקשקושים חסרי בקיאות שיתגלגלו ככדור שלג למלחמות כאילו עקרוניות מיותרות.

אז כמה רוע רוע אפשר לבלוע לוע לוע? יכול להיות שיצביעו לאיסלנד מליונים, אנשים בני תמותה, בלי כסף, לא שווים פרוטה. יכול להיות גם שמשיח לא יבוא לאיסלנד וגם לא יצלצל כיוון שרק Putin Will Teach You How to Love בסופו של הערב. תלוי עד כמה יהיה חזק הרעש התקשורתי, נכון לעכשיו מעונן, אנחנו דור מזו*ן!

tapuzzo

New member
פלופ השנה ישראל. שיר שאינו מושמע כלל ברדיו, שאיש לא אוהב.

איש אינו רוצה בשיר הזה והמבצע בקושי מצליח לבצע.
למה שולחים? כי יואב צפיר וטמירה ירדני גנבו את התחרות.

DH1212

New member
ולבסוף, דעתי על ישראל

דעתי על השיר לא השתנתה, אני עדיין חושב שהשיר בינוני. חסר לי מוזיקת רקע חזקה, חסר לי ליריקס משמעותי, חסר לי התפוצצות כמו שקובי הפגין בכוכב הבא.
&nbsp
אבל, אזכיר כאן את אוסטרליה של שנה שעברה. כשהשיר שלהם יצא, חשבתי שהוא תמצית הרוע של האירוויזיון המודרני. תיעבתי אותו ודירגתי אותו אחרון. ואז הלכתי לישראל קולינג, וג'סיקה נשמעה כמו דיסק, זזה על הבמה, הייתה שמחה, הרימה והשיר לגמרי עבד לי. באותו ערב גם אם לא אהבתי את השיר הצ'יזי שלה הוא עבד לי.
ובגמר כלום לא עבד לה, מסכנה.
&nbsp
אז אני יחסית אופטימי, קובי יביא ביצוע ווקאלי מושלם, יואב צפיר ידע למנף את הבימוי שישכיח קצת את השיעמום של השיר, הם אמרו שהם עושים קצת שינויים בשיר, אז אולי זה כן יתרום לטופ 10. אני כן חושב שטופ 15 נקבל בהחלט.

למעלה