השאלה הגדולה...
להכרזה מהערב

ellendili

New member

בחיים לא יקרה אבל זה היה יכול להיות מושלם.

ואני לא בעד דוקטור אישה, סורי. מבינה את כל אלה שחושבים שזה רעיון טוב אבל לא בשבילי.

(ו-הי
המאורע הזה גרם אפילו לי לצאת ממחבוא הסמויים).

timetraveler900

New member
לא לא לא

אנת'וני כבר שיחק בדוקטור הו (School Reunion) וחוץ מזה הוא נראה לי קצת "עייף" מדי בשביל לגלם את הדוקטור...

Lion_Heart

Well-known member

יש בDR WHO נטייה למחזר שחקנים...אבל...אני היחיד שחושב שהדוקטור הבא הוא...אתם יודעים...זה שהוכרז???

Lhuna1

New member

אני גם חושבת שזו עדיין אפשרות, למרות שיש נתונים מהפרסום שגורמים לי לפקפק בזה מאוד (לא יודעת אם אתה מעוניין או לא מעוניין לדעת אותם) - אבל זו עדיין אפשרות ברמה כלשהי.

ailag

New member
אני לא יכולה לנחש
+עתידי

מאז שחשבתי (למרות שהתחלתי אחרי שהן סיימו!) שבילי פייפר תהיה קצת שטחית מדי בגלל because we want to ושקתרין טייט תהיה סתם משעשעת בגלל שהכרתי את תוכנית הבידור שלה... אני לא מתיימרת לנבא שום דבר חוץ מלהגיד שמישהו יהיה טוב :) (ג'נה
)

האמת שהייתי שמחה אם היו מכוונים את הסיפור של ג'נה ככה שהיא תהיה הדוקטור. (כתבתי בכמה מקומות, אם כבר כתבתי פה אז סליחה)
זה היה נותן לנו את הרעיון המעניין של דוקטור אישה בלי שהיותה אישה יהיה המאפיין שלה (סינדרום דרדסית..) וזה היה מקל על המעבר כי אנחנו מכירים אותה והרבה מאתנו אוהבים את המשחק שלה, הדמות שלה עצמה פיקחית ואנרגטית ומרעננת משהו.
אבל הסיפור הגיע למקומות שקשה עד בלתי אפשרי לעשות ככה.

לגבי דוקטור מבוגר אני מסכימה, שנות ה40 לחייו נראה לי מצוין וגם אנטיתזה לזה שהבידור היותר אמריקאי נהיה צעיר יותר ויותר עד שנדמה שאחרי גיל 25 מגיע 75 (תראו להם, אנגלים!). הבעיה שמבנה הצילומים שלהם תובעני וסטטיסטית בגילאים האלה יש משפחה וכל זה, זה אומר שאם פתאום מצלמים ארבעה חודשים אינטנסיביים בקארדיף (אאל"ט לא כולל הכנות, קריאות תסריט וכל זה) המשפחה והילדים צריכים לעבור לקארדיף.
מצד שני, אני מניחה ששחקנים רגילים לדברים כאלה.

הבחירה שלי להכרזה

קודם כל רציתי לציין שלמרות שלא אהבתי את הבחירה של מאט כדוקטור הוא בהחלט הוכיח לי שאני טועה עם פרקים ממש גדולים.

אם יש שחקן שרציתי לראות כדוקטור זה שחקן בשם Steve Valentine שהתחבב עלי בסדרה אמריקאית בשם crossing jordan מתחילת שנות ה2000 ולמרות שהוא די נעלם אחרי סוף הסדרה ( טוב חוץ מתפקידי אורח פה ושם ) לא לדאוג לו הוא משלים הכנסה הכנסה כקוסם .

http://images2.fanpop.com/image/photos/10600000/SteveValentin1-steve-valentine-10689755-803-1024.jpg

MonicaF

New member
אהה אם זו תכנית לבחירתך, אז ככה:

אני מעדיפה דוקטור שחור או דוקטור שאיננו סטרייט לגמרי.
אבל אין לי על הכוונת שחקן כזה.

לכן, הייתי ממליצה ממש אבל ממש בחום על שני אלה שבתמונה:

Lhuna1

New member
אני הייתי רוצה את השחקן ששיחק את דר' מקארטני

ב-Green Wing, אם מישהו מכיר...

לא לא מתאים

אדי איזארד בתור הדוקטור? לא נראה לי מתאים. הוא ציני מדי, ו.. ו... לא יודעת, אין לי הסבר רציונאלי לגמרי לזה, אבל לא נראה לי שזה יהיה טוב

ושלא יהיה ספק- אני מתה על אדי איזארד, גזורה עליו לגמרי. כשרע לי ועצוב לי אני רואה את evil giraffe ואת did i leave the gas on? כדי לשפר מצברוח.

MonicaF

New member
אני צופה ב-dress to kill

של אדי איזארד. הוא פשוט גומר אותי שם כל פעם מחדש. סטאנד אפ ארוך יחסית אבל לא שמים לב שהזמן עובר.

לדעתי לא יבחרו בו כי הוא מביא איתו עולם תרבות שלם.
יחפשו מישהו טרי וחדש בתקווה שיוכיח את עצמו, ואנחנו נקווה לטוב.
לכן הצעתי פה בשרשור את השחקן מ"היסטריה".

Zarniwoop

New member
אבל

יש המאמינים שג'ון הארט ישחק את הדקטור בין 8 ול9 וזה הופך את מאט ל12 וזה אומר שהוא לא יכול לעשות עוד ריג'נריישן.

בכל מקרה אני רוצה דוקטור ג'ינג'י ועם זקן (כי לא היה אף פעם). הבחור שמשחק בהומלנד יהיה מגניב.

timetraveler900

New member
לדוקטור יש 507 התחדשויות

זה מה שקורה כשאתה מופאט. אתה אומר מה שבא לך וכולם עושים "כן" עם הראש

Lhuna1

New member
ספוילר עתידי

אם לשפוט לפי העבר אין הרבה סיכוי שזה יהיה מישהו מוכר במיוחד (וטוב שכך).

לא מכירה את השחקן שהבאת, אבל לפי התמונה - אין לי התנגדות.

אני בשום אופן לא רוצה דוקטור מבוגר מידי או דוקטורית אישה!!
מצטערת על השטחיות, אבל אני רוצה דוקטור שאני יכולה לפחות קצת להמשך אליו

בטוחה שאני לא לבד בעניין הזה

וכמו שהערת גליה, אם זו תהיה דוקטורית, אז "אישה" זה יהיה המאפיין העיקרי שלה, לא מאמינה שיצליחו להמנע מזה. זה יעצבן אותי יותר מידי.

timetraveler900

New member
גם אני

לא בעד אישה. פשוט כי זה נראה לי לא נכון... יש אדוני זמן ויש גבירות זמן (time ladies). זה פשוט לא הגיוני... הסבא נהיה לסבתא? מספיק שהדוקטור מתחדש ויש לו אישיות אחרת כל פעם, יש משהו בסיסי לדעתי בזה שהוא ממין זכר.
אולי זה לפתוח את הראש אבל זה יהיה יותר גימיק לפי דעתי והדמות לא תממש את הפונציאל שלה.

אל תבינו אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד זה, אני פשוט לא חושבת שזה נכון לסדרה הזאת ולדמות הספציפית הזאת..

למעלה