סוף סוף מישהו פועל לשים סוף למיסיונריות החרדית

• פותח הנושא TaL53
  • פורסם בתאריך

beatman

Member
הומור ועוד איך צריך להגביל

בתור חובב הומור שחור אני יודע שיש דברים שאני לא יכול לצחוק עליהם עם אנשים בכללי, מלבד חברים שמבינים את הבדיחות שלי.

SupermanZW

Well-known member
אני לא מסתדר עם אנשים שהאינטיליגנציה שלהם לא מאפשרת להם

להבין הומור. מבחינתי היכולת להבין הומור היא מדד לאינטיליגנציה ואני בוחר להתחבר רק לאנשים אינטיליגנטים.

TaL53

New member
מממ... מערכון של נאצים

מדברים במבטא ידשאי ועם רפליקות יהודיות. בוא נראה מה היו אומרים על זה בישראל..

beatman

Member
בארץ לא יקרה

גם מה שהבאת לא ממש בדיחות שחורות מהסוג האכזרי.

beatman

Member
אז אם אני אצחק על הפיגוע שהתרחש היום לפני 16 שנים

כאן מול כולם, זה יהיה תקין ?

beatman

Member
אני רוצה לראות מה יקרה אם יריצו בדיחות שואה בתוכנית טלויזיה

SupermanZW

Well-known member
כן וקומיקאים אמריקאים כבר עושים את זה

הם פשוט מתנצלים מראש בפני קרובי הנפגעים כדי לא לפגוע בהם ואז זה הופך לגיטימי בעיני כולם.

RubberSoul92

New member
פמיניסטיות מכניסות תוכן לספרי לימוד?

פמיניסטיות לוקחות כסף מתקציב המדינה? פמיניסטיות פוגעות בגוף של אדם זר? פותחות לו את הסנטר עם עציץ או יורקות על אזרחי המדינה? למרות שזה לא רעיון רע, ללמד גברים שוביניסטיים כמוך קצת על תפקיד האישה בהיסטוריה או על דיכויהן. נראה לי שזה היה תורם הרבה יותר למודעות האזרח מאשר הפעילות הכיתתית, שמלמדת ילדים קטנים להפריד בין גבר ואישה בזמן שהם מדביקים דמויות לפי מינם, בצד הנכון, בפוסטר הכותל שבחוברת שלהם.

beatman

Member
הן מרביצות שטיפת מח וחינוך מחדש בכל מקום אפשרי עם ה"מגדר"

שלהן ושנאת הגברים והפיכת סדרי עולם בין גבר לאישה.
שישאירו את הדת שלהן(שהיא זרה לכל דבר ועויינת את היהדות, ואף את ההגיון הבריא) לעצמן ולא ידחפו אותה לאף מקום.
כל הכבוד שמלמדים מעט יהדות בבתי הספר, לשמור על חינוך יהודי ולמנוע מהילדים שטיפת מח פוסט מודרנית רעילה.
שהפוסט מודרנים ושונאי היהדות למיניהם יקימו לעצמם בתי ספר על פי דרכם.
זה קרב אידיאולוגי על תודעה וזהות, כפי שהבהרתי לא אכפת לי שלכל אחד יהיה זכות ביטוי , פרסומות, הקמת דוכנים וכו'.
אבל אם שוללים זאת מחב"ד, אז שישללו מבחינתי למיסיונריים האמיתיים.

"פותחות לו את הסנטר עם עציץ או יורקות על אזרחי המדינה?" - עוד ניסיון מכוער להכליל על יהודים שומרי מצוות, אח"כ עוד אנשים כמוך מתלוננים על "גזענות" ו"הכללות"

beatman

Member
הפוסט מודרניזם ממש לא דוגל לתת לכל אחד את החופש שלו

ע"פ אידיאולוגיה זו נקבע מה "נאור ומתקדם" ומה לא.
כל מי שאינו נאור ולא נכנע לקביעות אלא מוגדר כאויב והקיצוניים אף לא רוצים לתת לו חופש ביטוי.
אני לא קובע עבור אף אחד מי הם ומה הם, לא אכפת לי איך הם נוהגים.
הבעיה צתחילה כאשר הם פוגעים בי, בזהות שלי, בעקרונות שלי - כאן יש התנגשות.
אני מוכן להתחשב ולהתגמש, אך מבלי לפגוע ביקר לי.
&nbsp
הגברת המודעות = שטיפת מח.
הרי איך יכול להיות שמבריאת העולם אנשים לא היו "מודעים" ?

שטיפת המח הפמיניסטית היא בעיקר בתקשורת ובארגוני נשים וכו'.
בבית ספר נתקלתי פעם בכתבה שהכניסו עולם מושגים פמיניסטי חדש לבתי הספר, אבל אני לא מוצא את הכתבה.

beatman

Member
בשבילך זאת אולי שטיפת מח

בשבילי הפמיניסטיות שוטפות מח.
&nbsp
השיח בתקשורת נכנע לפמיניסטיות וכל ביקורת חוטפת מיד אש מהארגונים שלהן.
אני לא יצרתי כלום, אני נשאר עם דעותיי כפי שהן, אלה התופעות לוואי הפוסט מודרניות שממציאות כל יום משהו חדש ומנסות לכפות אותו על הכלל.

RubberSoul92

New member
אז להגביר מודעות למסורת היהודית איננה שטיפת מוח

אבל הגברת מודעות נשית היא שטיפת מוח?

אין לך שום ביסוס לדבריך כרגיל. האם בתקשורת לפמניסטיות יש ערוצים? לדתיים יש, למשל ערוץ ההידברות. אין לך מושג על מה אתה מדבר, יצרת לעצמך דמות של אדם פוסטמודרני בזכות שטיפת מוח של רבנים וכל מיני אנשים שמטיפים לדת.

RubberSoul92

New member
נראה לי שכבר דנו על פוסטמודרניזם

ונראה לי שהסברתי לך איפה הטעות שלך. אתה שוכח או רוצה לשכוח שגישות פוסטמודרניות נלחמות על הזכות של כל אדם באשר הוא לחיות לפי ראות עיניו כל עוד היא איננה פוגעת באחר, גם על הזכות להניח תפילין ולהיות אדם דתי בעולם חילוני. אבל משום מה כשאתה שומע את המילה הנוראית הזו מבחינתך, אתה ישר נסגר.
כפי שאמרתי כבר, ההבדל בינך לבין פוסטמודרניות, היא שאתה מונע מאנשים להגדיר את עצמם. אתה קובע בשבילם מה הם ומי הם ואיך הם אמורים לנהוג.
&nbsp
אין שום שטיפת מוח פוסטמודרנית. מבחינתך פריצת הגבולות המקובלים בחברה הם תוצאה של שטיפת מוח, אולם זו טעות. הפריצה מתאפשרת בזכות הגברת המודעות, אבל מבחינת גברים כמוך מודעות נשית זה אסון, כי היא מאיימת על השליטה שלך על חיי האישה. מעבר לכך, לא שמתי לב שבחוברות בית הספר בכלל לומדים על התנועה הפמיניסטית. אפילו בשיעורי אזרחות והיסטוריה התנועה לא נזכרת פעם אחת. על איזו שטיפת מוח אתה מדבר?

Astroo

New member
מעולם לא הטרידו אותי להט"בים או צמחונים ברחטב

ואילו מניחי התפילין ומתרימים למיניהם מטרידים כל הזמן

Astroo

New member
אתה יודע מצויין איך

פונים לעוברים ושבים ברחוב. לפעמים אני נאלץ לשנות את המסלול או לעבור לצד השני של הכביש כדי שיתנו לי ללכת לדרכי בשקט.

למעלה