כריכות הספר השביעי

רונילי92

New member
לא נראה לי..שימי../images/Emo58.gif ../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אאל"ט אמרו שנגיני היא ירוקה

sprqy

New member
אין אקראי

אצל ג' ק' רולינג - הכל בשימוש בספר! היא בעצמה ישבה על כל הכריכות ולא יהיה שם משהו סתם...

sprqy

New member
אולי../images/Emo58.gif

זה כדור בדולח שבעזרתו וולדי רואה את העתיד לקרות דבר שהוא כמובן למד בצעירותו מפרופסור טרלוני המדהימה
הוא פשוט רואה שם איך הארי מחסל את נג'יני....

בנוגע לכדור עם הנחשים

אולי זו הנבואה (בצורתה לפניי שהתנפצה) והנחשים הנאבקים בתוכה הם הארי ו-וולדמורט ?

../images/Emo58.gif

לא יודע אם היית רציני\ת לרגע. טרלוני באה אחרי וולדי. הרי היא קיבלה את המשרה מתי שסנייפ ריגל אחריה ואחרי דמבי ז"ל. ווולדי שלח את סנייפ. [פרופסור סנייפ הארי!] אז ככה שהוא לא למד ממנה...

omerlh

New member
אני יודע מזה! ../images/Emo58.gif

זוכרים שבספר החמישי (אני חושב) דמבלדור הציץ באחד מהכשירים שלו על השולחן, ראה שם שני נחשים מחוברים ומילמל לעצמו לאחר מכן: "אבל במהות מפורדים"? יכול להיות שיש קשר! אין לי פה את החמישי בשביל לבדוק, אבל זו אפשרות!

omerlh

New member
אני יודע מזה! ../images/Emo58.gif

זוכרים שבספר החמישי (אני חושב) דמבלדור הציץ באחד מהכשירים שלו על השולחן, ראה שם שני נחשים מחוברים ומילמל לעצמו לאחר מכן: "אבל במהות מפורדים"? יכול להיות שיש קשר! אין לי פה את החמישי בשביל לבדוק, אבל זו אפשרות!

ToryMaster

New member
תרגום ../images/Emo58.gif

כיון ש"פוטר יא סקסי" משוגעת ויש לה רתיעה לא ברורה מסימן הספוילר, הנה לכם תרגום תקציר הספר שעשתה: הארי היה מוטרד ממושכות על ידי משימה אפלה, מסוכנת, הנראית בלתי אפשרית, והיא- לאתר ולהשמיד את ההורקרוקסים הנותרים של וולדמורט. הארי מעולם לא הרגיש כה לבד, או עמד מול עתיד כל כך מלא בצללים. אבל הארי מוכרח למצוא בתוך עצמו את הכוח להשלים את המשימה שניתנה לו. הוא חייב לעזוב את המחילה החמימה, הבטוחה והתומכת, ולעקוב, ללא פחד או היסוס, אחר השביל הנחרץ שפרוש לפניו. ואז שבחים על רולינג ובלהבלה.

sprqy

New member
רק אני רואה ../images/Emo58.gif

את האנטרפרייז (הספינת חלל מסטאר-טרק) מעל הוגוורטס? ------>

לא../images/Emo58.gif

אני לא יודעת איך נראית אנטרפרייז אבל מה שזה לא יהיה זה לא ענן. ולענן הכי שמאלי יש צורה של סנטה קלאוס. ויש שם גם צל לא טבעי על המדשאות

sprqy

New member
אולי באמת../images/Emo58.gif

הצל על הדשא אבל הענן הגדול שמגיע מהיער? לא רואה בו שום צורה ברורה... במיוחד לא ליצן כפי שציירת

Koki Girl1

New member
איזה דימיון ! ../images/Emo58.gif

מגניב! חח לא שמתי לב ..למרות שלדעתי זה סתם ענן.אבל זה עדיין מגניב XD

למעלה