ה100 - צפייה משותפת - עונה 5

It's Always Sunny

Well-known member
נו מי מופתע מכך שאין לי יכולת לדחות סיפוקים אז אני כבר פותחת דיון על עונה 5? :-D
(זה כנראה המקום לומר שזה לא אמור להלחיץ אף אחד להתקדם עם הצפייה זו פשוט אני חסרת הסבלנות |פנים|)

42 ימים אחרי הפריימפייה:
- קלארק יוצאת מהמחבוא שלה, אלוהים יודע איך היא הצליחה לשרוד חודש וחצי מתחת להריסות ולהישאר בחיים. חשבתי שיראו לנו את זה. היא נוסעת לפוליס ברובר, העולם הושמד על ידי גל מוות והרובר עדיין מתפקד? ממה הוא עשוי? 🤔 היא מגלה שהבניין שבו נמצא הבונקר קרס ומתחילה לחפור את ההריסות, מהר מאוד היא מבינה שזה לא אפשרי והולכת לארקדיה, שם היא מחפשת מזון ושתייה אבל במקום זה מוצאת חפצים של ג'ספר שאיכשהו שרדו: האייפוד שלו, המשקפיים והמכתב למונטי. קלארק ממשיכה במסע שלה ובזמן שהיא ישנה מתחיל לרדת גשם, מה שפותר לה את בעיית המים. מאוחר יותר היא נתקלת בשאריות של פרי (נראה לי) וזה פותר לה את בעיית האוכל. לצערה הרב של קלארק יש לה בעיות אחרות כשסופה מגיעה והורסת את הלוחות הסולאריים של הרובר, היא נאלצת להמשיך את המסע שלה ברגל בתנאים של מדבר, בלי מים.
- קלארק מתעלפת במדבר, כשהיא מתעוררת היא רואה ציפור ומבינה שהציפור הגיעה ממקום שהוא לא המדבר. היא רצה אחרי הציפור אבל נתקלת בעוד חול. היא מועדת ומתגלגלת למטה, ברגע של ייאוש מוציאה את האקדח שלה וכמעט יורה בעצמה אבל אז שוב רואה את הציפור ועוקבת אחריה. היא מגיעה למקום היחידי על כדור הארץ שעדיין נשאר ירוק ולא נהרס עקב גל המוות. אחרי שהיא יורה בציפור ואוכלת אותה, קלארק מתחילה לתהות האם החיים הם באמת יותר מרק הישרדות. זה אמור להיות קולבק לשיחה שלה עם לקסה בעונה 3, נכון?
-קלארק רואה שלט של שבט שקראו לו שלואו וואלי, היא נכנסת לכפר ורואה שאומנם גל המוות לא הגיע למקום אבל הקרינה כן הגיעה וכולם שם מתים. היא מתחילה להתמקם בבית החדש לה כשיום אחד רואה מישהו מרחוק, היא רצה אחרי אותו אדם ואנחנו מגלים שמדובר בילדה קטנה, קלארק שואלת אותה אם היא נטבלידה אבל הרגל שלה נתקעת במלכודת והילדה מתחילה לתקוף אותה כי היא חושבת שקלארק היא מגינת להבה. קלארק חוזרת למגורים שלה ותופרת את הפצע שלה, אחר כך היא מתעוררת ומגלה שערכת עזרה ראשונה והאקדח שלה נעלמו. באחד מהשוטים היותר מקריפים בסדרה, אנחנו רואים שהילדה צופה בקלארק דרך החלון ;-#
-למחרת קלארק יוצאת לכיוון הנחל ורואה את הילדה תופסת דג, היא מבקשת מהילדה ללמד אותה לעשות את זה אבל הילדה מסרבת לדבר איתה. קלארק יושבת ליד הנחל ומציירת את הילדה, מאוחר יותר כשהיא הולכת לרגע הילדה מתקרבת לציור של קלארק ומסתכלת עליו.

6 שנים מאוחר יותר:
- קלארק והילדה ששמה מאדי מנהלות חיים משותפים, קלארק יודעת לתפוס דגים, מאדי יודעת לנהוג (לרגע הייתי מופתעת מזה אבל אין אנשים בעולם משמע אין חוק אז מה כבר יעשו להן :-D), מאדי מבקשת מקלארק שתצבע לה את השיער עם האוכמניות כי השנה יש יותר. עדי חשבתי שאת צוחקת כשדיברת על זה :-D בזמן שקלארק צובעת למאדי את השיער, הן מדברות על החברים של קלארק, מאדי אומרת לקלארק שהיא מצטערת שהם עזבו בלעדיה וקלארק אומרת שלא כי אחרת הן לא היו נפגשות, אוווו :-]
- בינתיים בשמיים רייבן ואקו מתאמנות, מונטי מכין אוכל וכולם מנהלים שיחה לגבי עדן. זהו מקום ירוק על פני כדור הארץ (כנראה המקום שקלארק ומאדי נמצאות בו) והם מחפשים דרכים לעדכן את האנשים שלהם שיש מקום שבו אפשר לחיות על כדור הארץ. רייבן עובדת במשך 6 (!) שנים על דרך להוריד אותם לכדור הארץ, דבר קצת בעייתי כי כמעט אין להם דלק. בלאמי הולך להביא למרפי את מנת האוכל שלו. הם נלחמים קצת ובלאמי אומר למרפי שהוא חושב שמרפי מפחד להיות חסר ערך. בלאמי מצליח לתפוס את מרפי ולנצח אותו, בזכות האימון/ריב שלהם מרפי מצליח לראות ספינה אחרת שנמצאת באזור. רייבן מנסה ליצור קשר אבל המעבורת שמגיעה לכדור הארץ כבר נוחתת. החבר'ה מחליטים לטוס לספינה לראות אם יש שם דלק שמתאים לספינה שלהם. מונטי מהרהר אם בכלל שווה לעשות את הצעד הזה ומספר להרפר שהוא עדיין מרגיש אשם על מה שקרה עם אימא שלו וג'ספר.
- קלארק ומאדי רואות את הספינה נוחתת על האדמה, קלארק אומרת למאדי להתחבא בזמן שהיא יוצאת עם רובה כדי לברר מי הגיע לכדור הארץ. האנשים שיורדים מהספינה מקבלים הוראה מהקפטנית (?) שלהם לבדוק מה יש ביער ובכפר. בזמן שקלארק מתחמשת היא שומעת ירייה ורצה לכיוונה, מאדי ירתה באחד האנשים מהספינה, קלארק יורה בשניהם ותוך כדי מציינת למאדי שאין דבר כזה אנשים טובים. קפטנית הספינה מבינה שהם לא נמצאים לבד ביער.
- בבונקר אנחנו רואים אנשים נלחמים בזירה בזמן שהקהל מריע ומעודד, אוקטביה יושבת על כיסא, נראית מגניבה ובאדסית יותר מתמיד.

הערות:
  • כשהסופה מכה וקלארק נזכרת שהיא צריכה להוריד את הלוחות הסולאריים היא משתמשת במשקפיים של ג'ספר. לפני זה היא מקשיבה למוזיקה מהאייפוד שלו.
  • קלארק אומרת שלכל מי שהם התמודדו מולו הייתה סיבה להילחם כי זה היה אנחנו או הם, לגראונדרים, לאנשי מאונט וות'ר ואפילו לאלי. בעניין הגראונדרים ומאונט וות'ר אני מבינה אבל מה הייתה הסיבה של אלי?
  • קלארק: "שני האנשים האחרונים שנשארו על כדור הארץ ואחד מהם הוא ילדה מהגיהנום." :-D:-D
  • מונטי והרפר עדיין ביחד, אקו ובלאמי התחילו לצאת בשלב כלשהו, מרפי ואמורי נפרדו כנראה לפני חצי שנה. רייבן המסכנה, אין לה אף אחד :-/
  • רייבן למרפי: "זה מקק שמנגן על כינור." :-D:-D
  • אקו חוששת לחזור לכדור הארץ כי היא עדיין מגורשת. רציתי בהתחלה לומר שלא נשאר כמעט אף אחד מהשבט שלה אבל אז היא הזכירה את אוקטביה וזה נשמע יותר הגיוני, למה היא חוששת לחזור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מזל טוב על העונה החדשה

כשהסופה מכה וקלארק נזכרת שהיא צריכה להוריד את הלוחות הסולאריים היא משתמשת במשקפיים של ג'ספר. לפני זה היא מקשיבה למוזיקה מהאייפוד שלו.
לא זכרתי את זה
קלארק אומרת שלכל מי שהם התמודדו מולו הייתה סיבה להילחם כי זה היה אנחנו או הם, לגראונדרים, לאנשי מאונט וות'ר ואפילו לאלי. בעניין הגראונדרים ומאונט וות'ר אני מבינה אבל מה הייתה הסיבה של אלי?
אלי ניסתה להציל את כל המין האנושי בדרך שהיא חשבה שהכי טובה.
מונטי והרפר עדיין ביחד, אקו ובלאמי התחילו לצאת בשלב כלשהו, מרפי ואמורי נפרדו כנראה לפני חצי שנה. רייבן המסכנה, אין לה אף אחד :-/
איזה מוזר שבעונה 2 ולעוד הרבה זמן הרפר הרגישה כמו קצת יותר מניצבת, ועכשיו היא כאילו כמעט חשובה.
- קלארק מתעלפת במדבר, כשהיא מתעוררת היא רואה ציפור ומבינה שהציפור הגיעה ממקום שהוא לא המדבר. היא רצה אחרי הציפור אבל נתקלת בעוד חול. היא מועדת ומתגלגלת למטה, ברגע של ייאוש מוציאה את האקדח שלה וכמעט יורה בעצמה אבל אז שוב רואה את הציפור ועוקבת אחריה. היא מגיעה למקום היחידי על כדור הארץ שעדיין נשאר ירוק ולא נהרס עקב גל המוות. אחרי שהיא יורה בציפור ואוכלת אותה,
אם הקרינה הרגה את האנשים שבכפר בעמק הזה אז איך הציפור שרדה? (האם גם הציפור נייטבלאד?)
ומה הסיכוי שהעמק היחיד בכל כדור הארץ שנותר ירוק הוא במקרה ממש קרוב לאיפה שקלארק נמצאת. מכל מקום בעולם, דווקא שם.

keren or5

Well-known member
בתחילת הפרק קצת פחדתי שכל הפרק יהיה על קלארק, ולמרות שאני כן רוצה לראות מה קרה איתה, רציתי גם קצת לראות מה קרה בחלל ובבונקר. בסוף כן קיבלנו כמה סצנות לחלל. (ואחת לבונקר אבל יותר כמו טיזר)
42 ימים אחרי הפריימפייה:
- קלארק יוצאת מהמחבוא שלה, אלוהים יודע איך היא הצליחה לשרוד חודש וחצי מתחת להריסות ולהישאר בחיים. חשבתי שיראו לנו את זה. היא נוסעת לפוליס ברובר, העולם הושמד על ידי גל מוות והרובר עדיין מתפקד? ממה הוא עשוי? 🤔 היא מגלה שהבניין שבו נמצא הבונקר קרס ומתחילה לחפור את ההריסות, מהר מאוד היא מבינה שזה לא אפשרי והולכת לארקדיה, שם היא מחפשת מזון ושתייה אבל במקום זה מוצאת חפצים של ג'ספר שאיכשהו שרדו: האייפוד שלו, המשקפיים והמכתב למונטי. קלארק ממשיכה במסע שלה ובזמן שהיא ישנה מתחיל לרדת גשם, מה שפותר לה את בעיית המים. מאוחר יותר היא נתקלת בשאריות של פרי (נראה לי) וזה פותר לה את בעיית האוכל. לצערה הרב של קלארק יש לה בעיות אחרות כשסופה מגיעה והורסת את הלוחות הסולאריים של הרובר, היא נאלצת להמשיך את המסע שלה ברגל בתנאים של מדבר, בלי מים.
- קלארק מתעלפת במדבר, כשהיא מתעוררת היא רואה ציפור ומבינה שהציפור הגיעה ממקום שהוא לא המדבר. היא רצה אחרי הציפור אבל נתקלת בעוד חול. היא מועדת ומתגלגלת למטה, ברגע של ייאוש מוציאה את האקדח שלה וכמעט יורה בעצמה אבל אז שוב רואה את הציפור ועוקבת אחריה.
טוב, אין לי ממש מה להגיד על זה, זה היה מעניין לראות את קלארק שורדת. היה ברור לי שיהיו רגעים קשים, אבל היא כמובן עברה אותם בסוף.
היא מגיעה למקום היחידי על כדור הארץ שעדיין נשאר ירוק ולא נהרס עקב גל המוות. אחרי שהיא יורה בציפור ואוכלת אותה, קלארק מתחילה לתהות האם החיים הם באמת יותר מרק הישרדות.
המקום הזה נראה כ"כ יפה. איך שום דבר לא נהרס בו? גם כל הערסלים והדברים האלה שהיו שם נראו ממש מגניבים, הכי קומונה של היפים.
היא מתחילה להתמקם בבית החדש לה כשיום אחד רואה מישהו מרחוק, היא רצה אחרי אותו אדם ואנחנו מגלים שמדובר בילדה קטנה, קלארק שואלת אותה אם היא נטבלידה אבל הרגל שלה נתקעת במלכודת והילדה מתחילה לתקוף אותה כי היא חושבת שקלארק היא מגינת להבה. קלארק חוזרת למגורים שלה ותופרת את הפצע שלה, אחר כך היא מתעוררת ומגלה שערכת עזרה ראשונה והאקדח שלה נעלמו. באחד מהשוטים היותר מקריפים בסדרה, אנחנו רואים שהילדה צופה בקלארק דרך החלון ;-#
-למחרת קלארק יוצאת לכיוון הנחל ורואה את הילדה תופסת דג, היא מבקשת מהילדה ללמד אותה לעשות את זה אבל הילדה מסרבת לדבר איתה. קלארק יושבת ליד הנחל ומציירת את הילדה, מאוחר יותר כשהיא הולכת לרגע הילדה מתקרבת לציור של קלארק ומסתכלת עליו.
וואי, אני יודעת שהיא רק ילדה, אבל היא הייתה קצת קרציה מעצבנת עם זה שהיא כל הזמן ברחה מקלארק, והיא רק ניסתה לדבר איתה. אולסו הקטע שקלארק תופרת את עצמה מהפצע של מלכודת הדובים :eek: אוווץ' כאב לי פיזית לראות את זה!
6 שנים מאוחר יותר:
- קלארק והילדה ששמה מאדי מנהלות חיים משותפים, קלארק יודעת לתפוס דגים, מאדי יודעת לנהוג (לרגע הייתי מופתעת מזה אבל אין אנשים בעולם משמע אין חוק אז מה כבר יעשו להן :-D), מאדי מבקשת מקלארק שתצבע לה את השיער עם האוכמניות כי השנה יש יותר. עדי חשבתי שאת צוחקת כשדיברת על זה :-D בזמן שקלארק צובעת למאדי את השיער, הן מדברות על החברים של קלארק, מאדי אומרת לקלארק שהיא מצטערת שהם עזבו בלעדיה וקלארק אומרת שלא כי אחרת הן לא היו נפגשות, אוווו :-]
הקטעים איתם כשהילדה בוגרת יותר היו הרבה יותר כייפים והיא וקלארק היו ממש חמודות יחד! גם אני הופעתי שהן השתמשו בפירות לצבוע את השיער! אני שם שמחה ממש שקלארק לא הייתה לבד שם כל ה-6 שנים, נראה לי זה היה יכול להיות מחרפן.
בינתיים בשמיים רייבן ואקו מתאמנות, מונטי מכין אוכל וכולם מנהלים שיחה לגבי עדן. זהו מקום ירוק על פני כדור הארץ (כנראה המקום שקלארק ומאדי נמצאות בו) והם מחפשים דרכים לעדכן את האנשים שלהם שיש מקום שבו אפשר לחיות על כדור הארץ. רייבן עובדת במשך 6 (!) שנים על דרך להוריד אותם לכדור הארץ, דבר קצת בעייתי כי כמעט אין להם דלק.
איזה כייף תמיד הסצנות בתחילת עונה כשרואים את כל החבורה והשגרה שהם פיתחו |מאוהב| איזה חמודים כולם. כמעט. מרפי ואמורי נפרדו! ;-( אוף. אבל אהבתי לראות שנראה שאמורי הרבה יותר התאקלמה בחבורה ונראה שאוהבים אותה אפילו יותר ממרפי.
בלאמי הולך להביא למרפי את מנת האוכל שלו. הם נלחמים קצת ובלאמי אומר למרפי שהוא חושב שמרפי מפחד להיות חסר ערך. בלאמי מצליח לתפוס את מרפי ולנצח אותו, בזכות האימון/ריב שלהם מרפי מצליח לראות ספינה אחרת שנמצאת באזור.
וואי, פליז תהיו בסטיז! אני כ"כ רוצה שבלאמי יהפוך למנטור שלו ויגרום לו להתבגר כבר! קצת נמאס עם הרחמיים העצמיים האלה שלו :-( אולסו בלאמי כזה חתיך |מאוהב|נראה לי שהוא עשה משהו שונה עם השיער שלו, וגם הזקן והשפם ממש מתאימים לו אימלה!! |מאוהב||יאמי| אלסו הוא עם אקו! עדי צדקת שניבאת את זה לפני מליון שנה!
יש לי הרגשה שיקרה משהו עם מרפי ורייבן הם יותר מדי אוהבים לעקוץ אחד את השניה (קיבלתי ווייבים כאלה כמה פעמים מסצנות שלהם בעונה שעברה). ואני לא יודעת מה אני חושבת על זה. מצד אחד אני חולה על התחת של שניהם, מצד שני אהבתי אותו עם אמורי :-( מצד שלישי לרייבן לא ממש היה מישהו מאז תחילת הסדרה ומגיע לה מישהו. טוב נראה מה יקרה עם זה!
קלארק ומאדי רואות את הספינה נוחתת על האדמה, קלארק אומרת למאדי להתחבא בזמן שהיא יוצאת עם רובה כדי לברר מי הגיע לכדור הארץ. האנשים שיורדים מהספינה מקבלים הוראה מהקפטנית (?) שלהם לבדוק מה יש ביער ובכפר. בזמן שקלארק מתחמשת היא שומעת ירייה ורצה לכיוונה, מאדי ירתה באחד האנשים מהספינה, קלארק יורה בשניהם ותוך כדי מציינת למאדי שאין דבר כזה אנשים טובים. קפטנית הספינה מבינה שהם לא נמצאים לבד ביער.
אוקי, זה טיפה מפחיד, במיוחד שגילינו שמי שנחתו הם אסירים לשעבר שלרצחו ודברים כאלה. אבל מצד שני קלארק לא יודעת את זה. אני לא יודעת, אני מבינה את הצורך להיזהר מצד אחד, אבל מוזר לי שהיא לא שקלה אפילו לנסות לדבר איתם. בכל זאת- אנשים חדשים יכולים לעזור לה אולי? עכשיו אני פוחדת ממה שיעשו לה ולמאדי!
רייבן למרפי: "זה מקק שמנגן על כינור." :-D:-D
:-D:-D
אם הקרינה הרגה את האנשים שבכפר בעמק הזה אז איך הציפור שרדה? (האם גם הציפור נייטבלאד?)
גם אני חשבתי על זה! זה מוזר. וגם איך הדגים לא חולים ואפשר לאכול אותם?

keren or5

Well-known member
טוב הגענו לשלב הזה שאין לי כוח לסכם את הפרק, ובא לי רק לכתוב על הדברים שחשובים לי. אם מישהו אחר רוצה לסכם כמובן שהוא/היא מוזמנ/ת ואני אשתדל להגיב.
1. ג'אהה - כמובן שבפרק שבו הוא מת יגרמו לי לאהוב אותו! נו מה שמתם לי אותו עם ילד קטן חמוד, כאילו שאני לא אנמס מזה? הילד הזה היה כזה חמוד אני לא יכולה!! שהוא קרא לו דוד ת'יאו |מאוהב|. ואז שג'אהה קרא לו את העץ הנדיב שזה אחד הספרי הילדים האהובים עלי שגורמים לי למרר בבכי. ואז כשהוא מת עשו את המוות הטרגי הזה שאני כ"כ אוהבת, שמישהו כזה יודע שהוא הולך למות ואז אנשים לידו כזה נמצאים לידו והוא מקבל את המוות שלו בשלווה כזה. דיי אני סאקרית של הדברים האלה. וכשהוא אמר לקיין לשלוח אותו לאישתו ול-וולס ;-( ואז קיין עשה לו את הברכה הארוכה הזאת של משהו משהו- הסירה שלך תגיע למים משהו משהו. ואז בסוף מיי ווי מיט אגן! והוא מבקש מאוקטביה שתשמור על הילד! אהה!! ;-(
2. אבי וקיין |מאוהב| יו איזה חמוד קיין היה עם מה שהוא אמר לה על זה שהוא לא יכל להשאיר אותה בחוץ. ואיך שהוא הסתכל עליה. אעאעאע!!! תודה שהשארתם לי זוג אחד שאני אוהבת |לב||לב||מאוהב|
3. שוב אוקטבייה מראה כמה היא באדאסית כשהיא נלחמת באנשים האלה "אם אתם לא וואנקרו- אתם האויב של וואנרו" וככה מחסלת אחד אחד. בסוף כדי להעניש את כל מי שעשה בעיות הפרק היא כמובן לוקחת את מוטיב הגלדיאטורים מהמיתולגיה היווינית ונותנת לכולם להילחם אחד בשני והאחרון שנשאר ישאר חי. טוב, אני משערת שזה פיתרון אפשרי, הם צריכים לדלל אנשים כי לא ישאר להם מספיק אוכל. ואין מה לעשות בתנאים אכזריים העונשים לפעמים אכזריים, כמו שהיה בתיבה. אבל אז אנחנו קופצים 6 שנים קדימה והיא עדיין עושה את הקטע של הגלדיאטורים. זה קצת מטריד. היא עדיין צריכה לעשות את זה אחרי כ"כ הרבה זמן? לא מתו מספיק אנשים כדי שזה יהיה מספיק? גם נראה פתאום שהקהל (כמו אצל הגלדיאטורים) מחשיב את כל כל הדבר הזה יותר למטרות בידור מאשר למטרות הישרדות, מה שגורם לזה להרגיש טיפה מטריד. וקיין נכנס לזירה :eek:
4. הקטע שאבי שומעת שמישהו דופק על הדלת של הבונקר ואומרת שזה קלארק - זה כנראה הצד השני של מה שראינו בפרק שעבר כשקלארק ניסתה להיכנס לבונקר.
5. אוקי כנראה שבגלל שראיתי הרבה פרקים ברצף אני מרגישה שפספסתי משהו - מתי מילר וחבר שלו בריאן נפרדו? או שבריאן מת? מה קרה לבריאן? ומילר עכשיו עם ג'קסון? לא ידעתי שג'קסון גיי! ובאמת היו להם הרבה קטעים ביחד בעונה שעברה, אבל בגלל שלא אמרו את זה במפורש, איכשהו הנחתי שג'קסון לא גיי והם סתם חברים! טוב, אם פספסתי משהו ומישהו יודע לעדכן אותי בעניין זה יהיה סבבה. אם לא, לא נורא, זה לא כזה חשוב לי.

It's Always Sunny

Well-known member
טוב הגענו לשלב הזה שאין לי כוח לסכם את הפרק, ובא לי רק לכתוב על הדברים שחשובים לי. אם מישהו אחר רוצה לסכם כמובן שהוא/היא מוזמנ/ת ואני אשתדל להגיב.
אני מתכננת לעשות את זה היום :-):
אין לי בעיה לסכם את הפרקים באופן קבוע, זה נחמד לי ואני רואה שאת מעדיפה להגיב.

It's Always Sunny

Well-known member
אלי ניסתה להציל את כל המין האנושי בדרך שהיא חשבה שהכי טובה.
(y)(y)

איזה מוזר שבעונה 2 ולעוד הרבה זמן הרפר הרגישה כמו קצת יותר מניצבת, ועכשיו היא כאילו כמעט חשובה.
נכון לא ציפיתי שזה יקרה. ועדיין, היא לא מופיעה בקרדיטים של הפתיח בעוד השחקנית של אקו כן. זה גם קצת מוזר בעיניי.

ומה הסיכוי שהעמק היחיד בכל כדור הארץ שנותר ירוק הוא במקרה ממש קרוב לאיפה שקלארק נמצאת. מכל מקום בעולם, דווקא שם.
שאלה נפלאה שלא נראה לי שנקבל עליה תשובה אי פעם ;-#

המקום הזה נראה כ"כ יפה. איך שום דבר לא נהרס בו? גם כל הערסלים והדברים האלה שהיו שם נראו ממש מגניבים, הכי קומונה של היפים.
:-D:-D

הקטעים איתם כשהילדה בוגרת יותר היו הרבה יותר כייפים והיא וקלארק היו ממש חמודות יחד! גם אני הופעתי שהן השתמשו בפירות לצבוע את השיער! אני שם שמחה ממש שקלארק לא הייתה לבד שם כל ה-6 שנים, נראה לי זה היה יכול להיות מחרפן.
(y)אני זוכרת שבסוף עונה 4 תהיתי אם מאדי היא הילדה של קלארק. מכאן התחלתי לחשב האם קלארק נכנסה להריון והאם האבא הוא בלאמי :-D מן הסתם עכשיו אני רואה שמאדי לא יכולה להיות הבת הביולוגית של קלארק אבל תראו כמה הצלחתן להשפיע עליי שזה הדבר הראשון שאני חושבת עליו :-D

גם אני חשבתי על זה! זה מוזר. וגם איך הדגים לא חולים ואפשר לאכול אותם?
עוד שאלה טובה, הדבר היחידי שאני יכולה לחשוב עליו זה אולי שהן יכולות לאכול את הדגים (עם הקרינה) כי הן נייטבלאד ואז אחרי 6 שנים, הקרינה נעלמה והכל חזר להיות כרגיל. זה כנראה מופרך אבל זה הדבר היחידי שעלה לי לראש.

It's Always Sunny

Well-known member
ג'אהה - כמובן שבפרק שבו הוא מת יגרמו לי לאהוב אותו! נו מה שמתם לי אותו עם ילד קטן חמוד, כאילו שאני לא אנמס מזה? הילד הזה היה כזה חמוד אני לא יכולה!! שהוא קרא לו דוד ת'יאו |מאוהב|. ואז שג'אהה קרא לו את העץ הנדיב שזה אחד הספרי הילדים האהובים עלי שגורמים לי למרר בבכי. ואז כשהוא מת עשו את המוות הטרגי הזה שאני כ"כ אוהבת, שמישהו כזה יודע שהוא הולך למות ואז אנשים לידו כזה נמצאים לידו והוא מקבל את המוות שלו בשלווה כזה. דיי אני סאקרית של הדברים האלה. וכשהוא אמר לקיין לשלוח אותו לאישתו ול-וולס ;-( ואז קיין עשה לו את הברכה הארוכה הזאת של משהו משהו- הסירה שלך תגיע למים משהו משהו. ואז בסוף מיי ווי מיט אגן! והוא מבקש מאוקטביה שתשמור על הילד! אהה!! ;-(
ריגשת אותי עם מה שכתבת |חיבוק|

2. אבי וקיין |מאוהב| יו איזה חמוד קיין היה עם מה שהוא אמר לה על זה שהוא לא יכל להשאיר אותה בחוץ. ואיך שהוא הסתכל עליה. אעאעאע!!! תודה שהשארתם לי זוג אחד שאני אוהבת |לב||לב||מאוהב|
חמודים :-]
אני לא חושבת שאף אחת מאיתנו ציפתה לשפפ אותם בתחילת הסדרה ועוד בכזאת התפנגרלנות :-D

שוב אוקטבייה מראה כמה היא באדאסית כשהיא נלחמת באנשים האלה "אם אתם לא וואנקרו- אתם האויב של וואנרו" וככה מחסלת אחד אחד. בסוף כדי להעניש את כל מי שעשה בעיות הפרק היא כמובן לוקחת את מוטיב הגלדיאטורים מהמיתולגיה היווינית ונותנת לכולם להילחם אחד בשני והאחרון שנשאר ישאר חי. טוב, אני משערת שזה פיתרון אפשרי, הם צריכים לדלל אנשים כי לא ישאר להם מספיק אוכל. ואין מה לעשות בתנאים אכזריים העונשים לפעמים אכזריים, כמו שהיה בתיבה. אבל אז אנחנו קופצים 6 שנים קדימה והיא עדיין עושה את הקטע של הגלדיאטורים. זה קצת מטריד. היא עדיין צריכה לעשות את זה אחרי כ"כ הרבה זמן? לא מתו מספיק אנשים כדי שזה יהיה מספיק? גם נראה פתאום שהקהל (כמו אצל הגלדיאטורים) מחשיב את כל כל הדבר הזה יותר למטרות בידור מאשר למטרות הישרדות, מה שגורם לזה להרגיש טיפה מטריד. וקיין נכנס לזירה :eek:
לפי דעתי אוקטביה התחילה את זה כדרך לדלל את האוכלוסייה, אחרי שהיא הבינה שזה לא אפשרי ש-1200 איש יחיו בבונקר אבל בהמשך זה הפך להיות איזשהו שעשוע או בידור עבורה.

הקטע שאבי שומעת שמישהו דופק על הדלת של הבונקר ואומרת שזה קלארק - זה כנראה הצד השני של מה שראינו בפרק שעבר כשקלארק ניסתה להיכנס לבונקר.
נכון. מעניין איך אבי ידעה, ככל הנראה היא פשוט ניחשה אבל זה מפתיע אותי איך היא בטוחה שזו קלארק ואף אחד לא יכול לשנות את דעתה. היא ממש קשורה לקלארק שפתאום זה לא מסתדר לי שבעונה הראשונה היא הייתה בסדר עם לשלוח את קלארק לכדור הארץ.

אוקי כנראה שבגלל שראיתי הרבה פרקים ברצף אני מרגישה שפספסתי משהו - מתי מילר וחבר שלו בריאן נפרדו? או שבריאן מת? מה קרה לבריאן? ומילר עכשיו עם ג'קסון? לא ידעתי שג'קסון גיי! ובאמת היו להם הרבה קטעים ביחד בעונה שעברה, אבל בגלל שלא אמרו את זה במפורש, איכשהו הנחתי שג'קסון לא גיי והם סתם חברים! טוב, אם פספסתי משהו ומישהו יודע לעדכן אותי בעניין זה יהיה סבבה. אם לא, לא נורא, זה לא כזה חשוב לי.
או, זו שאלה שגם אני התלבטתי לגביה. הפעם האחרונה שראינו את בריאן הייתה בתחילת אמצע עונה 4 אם אני לא טועה, לא ראינו סצנת פרידה אבל אני מניחה שזה מה שקרה.
ובלי קשר לפרידה של בריאן ומילר, נראה לי שהסיבה שאנחנו לא רואים את בריאן היא כי הוא לא נכנס לבונקר.
גם אותי הקטע עם ג'קסון ומילר הפתיע, אני מניחה שזה לא משהו שהיינו צריכים לדעת, אולי הכותבים החליטו להפוך אותם לזוג העונה? (אם כי בסוף העונה הקודמת יש להם רגע קטן ביחד, אז אולי אני טועה)
בכל אופן אין לי דעה חזקה עליהם בשלב הזה, אולי בהמשך כשנראה עוד מהם אני אוכל לדבר עליהם בהרחבה.

ועכשיו לסיכום הפרק :-]

keren or5

Well-known member
נכון לא ציפיתי שזה יקרה. ועדיין, היא לא מופיעה בקרדיטים של הפתיח בעוד השחקנית של אקו כן. זה גם קצת מוזר בעיניי.
באמת מוזר! :-0
(y)אני זוכרת שבסוף עונה 4 תהיתי אם מאדי היא הילדה של קלארק. מכאן התחלתי לחשב האם קלארק נכנסה להריון והאם האבא הוא בלאמי :-D מן הסתם עכשיו אני רואה שמאדי לא יכולה להיות הבת הביולוגית של קלארק אבל תראו כמה הצלחתן להשפיע עליי שזה הדבר הראשון שאני חושבת עליו :-D
:-D:-D אם בלאמי וקלארק היו שוכבים, נראה לי שהיינו יודעים על זה. אולסו כן כמובן היא נראית יותר מבת 6. קלארק בכלל לא שכבה עם גבר מאז פין נראה לי.
עוד שאלה טובה, הדבר היחידי שאני יכולה לחשוב עליו זה אולי שהן יכולות לאכול את הדגים (עם הקרינה) כי הן נייטבלאד ואז אחרי 6 שנים, הקרינה נעלמה והכל חזר להיות כרגיל. זה כנראה מופרך אבל זה הדבר היחידי שעלה לי לראש.
אה, יכול להיות.
ריגשת אותי עם מה שכתבת |חיבוק|
יאא באמת? איזה כייף לשמוע |לב||לב|
חמודים :-]
אני לא חושבת שאף אחת מאיתנו ציפתה לשפפ אותם בתחילת הסדרה ועוד בכזאת התפנגרלנות :-D
I know, right?
לפי דעתי אוקטביה התחילה את זה כדרך לדלל את האוכלוסייה, אחרי שהיא הבינה שזה לא אפשרי ש-1200 איש יחיו בבונקר אבל בהמשך זה הפך להיות איזשהו שעשוע או בידור עבורה.
כן, ככה זה נראה... ולכן זה קצת מטריד...
נכון. מעניין איך אבי ידעה, ככל הנראה היא פשוט ניחשה אבל זה מפתיע אותי איך היא בטוחה שזו קלארק ואף אחד לא יכול לשנות את דעתה. היא ממש קשורה לקלארק שפתאום זה לא מסתדר לי שבעונה הראשונה היא הייתה בסדר עם לשלוח את קלארק לכדור הארץ.
כי היא ידעה שהחמצן בתיבה עומד להיגמר ולשלוח את הילדים זה הסיכוי היחיד בשבילם לשרוד, כלומר- זה גם מאוד מסוכן וברור לי שגם מזה היא פחדה מאוד, אבל זה שלב שבו אין יותר מדי אופציות טובות. אולסו- נדמה לי שזה לא היה לגמרי בידיים שלה. קלארק הייתה אסירה על משהו לא? אני לא זוכרת על מה, אבל היא נשלחה כחלק מהפושעים נראה לי, לא?
או, זו שאלה שגם אני התלבטתי לגביה. הפעם האחרונה שראינו את בריאן הייתה בתחילת אמצע עונה 4 אם אני לא טועה, לא ראינו סצנת פרידה אבל אני מניחה שזה מה שקרה.
ובלי קשר לפרידה של בריאן ומילר, נראה לי שהסיבה שאנחנו לא רואים את בריאן היא כי הוא לא נכנס לבונקר.
גם אותי הקטע עם ג'קסון ומילר הפתיע, אני מניחה שזה לא משהו שהיינו צריכים לדעת, אולי הכותבים החליטו להפוך אותם לזוג העונה? (אם כי בסוף העונה הקודמת יש להם רגע קטן ביחד, אז אולי אני טועה)
בכל אופן אין לי דעה חזקה עליהם בשלב הזה, אולי בהמשך כשנראה עוד מהם אני אוכל לדבר עליהם בהרחבה.
יכול להיות שבאמת לא ראו משהו כזה. חשבתי שאולי כן ופספסתי אבל אולי הם באמת לא דמויות מספיק מרכזיות כדי שיראו את זה. לגבי ג'קסון, אני לא יודעת, זכור לי לפחות כמה רגעים שהיה נראה שאולי יש בניהם משהו (זכור לי איזה רגע שמילר וג'קסון ברובר ואחד מהם רוצה לצאת והשני אומר לו להישאר או משהו כזה, וכבר אז זה נראה לי מעט חשוד), אבל כמו שאמרתי, לא זכרתי שראינו איזה פרידה מבריאן או משהו, אז חשבתי שסתם נדמה לי. בכל מקרה, ברור שלא ראינו כמעט כלום מהם, אבל הם חמודים בינתיים בעיני.

It's Always Sunny

Well-known member
יאא באמת? איזה כייף לשמוע |לב||לב|
פשוט יש כל כך הרבה שליליות (באינטרנט, לא על הקטע הזה ספציפי) שזה מרגש אותי לקרוא דברים קצת יותר חיוביים.

כי היא ידעה שהחמצן בתיבה עומד להיגמר ולשלוח את הילדים זה הסיכוי היחיד בשבילם לשרוד, כלומר- זה גם מאוד מסוכן וברור לי שגם מזה היא פחדה מאוד, אבל זה שלב שבו אין יותר מדי אופציות טובות. אולסו- נדמה לי שזה לא היה לגמרי בידיים שלה. קלארק הייתה אסירה על משהו לא? אני לא זוכרת על מה, אבל היא נשלחה כחלק מהפושעים נראה לי, לא?
צודקת.
כן, קלארק הייתה בכלא על כך שהיא ניסתה לעזור לאבא שלה להפיץ את השמועה לגבי החוסר חמצן בתיבה.

יכול להיות שבאמת לא ראו משהו כזה. חשבתי שאולי כן ופספסתי אבל אולי הם באמת לא דמויות מספיק מרכזיות כדי שיראו את זה. לגבי ג'קסון, אני לא יודעת, זכור לי לפחות כמה רגעים שהיה נראה שאולי יש בניהם משהו (זכור לי איזה רגע שמילר וג'קסון ברובר ואחד מהם רוצה לצאת והשני אומר לו להישאר או משהו כזה, וכבר אז זה נראה לי מעט חשוד),
זה בדיוק הרגע שחשבתי עליו כשכתבתי את התגובה שלי! :-):

אבל כמו שאמרתי, לא זכרתי שראינו איזה פרידה מבריאן או משהו, אז חשבתי שסתם נדמה לי. בכל מקרה, ברור שלא ראינו כמעט כלום מהם, אבל הם חמודים בינתיים בעיני.
גם אני לא זוכרת פרידה מבריאן. התיאוריה שלי היא שהם נפרדו באמצע עונה 4 ואז בריאן פשוט לא הצליח להיכנס לבונקר.

It's Always Sunny

Well-known member
You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. Choose. המשפט המשמעותי ביותר עבורי בפרק הזה. אהבתי שכל פרק אוקטביה אמרה אותו והיא חיכתה לראות מי ייכנע וכשהיו כאלה שהמשיכו להילחם היא חיסלה אותם עד שהמסר הובן.

46 ימים אחרי הפריימפייה:
- אוקטביה מתאמנת עם מילר, אינדרה נכנסת באמצע על מנת לעדכן את אוקטביה שהאספה עם הנציגים עומדת להתחיל ואומרת לה שהיא צריכה לשים את הסמלים של המפקדת. בזמן האספה נשמעים קולות של דפיקות מעל הבונקר וקיין קורא לאבי כי הם חושבים שמדובר בקלארק. הם לא מצליחים לפתוח את הדלת ומסיקים שהבניין התמוטט מעליהם, מה שאומר שהם לא יוכלו לצאת מהבונקר. אוקטביה מכנסת אספה, ג'אהא מביא איתו את קארה שמנהלת חווה הידרופונית. קיין שואל האם יש דרך לפרוץ את הקיר, ג'אהא אומר שאין, מה שמעלה בעיה נוספת שבגללה קארה הגיעה. האוכל והמים שהם מגדלים לא יספיקו ליותר מחמש שנים, לא עם כמות האנשים שיש להם בבונקר, אוקטביה מסרבת לחשוב על האופציה של דילול, אני מניחה שזה נותן לה יותר מדי ווייבים של התיבה. אינדרה שואלת אם צמצום מנות האוכל יעזור ואבי אומרת שכן, הם ישרדו אבל זה יהיה כל כך קשה שהם יעדיפו לא לשרוד :-/
- בחדר האוכל, מחלקים את השבטים ולכל אחד יש את התור שלו לאכול. בזמן שסקייקרו יושבים שם, קארה מתעלפת. אבי וג'קסון הולכים לוודא שהכל בסדר ואז מגלים שזו הייתה תרמית ושקארה תיכננה לנעול את רוב סקייקרו בחדר האוכל על מנת להשתלט על הבונקר. סקייקרו שנשארו בחוץ מותקפים על ידי שאר השבטים. אוקטביה מבקשת מג'אהא לפתוח את הדלת לחדר האוכל. הם מגיעים למקום אבל ג'אהא מסרב לפתוח את הדלת עד שאוקטביה תוודא שכל החפים מפשע לא יפגעו. אוקטביה הולכת לאזור חדר האוכל ומזכירה לכולם שהם שבט אחד ומי שממרה את פיה, מת. אני מופתעת שהם המשיכו להילחם איתה, הייתי בטוחה שאחרי סיבוב אחד או שניים הם יבינו שלא כדאי להתעסק עם אוקטביה. אחרי שחדר האוכל נפתח קארה מנסה להתאבד אבל אוקטביה מגיעה וזורקת על היד שלה סכין, זה היה ממש לא צפוי ומגניב.
- אחרי שכולם משוחררים, הם הולכים לג'אהא. בהתחלה כשאוקטביה אמרה לג'אהא שינסה לא למות גיחכתי כי יש לו שריון עלילתי. הבן אדם שרד נחיתה מהחלל! אבל לאט לאט הבנתי שהולכים להרוג אותו וכשהוא דיבר על אשתו ו-וולס זה היה עצוב :-( ג'אהא מבקש מאוקטביה לקחת את אית'ן תחת חסותה והיא מבטיחה שתדאג לו.
- אוקטביה הולכת לדבר מול כולם, גאיה משכנעת את אינדרה שאם היא תופיע עם דם האויבים שלהם זה יגרום להתרעה. אוקטביה אומרת שיש יותר מדי אנשים בבונקר, נראה שהיא השלימה עם העובדה הזו, כי בתחילת הפרק היא אפילו לא הייתה מוכנה לשמוע על דילול. אוקטביה מציינת שיש רק שני סוגים של אנשים: וונקרו והאויבים של וונקרו וכל מי שיפשע נגד וונקרו יצטרך להילחם בשביל החופש שלו.

6 שנים לאחר מכן:
- אוקטביה שלקחה ברצינות את המילים של גאיה, מכסה את עצמה בדם של האויבים שלה :-D (נראה לי) הקרבות בין אנשי וונקרו עדיין ממשיכים, כאשר לקרב הקרוב נכנסים מספר אנשים בניהם קיין.

הערות:
  • ניילה נותנת לאוקטביה ספר של משורר רומאי, מעניין איפה היא מצאה את הספר הזה.
  • גאיה מסרבת לתמוך במינוי של אוקטביה למפקדת, אינדרה אומרת לה שהמפקדים האמיתיים שלה היו נותנים לה להישרף. היא לא טועה.
  • הצחיק אותי כששאלו את אוקטביה מה העונש על גניבת שמיכות והיא ענתה: "על גניבת שמיכות? שיחזיר אותן." :-D
  • הייתי בטוחה שאנחנו נראה שאבי מאבדת את היכולות הקוגניטיביות שלה כמו שקרה לרייבן, חשבתי שאולי בעונה הזו יתמודדו עם חוסר היכולת שלה להיות רופאה אבל בינתיים נראה שהיא עסוקה בעיקר עם הכדורים. אגב, עוד דבר שמעניין אותי זה האם לא עושים לאבי בעיות לגבי הכדורים, אני יודעת שהיא רופאה ויש לה גישה לתרופות אבל הייתי מצפה שיקציבו את התרופות כי הם הולכים לבלות 5 שנים בבונקר.
  • הרגע שבו אבי שאלה את קארה אם היא מכירה את השמועות לגבי אכילת הגופות בתיבה גרם לי לזעזוע קל ;-#
  • למה יש בבונקר רק שני רופאים??
  • מעניין שבעונה הקודמת קלארק הזדהתה עם ג'אהא ובעונה הזו פתאום זו אוקטביה שמבינה את דרישות התפקיד של מנהיג.
  • סוף סוף התייחסו לפעם ההיא בעונה הראשונה שקיין ניסה להרחיף את אבי, זה לקח להם רק חמש עונות :-D דבר נוסף שמעניין אותי, כמה זמן קארה והאחרים חשבו שיוכלו להשאיר את קיין ואבי אזוקים? באיזשהו שלב הם היו חייבים לשחרר אותם.

keren or5

Well-known member
You are Wonkru, or you are the enemy of Wonkru. Choose. המשפט המשמעותי ביותר עבורי בפרק הזה. אהבתי שכל פרק אוקטביה אמרה אותו והיא חיכתה לראות מי ייכנע וכשהיו כאלה שהמשיכו להילחם היא חיסלה אותם עד שהמסר הובן.
סצנה אפית לגמרי! מדהים!
- בחדר האוכל, מחלקים את השבטים ולכל אחד יש את התור שלו לאכול.
הקטע שקיין מקבל את השפריץ הזה של המרק :-D , והוא בטח כולו כזה בתוכו- dude, מה זה?
אינדרה נכנסת באמצע על מנת לעדכן את אוקטביה שהאספה עם הנציגים עומדת להתחיל
לא זוכרת אם זה היה בקטע הזה, אבל היה את הקטע שאמרו ששבט אחד גנב שמיכות משבט אחר ואוקטבייה הייתה צריכה לקבוע מה העונש שלהם, וזו הייתה אוקטבייה התמימה של תחילת הפרק, והיא עשתה כזה- "תחזירו את השמיכות" וזה הצחיק אותי, איך שהיא אמרה את זה:-D
הם מגיעים למקום אבל ג'אהא מסרב לפתוח את הדלת עד שאוקטביה תוודא שכל החפים מפשע לא יפגעו
גם קצת אהבתי את איך שג'אהה הסביר איך הם יכלו להפליט אנשים על התיבה, ואיך הם התייחסו למוות כאויב וכל זה. כאילו שוב, זה ממש קשה בטח כל התנאים האלה, אבל הם היו חייבים לעשות לעצמם רציונליזציה כל שהיא כדי שהם יוכלו לחיות עם עצמם.
אני מופתעת שהם המשיכו להילחם איתה, הייתי בטוחה שאחרי סיבוב אחד או שניים הם יבינו שלא כדאי להתעסק עם אוקטביה.
גם אני קצת הופתעתי, אבל אולי אנשים חשבו שהם יכולים להביס אותה, במיוחד גברים מטומטמים!
אחרי שחדר האוכל נפתח קארה מנסה להתאבד אבל אוקטביה מגיעה וזורקת על היד שלה סכין, זה היה ממש לא צפוי ומגניב.
זה היה כ"כ מגניב!
בהתחלה כשאוקטביה אמרה לג'אהא שינסה לא למות גיחכתי כי יש לו שריון עלילתי. הבן אדם שרד נחיתה מהחלל! אבל לאט לאט הבנתי שהולכים להרוג אותו וכשהוא דיבר על אשתו ו-וולס זה היה עצוב :-(
נכון. וגם בגלל שכל הפרק עשו אותו יותר נחמד כזה וטוב ממה שהוא בד"כ, הייתה לי הרגשה שהפעם הוא באמת ימות על אמת.
אוקטביה הולכת לדבר מול כולם, גאיה משכנעת את אינדרה שאם היא תופיע עם דם האויבים שלהם זה יגרום להתרעה.
זאת הייתה החלטה מעניינת. דבר אחד אי אפשר להכחיש, אוקטבייה נראית כ"כ באד-אסית עם כל הדם עליה! משהו אולי דפוק בי אבל תמיד אנשים עם פצעים עליהם, ו/או מכוסים בדם נראים לי כ"כ הרבה יותר מגניבים ממה שהם בד"כ. (ואוקטבייה בד"כ מאוד מאוד מגניבה!)

הצחיק אותי כששאלו את אוקטביה מה העונש על גניבת שמיכות והיא ענתה: "על גניבת שמיכות? שיחזיר אותן." :-D
חחח... כן כתבתי את את זה קודם. וזה נאמר בטון כזה של- "מה אתם רוצים ממני?"
הייתי בטוחה שאנחנו נראה שאבי מאבדת את היכולות הקוגניטיביות שלה כמו שקרה לרייבן, חשבתי שאולי בעונה הזו יתמודדו עם חוסר היכולת שלה להיות רופאה אבל בינתיים נראה שהיא עסוקה בעיקר עם הכדורים. אגב, עוד דבר שמעניין אותי זה האם לא עושים לאבי בעיות לגבי הכדורים, אני יודעת שהיא רופאה ויש לה גישה לתרופות אבל הייתי מצפה שיקציבו את התרופות כי הם הולכים לבלות 5 שנים בבונקר.
זה מרגיש לי כמו משהו שיתייחסו אליו בהמשך.
הרגע שבו אבי שאלה את קארה אם היא מכירה את השמועות לגבי אכילת הגופות בתיבה גרם לי לזעזוע קל ;-#
כן, זה היה מצמרר, גם איך שהיא תיארה את כל התהליך של איך אנשים ירעבו!
מעניין שבעונה הקודמת קלארק הזדהתה עם ג'אהא ובעונה הזו פתאום זו אוקטביה שמבינה את דרישות התפקיד של מנהיג.
מרגיש לי שכל מי שמגיע לעמדה של מנהיג מתחיל להבין את המנהיגים על התיבה קצת יותר טוב. כמו שכתבתי בעבר, קשה לראות דברים מהצד שלהם, במיוחד שאתה בצד השני וסופג (או האנשים שאתה אוהב) צריכים לספוג את ההחלטות שלהם.
סוף סוף התייחסו לפעם ההיא בעונה הראשונה שקיין ניסה להרחיף את אבי, זה לקח להם רק חמש עונות :-D
:-D כן, גם אני חשבתי על זה. רק בסדרה הזאת מישהו שכמעט הרג מישהו אחר, ובשלב אחר עינה אותה בחשמל מול כולם עדיין יכול לגרום לי להתלהב מהקשר הרומנטי שלהם כ"כ.

It's Always Sunny

Well-known member
הקטע שקיין מקבל את השפריץ הזה של המרק :-D , והוא בטח כולו כזה בתוכו- dude, מה זה?
וזה אפילו לא נראה כמו משהו טעים :-D

זאת הייתה החלטה מעניינת. דבר אחד אי אפשר להכחיש, אוקטבייה נראית כ"כ באד-אסית עם כל הדם עליה! משהו אולי דפוק בי אבל תמיד אנשים עם פצעים עליהם, ו/או מכוסים בדם נראים לי כ"כ הרבה יותר מגניבים ממה שהם בד"כ. (ואוקטבייה בד"כ מאוד מאוד מגניבה!)
:-D כן, גם אני חשבתי על זה. רק בסדרה הזאת מישהו שכמעט הרג מישהו אחר, ובשלב אחר עינה אותה בחשמל מול כולם עדיין יכול לגרום לי להתלהב מהקשר הרומנטי שלהם כ"כ.
פתאום אני קולטת את שני הדברים האלה וזה משעשע אותי כמה אנחנו מתלהבות מדברים שהיו גורמים לאנשים להרים גבה :-D

ראיתי עכשיו את פרק 3, תיכף אתחיל לכתוב עליו.
איפה את מבחינת הפרקים?

It's Always Sunny

Well-known member
אולסו בלאמי כזה חתיך |מאוהב|נראה לי שהוא עשה משהו שונה עם השיער שלו, וגם הזקן והשפם ממש מתאימים לו אימלה!!
לרגע תהיתי אם דמיינתי שכתבת את זה ואני שמחה לדעת שלא כי אני שכחתי לכתוב על זה :-D
בדיוק הסתכלתי על בלאמי במראה החדש שלו וחשבתי שהוא נראה מצוין :-):

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי כנראה שבגלל שראיתי הרבה פרקים ברצף אני מרגישה שפספסתי משהו - מתי מילר וחבר שלו בריאן נפרדו? או שבריאן מת? מה קרה לבריאן? ומילר עכשיו עם ג'קסון? לא ידעתי שג'קסון גיי!
הסדרה לא תמיד טובה בלזכור את הדמויות שלה.
אם אני זוכר נכון מילר ובריאן רבו בתחילת עונה 4 בנושא מה שהיה עם איזה גנרטור או משהו שהם השיגו מאומת הקרח ואז הייתה החלטה לשחרר עבדים שלהם ומשהו. הם לא היו באותו צד בעניין והם רבו אז היה אפשר להבין שהם נפרדו בגלל זה.
ואז באמת לא ראו את בריאן יותר.
זה קצת כמו שאת וויק, החבר של רייבן, לא ראו אחרי עונה 2. והאם הזכירו אותו יותר מפעם אחת מאז?האם הוא גם בלע גלולת אלי? האם הוא נכנס לבונקר?
גם הייתה לבלאמי חברה בתחילת עונה 3. אומנם במקרה שלה לפחות אנחנו יודעים שהיא מתה, אבל היא לא מוזכרת שוב. ועכשיו בלאמי יוצא עם הבחורה שהרגה אותה.
וכמובן הדבר הגדול ביותר זה שבפרק הראשון לסדרה קיין היה נשוי למישהי שהייתה חברה טובה של אבי. אבל לא ראינו את האישה הזאת שוב מאז הפרק הראשון לסדרה ולא מזכירים את קיומה.

keren or5

Well-known member
אם אני זוכר נכון מילר ובריאן רבו בתחילת עונה 4 בנושא מה שהיה עם איזה גנרטור או משהו שהם השיגו מאומת הקרח ואז הייתה החלטה לשחרר עבדים שלהם ומשהו. הם לא היו באותו צד בעניין והם רבו אז היה אפשר להבין שהם נפרדו בגלל זה.
אני זוכרת את הריב הזה, זה לא הרגיש כמו ריב של פרידה, לפחות זה לא מה שאני הבנתי מזה. אבל אני באמת לא זוכרת שראינו את בריאן אחרי.
זה קצת כמו שאת וויק, החבר של רייבן, לא ראו אחרי עונה 2. והאם הזכירו אותו יותר מפעם אחת מאז?
לא, אבל לפחות הזכירו פעם אחת. אבי אמרה משהו לרייבן בתחילת עונה 2 על זה שרייבן הרחיקה ממנה את וויק.
גם הייתה לבלאמי חברה בתחילת עונה 3. אומנם במקרה שלה לפחות אנחנו יודעים שהיא מתה, אבל היא לא מוזכרת שוב.
כן אבל לפחות הסבירו מה קרה לה.
וכמובן הדבר הגדול ביותר זה שבפרק הראשון לסדרה קיין היה נשוי למישהי שהייתה חברה טובה של אבי. אבל לא ראינו את האישה הזאת שוב מאז הפרק הראשון לסדרה ולא מזכירים את קיומה.
באמת? את זה אני לא זוכרת 8-* ממש ראו שהייתה לו אישה? ולא הזכירו אותה אחרי הפרק הראשון? טוב זה ממש חור.

שיהיה ברור, אני לא צריכה מגילה שלמה מה קרה לבריאן ומילר, אפילו אם היו אומרים במשפט משהו לגבי זה שהם נפרדו/שבריאן מת, זה היה מספיק לי. וגם האמת שזה לא כזה חשוב, סדרות עושות לפעמים טעויות כאלה וזה בסדר וזה לא שמאוד אכפת לי מזה (במיוחד שיש למילר חבר חדש שהוא דמות שאנחנו יותר מכירים). רק רציתי לוודא שזה באמת קטע של הסדרה שלא הזכירה את זה ושלא בטעות פספסתי משהו, ואולי מישהו זוכר ויכול להזכיר לי. זה הכל.

didalf

Well-known member
האמת שראיתי כבר את 3. |מובך| אבל אני תוהה איך עדי לגבי זה שאנחנו נתקדם עם זה, לא בא לי לבאס אותה גם. @didalf מה דעתך?
מממ אני אגיד לכן את האמת עוד לא התחלתי כי העונה הזאת קשה לי וקצת לא בא לי לראות אותה, אז לא החלטתי מה לעשות:-D
(אבל זה לא אומר כלום כי לדעת לונה והרבה בפאנדום זאת העונה הכי טובה)
חשבתי שאני פשוט להגיב אני יכולה להגיב מהזיכרון אבל אני קוראת מה שכתבתן ויש דברים קטנים שמסתבר שאני לא זוכרת, אז אני לא יודעת מה לעשות|פנים|
אני יכולה עדיין להעתיק את הסיכומים שלי אם זה מעניין.
בכל מקרה גם היום אני לא אספיק.

אולסו בלאמי כזה חתיך |מאוהב|נראה לי שהוא עשה משהו שונה עם השיער שלו, וגם הזקן והשפם ממש מתאימים לו אימלה!! |מאוהב||יאמי|
לרגע תהיתי אם דמיינתי שכתבת את זה ואני שמחה לדעת שלא כי אני שכחתי לכתוב על זה :-D
בדיוק הסתכלתי על בלאמי במראה החדש שלו וחשבתי שהוא נראה מצוין :-):
די אתן אמיתיות?:-0
העובדה שבלאמי ממש התכער זאת אחת הסיבות שאני פחות אוהבת את העונות האלה!!!!:-D הוא השמין קצת והזקן הזה ממש מכוער:-0 מסתיר את הבייביפייס היפים שלו;-(|מאוהב|
אבל אני שמחה שאתן נהנות מזה:-D זה כבר התחלה טובה יותר ממני:-D

לצערה הרב של קלארק יש לה בעיות אחרות כשסופה מגיעה והורסת את הלוחות הסולאריים של הרובר, היא נאלצת להמשיך את המסע שלה ברגל בתנאים של מדבר, בלי מים.
רק בפרק הזה הבנתי שכל הזמן הזה הרובר נסע על הטענה סולארית. וכל העונות הקודמות תהיתי מאיפה יש להם דלק:-D
בצפיה הזאת שמתי לב שהם מדברים הרבה על להטעין אותו גם בעונות הקודמות:-D

מאדי מבקשת מקלארק שתצבע לה את השיער עם האוכמניות כי השנה יש יותר. עדי חשבתי שאת צוחקת כשדיברת על זה :-D
באמת צחקתי לא זכרתי את זה:-D:-D
אבל הגיוני שהן משתמשות במה שיש בטבע.

• מונטי והרפר עדיין ביחד, אקו ובלאמי התחילו לצאת בשלב כלשהו, מרפי ואמורי נפרדו כנראה לפני חצי שנה. רייבן המסכנה, אין לה אף אחד :-/
חחחח נכון? כולנו חשבנו על זה שמסכנה רייבן תמיד לבד:-D:-(
  • רייבן למרפי: "זה מקק שמנגן על כינור." :-D:-D
:-D|מאוהב|

אלסו הוא עם אקו! עדי צדקת שניבאת את זה לפני מליון שנה!
נכון?? איך אני טובה בזה|זורו| איך הייתי מרוצה מעצמי:-D חמודים|מאוהב|
יש לי הרגשה שיקרה משהו עם מרפי ורייבן הם יותר מדי אוהבים לעקוץ אחד את השניה (קיבלתי ווייבים כאלה כמה פעמים מסצנות שלהם בעונה שעברה). ואני לא יודעת מה אני חושבת על זה. מצד אחד אני חולה על התחת של שניהם, מצד שני אהבתי אותו עם אמורי :-( מצד שלישי לרייבן לא ממש היה מישהו מאז תחילת הסדרה ומגיע לה מישהו. טוב נראה מה יקרה עם זה!
אני מאוהבת בהם כבסטיז!!|מאוהב|

טוב אני צריכה ללכת אני אמשיך אחכ, אבל לגבי מילר ובריאן וג'קסון אז כן אפשר להניח שמתי שבריאן כעס על המכונת מים הם נפרדו (פרייאר נפרד מדמות יותר ראשית ממנו וכנראה מת בפריימפייה).
ובצפיה הזאת קלטתי כל מיני רמזים קטנים להתקרבות של מילר וג'קסון.

keren or5

Well-known member
מממ אני אגיד לכן את האמת עוד לא התחלתי כי העונה הזאת קשה לי וקצת לא בא לי לראות אותה, אז לא החלטתי מה לעשות:-D
(אבל זה לא אומר כלום כי לדעת לונה והרבה בפאנדום זאת העונה הכי טובה)
חשבתי שאני פשוט להגיב אני יכולה להגיב מהזיכרון אבל אני קוראת מה שכתבתן ויש דברים קטנים שמסתבר שאני לא זוכרת, אז אני לא יודעת מה לעשות|פנים|
אני יכולה עדיין להעתיק את הסיכומים שלי אם זה מעניין.
בכל מקרה גם היום אני לא אספיק.
טוב. אז שלושתנו לא החלטיות כ"כ, ומישהי צריכה לקבל החלטה. אז בואו נסכם שאנחנו יכולות לפחות לכתוב על פרק 3 בנתיים? אור, אם את רוצה תכתבי, ואני אכתוב בהמשך?

It's Always Sunny

Well-known member
- קלארק ומאדי מסתתרות בעודן רואות את האנשים יורדים מהספינה. אני מרגישה כאילו זו עונה 1, כשהמאה ירדו מהספינה וגילו שהגראונדרים חיים על האדמה, רק שהפעם קלארק היא הגראונדרית ואנחנו לא מכירים את האנשים מהספינה (שאגב גם הם אסירים אבל מן הסתם יותר מסוכנים מהמאה). המפקדת, דיוזה רואה שקלארק ירתה באנשים שלהם ומפציצה אותה ואת מאדי. היא ומאדי נאלצות לברוח, קלארק אומרת למאדי להתחבא בזמן שהיא מסיחה את דעתם של אנשי הספינה.
- בינתיים בחלל, החבורה שלנו מנסה להגיע לספינה. אמורי לא מצליחה להנחית את הרקטה והם חוטפים מכה. רייבן אומרת לה להעריך נזקים והרפר מצוותת אליה כאשר היא מסרבת שמרפי יצטרף אליה. השאר הולכים לגשר של הספינה ורייבן מגלה איפה אפשר למצוא את הדלק, מונטי מגלה תקשורת לייזר שבאמצעותה אפשר לתקשר למרות שאריות הקרינה שחוסמות את מכשירי הקשר. הם שומעים את צוות הספינה מהקרקע שרודף אחרי מישהו ורייבן מחליטה לברר מי האנשים האלה.
- קלארק הפצועה נתפסת על ידי האנשים של דיוזה והם מנסים להוציא ממנה פרטים, היא מסרבת לשתף פעולה. דיוזה מבינה מהר מאוד שקלארק מעמידה פנים שהיא לא מבינה אותם ונותנת הוראה להרוג את האדם הבא שיימצא בעמק.
-במהלך העמסת הדלק, אקו מגלה חדר מלא בתאים קריוגנים ואחרי שכולם יוצאים ממנו אחד מהם מתעורר. רק אחרי שעברתי על הפרק ברפרוף כדי לכתוב עליו קלטתי שדיוזה אומרת למישהי מהספינה שלה להפעיל את קודיאק שזה הבחור שאנחנו רואים שקם מהשינה. רייבן ובלאמי מגלים שכל מי שנמצא על הספינה הוא אסיר ושהאסירים השתלטו על הספינה, בניהם גם דיוזה. לפני שהם מספיקים לסיים את השיחה שלהם קודיאק מפתיע אותם ומתחיל לתקוף אותם, אקו מצטרפת כדי לעזור והם מצליחים להביס אותו בקושי ובמאמץ משותף.
- החבר'ה מבינים שקודיאק הופעל מהקרקע, זאת אומרת שצוות הספינה ימשיך לשלוח עוד ועוד אסירים, הם מתלבטים האם להשאיר אותם על הספינה במצב שינה או להרוג אותם. רייבן אומרת שאפשר להשאיר אותם ערים אבל לחסום את האות מהקרקע, אקו מציעה רעיון שבאמצעותו אפשר יהיה להרוג את האסירים מרחוק כדי שיהיה להם קלף מיקוח מול אנשי הספינה. רייבן מחפשת דרך שבה הם יוכלו לעזוב את הספינה ובכל זאת יוכלו להרוג את האסירים מרחוק, היא לא מוצאת כזאת. היא מודיעה לבלאמי שמישהו צריך להישאר מאחור ושהיא זו שצריכה לעשות את זה. היא משקרת לו שיש תא מילוט והוא מסכים לתת לה להישאר, מרפי מחליט להישאר איתה, הוא התחרט על זה באותו רגע ששמע שאין תא מילוט :-D
- קלארק שומעת בקשר שמאדי ברחה מהמערה, היא מוכנה לשתף פעולה עם דיוזה על מנת שלא יהרגו את מאדי ומבטיחה לספר לה את האמת. בזמן השיחה שלהן, הרקטה נוחתת והאסירים מוצאים אותם, דיוזה מניחה שקלארק שיקרה לה ומחשמלת את קלארק בקולר :-[ מאדי מצילה את חבורת הרקטה שלנו, היא מעדכנת אותם שקלארק בחיים ולוקחת אותם אליה. בלאמי יוצא לדבר עם דיוזה, הוא מספר לה על האסירים שלה שהוא יכול להרוג מתי שירצה ומצליח לגרום לה לשחרר את קלארק. האמת שקצת התאכזבתי שלא ראינו את החיבוק של קלארק ובלאמי אבל אני יכולה לדמיין שזה קרה אוף סקרין אז זה בסדר מבחינתי.

ציטוטים:
  • דיוזה (אחרי שקלארק מספרת על המלכודת): "פאלק אם מקרירי לא יציית תירה לו ברגל, האריס אם פלאק לא יציית תירה לו בראש." :-D
היה לי רק ציטוט אחד מסתבר, חשבתי שיהיו יותר :-D אם יש לכן מה להוסיף אשמח שתכתבו :-):

למעלה