השאלה הגדולה...
להכרזה מהערב

Double U

New member
אכן יש דברים יותר קיצוניים

אבל לא בסדרה שמיועדת (בין היתר) לילדים.

ailag

New member
זכור לי באיזו תוכנית

בשעשועון שעשו שם משהו עם דייויד שופט חיקוי של תנועות סקס. כשהוא היה הדוקטור, כלומר היו ילדים שנדנדו להורים שלהם לראות את התוכנית.
זו אנגליה, לא ארה"ב..

ולא הדגשתי מספיק קודם אז אדגיש עכשיו - התפיסה של טראנסקסואליות כמשהו "קיצוני", כמשהו שלילי, כמשהו שיחרב נפשות של ילדים - היא תפיסה נוראית. זה מה שאח"כ שולח אנשים להרביץ מכות לגברים שנולדו נשים או נשים שנולדו גברים. ואולי דוקא בגלל זה יהיה נחמד להכניס את הנושא ליום-יום.

חוץ מזה, החלפת מין זה לא בסדר (אם כי גיימן התייחס לזה בפרק הראשון שלו וכולם היו בסדר עם זה) אבל דיבור על יחסי מין עם בלטה - זה כן? (סוף Love and Monsters)

meilla

New member

יחסי מין עם בלטה

קטע מחריד למרות שתיארת אותו בצורה משעשעת

meilla

New member
וחוץ מהעניין של הבלטות

הסידרה הביאה לנו את קפטן ג'ק הרקנס

ailag

New member
למה

http://www.redorbit.com/media/uploads/2012/05/Grant’s-Zebra-Equus-quagga-boehmi.jpg

meilla

New member
כי אם היו אומרים

שתכנס דמות של פאנסקסאול לסדרה הרבה אנשים היו אומרים "לא לא יש ילדים שצופים בתוכנית!"

ailag

New member
שיט שרשרתי לא נכון

זה היה אמור להיות בהודעה נפרדת ולא קשור לשרשור הזה..

Double U

New member
באיזו שעה שודרה התוכנית הזו?

יכול להיות שזה היה שעשועון ששודר בשעה מאוחרת עם סימן של הגבלת גיל בראש המסך ואז הם יכולים לעשות מה שהם רוצים. אבל בתוכנית שמשודרת בשעות הערב המוקדמות ומיועדת לכל שכבת גיל, אני לא מאמין שהם יעשו דבר כזה.
עניין הסקס כמו שתיארת אותו (יחסי מין עם בלטה
) תמיד רק נרמז ואף פעם לא נאמר במפורש.
ואני לא חושב שזה העניין של התייחסות לטרנסקסואליות כתופעה שלילית אלא למין באופן כללי (גם תוכנית כמו האח הגדול הייתי אוסר לצפייה לילדים בגלל התכנים שמשודרים שם, למשל).

ailag

New member
באותו LOVE AND MONSTERS

ג'קי מסתכלת על התחת שלו ומנסה לפתות אותו...
ואם יש את הדוקטור בטלויזיה בשעה מאוחרת ילדים יתחננו מההורים שלהם להשאר ערים לראות. לכן (ממה שהבנתי) הוא לא מופיע בטורצ'ווד.

ועדיין, יש את הנקודה שטרנסקסואליות היא לא דבר רע שאי אפשר להסביר לילדים וזה עלול לקלקל אותם..

symptoms

New member
דווקא לילדים הרבה יותר קל להסביר דברים,

הם הרבה פחות מקובעים ותחת השפעה של נורמות חברתיות והרבה יותר פתוחים.
ככה שהבעיה עם הנושא היא לא הילדים, אלא המבוגרים שחושבים שהם לא יכולים להתמודד עם זה/ לא מעוניינים להתמודד עם זה בעצמם/ חושבים שיש עם זה בעיה ומשתמשים בילדים בתור תירוץ.

בלי קשר, הבריטים (והאירופאים בכלל) הרבה יותר פתוחים ופחות מתחסדים מאשר האמריקאים.

רעות

אום נטע

New member
לדעתי (וכבר אמרתי את זה פעם) כדאי להחזיר את

פול מגאן. עם כל הוויבלי וובלי טיימי ווימי שם אפשר שהוא יהיה גם הדוקטור ה-12. הוא מצויין ובהחלט מגיע לו.

Ayelet 363

New member

אני לא יודעת איך זה אפשרי, אבל אהבתי אותו בתור הדוקטור השמיני, ונשמע שהוא ממש עצוב מהתגובות של המעריצים, שטוענים שהוא היה בזבוז וכו', אז הייתי שמחה שיתנו לו עוד הזדמנות.

התחלתי לחשוב עכשיו גם על רעיונות וויבלי וובליים איך אפשר להחזיר אותו. אני לא חושבת שיש לזה סיכוי, ולא חשבתי על זה קודם, אבל אני אוהבת את הרעיון הזה.

MonicaF

New member
יורם גאון היה יכול להיות אחלה דוקטור

סתאם, נו...

KiShKooSh

New member
לגמריי!

דווקא כן! אני רצינית
זה יהיה מעולה.

או שימעון פרס. הוא לא מת, הוא מתחדש

למעלה