משקיע חדש בארה״ב

vinney

Well-known member
ההשוואה שלך לא רלוונטית לחלוטין

אם האוכלוסיה הממוצעת בשכונה יכולה להרשות לעצמה שכירות X, ואתה משכיר ב2*X - זה אומר שאתה מכוון לאוכלוסיה הרבה יותר חזקה. אבל האוכלוסיה החזקה יותר בדרך כלל תחפש מקום לגור באזורים בהם האוכלוסיה הכללית חזקה כמוהם. אף אחד לא רוצה להיות האיש העשיר ביותר בשכונת עוני.
&nbsp
לקנות בית בקנה מידה יותר גדול ובקנה מידה יותר יקר מכלל השכונה זאת טעות.
&nbsp
אם היית יועץ אמין, או טוב במה שאתה עושה, לא היית מנסה למצוא פראייר לעסקה הזאת.

GoodStartLLC

New member
ויני היקר

שוב אתה מחפש איפה שאין
מי קבע שאתה המבין הגדול ויודע הכל על האוכלוסייה בממפיס ?
אני לא יועץ ,אבל אמין אני בטוח .
הבאתי את הבית כדוגמא ( שכבר נמכר כמו שציינתי ) אמרתי שככה הוא מושכר והשוכר נמצא שם כמה שנים טובות ולא הולך לשום מקום .
משקיע קבע שזה החלטה נכונה והלך איתי . וגם זאת עובדה .
זהו בית יותר גדול מחלק מהבתים - ביג דיל .
אבל תודה ששיתפת אותנו במחשבותיך - תמשיך להפיץ את הידע שלך ואת האושר שאתה מביא לפורום הזה .

vinney

Well-known member
מי שצריך להצהיר ש״אמין אני בטוח״ - יש לו בעית אמינות קשה.

אם היית אמין לא היית צריך לשכנע אותי כמה שאתה אמין.
&nbsp
הבית הזה נמכר פעם אחרונה ב2012 תמורת פחות מ30 אלף דולר. לפחות תשקר במשהו שאי אפשר לבדוק בקלות אם אתה רוצה לטעון ש״אמין אתה בטוח״.
&nbsp
וסלח לי, ״משקיע קבע שזאת החלטה נכונה והלך איתי״ זה לא בדיוק עדות אופי, גם אם איכשהו הצלחת להסתיר את העסקה מהpublic records. אז מצאת פראייר שהצלחת לשכנע אותו שהדבר הנוצץ הזה הוא זהב, זה עוד לא אומר כלום. דבר איתי עוד חמש-עשר שנים, אם המשקיע עד אז לא יתבע אותך או ימכור את הבית, אז אולי אפשר יהיה להתיחס לטיעון הזה שלך.
&nbsp

GoodStartLLC

New member
שלום ויני

צודק
אני ממש לא צריך לשכנע אותך שאני אמין - איני יודע מי אתה , יכול להיות שאתה ילדה בת 12 כי אינך מזדהה .
אתה כותב פה בפורום כאילו אתה מבין משהו אבל אתה לא אומר מי אתה.
אני הזדהתי והייתי מוכן לחשוף פה את כל פרטי העסקאות שעשיתי ,ופתאום אני מרגיש כאילו אני עומד מול ויני למשפט , הייתכן ? על מה ולמה ?
העסקה שסגרתי על הבית הזה עוד לא עודכנה באתר שאתה בודק בו , למקרה וזה חשוב לך , שוב אתה חושב שאתה חכם גדול ואני אידיוט שלא יודע שאפשר לבדוק מה שאני אומר , עצוב.
ויני בפעם האחרונה אומר לך - אל תקנה , לא הצעתי לך אפילו , אתה יכול להגיד את דעתך ( שהיא לא רלוונטית כי אני לא יודע מי אתה ) .
אני אשמח שתיחשף ואז תהיה חשוף להוצאת דיבה פשוט כי אתה אומר בפרוש שאני לא אמין בלי לחשוב דקה על מה שאתה אומר , ובלי להבין דבר וחצי דבר על פרטי העסקה , אתה או את יושבת מול המחשב ופולטת רעל סתם ככה כי בא לך וזה לא מסתדר לי .
יום טוב ויני

צבי ליך

New member
מה זה "הייתי מוכן לחשוף"?

זה אחלה שאתה כמוכר רוצה להתמקד בחצי הכוס המלאה.
עד עכשיו לא ביססת את השווי של הנכס.
כשמעירים לך על זה שה-81,000 נראה מנופח, אתה מגיב לא לעניין, ובורח לעניינים צדדיים.
כמו שקרוזו השקעות מושך פראיירים עם הניאגרה פולז, אתה מושך פראיירים עם הבית של אלביס (אגב, הרבה פחות אטרקטיבי מניאגרה פולז). זו אטרקציה ששם כבר עשרות שנים, והבתים לידה עדיין נמכרים ב-30,000$.
אפרופו אמינות, 3 חדרי שינה זה ממש לא בתים ליחידים, כמו שכתבת. אם התעסקת אי פעם בנדל"ן אתה בוודאי יודע את זה.
&nbsp
כל הטיעונים שלך עד עכשיו יכולים לתת לנכס שווי בין דולר (זה קרוב למה שאני משער), לבין 200,000, למעט טיעון אחד- הפרו-פורמה של הדו"ח רווח והפסד.
אז כותבים לך במפורש שנראה שהנתונים שם לא מייצגים (לא בהכנסות ולא בהוצאות).
&nbsp
אתה בוחר שלא לחשוף תמונות של הנכס ומפרטים של השיפוצים.
אתה בוחר שלא לחשוף את דו"חות המס של הנכסים.
&nbsp
זה גורם לך להיראות לא אמין

GoodStartLLC

New member
דוגמא

מישהו ביקש ממני לתת דוגמא על נכס שאני מוכר -זה מה שעשיתי .
אם רצית להיכנס לזילוו ולקחת את כל הפרטים שיש על הכנס ולהסיק מסקנות זה סבבה , אבל לא מקצועי (למקרות לזילוו מעריכים את הנכס ביותר אם אני לא טועה )
עוד אתה אומר שאני "מושך פרייארים " -קצת התנשאות לא ? אתה יודע יותר טוב מכולם ? כל מה שמישהו מוכר הוא "לפרייארים? עשית שתי קליקים בזילוו ואתה כבר יודע הכל ? לא נראה לי ...
אני מוכר נכס , נותן את כל המידע המובקש ומעבר , כמובן שבעת כל מכירה הנכס נבדק לעמוקו ,אפילו מצד הקונה אין עם זה בעיה , מי שלא רוצה לא קונה .
כן זה נדלן וכן לא הכל וורוד וכן יש בתים קרובים שמוערכים במחיר נמוך .
האם זה אומר שהמשקיע לא ירוויח כסף ? ממש לא .
האם יש עסקה שהיא מושלמת , חסרת סיכון , וכל מרכיביה הכי טובים שיש ?
לא
אני לא מעלה פה מפרטים של שיפוצים ונכנס לעומק כי אני לא עומד פה למשפט צבאי , מי שרוצה להתעניין יותר אשמח לענות לו במייל להיפגש איתו על כוס כפה ולהסביר לו יותר לעומק ( דרך אגב זה קרה מהפורום הזה כמה פעמים )
כל מי שמגיב פה שייקח אוויר , לא בראתם את העולם ואם יש לך נכס בקליבלנד אתה לא טייקון נדלן , יש עוד כמה דברים שאפשר לדעת חוץ מלכתוב כתובת בזילוו.
ועוד משהו , 3 חדרים יכולים לגור אמנם משפחה קטנה אבל זה עדיין נחשב בית קטן ולכן נמכר בפחות . חישוב פשוט אפשר לעשות באצעות חילוק המחיר במטרג' הבית .
אם יש עוד סעיפים בכתב האישום אשמח לענות :)

צבי ליך

New member
"הייתי מוכן לחשוף פה את כל פרטי העסקאות שעשיתי"

אתה כתבת שהיית מוכן לחשוף *פה*.
עכשיו מסתבר שצריך לחזר אחריך בשביל הפרטים.
אם באמת יש לך את המידע כמו שאתה כותב, אז אתה בטח יודע למה אתה חושש לחשוף אותו *פה*. זו גם לא פעם ראשונה שהנושא הזה עולה. אני הייתי הראשון שהתלהב כשהצגת את עצמך כאילו שאתה מוכן להראות את ה-Track Record שלך. בפועל, לא סיפקת את הסחורה.
קשה לי לחשוב על סיבה שמוציאה אותך אמין.
מוכר ישר לא צריך לבחור כמה מידע הוא נותן ולמי. הוא שם הכל על השולחן.
אתה עדיין מוזמן לעשות את זה.

לגבי זילו אתה צודק. יש שם הרבה בעיות. למשל שהוא כותב שהנכס מכיל 5 חדרי שינה, כשלפי הקאונטי בו רק 4 חדרי שינה חוקיים (זו טעות שגם אתה עשית).
גם לפי רגל רבועה השכירות והמחיר שלקחת גבוהים ביחס לאזור.

אגב, אין לי נכס בקליבלנד. זה כנראה מישהו אחר.

GoodStartLLC

New member
again

היי צבי - שוב אני חוזר
אני נותן רקע כללי כמו כל אחד , ולא מפרט פה את הכנסותי בפומבי , זה לא ייתן לי כלום , כל מי שיתעניין בנכס מסויים יוכל לקבל את כל הדוחות שברשותי ואם לא יהיה מרוצה - לא ייקנה .
האם במכירת רכב יד 2 כותבים מתי החלפתי גלגלים והאם הייתה נזילת שמן ב2008? לא נראה לי - אהבתי בכללי את הרכב ? תיקח אותו לבדיקה , חושב שהמחיר צריך לרדת ? נמק ותן דוגמא - משהו לא נראה לך? לא התחייבת לכלום .
אין בית שעומד 40 שנה והוא כמו מקבלן , אך אני כן מתחיייב להראות לך את השיפוץ שהשקעתי פה במספר תמונות וקבלות , שיחה עם הדייר, ומה אני הרווחתי ממנו כל זמן שהוא אצלי . אני חושב שזה הרבה יותר ממה ששאר השוק מציע , אם אתה חושב חושב אחרת , זכותך .
אין לך סיב לחשוב שאני אמין ? גם אין לך סיבה לחשוב שאני לא . אינך מכיר אותי .
אני גם מציע לכל אחד להכיר ממי הוא קונה , זה ברור .
לכל אחד אני מציע שוב , לבוא להתרשם לדבר לשאול שאלות , ולא להיות פראייר ...
שלא תבין עיקר הכניסה שלי לפורום הזה היא למטרת לימוד ולמידה , כי אני לא כמו כולם פה , אני לא יודע הכל . על הדרך נמצא שאני בחקירה אבל מילא .
קשה מאוד לשבור את מחסום האמינות מאחורי המקלדת , לכן לא חשבתי לבוא לפה ולמכור לאנשים דרך תמונה , זה לא יקרה .

צבי ליך

New member
אז אתה כמו כל מי שמשווק לישראלים

אם אתה חושף מידע לכל אחד בנפרד, אז מי שלא יודע לבדוק, נופל.
&nbsp
אף אחד לא קונה רכב משומש מרחוק (בטח ובטח בסכומים האלה) ישירות מהבעלים. אני מציע לכל אחד לחשוב על הבתים שלך בממפיס כמו על רכב משומש, ולשאול למה אנשים מהשוק המקומי לא קופצים עליהם.
&nbsp
האינטרס שלך כמוכר הוא ברור- לקבל מחיר גבוה גם אם הנכס לא שווה את זה.
בחרת לפנות לקהל יעד שלא מכיר את האזור ואת התחום שאתה פועל בו.
לדעתי קונה שמאמין לך בסיטואציה הזו הוא פראייר.
&nbsp
אף אחד לא טען שהוא יודע הכל.
אף אחד גם לא חקר אותך.
כתבת "אני... ולא מפרט פה את הכנסותי בפומבי"-אף אחד לא ביקש שתפרט את הכנסותיך.
הכל היה בהתייחס לנכסים ולפעילות שאתה משווק פה.
הרי כבר פירטת בפומבי מה ההכנסות וההוצאות של הנכס לטענתך. למה אתה לא נותן לאמת את זה מול דו"חות המס של ה-LLC?
&nbsp
בקשר לאמינות דרך המקלדת- אם אתה מוכר ואני קונה, לא תשכנע אותי להאמין לך. זה לא שכשפוגשים נוכלים לקפה, יש להם כיתוב על המצח שאומר "אני אמין".
הנתונים והשטח מדברים (ובסיטואציה הנוכחית תמונות הן הדבר הכי קרוב לשטח), ואותם אתה חושש לפרסם, וכנראה שיש סיבה

GoodStartLLC

New member
לצבי

שוב אומר זאת - מטרת הכניסה שלי לפורום הזה בכלל לא הייתה למכור , אלא ללמוד מאנשים פרטיים על החוויות שלהם , העלתי בכמה מקרים את בית או קישור , אך בידיעה גמורה שלא אמכור פה בית , זה בסדר יש לי מספיק לקוחות.

מהנסיון הקצר שלי ,המרכיב החשוב ביותר בעסקה מהסוג הזה (נדלן מעבר לים ) היא אמון מלא במוכר , לכן אנחנו מוכרים לאנשים בסביבה הקרובה שלנו וזה הולך יפה (משפחה חברים מכרים ואנשים שיודעים את היקף הפעילות שלנו ויודעים מי אנחנו) , כאשר אין אמוןישר חושב שמישהו נוכל ,אין בכלל על מה לדבר .
ייקח לי פי שלוש זמן ואנרגיה לשכנע מישהו שלא מכיר אותי כמה אני לא ירמה אותו ,ובפורום הזה פי ארבע ...
ולכן אני לא עושה את זה מראש , לפחות כרגע שיש לי ברירה .

- שוק הנדלן בממפיס הוא שוק של משקיעים ,בעיקר זרים , לאנשים מקומיים אין קרדיט וכוח קנייה לקנות מה שאנחנו קונים , כמו כן שאני מוכר אני גם מוכר ניהול שותף על הנכס מה שאמריקאי לא צריך ולכן מכוון (בעיקר ) לשוק הישראלי , לגיטימי?
-בדוחות המס של חברת הLLC יש הרבה הוצאות פרטיות , ומעורבות עם עוד בתים כך שלזרוק פה דוחות לא יגידו לאף אחד פה כלום . לפני שהבית נמכר אנחנו עוברים על הפרטים של ההוצאות שהוצאתי כמו גג, חניה , דוד, צבע , חיטוי וכו' ואז דבריפ יותר מסתדרים .

צבי ליך

New member
אמון מלא במוכר/מנהל זה המרכיב החשוב ביותר למוכר

אבל סיכון עצום לקונה.
ראו ההודעה של oneisinfinity מהיום.
&nbsp
כל אחד יכול לחפש את ההודעות הקודמות שלך, ולראות שבאת לשווק.
&nbsp
ניהול של Low Income Housing זה עסק לא משתלם במיוחד. בטח ובטח אם אתה לא מקומי.
אם אתה לוקח בממוצע 100$ לבית כל חודש, אתה צריך לנהל 100 בתים בשביל הכנסות חודשיות של 10,000$ (אלה ההכנסות, והתשומות לא נמוכות בכלל). הרווח מפעילות כזו הוא נמוך מאד.
&nbsp
כל החבילות האלה (המוכר או המשווק גם אחראים על הניהול) הן רק דרך לשכנע אנשים שלא מבינים מה הם עושים, לקנות נכס במחיר גבוה ממחיר השוק.
המשקיע משלם ביוקר כבר בקנייה, בתקווה שבעתיד הוא יקבל שירות (שירות שלא מאד משתלם למוכר לספק).
אם באיזה שהוא שלב המוכר לא יעמוד בחלק שלו בעסקה, המשקיע ייתקע עם נכס בקצה של ממפיס ששווה חצי ממה שהוא שילם עליו. סיכון עצום, ולמרבה הצער, הוא מתממש לעתים קרובות. לפעמים מקבלים שירות כמה שנים, ואז העסק קורס.
&nbsp
בקשר למה שכתבת על דו"חות המס-
כמוכר, יש לך אינטרס להראות רווחיות גבוהה. כמשלם מסים (בד"כ) יש לך אינטרס להראות רווחיות נמוכה. ברור שצריך לעשות התאמות מסוימות, אבל בגדול, אמורה להיות הלימה בין התחזית שלך לדו"חות המס.
ככל שיש יותר בתים באותה LLC הסטטיסטיקה מתיישרת, ואפשר ללמוד מהדו"חות יותר. יהיה אפשר להבין אם שיעור הגביה שאתה מניח דומה לשיעור הגביה שהיה בפועל. כנ"ל לגבי תחזוקה, מסים, ביטוח, הוצאות משפטיות, וכו'.
הוצאות פרטיות (שנובעות מהעסק, מן הסתם. אחרת אין להן מקום בדו"ח המס של החברה) הן גם מעניינות. הן אומרות משהו על פוטנציאל הרווחיות של העסק החדש שאתה מקים- חברת הניהול. זה חשוב מאד, כי אם חברת הניהול היא לא עסק רווחי, אז במוקדם או במאוחר היא תקרוס, והמשקיע יישאר לבד.

GoodStartLLC

New member
לא כל כך הבנתי לאן זה הולך

מצטער אם השלתי מישהו שבאתי למכור , זה לא המצב , אם מישהו מתעניין על נדלן בחול אני שולח אותו לאתר , אך לא יותר מזה .

-מאיפה הבאת שאני מוכר בתים מעל מחיר השוק? ממש ממש לא .
כל הבתים במחיר השוק וברוב המצבים נמוך ממנו .
- חוזה הניהול נחתם לפני מכירת הנכס ובו כתוב שאני מתחייב לנהל ולתחזק את הנכס כל עוד הוא ירצה בכך , כך שאין שום בעיה .
לגבי דוחות המס - זה הרי ברור שאני לא יפרסם פה דוחות מס , עוד לא ראיתי מישהו בהיסטוריה של האינטרנט עושה כזה דבר , אבל אני אשתף כל פרט שיהיה חשוב ללקוח - ותאמין לי לא כולם טיפשים כולם שואלים את אותם שאלות על ההיסטוריה ומקבלים תשובות , אם הם לא אהבו ויש להם ספק הם הולכים והכל בסדר.
דרך אגב יש חברות ניהול בממפיס שלוקחות פחות כסף ולא בעיה למצוא אותם , אני חושב שאנחנו כחברה שווים יותר , אבל הלקוח לא מתחייב אלי .

צבי ליך

New member
הכל הגיון פשוט

"מאיפה הבאת שאני מוכר בתים מעל מחיר השוק?"
1. השוויתי לעסקאות קודמות שבוצעו באזור. המחיר היה מאד גבוה.
2. לבנות אתר שפונה לישראלים, להציע ניהול, לשווק בישראל, וכל זה בשביל לקבל פחות כסף ממה שהיית מקבל אם היית מוכר למקומיים במחיר שוק? מה האינטרס שלך לעשות את זה? לפתוח חברת ניהול לנכסים שמגלגלים 20,000 דולר בחודש במקרה הטוב? אתה מבין שזה לא הגיוני?
&nbsp
"חוזה הניהול נחתם לפני מכירת הנכס ובו כתוב שאני מתחייב לנהל ולתחזק את הנכס כל עוד הוא ירצה בכך, כך שאין שום בעיה."
דווקא יש בעיה גדולה מאד. אם הוא לא מרוצה מהניהול או מהתוצאות, הוא תקוע עם נכס שהוא קנה ביוקר באיזה חור מעבר לים. מה שווה לו ההתחייבות שלך?
&nbsp
לגבי דו"חות המס- אני אסביר לך שוב. אני חושב (ויש לי סיבות) שהנתונים בדוגמא שלך הם אופטימיים מאד. ההסברים שלך הם ברמה של ילד שהצליח לעבוד על ההורים שלו קצת יותר מדי, ועכשיו הוא חושב שכולם מטומטמים (עיין ערך הבית של אלביס).
לא רוצה להראות את הנתונים? אין בעיה. אני לא מאמין לך. זה הכל.
&nbsp
"דרך אגב יש חברות ניהול בממפיס שלוקחות פחות כסף ולא בעיה למצוא אותם. אני חושב שאנחנו כחברה שווים יותר , אבל הלקוח לא מתחייב אלי". אין ללקוח שום דרך לבדוק אם אתה שווה יותר. אתה אומר שתענה לו על כל השאלות, אבל הוא ישראלי ואין לו מושג מה לשאול, ואיך לבדוק. ואני חושב שבדיוק בגלל זה אתה משווק לו, ולא בגלל שיש לך חלום לפתוח חברת ניהול של 20 בתים בקצה של ממפיס.

naf86

New member
זילו נותן המון מידע, אם יודעים איך לקרוא בין השורות

אני לא מדבר על ה-zestimate שלהם שצריך לקחת בערבון מאוד מוגבל. אני מתייחס למידע האחר שנמצא באתר. דברים כמו הנתונים על הבית, ההיסטוריה של הבית, בתים שנמכרו באזור, מיסים, פרטים על השכונה, בתי ספר באזור.
זילו פשוט מרכזים בצורה די יעילה הרבה נתונים בבת אחת, דבר שקל להסיק מזה כמה מסקנות לגבי אופי הבית.

GoodStartLLC

New member
מסכים

זילוו הוא כלי טוב , אני לא קונה ממנו ולא מוכר ממנו , אך יכול לקבל ממנו אינדיקציה טובה , מעבר לכך אני מודע לכך שבתור מוכר אני יודע שאנשים בודקים שמה בתים ולכן אני נערך בהתאם .
רילטורים בארצות הברית "מפלפלים" את הבית שלהם לפני שהם מוכרים אותו בזילוו , כלומר מוסיפים מלא דברים שהם עשו בבית + מוסיפים מלא תמונות מחמיאות , וזה מוכר, כנראה שאני גם צריך לעשות את זה , העין אוכלת ...

naf86

New member
זילו הוא כלי ראשוני

לא קונים בית לפני שרואים אותו! זילו רק מסנן איזה בתים שווה להשקיע זמן.
אם אי אפשר לטוס ולראות פיסית את הבית, אפשר לשלם למישהו אמין כדי שיראה את הבית. מישהו אמין זה כמובן לא השוכר או מתווך שיש לו אינטרס למכור את הבית.

vinney

Well-known member
אני לא משווק שום דבר לאף אחד. אתה כן.

זאת הסיבה שאתה עומד למשפט.
&nbsp
היו פה מספיק אנשים שנכוו על כל מיני משווקים שמכרו להם לוקשים ליד כביש מהר מתחת לכבלי חשמל, והיו פה גם מספיק אנשים שסיפרו על ההליכים המשפטיים שלהם נגד משווקים. אני, ואחרים פה, מנסים להזהיר אנשים חדשים מלהכנס להרפתקאות עם משווקים כאלה. משווק שמסתובב בפורום ומספר דברים שלא ניתן לאמת, וצועק ״תאמינו לי, אני אמין״ מדליק נורת אזהרה. אני רק מציף את הדאגות שלי בפורום.

GoodStartLLC

New member
דאגות

הדאגות שלך מקובלות , ראה את תגובתי לצבי ותבין ,
אני לא מוכר בפורום הזה ולא ימכור. מישהו ביקש התעניין על בתים שלחתי לו קצת פרטים וכולם קפצו , אני לא הולך למכור פה כלום והאמת לא נראה לי כך כך מעניין למכור לאנשים זרים שלא שמעו עלי בחיים, זה כאב ראש יותר גדול ממה שיש לי כבר.

אנשים פה מתעניינים על דברים שמדברים אלי וזה קורץ לי , אז אני שולח תמונה ואתר ומשאיר פרטים , אם מישהו ממש רוצה הוא ימצא אותי (אני נמצא ברחוב הגת 2 , פארק התעשייה בעומר )
אבל זה לא באמת יבשיל למשהו רציני.
שוב , מרכיב העסקה החשוב ביותר הוא אמון , ולא איזה אזור הבית , כי בכל מקום בארצות הברית אפשר להרוויח כסף בהזדמנות הנכונה ובכסף הנכון .
זאת רק דעתי

vinney

Well-known member
לא, אימון זה דבר מסוכן.

אתה רגיל לפראיירים ישראלים, אנשים פה הרבה יותר אמריקאים ממה שאתה חושב. "אימון" זה קישקוש רגשי שעובד על ה"אח ש'ך, סמוך עליי" בפרק התעשיה בעומר. ןזאת הסיבה שאתה משווק לישראלים, לא שום דבר אחר. על המשקעים האמריקאים הדברים האלה לא עובדים. אמריקאים עושים חשבון, אמריקאים בודקים דברים. למשל - איזה אזור הבית. כי כמו שבהרבה מקומות יש הזדמנויות להרוויח - בהרבה מקומות שני רחובות ליד יש אחלה הזדמנויות לפשוט רגל. כמו שoneisinfinity מתאר בהודעה אחרת בדף הזה.
&nbsp
אבל אם כבר אתה מדבר על אימון - אתה נורא כעסת עליי כשאמרתי שאתה לא אמין. איך אתה חושב שהאימון נוצר? לא מזה שאתה מתאר דברים שלא קרו (או לכל הפחות אי אפשר לוודא שקרו) וכועס כשמישהו מבקש ממך קצת יותר פרטים. ככה לא בונים אימון. אז אל תתפלא כשבפורום הזה מתייחסים אלייך כמו עוד איזה מאכער.

GoodStartLLC

New member
ויני

ההפך הוא הנכון , כשאני משווק למישהו שאני מכיר , ואומר לו "סמוך עלי אח שלי" הוא יודע שהוא סומך והוא יודע שאני מסכן את שמי הטוב , ואם וכאשר יקרה משהו בעייתי הוא יודע שאני לא אוכל להראות את פרצופי ,דבר שלא יכול לקרות , ולכן הרבה הוא קונה בלב שלם שגם אם וקרה משהו אני לצידו בכל דבר וערב לכל תקלה.
כי הוא משרד לידי או כי הוא יושב איתי לראות כדורסל שבוע הבא .
האם הוא פרייאר? ברור - כל מי שהוא לא ויני הגאון הוא פרייאר זה כבר אנחנו יודעים .
תתייחס איך שאתה רוצה - אני פה לענות .
באמת גילית איזה אזור הבית - עלית עלי ! זה משהו שלא הסתרתי , ולמעשה אין כלום בפרטי העסקה שאני מסתיר.
יש מחיר יש שכירות יש עלות עתידית וזה הכל זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב .

למעלה