כמה באמת אתם נותנים הזדמנות בתחילת קשר?

radaa

New member
רק אתמול היתי בסיטואציה כזו../images/Emo3.gif

נפגשתי עם מישהו שהכרתי בטיול וכבר בטיול המאורגן הוא לא עשה עלי רושם טוב אבל נתתי לו צ'אנס. אתמול אחרי
בבית קפה, הבנתי שהוא לא מתאים לי בכלל. רק נתתי לזה הזדמנות נוספת. אני מאוד מאמינה באינטואיציה שלי וברגשות שבאים מהבטן.

mili13

New member
מכירה זוג ,שלאחר פגישה לא מוצלחת..../images/Emo4.gif

הבחורה ממש פסלה את הדייט שלה, הוא היה נראה לה שטותניק ולא רציני במיוחד. הוא נדלק עליה אך התלבט אם להתקשר שנית,חשש מדחיה.. ניסה והיא לא ממש רצתה , הוא ניסה בפעם שלישית, והיא הסכימה. ואז אחרי פגישה שניה איתו, פתאום ראתה בו דברים שלא קלטה מקודם. מה אגיד לכם, היום הם נשואים באושר עם 3 ילדים. אז , מוסר השכל- התעקשות משתלמת.. (הכל סיפור אמיתי)

© RoNa

New member
זאת בדיוק הנקודה

מה קורה אם באמת יש פוטנציאל ופסלנו אחרי דייט לא מוצלח (ולא משנה מאיזה סיבות). מצד אחד מאמינה באינטואיציה ותחושות בטן, מצד שני אי אפשר לדעת. כשלומדים להכיר ויודעים איך האדם מולך מגיב לסיטואציות מסויימות ומכירים את השגעונות שלו, זה נראה אחרת ומתגמדים. אז עד כמה באמת אנחנו נותנים הזדמנות? אולי הפסדנו הרבה בדרך..

יכול להיות

שהפסדתי את הבחור שלי, ונכון שצריך להכיר את האדם שמולי, את השגעונות שלו, ונכון שצריך לתת הזדמנות נוספת בשביל שלא נפסיד, אבל אין מה לעשות המציאות גורמת לפעמים לבצע דברים אחרת, ולפעמים תחושת הבטן שגורמת להגיד לא גם נכונה. לכן אני אומרת לעצמי שגם אם הפסדתי הרווחתי את ההבא בתור.

© RoNa

New member
חושב?

אם יכולת לקבל משהו ולא קיבלת, בעיני זה הפסד.

בת עולם

New member
לפי הגישה שלך

אז אנחנו מפסידים משהו כל דקה לדעתי מאוד לא הגיוני וגם לא כדאי מכל הבחינות

© RoNa

New member
למה לא נכון?

בשני המקרים לא קיבלת את מה שהיית יכול לקבל והפסדת משהו שאולי שווה הרבה.

איך זה יכול להיות ?

אם לא הרווחתי את זה אז איך הפסדתי ?? איך? אם פגשתי מישהי ופסלתי אותה על משהו.. מי יודע מה היה יכול להיות ? את? אני? מי? אף אחד , לא את, לא אני, לא היא. זאת אומרת שבמקרה הזה אין הפסד, אולי יש תחושה של פיספוס אבל לא הפסד ובטח שלא שווה יותר מזו שאכיר בעוד כמה זמן והיא תהיה לי לאישה טובה ואם לילדיי.

mili13

New member
מכירה את המשפט- הפסד כולו שלך?../images/Emo6.gif

יש כאלה שאומרים אותו לאחר שדוחים אותם.. למה הם מתכוונים בדיוק? שהפסדנו אותם בלי לבדוק לעומק עם מי יש לנו עסק? ואללה,פספוס רציני...

mili13

New member
רונה,גם אני מאמינה שפסלתי הרבה לפני../images/Emo26.gif

שנתתי הזדמנות שניה, ואני כן מאמינה שייתכן והפסדתי בן זוג בלי להספיק ולהכיר את כל המעלות שלו..

כן, זה מה שאני אומרת

אבל לא מקשיבים לי בבית הזה ! אישית אני חושבת שהזדמנות שניה נובעת מחוסר ביטחון ואולי גם רצון שאולי.. תחושות מוקדמות לא טועות. זאת דעתי מבלי לפגוע כמובן.

למעלה