לא אהבתית הדעות שלך ברשתות החברתיות - אדווח עליך למעסיק

BravoMan

Active member
אחרי מה שקרה בעזה קשה להאמין שישראל תיסוג מיו"ש.
אתה יודע לתרגם משפת ביבי את המשפט הבא:
ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין לרשת ABC האמריקנית ואמר כי אחרי המלחמה, "למשך פרק זמן בלתי מוגדר ישראל תצטרך לשלוט ביטחונית ברצועת עזה, "כי ראינו מה קורה כשהשליטה לא בידינו"

אני חושב שכל ישראלי שפוי מבין מה זה אומר...
הדרך היחידה של ביבי להיאחז בשלטון אחרי הפשלה של ה-7 לאוקטובר תהיה לבטל התנתקות ולהחזיר את גוש קטיף למקומה.

vinney

Well-known member
אני חושב שכל ישראלי שפוי מבין מה זה אומר...
הדרך היחידה של ביבי להיאחז בשלטון אחרי הפשלה של ה-7 לאוקטובר תהיה לבטל התנתקות ולהחזיר את גוש קטיף למקומה.
אתה צוחק, נכון?

יש עוד אנשים כל כך בלתי שפויים בישראל שאחרי מה שקרה הם חושבים שלחדוף יישובים אזרחיים באמצע פלשטין זה פתרון?

אם כבר זאת הייתה הוכחה ניצחת עד כמה צדק שרון כשהעיף את המפגרים האלה משם, לא היה נשאר מהם שום זכר אם היו תוקפים אותם כך.

BravoMan

Active member
אתה צוחק, נכון?

יש עוד אנשים כל כך בלתי שפויים בישראל שאחרי מה שקרה הם חושבים שלחדוף יישובים אזרחיים באמצע פלשטין זה פתרון?

אם כבר זאת הייתה הוכחה ניצחת עד כמה צדק שרון כשהעיף את המפגרים האלה משם, לא היה נשאר מהם שום זכר אם היו תוקפים אותם כך.
קשה לי להאמין שאתה ברצינות חושב שהטבח היה קורה אם לא היינו יוצאים מעזה.
יש גבול להטרלות, ואני חושב שצריך לשים גם גבול לטמטום.

אבל אם זה עוזר לך לישון בלילה: אין יותר "פלסטין" ולא תהיה. חמס שחטו אותה סופית ב-7 לאוקטובר. הדבר היחיד שיהיה from the river to the sea זו מדינת ישראל ריבונית.

vinney

Well-known member
אבל אם זה עוזר לך לישון בלילה: אין יותר "פלסטין" ולא תהיה. חמס שחטו אותה סופית ב-7 לאוקטובר. הדבר היחיד שיהיה from the river to the sea זו מדינת ישראל ריבונית.
השם לא משנה, משנה המהות. מי אתה חושב שישלוט ב״מדינת ישראל הריבונית״ הזאת שרוב האוכלוסיה בה הם תומכי חמאס כמו היפרבולה או העזתים, אתה?

אז לא, זה לא עוזר לי לישון בלילה, ליהפך. זה בדיוק מה שאני לא רוצה שיקרה.

vinney

Well-known member
ראינו מה הם מסוגלים לעשות כך שהקביעה שהם נלחמים עם "טנקים" לא רחוקה מהמציאות , נכון זה לא ממש טנקים אבל זה טילים, נ"ט רחפנים ועוד , ואלו שבדרג הצבאי שלנו שזילזלו בזה עד ה 7 באוקטובר מתחרטים על זה מאד.
אתה שוב מנסה להוכיח את צדקתך לעצמך. אתה בכלל לא מתייחס למה שאני אומר. כמו בראבו, אתה פה לדקלם סיסמאות. הסיסמאות שלך לא מעניינות אף אחד.
זה שאנו לא תומכים באבו מאזן לא אומר שאנו תומכים בחמאס, רק אצלכם בשמאל יש איזה אקסיומה מוזרה שחייבים לתמוך בפלג מסוים של האויב . הגיע הזמן שנתמוך בעצמינו.
מי זה ״אנחנו״? אתה ואני תומכים בדברים שונים מאוד. אתה תומך בחיסול מדינת ישראל, בהפיכתה למדינה ערבית, ובחיסול המפעל הציוני. אמרת את זה בבירור ולא פעם. מבחינתך אין שום ערך לעצמאות העם היהודי, ואתה עושה הכל כדי לחסל אותה. מה ההבדל בינתך לבין החמאס? וזה לא שאין מתנחבלים שאשכרה עושים פעולות בדיוק כמו החמאס ושורפים תינוקות בבתיהם, הרי.
אחרי מה שקרה בעזה קשה להאמין שישראל תיסוג מיו"ש. אף אחד לא משוגע מספיק לסגת לקו גבול של 400 קמ בנחיתות טופוגרפית . אפילו על עקירת גוש קטיף יש כאלו שמתחרטים , ובכל מקרה דרישות הערבים ל"שלום" כל כך הזויות שגם ממשלה בראשות מרץ לא תקבל אותם.
אני מקווה שכל המתנחבלים שפונו מעזה וקיבלו מליונים ״פיצויים״ עכשייו יצאו להפגין על צדקת ההתנתקות. כבר אז אמרתי שאין שום סיכוי להגן עליהם בפני מתקפה כזאת ואם הם היו שם - אף אחד מהם לא היה נשאר בחיים.
לא נכון, מה שהם רוצים זה את פלסטין כולה ולסלק אותנו מפה , רק אתה מייחס חשיבות גדולה למה מראים ב CNN .
אתה שוב אומר שאתה יכול ״לחסל״ איזשהו ״אויב״ במלחמה. תקלוט: אתה לא. לא משנה כמה הרס תייצר שם, הטילים לא ילכו לשום מקום, השנאה לא תעלם פתאום, ואף אחד מהחברים הפלשטינאים שלך לא פתאום יגיד ״אוי, למה להרוג יהודים, הם כאלה נחמדים ובגללם בנו לנו בית חדש״.

בדיוק כמו שאתה לא תשתנה ותמשיך להיות המיץ של הזבל של האנושות - כך גם הם. הרי אתם אותו דבר.

user32

Well-known member
מנהל
אני שמעתי סיפור ממקור ראשון (מנהלת משאבי אנוש שטיפלה במקרה) על מתכנת ערבי ישראלי שהגיע לעבודה בוקר אחרי פיגוע קשה ותקע על השולחן שלו בהפגנתיות דגל פלסטין. הוא פוטר לאלתר. לא היה ניסיון לתבוע.

הפרבולה1

Well-known member
אתה שוב אומר שאתה יכול ״לחסל״ איזשהו ״אויב״ במלחמה. תקלוט: אתה לא. לא משנה כמה הרס תייצר שם, הטילים לא ילכו לשום מקום, השנאה לא תעלם פתאום, ואף אחד מהחברים הפלשטינאים שלך לא פתאום יגיד ״אוי, למה להרוג יהודים, הם כאלה נחמדים ובגללם בנו לנו בית חדש״.

בדיוק כמו שאתה לא תשתנה ותמשיך להיות המיץ של הזבל של האנושות - כך גם הם. הרי אתם אותו דבר.

אתה שוב לא מבין מה הולך פה , אנחנו לא הולכים לחנך אף אחד שיפסיק לשנוא אותנו , אנחנו* מתכוננים להשמיד כל אחד שינסה לממש את שינאתו אלינו . וכן נשמיד טיל טיל גם אם יהיו מליארדים כאלו .
בטח שלא ננסה להיות נחמדים כלפי האו"ם שמו"ם ו הCNN על ידי הפסקת ההתישבות מעבר לקו גבול שרירותי מלפני 56 שנה ( הקו הירוק ), ואגב ההיתישבות ביו"ש ונוכחות צה"ל שם היא שמונעת פתיחת חזית שלישית ממיזרח. לולא ההיתישבות ביו"ש צה"ל היה מעביר את "האחריות בטחונית" לאבו מאזן הנאצי.

האינטרס שלך ברור , שנמשיך לספוג טילים ו"נילחם" באויב בעזה רק במישור המדיני כלומר על ידי "שלילת הלגיטמציה שלו בעולם" ( כן זה נישמע דבילי כמו שזה באמת ) וזה בגלל שתמונות ההרס מעזה מגבירות את ההפגנות האנטשימיות בעולם כולל איפה שאתה נמצא , אתה דואג לתחת שלך ומוכן להקריב אותנו לשם זה עם רעיונות מטומטמים של הכלה והתאפקות ואי שימוש בכוח גדול ( מה שהיה בערך ב 20 שנה האחרונות מול עזה) שהביאו לטבח הנורא לפני חודש .

*מי זה אנחנו? כמעט כל העם היהודי ( וגם דרוזים ...) בישראל כולל רוב השמאלנים שנציגיהם הם חלק ממשלת האחדות או תומכים בה מבחוץ ( גנץ לפיד ) , אפילו יש בציבור הערבי הישראלי כאלו שתומכים בנו בגלוי.

vinney

Well-known member
אתה שוב לא מבין מה הולך פה , אנחנו לא הולכים לחנך אף אחד שיפסיק לשנוא אותנו , אנחנו* מתכוננים להשמיד כל אחד שינסה לממש את שינאתו אלינו . וכן נשמיד טיל טיל גם אם יהיו מליארדים כאלו .
בהצלחה עם זה.

בטח שלא ננסה להיות נחמדים כלפי האו"ם שמו"ם ו הCNN על ידי הפסקת ההתישבות מעבר לקו גבול שרירותי מלפני 56 שנה ( הקו הירוק ), ואגב ההיתישבות ביו"ש ונוכחות צה"ל שם היא שמונעת פתיחת חזית שלישית ממיזרח. לולא ההיתישבות ביו"ש צה"ל היה מעביר את "האחריות בטחונית" לאבו מאזן הנאצי.
ההקשר הזה שאתה עושה בין הגזל והגניבה שלך לבין התקיפות של החמאס זה בדיוק ההקשר שהם רוצים שכל העולם יעשה. אז כרגיל - אתה מקפיד לתמוך בדיוק בעמדת אותם האנשים שהכי פוגעים בנו.
האינטרס שלך ברור , שנמשיך לספוג טילים ו"נילחם" באויב בעזה רק במישור המדיני כלומר על ידי "שלילת הלגיטמציה שלו בעולם" ( כן זה נישמע דבילי כמו שזה באמת ) וזה בגלל שתמונות ההרס מעזה מגבירות את ההפגנות האנטשימיות בעולם כולל איפה שאתה נמצא , אתה דואג לתחת שלך ומוכן להקריב אותנו לשם זה עם רעיונות מטומטמים של הכלה והתאפקות ואי שימוש בכוח גדול ( מה שהיה בערך ב 20 שנה האחרונות מול עזה) שהביאו לטבח הנורא לפני חודש .
האינטרס שלי שמדינת ישראל תמשיך להתקיים. אני יודע, האינטרסים שלנו לא תואמים.
*מי זה אנחנו? כמעט כל העם היהודי ( וגם דרוזים ...) בישראל כולל רוב השמאלנים שנציגיהם הם חלק ממשלת האחדות או תומכים בה מבחוץ ( גנץ לפיד ) , אפילו יש בציבור הערבי הישראלי כאלו שתומכים בנו בגלוי.
דבר בשם עצמך בבקשה.

הפרבולה1

Well-known member
ההקשר הזה שאתה עושה בין הגזל והגניבה שלך לבין התקיפות של החמאס זה בדיוק ההקשר שהם רוצים שכל העולם יעשה. אז כרגיל - אתה מקפיד לתמוך בדיוק בעמדת אותם האנשים שהכי פוגעים בנו.
היום פחות איכפת לנו מה העולם חושב ואיזה הקשרים הוא עושה , וחוץ מזה המטרות של החמאס ברורות וגלויות והוא לא מסתיר אותם ככה שאף אחד בעולם כולל שונאי ישראל ( אולי חוץ מכמה אידיטים שימושיים ) לא חושבים שמטרת החמאס זה להסיר את הכיבוש רק מהשטחים שנכבוש ב 67. אז לא נראה לי שההתישבות ביו"ש עושה איזה שירות הסברתי לחמאס . הנה ארה"ב תומכת בנו גם כשיש "כיבוש" ביו"ש.

שונאי ישראל הולכים עם שלטים "מהים עד הנהר" אין בשלטים שלהם שום אזכור לגבי רק שיטחי 67 או אולי חילופי שטחים או אולי חלוקת ירושלים וקבלת ריבונות על שכונת שועפאט.

האינטרס שלי שמדינת ישראל תמשיך להתקיים. אני יודע, האינטרסים שלנו לא תואמים.
האינטרס שלך להשקיט את ההפגנות האנטישמיות בעולם שמסכנות גם אותך בגללל מראות ההרס מעזה , ולשם זה אתה מציע לנו להפסיק להשתמש בכוח צבאי לספוג טילים , ו"לכסח" את החמאס על ידי הסרת הלגיטימיות שלו, שמעתי שהחמאס רועד מפחד שחס וחלילה לא נפעל להסרת הלגיטמיות שלו ....
דבר בשם עצמך בבקשה.
אני מדבר בשם רוב אזרחי ישראל.

vinney

Well-known member
היום פחות איכפת לנו מה העולם חושב ואיזה הקשרים הוא עושה , וחוץ מזה המטרות של החמאס ברורות וגלויות והוא לא מסתיר אותם ככה שאף אחד בעולם כולל שונאי ישראל ( אולי חוץ מכמה אידיטים שימושיים ) לא חושבים שמטרת החמאס זה להסיר את הכיבוש רק מהשטחים שנכבוש ב 67. אז לא נראה לי שההתישבות ביו"ש עושה איזה שירות הסברתי לחמאס . הנה ארה"ב תומכת בנו גם כשיש "כיבוש" ביו"ש.
ארה״ב תומכת בך כל עוד יש אנשים כמוני שדואגים להתקשר לחברי הקונגרס שלהם ולצעוק עליהם שיתמכו בך. זה בדיוק הנקודה שאני מנסה להסביר לך, וזה בדיוק מה שאתה מסרב להבין.

ברגע שיש מספיק אנשים שיתקשרו אליהם עם דרישה הפוכה - יזרקו אותך לאלף עזאזל.
שונאי ישראל הולכים עם שלטים "מהים עד הנהר" אין בשלטים שלהם שום אזכור לגבי רק שיטחי 67 או אולי חילופי שטחים או אולי חלוקת ירושלים וקבלת ריבונות על שכונת שועפאט.
ועם אלה שלטים אתה הולך בדיוק? גם אתה הולך עם שלטי ״מהים עד הנהר״, לא?
לא, אתה לא. אף אחד לא מינה אותך לדובר שלי. אני גם אזרח ישראל, להזכירך.

הפרבולה1

Well-known member
ארה״ב תומכת בך כל עוד יש אנשים כמוני שדואגים להתקשר לחברי הקונגרס שלהם ולצעוק עליהם שיתמכו בך. זה בדיוק הנקודה שאני מנסה להסביר לך, וזה בדיוק מה שאתה מסרב להבין.

ברגע שיש מספיק אנשים שיתקשרו אליהם עם דרישה הפוכה - יזרקו אותך לאלף עזאזל.
טוב תודה, תמשיך לתמוך בנו .
ועם אלה שלטים אתה הולך בדיוק? גם אתה הולך עם שלטי ״מהים עד הנהר״, לא?
לא, השלטים שלי זה מהים עד שיטחי C כולל.
בכל מקרה אין שום סימטריה בין הדרישות הטריטוריאליות שלהם לאלו שלנו , לערבים יש 22 מדינות לאום, אחרי הנהר יש עוד הרבה מדינות ערביות ( ירדן עירק סוריה ערב הסעודית , מיצריים מדרום לבנון מצפון ) .... לנו אין עוד מדינות יהודיות, וקליפורניה וניורק אינם מדינות יהודיות נוספות.
לא, אתה לא. אף אחד לא מינה אותך לדובר שלי. אני גם אזרח ישראל, להזכירך.

vinney

Well-known member
טוב תודה, תמשיך לתמוך בנו .
אני אמשיך, אבל גם לי יש גבולות. אני לא מוכן למדינה אחת מהים עד הנהר, ואם אתה ושכמותך תשתלטו על מה שנשאר ממדינת ישראל ותובילו למדינה ״דו לאומית״ - לא ישאר לי במה לתמוך. מדינה עם רוב ערבי זאת לא מדינה יהודית וזה לא מקום מקלט ליהדות העולם כפי שהציונות התכוונה.
לא, השלטים שלי זה מהים עד שיטחי C כולל.
אז תזיז את הגבול. אתה טוען שאתה רוב, לא? למה אתה לא מכליל את שטחי C בגבולות המדינה?

אני לא רואה את רמת הגולן כשטח בעייתי, אני לא רואה את ירושלים כשטח בעייתי. את איפה שאתה נמצא - כן. כי אפילו מדינת ישראל עצמה לא מוכנה להחיל את הריבונות שלה שם.

בכל מקרה אין שום סימטריה בין הדרישות הטריטוריאליות שלהם לאלו שלנו
אין לי שום עניין בדרישות שלהם, לא מעניין אותי מה הם דורשים. בפורום הזה, באופן עקבי, היחיד שנורא דואג למה הם דורשים זה אתה, התומך הכי גדול שלהם.

אני בספק. אפילו בבחירות האחרונות בקושי חצי הצביעו בעד הקואליציה המעפנה שלכם, וזה עוד לפני שהם הבינו עם מי יש להם עסק.

BravoMan

Active member
אני אמשיך, אבל גם לי יש גבולות. אני לא מוכן למדינה אחת מהים עד הנהר, ואם אתה ושכמותך תשתלטו על מה שנשאר ממדינת ישראל ותובילו למדינה ״דו לאומית״ - לא ישאר לי במה לתמוך. מדינה עם רוב ערבי זאת לא מדינה יהודית וזה לא מקום מקלט ליהדות העולם כפי שהציונות התכוונה.
אוי, לא! מה נעשה בלי התמיכה של vinney הדגול???

מה אכפת לך בדיוק ממקום מקלט ליהודים? הרי הצהרתה פה שאתה לא יהודי...

למה יש לי תחושה שהסיבה היחידה שאתה שומר על אזרחות ישראלית היא שהאמריקאים לא מוכנים לתת לך אזרחות, למרות כל השנים שבילית שם?

vinney

Well-known member
אוי, לא! מה נעשה בלי התמיכה של vinney הדגול???
מה תעשה בלי תמיכת ארה״ב? תשחה בים כנראה.
מה אכפת לך בדיוק ממקום מקלט ליהודים? הרי הצהרתה פה שאתה לא יהודי...
ואחרי זה תכעס שאני קורא לך שקרן. מה לעשות, כשאין לך טיעונים אמיתיים, אתה צריך להמציא...

למה יש לי תחושה שהסיבה היחידה שאתה שומר על אזרחות ישראלית היא שהאמריקאים לא מוכנים לתת לך אזרחות, למרות כל השנים שבילית שם?
לא יודע. אולי כדאי שתדון בנושא הזה עם הפסיכיאטר שלך.

הפרבולה1

Well-known member
אז תזיז את הגבול. אתה טוען שאתה רוב, לא? למה אתה לא מכליל את שטחי C בגבולות המדינה?
אז לא העברנו את הגבול באופן משפטי , אז מה.
אני בספק. אפילו בבחירות האחרונות בקושי חצי הצביעו בעד הקואליציה המעפנה שלכם, וזה עוד לפני שהם הבינו עם מי יש להם עסק.
זה היה לפני ה 7 באוקטובר , היום הרבה אנשי שמאל מדברים כמו אחרון הכהניסטים .

vinney

Well-known member
אז לא העברנו את הגבול באופן משפטי , אז מה.
אז לא העברנו את הגבול. זאת בדיוק הנקודה שלי. אם אתה עצמך לא מוכן להתחייב לגבול הזה, למה אתה דורש משהו מאחרים? אתה גר בשטחים כבושים מעבר לגבולות המדינה תוך גניבת משאביה וסיכון חייליה. אז זה.
זה היה לפני ה 7 באוקטובר , היום הרבה אנשי שמאל מדברים כמו אחרון הכהניסטים .
זה יעבור. זה נכון שהישראלים מגיבים מהבטן, והרי על זה בדיוק חמאס בנה. כשהרוחות יירגעו והאנשים יראו שלא רק שלא השיגו כלום במלחמה הזאת אלא רק שהמצב נהייה עוד יותר גרוע - יתחילו לחשוב על מה ולמה.

הפרבולה1

Well-known member
אז לא העברנו את הגבול. זאת בדיוק הנקודה שלי. אם אתה עצמך לא מוכן להתחייב לגבול הזה, למה אתה דורש משהו מאחרים? אתה גר בשטחים כבושים מעבר לגבולות המדינה תוך גניבת משאביה וסיכון חייליה. אז זה.
סיפוח רישמי של שיטחי C היה נותן יותר לגיטימציה פנימית כמו במיזרח ירושלים והגולן , אבל לאום שמו"ם ולשונאי ישראל זה לא היה משנה כלום, גם ככה מה שהם מכנים "כיבוש" כולל את כל שטח פלסטין. מבחינה מדינית יש גם יתרון שלא סיפחנו רישמית את שיטחי C - כדי לא לאבד את תמיכת ארה"ב שאנו עדין תלויים בה, והגענו עם ארה"ב להסדר מניח את הדעת לגבי יו"ש אנחנו מתישבים שם והם מוצאיים גינוים , ומיד פעם בא שליח אמריקאי לקדם את "התהליך המדיני" כלומר לטחון מים , וכולם ( ארה"ב וישראל ) מרוצים .

מבחינה צבאית זה לא משנה עקרונית מה המעמד המשפטי הרישמי של שיטחי יו"ש, יש עובדות בשטח - ישובים יהודים ונוכחות צה"ל וזה מונע התעצמות האיום מחזית נוספת מכיוון יו"ש .

זה יעבור. זה נכון שהישראלים מגיבים מהבטן, והרי על זה בדיוק חמאס בנה. כשהרוחות יירגעו והאנשים יראו שלא רק שלא השיגו כלום במלחמה הזאת אלא רק שהמצב נהייה עוד יותר גרוע - יתחילו לחשוב על מה ולמה.
הרוחות לא ירגעו מהר כל כך היתה פה רעידת אדמה שעוד 100 שנה יציינו אותה בימי זיכרון. מחדל וקריסת קונספציה גרועה יותר ממילחמת יום כיפור.
החמאס לא בנה על זה שנגיב כזה חזק , במקרה הגרוע הוא ציפה לעוד סבב סטנדרטי שאחריו תבוא הפסקת אש לקראת הסבב הבא ועד אז הוא מתעצם צבאית עוד , ובמקרה הטוב ( מבחינתו ) השמדת ישראל.

מה יהיה ? אף אחד לא משלה את עצמו שנפסיק לחיות על חרבינו , ספציפית לעזה מדברים על שלטון ישראל צבאי , או הבאת גורם אחר , לדעתי מה שצריך לעשות זה לדלל את האוכלוסיה על ידי טרנספר למיצריים ולמדינות אחרות. לפחות אני מקווה שישראל לא תהיה עוד אחריות על עזה , ומעבר כרם שלום לא יפתח יותר , בטח שלא להכניס פועלים מעזה לעבוד כאן.

אתמול אמרה אחת מפליטות עוטף עזה שהעידה על עצמה כשמאלנית ( לפחות עד המילחמה הזאת ) ואמרה שתחזור לקיבוץ שלה רק בתתנאי שלא יהיה פלסטיני אחד בעזה! היא לא דרשה לסלק רק את "החמאס" אלה את כל ערביי עזה !

vinney

Well-known member
סיפוח רישמי של שיטחי C היה נותן יותר לגיטימציה פנימית כמו במיזרח ירושלים והגולן , אבל לאום שמו"ם ולשונאי ישראל זה לא היה משנה כלום,
ושוב אתה מוכיח שיותר חשוב לך מה האויבים שלך חושבים. סיפחת את הרמה - או״מ שמום, לא משנה. היה צורך? הייתה הצדקה? יופי, עשינו. מה עוצר בעדך? האו״מ מצביע בכנסת? השמום מצביע בבחירות?

תפסיק לתרץ. אתה יודע טוב מאוד למה לא מכשירים את השרץ.
מבחינה צבאית זה לא משנה עקרונית מה המעמד המשפטי הרישמי של שיטחי יו"ש, יש עובדות בשטח - ישובים יהודים ונוכחות צה"ל וזה מונע התעצמות האיום מחזית נוספת מכיוון יו"ש .
יישובים יהודים בשטחים הכבושים נועדו לצורך אחד בלבד: לממן פרזיטים בטלנים וגנבים כמוך על חשבון שאר המדינה תוך הקרבת חיי אדם של חיילי צה״ל על מזבח שגעון הגדלות שלכם. אין בהם שום תועלת אחרת.

אתה רוצה להגיד לי שלהקים סוכה בחווארה היה חשוב לבטחון מדינת ישראל? עובדתית: בגלל זה נרצחו יותר מאלף ישראלים. זאת עובדה. אם לא המנתחלים המשוגעים והפסיכים עם השגעונות שלכם, כמות הנזק שחמאס היו יכולים לעשות הייתה קטנה בהרבה.

אז סתום את הג׳ורה שלך, הדבר האחרון שאתה תורם זה בטחון. רק דם ודמעות אתה תורם.

הרוחות לא ירגעו מהר כל כך היתה פה רעידת אדמה שעוד 100 שנה יציינו אותה בימי זיכרון. מחדל וקריסת קונספציה גרועה יותר ממילחמת יום כיפור.
עברו בקושי 50, רק אומר.

החמאס לא בנה על זה שנגיב כזה חזק , במקרה הגרוע הוא ציפה לעוד סבב סטנדרטי שאחריו תבוא הפסקת אש לקראת הסבב הבא ועד אז הוא מתעצם צבאית עוד , ובמקרה הטוב ( מבחינתו ) השמדת ישראל.
בנה גם בנה. הם התחילו לגייס כספים ולהפגין נגד ישראל כבר יום למחרת. בשבילם זה עסק ואתה עושה את תפקידך נאמנה.

מה יהיה ? אף אחד לא משלה את עצמו שנפסיק לחיות על חרבינו , ספציפית לעזה מדברים על שלטון ישראל צבאי , או הבאת גורם אחר , לדעתי מה שצריך לעשות זה לדלל את האוכלוסיה על ידי טרנספר למיצריים ולמדינות אחרות. לפחות אני מקווה שישראל לא תהיה עוד אחריות על עזה , ומעבר כרם שלום לא יפתח יותר , בטח שלא להכניס פועלים מעזה לעבוד כאן.
כן, זה, בדיוק זה אחרי זה יצוטט בכל העולם כהצדקה להתנהגות הפלשטינאים. כמו שאמרתי - אין להם חברים יותר טובים ממך.

אתמול אמרה אחת מפליטות עוטף עזה שהעידה על עצמה כשמאלנית ( לפחות עד המילחמה הזאת ) ואמרה שתחזור לקיבוץ שלה רק בתתנאי שלא יהיה פלסטיני אחד בעזה! היא לא דרשה לסלק רק את "החמאס" אלה את כל ערביי עזה !
אל תשפוט אדם בצערו.

אתה, לעומת זאת, פשוט בהמה, איש אוויל ונפשע.

למעלה