זה איש חינוך???

big ass blue

New member
דווקא סבבה.

כל עוד לא מסתירים מכלל המבקרים, אין בזה שום בעיה. מבקר שאינו מעוניין לראות משהו, דווקא יפה שהמוזיאון הסתיר, ויפה שהמוזיאון עצמו וכל מה שסובב סביבו נענה לבקשות של צופים... בהחלט לא מובן מאליו.

מה הלאה? יש לך בעיה שבכלל הסופרמרקטים בישראל לא מוכרים אוכל לא כשר? אוי אוי אוי.

זה שאתה שונא חרדים לא אומר שאתה אתאיסט חביבי... סתם שתדע.
מקווה ויבוא יום ולא תסתכל על אנשים אחרים כל הזמן אלא תתמקד בעצמך, כי זו באמת בדיחה...

אל תדאג, אני יודע מה אתה תענה, ואתה יודע כיצד השיחה הזו תיגמר... בשום מקום.

BravoMan

Active member
תגיד, אתה מאלה שכשמזכירים הפרדה מגדרית באוטובוסים

ישר קופצים לתירוץ: "אבל שירותים בכל מקום מפרידים בין גברים לנשים!"?
&nbsp
כי מי שאינו מפריד בין אוטובוס לשירותים, ולא מפריד בין מוזאון ממומן מכספי המסים לבין סופרמרקט פרטי, באמת שיחה איתו תסתיים בשום מקום...

big ass blue

New member
לא דוגמא טובה.

ולא, אני לא מאלה. אבל באמת שלא ציפיתי ליותר מידי תיחכום. לא בוצעה כאן הפרדה, אנשים פשוט הייתה להם בחירה במקום לזרוק עליהם יצירה מסויימת... שזה בסדר גמור. מועדון חשפנות הוא מקום סגור, אתה לא תראה מקומות שבהם רואים מה מתרחש בפנים... נכון שהנושא עבר למשהו אחר, אבל כך זה, כשנמצאים במבוי סתום, אז מחפשים תשובה במקומות הלא קשורים. אז אל תחפש תשובה וטריגר במקומות לא קשורים, שמים לב לזה.

BravoMan

Active member
"יצירה"?

הדוגמה שלך היא שלא טובה.
&nbsp
סופרמרקט הוא עסק פרטי. שמוכר מוצרים מסחריים.
ככזה, זכותו למכור או לא למכור כל מוצר שירצה, וזכותי כלקוח לקנות בו או בכל מקום אחר, אם הסופר לא מספק את צרכי. או אם המחירים מוגזמים.
&nbsp
מוזאון טבע ממומן מכספי ציבור הוא גוף ציבורי, שמטרתו לשמה הוא קיבל מליון וחצי שקל מכספי המסים שאני שילמתי היא להציג ממצעים מדעיים בדוקים ואין לו שיקול דעת להחליט מה הם אותם ממצאים בדוקים ועובדות מדעיות.
&nbsp
אם היה מדובר במוזאון פרטי שמומן מכספי תורמים חרדים, היה יכול להציג כל "אמת" שאותם תורמים מאמינים בה.
זה מה שעושה "מוזאון הבריאה" בארה"ב שהוקם מכספי מאמינים ומציג בני אדם רוכבים על דינוזאורים.
&nbsp
עכשיו בוא נראה אם תוכל להתייחס עניינית, או שפתאום הנושא יפסיק לעניין אותך

big ass blue

New member
אין כאן עניין של עסק פרטי או לא

המקום מכבד את כולם וזה מה שחשוב...
אתה מתייחס לדברים שאינם רלוונטיים בכלל. אם אתה תיכנס למוזיאון אתה תוכל לראות את כל היצירות, ההבדל הוא שכל יצירה שנראית שעשויה לפגוע באמונתם של אחרים היא פשוט סגורה, מה הכוונה, שרואים על מה היצירה לפני שרואים אותה, ואם לא בא לך לראות אתה פשוט מדלג ולא ניכנס...
זהו... עכשיו אתה רגוע?

BravoMan

Active member
תפסיק להתחמק!

לא מדובר כאן במוזאון אמנות שמציג יצירות.
&nbsp
מדובר כאן במוזאון טבע! וכן - זה בדל חשוב!
זה גם הבדל חשוב בין פרטי לציבורי.
&nbsp
אז אתה יכול להמשיך להיתמם, ולהמשיך לדבר על רוגע, אבל כל דבריך ריקים מתוכן ואתה לא מתייחס לעניין השרשור.
&nbsp
לא מדובר כאן ביצירה שיכולה להעליב או לא להעליב.
מדובר בממצאים ארכאולוגים, אמת לאמיתה שפשוט קיימת.
&nbsp
ומוזאון שמקבל כסף מהכיס שלי כדי להציג אותה, אינו רשאי לכסות אותה בשביל לכבד חבורת בורים מכחישי מציאות.

אותאיסט

New member
הטענה שלך רעועה מיסודה, אמרת

שסופרמקט פרטי "זכותו למכור או לא למכור כל מוצר שירצה"
טענה מופרכת מיסודה, שחושפת בורות מוחלטת, עיין קנאביס, תרופות, כשרות
מוצרים בפיקוח מן החי הצומח אורגני וטרינרי , וכדומה

BravoMan

Active member
חשבתי שאתה מספיק חכם להבין שהתכוונתי

שהוא יכול למכור כל מוצר שחוקי למכור אותו בגבולות המדינה.
&nbsp
גם אתה כמובן טועה, כי סופרמרקט בהחלט יכול למכור תרופות שאינן דורשות מרשם.
למעשה, אם סופרמרקט ירצה להעסיק רוקח ולקבל את האישורים המתאימים, הוא יוכל למכור כל תרופה, ואפילו קנאביס רפואי.
&nbsp
אז מי שהטענה שלו רעועה מן היסוד, זה אתה חביבי!

אותאיסט

New member
לא סתרת את מה שכתבתי לגבי מה שאמרת, תרופות ללא מירשם

יכולות להיות בקטגוריה של תמרוקים, מזון בריאות וכו, כך שתגובתך
בכלל לא משכנעת ואמינה

BravoMan

Active member
ברור שלא - אי אפשר לסתור טרול שקורא מה שבא לו, במקום מה

שכתוב

big ass blue

New member
זה ממש לא חשוב. ותפסיק להתבכיין, זה מביך, אפילו אותי.

קח את עצמך בידיים.
אני רגוע ולא תמים בכלל, אתה פשוט איש מאוד לא בריא, זה הכל.
מדובר ביצירה שיכולה להעליב ואין לך את ההבנה ואת היכולת לשפוט את זה אחרת... אין לך לא את ההשכלה, ולא את הכבוד המינימלי כלפי בני אדם אחרים.
הכיס שלך מעניין את הביצה, אולי לא תשלם מסים יא אוכל חינם? מה אתה אומר, כל כך מפריע לך הגרושים שאתה משלם אז תפסיק לשלם מיסים... אתה חושב שהחיים שלך כאלה גרועים? שכל כך רע לך שאתה מאשים אפילו נראה לי בכל דבר את החרדים.

BravoMan

Active member
אתה רוצה לדבר לגופו של אדם במקום לגופו של עניין?

סבבה, אתה דיפקט מטומטם ולא מזיז לי את הקצה של הקטן מה מביך אותך.
&nbsp
מרוצה?
&nbsp
אם אינך מבין את ההבדל בין ממצא מדעי ליצירה, אז כן, אין לי כבוד מינימלי כלפיך, כי אתה בור מרצון, וזה בערך הדבר הכי עלוב שיש.
&nbsp
רואה, גם אני יכול לדבר כמוך! עכשיו בוא נראה אם זו צורת הדיבור שתצליח להבין...

big ass blue

New member
אל תיתפס על מילים כמו יצירה

תקרא לזה איך שבא לך, זה באמת לא משנה. הם לא מאמינים במדע, לי אישית, אין שום בעיה עם זה. לך יש עם זה בעיה רק כי הוזכרו דתיים או חרדיים, זה הכל. אנחנו לא בסיפורה של שפחה חביבי, זה בחיים לא יגיע לזה.

BravoMan

Active member
סבבה.

פעם הבאה שמישהו ברחוב ירביץ לך ויגנוב לך את הכסף ואת הטלפון, תדאג בבקשה להבהיר לשופט שלא ייתפס על מילים כמו "גנב" או "תקיפה", יקרא לזה איך שהוא רוצה, ויזכה את הנאשם המסכן על סמך זה שהוא לא מאמין בחוקי מדינת ישראל ולכן מותר לו לשדוד ממך ולהרביץ לך.

big ass blue

New member
אתה באמת לא בריא בשכל

אם זה מה שהצלחת להקיא על המקלדת שלך.

אני לא אצטרך להבהיר שום דבר לשופט, כי פעם הבאה שמישהו ינסה לגנוב או לתקוף אותי פנים מול פנים יהיה לו קשה מאוד להסביר כיצד הוא הגיע לבית חולים, זה הכל.
סיימנו? או שזה רק האימון צהריים שלך...
בנתיים תחשוב על שירשור חדש.

ItsikH

Member
הטענה לא היתה לגבי הסתרה ממבקרים חרדים דווקא
ונניח שבמסגרת ביקור מתוכנן מסתירים - אמנם בעייתי אבל במסגרת הסביר. לא על זה יצאה ההתנגדות, הטענה היא שההסתרה הרבה יותר רחבה מארוע נקודתי מתואם

מה שהכי עצוב בכל הסיפור הזה

זה שהרבה חילונים שקופצים עכשיו בגלל שהסתירו תצוגה אחת של אבולוציה עם וילון, יושבים בשקט כאשר משרד החינוך (שבראשו עומד היום שר חינוך דתי, לא חרדי) מצנזר כבר עשרות שנים את לימודי האבולוציה לכל התלמידים החילונים בארץ.

למעלה