טוב, עוד שרשור

טוב, עוד שרשור ../images/Emo16.gif

(השם ישמור, כנראה ממש משעמם לי בלי הפייסבוק) ונראה כבר מי נמצא פה בכלל
>>>>>
איזה שיר של טורי הכי עושה לכם שבת בבוקר
<<<<< (חחח
כמעט בא לי לכתוב "ללא שירים גרועים, תודה.")

ונִיצְלוּש (במלעיל)

*אתמול בערב, נכנסים לאוטו שלי, אנני דיפרנקו מתחילה עם ההתנעה (ומה עוד חדש)* שותף שלי: זאת טורי איימוס? אני: חחחחחח לא, זאת אנני דיפרנקו *לזבית אחרת* *לירון מקבלת חשק להוכיח את נאמנותה ובכלל לשמוע משהו קצת פחות לסבי, ושמה טורי
* *חבר של שותף של לירון נכנס לאוטו. אמבר ווייבז ברקע.* חבר של שותף של לירון: היי, זאת טורי איימוס? לירון:
חבר של שותף של לירון: ברור שאני מכיר. אל תדאגי, יש לי הרבה בעיות. אבל הקשות שביניהן דווקא דורשות פיזיותרפיה. אני מכיר רק את LE... ועל כך נקדש ונאמר נררר.

רעות ../images/Emo7.gif *נצלש במלעיל*

הסיכוי להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה הנו 0.1 א. מה הסיכוי לא להתקבל לשום אונ' אם הגשתי בקשה ל3 אונ'? ב. הסיכוי להתקבל לתואר שני בסוציו' הוא 0.2, שמואלה נרשצה לפסיכו' ב2 אונ' ולסוציו/ ב3. מה הסיכוי שתתקבל לאונ' אחת בפסיכו ו- לאונ' אחת בסוציו'?‬ (מנחם!) (הו דה פאק איז מנחם?) (הו, הו, הו, הו, פאק, פאק, פאק, יו! טדטדטדטדטדטטדטה
)

רעוּת

New member
בדר"כ אני לוקחת כסף על הדברים האלה |סנוב|

טוב, ואי נראה מה אני זוכרת
א. 0.9*0.9*0.9 (הסיכוי לא להתקבל 3X)... נראה לי
. ב. תתקבל רק לאחת או לפחות ל-1?
. ג. הייתי מעדיפה לא להתקבל בכלל על ללכת ללמוד סוציו'
. ד. הסיכוי 0.1 לא לוקח בחשבון הבדלים אינדיווידואלים כגון ממוצע ומתאם. למשל, אם יש לך מתאם מהמם כמו שלי, הסיכוי שלך להתקבל גדל. מצד שני, אישיות דפוקה כמו שלי מאזנת את הסיכוי הזה לרעה לפחות בכמה אונ' בהן לא שמים על מתאם בלבד
.

noosh

New member
סריוסלי?

לא מספיק שקמתי עם כאב ראש נוראי, בחילה שלא עוברת (על אף תה ירוקעם דבש!), ויש לי מיליון דברים להכין לעד עוד שעתיים, את גם רוצה להוסיף על זה טורי? בחיי. אתמול נכנסתי לסטודיו האהוב עליי להגיד שלום, והיה ברקע את סטריינג' ליטל גירל, והייתי כזה. אמג. לא מספיק שאתם בבי"ס ביום שישי בבוקר, אתם גם שמים טורי ברקע. מה נסגר אתכם, שימו ליידי גאגא :mad:

בסדר, "גאגא" ../images/Emo46.gif

נו, לא יודעת, קמתי בבוקר ושותף שלי הכריח אותי להסיע את הבחורה שהוא שכב איתה חזרה הביתה [בעצם, אם לדייק, שותפים שלי הכריחו אותי להסיע את הבחורות שהם שכבו איתן הביתה {כן כן, היה פה לילה לא בלתי סוער מסתבר
(איכס, כל כך משהו שהייתי מעדיפה לא לדעת על שותפים שלי <כאילו גאד, כשאני חוגגת פה זה לפחות כשהם לא נמצאים ואח"כ אפאחד לא יודע
>) בזמן שאני ישנתי מ11 עד פאקינג 8-בבוקר-יקיצה-טבעית (ומי אמר שהלימודים גורמים לך להזדקן)}] ----- קיצר, והטורי היה באוטו עוד מאתמול [ו, נו, מה
תכלס, יחסית לאנני דיפרנקו שכבר הפכה להיות הCS שלי {לבחילה כCR
} אפשר להבין אותי כשאני אומרת שטורי {ועוד סקארלט
(נו-מה-2)} עושה לי טוב
] בקיצור, זין
תנו לחתוכים הכרוניים להיות קצת שמחים בשקט
אז מה אם זה מזה שהם שומעים רייננ וזה רק מחזק את הטענה לאי שפיות

רעות ../images/Emo46.gif אני נשמעת כמוך ../images/Emo46.gif

את מממנת לי את האשפוז בגהה, אם היה לך ספק
תעבירי הרבה שיעורים פרטיים ומהר, כי בקצב הזה

רעוּת

New member
כמו שאמרתי כבר-

הריטלין שלך גם ככה לא משפיע, אז תמכרי אותו ותרוויחי מספיק כסף כדי לממן לך את האשפוז. אז גם יכולה לסחור בו בתמורה לסיכומים של הילגארד מאחת הבנות החרשניות (למה אף אחד לא עלה על זה שלסכם את הספר לוקח יותר זמן מלקרוא אותו לפני המבחן?), או שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה ממני
.

אני גם מסכמת וגם קוראת לפני המבחן ../images/Emo7.gif

לא שזה עוזר לי במשהו, כי לפי רמת הלחץ אני בקצה הימני של הפרבולה ההיא שמראים בשיעור הראשון בסטטיסטיקה, ובקיצור, רואה עיגולים שחורים במקום אותיות של מילים חופרות החל מאיזשהו שלב.

ואם אמכור לעצמי ריטלין,

תוחלת הרווח שלי תהיה אפס
למה לעזאזל תפוז עוד לא המציאו אייקון של התאבדות

רעוּת

New member
אבל אם בעל הקזינו ימכור לך ריטלין,

תוחלת הרווח שלו תמיד תהיה גבוהה משלך
.

רעוּת

New member
גם אם הקובייה תקינה לגמרי

עדיין תוחלת הרווח שלו גדולה יותר. אחרת הוא היה אידיוט, ופושט את הרגל