לא אהבתית הדעות שלך ברשתות החברתיות - אדווח עליך למעסיק

vinney

Well-known member
חשבתי שהסכמנו לפחות על זה שישראל צריכה לסגור את הגבול היבשתי בין עזה לישראל , או שטעיתי ואתה חושב משהו אחר.
ישראל צריכה לסגור את הגבול, אבל אתה לא יכול לעשות את זה באופן חד צדדי או לבוא בדרישות למצרים. מעבר הסחורות ימשיך להיות דרך ישראל אם אתה לא מוכן לשחרר את הנמל בעזה (אם נשאר ממנו משהו כרגע). אזרחים? שיעבדו בעזה, אין סיבה שיתנו למחפשי עבודה מעזה להגיע לישראל. חשמל? מים? שיבנו שם תשתיות ויתחילו לייצר עבור עצמם. זה לא שאלטר שמורידים, אבל זה כן תוכנית שאפשר לבנות ולקדם.

בסופו של יום, צריך גבול מדיני ברור והגדרה ברורה של מי עובר ולמה. גם במזרח וגם בדרום מערב. מה שנכון לעזה - נכון גם ליו"ש.

לא איכפת לי מה המיצרים יקחו או לא יקחו , אבל מעצמי ( מישראל ) יש להסיר את האחריות על עזה כולה, על הבלתי מעורבים ועל הכן מעורבים , על כולם , אין לנו אפשרות להפריד בניהם , לא כתוב על המצח של המחבלים בעזה "מחבל".
להתנתק, יעני? אז... התנתקות זה לא רעיון כזה רע?

פשוט נגיד שעזה היא לא באחריותינו מה הבעיה ?
כבר אמרנו. להגיד אפשר הכל.

ואם מישהו בעולם יבוא אלינו בטענות על ה"מצב ההומניטרי" בעזה נפנה אותו למיצריים, נזכיר לו שלעזה יש גבול של 10 קמ עם מיצריים, אם הוא לא שיתכנע נראה לו מפה. אף אחד לא יכול לכפות עלינו לפתוח את הגבול עם מדינה\ישות עויינת.
עובדה שכן.

אולי נעשה פעם בחודש פוזות של הכנסת "סיוע הומניטרי" לעזה כדי שדעת הקהל בארה"ב לא ימנעו מהממשל לספק לנו נשק , "סיוע הומניטרי" פעם בחודש זה לא משהו שהכלכלה העזתית יכולה להסתמך עליה.
אתה ממשיך לחשוב כמו ישראלי מצוי. זה לא עבד עד עכשיו, למה אתה חושב שזה יעבוד?
איך אפשר לפקח על חלוקת הכספים בעזה ? הרי כל דולר שנכנס לעזה ( מהגבול שלנו או ממיצריים ) תורם גם להתעצמות הצבאית שלהם. איך תחסום הזרמת נשק ממיצריים לעזה ? אתה מצפה מהעולם שיעשה זאת ?
כן. אבל העולם לא יעשה את זה בשביל העיניים היפות שלך. העולם יעשה את זה כי הפוליטיקאים צריכים לעשות את זה בשביל לנצח בבחירות.

ובשביל זה - אתה צריך לשכנע את הבוחרים שלהם שזה מה שצריך לעשות.

הפלשטינאים הבינו את המשחק מזמן. אתה עדיין לא מבין.

מה זה יעזור אם אני אשכנע את העולם שהכסף שמגיע לעזה תורם להתעצמות הצבאית שם, הרי חלק מהעולם בעיקר מדינות ערב הם בעד התעצמות צבאית של עזה כדי לשחרר את פלסטין. גם מדינה כמו אירלנד בעד שעזה תתעצם צבאית מול ישראל, כי בעיניה אין ליהודים זכות למדינה.
אם אפילו אותך הפלשטינאים שכנעו, אז מה אפשר לצפות מהעולם...

אני מבין למה אתה מנסה להתעלם מהמסר הזה "מהים עד הנהר" של שונאי ישראל , כי זה סותר את התזה שלך שרוב הפלסטינים ותומכיהם בעולם רוצים לחיות בשקט , הם לא! הם רוצים לסלק אותנו ( היהודים ) מפיסת האדמה הזאת כולל מהשטח שבתוך הקו הירוק.
אני לא מתעלם מהמסר הזה, אני פשוט חושב שמסרים של אויבי ישראל (כולל שלך) לא צריכים לעניין אותי. אני מתמקד במסרים שלי, לא שלהם.

אתה זה שמתאמץ ומתעקש להפיץ את הפורפגנדה של שונאי ישראל.

הפרבולה1

Well-known member
ישראל צריכה לסגור את הגבול, אבל אתה לא יכול לעשות את זה באופן חד צדדי או לבוא בדרישות למצרים. מעבר הסחורות ימשיך להיות דרך ישראל אם אתה לא מוכן לשחרר את הנמל בעזה (אם נשאר ממנו משהו כרגע). אזרחים? שיעבדו בעזה, אין סיבה שיתנו למחפשי עבודה מעזה להגיע לישראל. חשמל? מים? שיבנו שם תשתיות ויתחילו לייצר עבור עצמם. זה לא שאלטר שמורידים, אבל זה כן תוכנית שאפשר לבנות ולקדם.
כן באופן חד צדדי, אין עם מי לתאם בצד השני שום דבר, שיבנו או לא יבנו תחנת כוח זה ענינינו ( למעט השלכות בטחוניות )
ואתה קצל סותר את עצמיך , או שאתה בעד סגירת הגבול היבשתי בין ישראל לעזה או נגד, לא ברור.
בסופו של יום, צריך גבול מדיני ברור והגדרה ברורה של מי עובר ולמה. גם במזרח וגם בדרום מערב. מה שנכון לעזה - נכון גם ליו"ש.
נכון לגבי עזה ואנחנו יכולים לקבוע זאת חד צדדית - לסגור את הגבול. ולא עשינו זאת פחות בגלל לחץ מהעולם, ויותר בגלל הקונספציה השמאלנית ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית" , החוכמולוגים הבטחוניים שלנו עשו מאמצים מגוחכים כדי שהכסף שנכנס לעזה יגיע רק למוסטפה ה"לא מעורב" שתומך בפאתח, ולא לאח שלו מחמוד ה"כן מעורב" תומך החמאס.
להתנתק, יעני? אז... התנתקות זה לא רעיון כזה רע?
כן אני בעד , מה שהיה ב 2005 שנקרא "התנתקות" לא היה התנתקות, זה היה רק עקירת גוש קטיף והוצאות צה"ל מעזה ( שאגב התחיל בשנות ה90 ). ישראל נשארה אחראית על עזה במקום להפיל זאת על מיצריים.
כן. אבל העולם לא יעשה את זה בשביל העיניים היפות שלך. העולם יעשה את זה כי הפוליטיקאים צריכים לעשות את זה בשביל לנצח בבחירות.
אז מה לשכנע את דעת הקהל שהחמאס רשע כדי שישפיעו על המנהיגים שימנעו כספים מהחמאס ?
זה לא יעבוד כי דעת הקהל במדינות ערב ובחלק מהעולם היא מלכתחילה נגדינו ותומכת בסיסמא "מהים עד הנהר".
אם אפילו אותך הפלשטינאים שכנעו, אז מה אפשר לצפות מהעולם...
לא הם לא שכנעו אותי, אני בעד ארץ ישראל לעם ישראל וזה כולל את שיטחי C גם הם שייכם ליהודים!
אני לא מתעלם מהמסר הזה, אני פשוט חושב שמסרים של אויבי ישראל (כולל שלך) לא צריכים לעניין אותי. אני מתמקד במסרים שלי, לא שלהם.
בהחלט צריכים לענין אותך אחרת אתה מגיע למסקנות שמאלניות שגויות שכאילו רוב הפלסטינים רוצים לחיות בשקט וזה לא נכון! אחרת אתה מחליט במקומם מה הם כביכול רוצים ?

vinney

Well-known member
כן באופן חד צדדי, אין עם מי לתאם בצד השני שום דבר, שיבנו או לא יבנו תחנת כוח זה ענינינו ( למעט השלכות בטחוניות )
ואתה קצל סותר את עצמיך , או שאתה בעד סגירת הגבול היבשתי בין ישראל לעזה או נגד, לא ברור.
אני מציאותי. ייבנו או לא ייבנו תחנת כוח זה כן עניינך. ולו כי את זאת שהייתה להם פיצצת עוד לפני אי אלו שנים. זה לא משהו שאפשר לעשות באופן חד צדדי, אבל זה כן משהו שאפשר לעשות עם תמיכה בינלאומית. שהאו"מ יבנה את תחתנת הכוח. שהאו"מ יתפעל את תחנת ההטפלה. שיהיו משקיפים בינלאומיים (אמיתיים, מחו"ל) ולא רק הסתמכות על דיווחים עצמיים של ממשל מושחת.

זה בדיוק למה אתה צריך את הקהילה הבינלאומית ואת התמיכה הציבורית.

נכון לגבי עזה ואנחנו יכולים לקבוע זאת חד צדדית - לסגור את הגבול. ולא עשינו זאת פחות בגלל לחץ מהעולם, ויותר בגלל הקונספציה השמאלנית ש"תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית" , החוכמולוגים הבטחוניים שלנו עשו מאמצים מגוחכים כדי שהכסף שנכנס לעזה יגיע רק למוסטפה ה"לא מעורב" שתומך בפאתח, ולא לאח שלו מחמוד ה"כן מעורב" תומך החמאס.
שוב, אתה מנסה להדגיש משהו שאתה מייחס לשמאל, אבל היה באופן עקבי מדיניות של ממשלות הימין בישראל. אתה יכול, כמובן, לקרוא לכל מה שלא מוצא חן בעינייך "שמאל" ואז ללכת להאשים את ה"שמאל" הזה שהמצאת בכל צרות תבל, אבל האמת לא משתנה: אלה ממשלות שאתה תמכת בהן שעשו זאת.

כן אני בעד , מה שהיה ב 2005 שנקרא "התנתקות" לא היה התנתקות, זה היה רק עקירת גוש קטיף והוצאות צה"ל מעזה ( שאגב התחיל בשנות ה90 ). ישראל נשארה אחראית על עזה במקום להפיל זאת על מיצריים.
אתה שוב חושב שאתה באיזו עמדה של להפיל משהו על מישהו. היחידים שאתה יכול להפיל משהו עליהם אלה הישראלים שאתה מפיל אסונות עליהם כבר עשרות שנים. כל שאר העולם משתין עלייך בקשת, וימשיך.

אז מה לשכנע את דעת הקהל שהחמאס רשע כדי שישפיעו על המנהיגים שימנעו כספים מהחמאס ?
כן.

זה לא יעבוד כי דעת הקהל במדינות ערב ובחלק מהעולם היא מלכתחילה נגדינו ותומכת בסיסמא "מהים עד הנהר".
אנשים לא נולדים עם דגלי פלשטין ביד. גם לא עם דגלי ישראל. מאיפשהו הם קיבלו את זה.

לא הם לא שכנעו אותי, אני בעד ארץ ישראל לעם ישראל וזה כולל את שיטחי C גם הם שייכם ליהודים!
לא יודע, אתה מדקלם את המנטרות שלהם פה כל הזמן, זה נשמע שאתה כן משוכנע.
בהחלט צריכים לענין אותך אחרת אתה מגיע למסקנות שמאלניות שגויות שכאילו רוב הפלסטינים רוצים לחיות בשקט וזה לא נכון! אחרת אתה מחליט במקומם מה הם כביכול רוצים ?
בסדר.

הפרבולה1

Well-known member
שוב, אתה מנסה להדגיש משהו שאתה מייחס לשמאל, אבל היה באופן עקבי מדיניות של ממשלות הימין בישראל. אתה יכול, כמובן, לקרוא לכל מה שלא מוצא חן בעינייך "שמאל" ואז ללכת להאשים את ה"שמאל" הזה שהמצאת בכל צרות תבל, אבל האמת לא משתנה: אלה ממשלות שאתה תמכת בהן שעשו זאת.
המדיניות של "תמריצים כלכלים לעזה יביאו לרגיעה בטחונית" הם של השמאל ( לפחות היו ככה עד 7 באוקטובר , עכשיו השמאל ברובו התפכח מהאשליות האלו ) ולא משנה איזה מנהיג "ימני" ייישם את זה. אני מעולם לא תמכתי בזה ולא הצבעתי לביבי.

אתה שוב חושב שאתה באיזו עמדה של להפיל משהו על מישהו. היחידים שאתה יכול להפיל משהו עליהם אלה הישראלים שאתה מפיל אסונות עליהם כבר עשרות שנים. כל שאר העולם משתין עלייך בקשת, וימשיך.
עכשיו יעשו זאת , כי פשוט תושבי העוטף לא יתנו למעבר כרם שלום להפתח שוב גם אם ביידן ודעת הקהל שלו יעמדו על הראש. אגב זה כבר קורה , המעברים לרצועת עזה מצד ישראל סגורים לחלוטין ( חוץ מכניסת כוחות צה"ל כמובן ) , אם נכנס \יוצא משהו לרצועה זה רק דרך מיצריים.
אלה אם אולי צה"ל ישתלט על כל עזה , תרחיש סביר בהחלט.
אנשים לא נולדים עם דגלי פלשטין ביד. גם לא עם דגלי ישראל. מאיפשהו הם קיבלו את זה.
הם כן , בעזה וברשות יש חינוך מגיל 0 עם המסר לשחרר את פלסטין מהכיבוש הציוני ( את כל פלסטין מהים עד הנהר )
לא יודע, אתה מדקלם את המנטרות שלהם פה כל הזמן, זה נשמע שאתה כן משוכנע.
ברור שאתה לא רוצה לשמוע את סיסמת שונאי ישראל "מהים עד הנהר" כי זה ממוטט את כל הפרדיגמה השמאלנית שלך ואת האמונה המשיחית שלך בקיומו של פרטנר דמיוני. הסיסמא הזאת גם מגיעה עד הבית שלך שם הרחק בגלות.

vinney

Well-known member
לא, פשוט נמאס לי.

זה לא שתפסיק לתמוך בחמאס הרי, אתה מה שאתה ואין לך שום עכבות מוסר או מצפון. תמיד היית כזה, זה לא חדש.

הפרבולה1

Well-known member
לא, פשוט נמאס לי.

זה לא שתפסיק לתמוך בחמאס הרי, אתה מה שאתה ואין לך שום עכבות מוסר או מצפון. תמיד היית כזה, זה לא חדש.
האמת שאני לא מבדיל בינך לבין האנטישמיים שם בארה"ב שמניפים שלטים "מהים עד הנהר" , מצידי שתהרגו אחד את השני . גם אתה וגם האנטשמיים מייחלים לרעתה של מדינת ישראל.
אתה כל כך טיפש כמו אותה יוכבד ליפשיץ השמאלנית החטופה מכפר עזה ששאלה את חוטפיה - למה עשיתם לנו את זה הרי אנחנו שמאלנים. מענין אם זה מה שתגיד לאנטשימיים שם שיבואו לכסח אותך אחרי שיגלו שאתה יהודי - מה תגיד להם - למה אתם עושים לי את זה הרי אני נגד פגיעה ב"בבלתי מעורבים" בעזה .

vinney

Well-known member
תאמין לי, האנטישמיים מטרידים אותי הרבה פחות ממך. הם לא יכולים לעשות לי יותר נזק ממה שאתה כבר עשית.

וזה לא שאתה מניף שלטים שונים, אחרי הכל.

הפרבולה1

Well-known member
תאמין לי, האנטישמיים מטרידים אותי הרבה פחות ממך. הם לא יכולים לעשות לי יותר נזק ממה שאתה כבר עשית.

גם אותי הם לא מטרידים, להיפך, אני שמח שהם מכסחים את היהודים בארה"ב שרובם שמאלנים טיפשים כמוך כמו למשל ארגון קול יהודי לשלום ההזויים שבטח אתה תומך בהם .
כפי שאתה רואה ישראל בניגוד לסבבים קודמים לא עושה מאמצים מיוחדים ( למעט מס שפתיים כדי שבלינקן הטיפש יהיה מרוצה ) כדי להראות נחמד ב CNN כפי שהצעת על מנת שדעת הקהל בארה"ב תהיה לצידנו, רוב האמריקאים אינם טיפשים כמוך מכירים את שורשי הסיכסוך היטב ותומכים בישראל ובעד לכסח את החמאס כולל את "הבלתי מעורבים" בעזה וביו"ש.

הפרבולה1

Well-known member

אגב עכשיו הראו סרטון שחיל האוויר שלנו חיסל חולית מרגמות בעזה שירתה על חיילי צה"ל , אבל נראה לי שנפגע שם גם איזה "בלתי מעורב" עזתי , אתה חושב שארה"ב תפסיק את הסיוע לישראל בגלל שפגענו "בבלתי מעורב" כי בלינקין הטיפש ביקש מאיתנו לא לפגוע באזרחים "בלתי מעורבים", אולי היה עדיף שחיילי צה"ל ימותו ממרגמות שיורים עליהם ובלבד שלא יהיו תמנות קשות ב CNN של אותו "בלתי מעורב" . אכן טיפש כמוך חושב שעדיף הלוויות של חיילי צה"ל מאשר תמונות קשות ב CNN, כי זה עלול להשפיע על דעת הקהל בארה"ב שממש דואגת ל "בלתי מעורבים" המסכנים בעזה.

hadooper

New member
איך הגעת לירדן ולמצרים כשאני מדבר איתך על קילומטרים ספורים מכפר סבא?
ומי בכלל התחיל לדבר על פתרון, אני מנסה קודם להגדיר את הבעיה...
הרי ברור כמו תמיד שכל צד בטוח שהצד השני משיחיסט של הפתרון שהוא לא מסכים איתו.
איך מדינה ריבונית מבטיחה לי שלא יקרו אירועים דומים בכביש 6?
איך היא מבטיחה לי שבמקרה של חטיפה, הכוחות שלנו יוכלו להיכנס לשטח האוייב כדי לאתר בקלות את החטופים, או אפילו לסכל מחבלים, בין 5-6 מיליון תושבים ומבקשי מקלט באותה מדינה?

vinney

Well-known member
איך הגעת לירדן ולמצרים כשאני מדבר איתך על קילומטרים ספורים מכפר סבא?
ומי בכלל התחיל לדבר על פתרון, אני מנסה קודם להגדיר את הבעיה...
הרי ברור כמו תמיד שכל צד בטוח שהצד השני משיחיסט של הפתרון שהוא לא מסכים איתו.
איך מדינה ריבונית מבטיחה לי שלא יקרו אירועים דומים בכביש 6?
איך היא מבטיחה לי שבמקרה של חטיפה, הכוחות שלנו יוכלו להיכנס לשטח האוייב כדי לאתר בקלות את החטופים, או אפילו לסכל מחבלים, בין 5-6 מיליון תושבים ומבקשי מקלט באותה מדינה?
שאלות מצוינות. מה התשובות שלך?

עובדתית, מה שמדינת ישראל עשתה עד עכשיו לא עבד וישראל לא ענתה על אף אחת מהשאלות האלה.

BravoMan

Active member
האינטרס שלי שמדינת ישראל תמשיך להתקיים. אני יודע, האינטרסים שלנו לא תואמים.
למה? כדי שתוכל להמשיך לבכות שלא נתנו לך פה להשתמש במיקרוגל לחמם לחמניה?

זה עוזר לך עם המעסיקים האמריקאים איכשהו?

vinney

Well-known member
למה? כדי שתוכל להמשיך לבכות שלא נתנו לך פה להשתמש במיקרוגל לחמם לחמניה?
לא, כי זה הבית שלי, ולא משנה כמה אתה שונא אותי. גם אתה וגם הפרבולה נורא מקפידים להזכיר לי על האנטישמיות בעולם, אבל תסתכלו גם במראה מדי פעם.
זה עוזר לך עם המעסיקים האמריקאים איכשהו?
אצל המעסיק האמריקאי הנוכחי שלי יש לפחות שני מקומות עם מקררים ומיקרואים כשרים למרות שיש פה אולי יהודי שומר כשרות אחד בכל הבניין. רק אומר.

BravoMan

Active member
גם אתה וגם הפרבולה נורא מקפידים להזכיר לי על האנטישמיות בעולם, אבל תסתכלו גם במראה מדי פעם.
אני זוכר די בוודאות שכתבת לי פה בפורום לפני זמן מה שאתה לא יהודי. אבל עכשיו אתה מתנהג כאילו העלבתי אותך בכך שאני מזכיר זאת.

אז אתה כן יהודי או לא? אין לי כוח לחפש באלפי הודעות שלך פה, אבל אני מוכן לקבל שטעיתי אם תתקן אותי.

vinney

Well-known member
אני זוכר די בוודאות שכתבת לי פה בפורום לפני זמן מה שאתה לא יהודי. אבל עכשיו אתה מתנהג כאילו העלבתי אותך בכך שאני מזכיר זאת.
להד״ם. מעולם לא כתבתי כזה דבר.
אז אתה כן יהודי או לא? אין לי כוח לחפש באלפי הודעות שלך פה, אבל אני מוכן לקבל שטעיתי אם תתקן אותי.
סליחה? חצוף אתה. או שתוכיח את דברייך או שתתנצל.

למעלה