טוב, עוד שרשור

רעוּת

New member
את סתם מקנאה כי אני יודעת סטטיסטיקה ../images/Emo46.gif

תתנחמי בזה שאת בטח יודעת יותר ממה שידעתי כשהייתי בגילך, אז יש לך עוד תקווה

רעוּת

New member
חבל שזה הדבר היחיד שאת יודעת ../images/Emo46.gif

כי הוא כה שולי ומיותר

לא באמת, נו ../images/Emo16.gif

וואי, אני רוצה לשבור את הסטטיסטיקה ולא להגיב לך להודעה פעם אחת. מעניין מה ההסתברות שזה יקרה not.

Gremshnit

New member
יואווווווווווווווווו איזה פאקינג חופרות!!!!11

צריך לסגור את הפורום רק כדי לא לאפשר לתועבה שכזאת להתקיים בפרהסיה

נו, סקארלט ../images/Emo45.gif תודה |אנחתרווחה|

לפחות מישהו פה בלה-בלה-יאדה-יאדה-יאדה
מצחיק, אני חושבת ששמעתי דווקא את וודנסדיי הבוקר וזה עשה לי שבת
או שזה היה טקסי רייד? חזוז יודע

Gremshnit

New member
מה, סקארלט זה כל כך שמח ועליז.

כאילו, בסדר, אז יש איזה ניו-יורק, גברת ישו ואבן זהב וזה, אבל בתכלס הוא די מאושר כזה. טוב, נו, אז יש גם את וירג'ניה, וסקארלט ווק, וקארבון, ואולי גם סורטה פייריטייל. טוב, נו, זה די דיכאון
אבל כזה ששווה כל צמרמורת ועצב

טוב, טורי, בכ"ז

אבל. סקארלט זה דיכאון יחסית סביל. ומשהו בו גם משרה רוגע. כנראה שאחרי הלידה יש פחות אגרסיות להוציא. אולי היא התעייפה?

זה לא מצחיק ../images/Emo7.gif

עזבי, אני במצב עד כדי כך קשה שהיום יצאתי לאונ' עם נעלי בית
ורק כשחניתי [במקום הכי גרוע בעולם (או בארץ הבדואים)] ועמדתי לצאת מהאוטו ולדרוך איתן בבוץ קלטתי את זה וחזרתי הביתה מתוסכלת עוד יותר ממה שכבר הייתי. כחנמגךנלחעכנדמהך

behappy

New member
העעעעעעעעע

שבת בבוקר זה ככה. אם זה עם המישו שאת אוהבת תשמעי את הבננה של הוולווט אם צריך נקיונות/סדרים זה הורסס של פאטי סמית או הולי גולייטלי או לינדה פרי ובמקסימום את ADP או סטריינג' של טורינק'ה אם זה בעבודה אז שיחנקו המתעמלים שבגללם אני צריכה לקום מוקדם כל כך ושישמעו FTCH וימותו אם זה סתם יומכיף בבית- לא שומעים טורי אם זה כבר שבת בערב, אז בויס פור פלה. ושבת בצהריים יכולה להיות קאברים של טורי. ובכלל עזבו אתכם תשמעו סמנתה פוקס. אתם יודעים שהיא כוסית גם היום?

למעלה