זוגיות רעה, נמאס לי ממנה

צודק שדברים היו אחרת בשנת 71 אבל הוא יכל לעזוב ב-91 וב-2001

או 2011. והילדים כבר לא היו בבית. הוא היה יכול לעזוב אפילו בלי לפגוע בילדים.
אבל זו בדיוק הנקודה. אבי, שחיי כל השנים עם אישה משפילה ודורסנית הגיע למצב שהוא לא בטוח בעצמו, חסר בטחון עצמי לחלוטין, נהיה שפוט ואפס, כמו שהיא היתה כל הזמן אומרת לו שהוא.
בגלל זה גבר שחיי במקום כזה, בלי עידוד, בלי גב, ובוחר להישאר איתה, שופט את עצמו לחיים מאוד אומללים.

Il Sole Sorgera

New member

Il Sole Sorgera

New member
כסף זה רק אחד הדברים

אם זה היה רק זה, אולי הייתי מוצא פתרון.

תודה על השיתוף.

אם הכסף הוא פחות בעייתי אז כדאי לברוח לך כמה שיותר מהר כדי

להציל את עצמך מלגמור במקום רע מאוד. אני שואלת את עצמי אם יש לך מושג אפילו כמה זה משפיע עליך, על בקריירה שלך, על היחסים שלך עם משפחתך וחברים.
כשאתה בתוך הבוץ ו"רגיל" ליחס אז זה לא ניראה כזה נורא, אבל אחרי זה כשיוצאים ממקום כזה למים מתוקים אז מגלים פתאום כמה כבד זה היה לשחות בבוץ ושהחיים הרבה יותר קלים.
ואולי אם תעשה קולות של עוזב אז היא תשתנה? ורק עשית לה טובה שהחזרת אותה לקרקע. אני תמיד חשבתי שאבא שלי צריך לארוז מזוודה וללכת לאיזה חודש חודשיים והיא היתה חוזרת על ארבע ומתחננת שיחזור, לדעתי.
ואולי היא גם צריכה עזרה נפשית. אני באמת לא קולטת איך מקטינים ככה כל אדם שהוא, ובפרט אדם שהכי קרוב אליך.
ודרך אגב, בתגובה על זה שהעלו פה חשדות על רומן. אז אין קשר. היתה תקופה שחשדתי שלאמא שלי יש רומן עם ידיד של המשפחה. אבל בלי קשר, היא השפילה את אבא שלי לפני ואחרי ולא היה קשר בכלל.
הדבר היחיד שהיה הגורם הראשי להשפלות - זה שאבא שלי נתן לה יד חופשית ולא עזב אותה.
&nbsp

dayoogla

New member
אם ככה אתה מרגיש אז לדעתי מחובתך ליזום פרידה

זה לא חיים מה שאתה מתאר. עם הכסף מסתדרים, כשהצורך מתעורר, מגלים הרבה דרכים לחסוך מצד אחד ולהגדיל הכנסות מצד שני. אלה דרכים שלרוב היו שם גם קודם אבל בלי צורך מיידי, כנראה שבחרת להתעלם.

בהצלחה.

alongrin

New member
דבר ראשון...

שווה שתבדוק אם היא לא כותבת בפורום השכן - "בגידות ואהבה אסורה"...
אצל נשים רוב ה"מרמרה" הזו מוצאת לרוב פורקן בחוץ בדמות של מאהב שמנעים להן את החיים.
&nbsp
דבר שני... Dump the bitch!!!
למה בדיוק אתה מחכה? שהיא תיזום את המהלך?
או שהיא תיתפס בבגידה וכל המורסה הזו תתפוצץ לך בפנים?
זה רק עניין של זמן עד שזה יקרה.
&nbsp
לאף אחד לא מגיע לחיות חיים כאלה. לא לך ולא לאשתך.
ומה עם הילדים? הילדים שלכם כבר מספיק גדולים כדי שתוכלו לפרק את החבילה.
עדיף שתעשה את זה ותסיים את העניין בצורה הכי עניינית שיש כדי ששניכם תוכלו לשמש הורים לילדים שלכם.

Il Sole Sorgera

New member
כולם אומרים לי שאולי יש רומן מהצד

אם יש, מדובר כבר בחיים כפולים, לא רומן. היא כבר שנים ככה.
שנית קצת קשה לדמיין אותה מפתה מישהו. לא שהיא לא נראית טוב, דווקא כן, אבל אתה צריך לראות כמה שהיא נוקשה ולא נעימה עם אנשים, נותני שירות למיניהם למשל וכו'. כמובן שהיא לא תמיד הייתה ככה. כיום יש לה סקס אפיל של תליין.

הרמס7

New member
האמן להם. כך זה נראה

לכל סיר יש מכסה.
עם אחר הדינמיקה שונה ושם היא אחרת לחלוטין .
כדאי לבדוק אם הוכחת העניין תסייע לך לצלוח את הגירושין ביתר בקלות.
The sooner the better

הכולם האלה הם גברים? כי אני לא מסכימה בכלל

עם הקביעות האלה שכנראה יש לה רומן, ונראה לי שזה נובע מחוסר הבנה של נשים, שמפגינים גם פה כמה מהמגיבים. זו אפשרות סבירה בהחלט שהיא מתנהגת ככה בלי שיהיה לה שום רומן. ואפילו לא בלתי סביר שאם היה לה רומן היא הייתה מתנהגת בצורה טובה יותר.

alongrin

New member
למרות חוסר ההבנה בנשים

אף פעם לא מזיק לבדוק.
עדיף לבדוק ולהתבדות מאשר להמשיך ולטמון את הראש בחול.

זה לא נכון שאף פעם לא מזיק לבדוק,

(למשל אם תופסים אותך מנסה לבדוק, כמו ההיא שניסתה לשים מצלמות בבית), אבל מצדי שיבדוק (אבל שישתדל שלא יתפסו אותו...).

alongrin

New member
ונניח שהיא תתפוס אותו מנסה לבדוק..

מה זה כבר ישנה?
המצב שם כבר כל כך חרא שזה לא יעלה ולא יוריד.

הם לא במינוס אינסוף. היא יכולה לאמלל אותו עוד יותר.

ובינתיים הם עוד לא גרושים, והוא אפילו עוד לא החליט אם הוא מתגרש. זה פשוט עלול לגרום לחיים שלו להיות יותר גרועים.

alongrin

New member
תתפלא...

נשים הן כמו זיקיות...
אתה מקבל ממנה יחס של קאפו במחנות הריכוז
עם המאהב היא מכונת סקס נופת צופים, נוטפת תשוקה,
תוך כדי שהיא כמובן מלכלכת עליך.
&nbsp
יש להן את היכולת הזו.
ולראיה... זו האשה שהתאהבת בה והתחתנת איתה...
היא לא הייתה ככה כל הזמן נכון?
&nbsp
תתחיל לשים לב מה בדיוק היא עושה כאשר אתה לא בסביבה.
אם יש מספרי טלפון שאתה לא מכיר שהיא מתקשרת אליהם בתדירות גבוהה.
אם הטלפון שלה צמוד אליה יותר מהנורמלי
&nbsp
סביר שלא יהיה לך קשה לגלות, כי היא חושבת שנרדמת בשמירה.

alongrin

New member
אל תיתממי

כן, אנשים צמודים היום לטל 24X7...
אבל מי שבוגד יש לו בנוסף סממנים אחרים.
- הוא מגן על הטלפון וחרד מאד אם מישהו יציץ בו חס ושלום
- הוא דואג לשבת בצורה כזו שתסתיר את ההתכתבויות שלו
- הוא לוקח את הטל איתו גם למקלחת וגם לשירותים
- הוא דואג שהטל יהיה נעול כל הזמן
- הוא לעולם לא יראה לך את הטלפון שלו, כמו שכל זוג נורמלי עושה.. "תראה איזה סרט מצחיק שלחו לי בוואטסאפ"
- מגלה סימני לחץ/חרדה כל פעם שמגיעה שיחה
- מקבל שיחות לא מזוהות והולך לדבר במקום אחר

אני לא מיתממת - דיברת על צמודה מהנורמלי, וגם אתה אומר

שאנשים צמודים ללא הפסקה.
עכשיו אתה מוסיף עניינים אחרים - בעיקר רצון שלא יראו מה שיש בטלפון שלו, וזה כנראה נכון (ונכון גם לאמצעים אחרים כמו מחשב, וכו') - אבל זה לא מה שהבנתי מהתאור הקודם שלך, ואולי גם אחרים לא הבינו שעל זה אתה מדבר, לכן טוב שהבהרת.
אני לא מסכימה לגבי כל סעיף וסעיף שלך, אבל כן באופן כללי ברור שאם יש למישהו מה להסתיר בטלפון, הוא יעשה מאמץ להסתיר. (לא מסכימה למשל שזה חשוד אם הטלפון נעול ואם הוא לוקח איתו את הטלפון לשרותים ולמקלחת. גם אלה דברים מאוד מקובלים).

alongrin

New member
בואי נגיד ש...

אני לא מקבל התקפת לב אם אני משאיר את הנייד שלי פתוח ואשתי קוראת בו..

נו, אבל על זה הסכמתי איתך.

ברור שאם יש מה להסתיר מסתירים - אבל יש אנשים שאצלם הטלפון תמיד נעול וזה כשלעצמו לא מחשיד. ברור שזה מחשיד אם נחרדים כשבמקרה הטלפון לא נעול ובן הזוג ניגש אליו

למעלה