השאלה הגדולה...
להכרזה מהערב

אליון1

New member
אתה בן אדם רע מאוד

תודה רבה שהרסת לי, ולא כתבת המון רווחים בהתחלה ובגלל שהנושא שלך קיבל המון תגובות יש תקציר להודעה ועכשיו אני יודע שמאט סמית עוזב את הסדרה.
תודה רבה גם לפורום שתומך בזה ולא חוקק חוק נגד זה!
הרסתם לי את התוכנית , אז שוב תודה רבה!!!

ailag

New member
אין איך להתחמק מזה

זה כמו ספוילר הקאסטינג הידוע (לא אומרת, ליתר בטחון) של הפרק הבא. ראיתי אנשים מנסים להתחמק מזה. אין. איך. להתחמק. ועוד חצי שנה...

jacobyd

New member
סליחה???

בוא נתעלם מזה שלדעתי זה לא ספויילר שהורס שום דבר- זה עניין של דעה..
א.אני מכיר אותך? אתה מכיר אותי? מאיפה הסמכות לשפוט איזה אדם אני?
ב. לא הייתי בטוח איך לסמן את הספויילר אז החמרתי כמה שיכולתי רשמתי ספילר עתידי ואפילו פרטתי על מה מדובר...
אז נכון שבכלל שהיו הרבה תגובות על ההודעה מופיעה...
זו אשמתי שהרבה אנשים הגיבו להודעה שלי???
האם כל הודעה שמכילה ספויילר כלשהו צריכה להירשם עם 40 רווחים למקרה שהיא תקבל הרבה תגובות??
זה יהפוך את הפורום למאוד לא נוח לשימוש.

timetraveler900

New member
עד כאן

עברת את הגבול. אני מבינה שאתה מעוצבן אבל מכאן עד להעליב אדם אחר זו חציית קו אדום.

שמתי לב שאתה נוהג בהתנהגות מאוד זהירה בכל הנוגע להימנעות מספוילרים אבל אתה צריך להבין שזה פורום. אנשים חולקים דברים, משתפים ומדברים ואם היינו מחוקקים חוק נגד כתיבת ספוילרים גם בתוך ההודעות ודורשים לעשות רווחים בתוך ההודעה לפני כל ספוילר לאחר שכבר סימנו בכותרת (ואם לומר את האמת, הכותב הזהיר בכותרת על הספוילר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים) אז הפורום הזה היה הופך ללא נגיש בעליל.

אז אני מצטערת שגילית פרטים שלא רצית לגלות אבל כמו שאמרו פה אני די בטוחה שהיית מגלה את זה בדרך זו או אחרת אלא אם כן היית מתנתק לגמרי, כי זה האינטרנט. אם לא מתאים לך הדרך שבה הוא עובד אז אולי גם הפורום לא מתאים לך.

MonicaF

New member
בכנות מלאה

אני לא מבינה למה זה ספוילר.
הרי הוא ה-11 וראינו התחלפויות והתחדשויות.
זה היה כל כך צפוי ואין זה עניין של עלילת סיפור הדוקטור.

timetraveler900

New member
זה כן

כי זה מסגיר פרטים מסויימים מהעלילה... הסיבה שאי אפשר להתחמק מזה היא כי זה מרוח על כל אתר, בלוג, פורום שקשור לדוקטור הו. הם יצאו בהכרזה כל כך גדולה כי מבחינתם זה טריוויאלי להודיע כאלה דברים...

MonicaF

New member
אני לא יודעת איזה פרטים מהעלילה זה מסגיר

יתכן שהסיבה לחוסר ידיעה זו היא שאני לא קוראת שום הודעה שיש בה ספוילר לעונה 7, אני פשוט עוצרת את הקריאה כשאני מרגישה שזה בא.
אז או שפספסתי ספוילרים כאלה, או ששוב, אני לא מבינה איך החלפת השחקן מסגירה פרטים על העלילה. עלילה יכולה להשתנות גם תוך כדי הסרטה, במקרים מסוימים.

ailag

New member
זה מסגיר את זה

שתהיה התחדשות באחד הפרקים הקרובים.
נתקלתי למשל באנשים שלא ידעו מה קורה בסוף 7א והתגובה שלהם היתה שונה לגמרי משלי, ואני מקנאת בהם. והלואי שגם על ההתחדשויות האחרות לא ידעתי ופתאום אקלסטון היה הופך לטננט בלי הכנה מוקדמת.

אבל

אין איך להתחמק, חוץ מלהפסיק לקרוא בפורומים ובקבוצות בפייסבוק ובטאמבלר, וגם אז יהיה קשה. במיוחד שהם מודיעים את זה כל כך הרבה זמן מראש.

jacobyd

New member
הפעם זה יחסית ברגע האחרון

במקרה של טננט הם הודיעו יותר משנה מראש, לא?

jacobyd

New member
כשהוא זכה בפרס כלשהו...

ראיינו אותו מאחורי הקלעים של המלט אם אני זוכר נכון...
ואז הוא הדיע ואמר שהוא צריך ללכת כי הוא צריך לרצוח את פטריק סטיוארט
שמשחק את קלאודיוס בהצגה...

או שאני מערבב שני דברים שונים

Oukami Kun

New member
קולין מורגן!

למרות שהוא כבר הופיע במידנייט, זה היה מזמן. לדעתי הוא יכול להיות מעולה בתור הדוקטור. הוא גם מגיע לא לגמרי אנונימי אבל לא איזה סופרסטאר.
ובאותה נשימה, גם בראדלי ג'יימס יכול להיות לא רע.

May2112

New member
בקשר לדיון שהיה פה

אני רואה עכשיו שוב את פרק 4 בעונה 6 (THE DOCTOR'S WIFE) ואומרים פה דיי בפירוש שטיים לורד יכול להחליף מין בכל התחדשות!
הדוקטור בדיוק קיבל את המכתב קופסא הזה ואומר שהטיים לורד שהמסר שלו התחדש כל הזמן עם הקעקוע של הנחש שנמצא על הקופסא. הקטע אבל שהוא אומר "he didn't feel like himself unless he had the tatoo, or herself a couple of times. oh she was a bad girl".
זאת אומרת שזה לא נוגד איזה חוק בסדרה (בתשובה לאלה שאמרו שיש טיים לורד וטיים ליידי או משהו כזה).
אז אחרי שזה נאמר, אני דווקא אגיד שלדעתי אישה בתור הדוקטור באמת יהיה מוזר ולא קשור כי הדמות הזאת כבר מאוד מובנית (כמובן עם שינויים בין כל התחדשות אבל עדיין)
חח אבל אם יחליטו ללהק בסופו של דבר אישה אני מקווה שהיא באמת לא תיפול למלכודת של "דוקטור אישה" אלא תהיה פשוט עוד דוקטור (אולי ככה נזכה סופסוף לקומפניון גבר)

MonicaF

New member
שאלתי את הבן שלי מה דעתו עם דוקטור אישה

הבן שלי בן 14 וחצי.
הוא אמר: "מההה? זה יהיה מוזר! ואז לא יהיו לנו בנות מלוות אלא בנים!"
אני יודעת שאין חוק למין הקומפניון.
יש ציפיות ברורות של הקהל למין הדוקטור.
רק עלילה מעולה, בימאי טוב ושחקנית טובה, יוכלו להמשיך את הסדרה עם דוקטור אישה.

May2112

New member
שבעיקרון זה מה שמפחיד אותי

דוקטור אישה זה משהו שיהיה קשה לעשות וכל דבר הכי קטן יכול להרוס את הסדרה כי זה ממש סיכון..
המעבר בין הדוקטורים ה10 ל11 היה קשה (ולפחות בשבילי כלל גם ירידה באיכות התסריטים) ואם יחליטו באמת על דוקטור אישה כל טעות שהייתה נסלחת עם דוקטור גבר תהיה הרבה יותר עצומה.

Ayelet 363

New member
לדעתי

אני חושבת שמה שאגיד אולי יהיה עוד יותר שנוי במחלוקת, בשביל חלק מהאנשים, מאשר הרעיון של דוקטור אישה-
אני חושבת שאחרי כמות רציפה כזו של companions עיקריות בנות, companion בן יהיה דווקא פמיניסטי, במובן מסויים, כי כך "משבצת" ה"assistant" לא תיפול באופן כל כך עיקרי על נשים. זו גם הייתה מחשבה שעלתה לי בראש דיי מהר כשרק הכרתי את הסדרה (ישר אחרי צפייה בפרק הראשון). רק אחר כך חשבתי שאם הדוקטור קבוע בן, צריך איזור מגדרי. אני עדיין חושבת שבמובן מסויים, גם דוקטור בן עם companion בן זה פמיניסטי, כי כך ה"משבצת" של "companion", תפקיד שקטן מתפקיד הדוקטור, לא תתקבע כמשבצת של נשים. אם המצב יהיה כך בהמשך כמות זמן רצינית, כן ארגיש שצריך דמות בת עיקרית, אבל כרגע אני אשמח ל- companion בן.

אני גם אשמח לדוקטור בת, וכך גם יהיה איזור מגדרי עם companion בן, אבל אני אשמח גם בלי קשר לזה.
בנוגע למשפט האחרון- אני מסכימה. גם חשוב שדוקטור אישה לא תתבלט בתור "הדוקטור האישה" ואני חוששת מזה מאוד (אני גם חושבת שכשיש רק דוקטור אישה אחת בהיסטוריה של הסדרה, עד שיהיו עוד, אם יהיו, זה עלול להיות מצב בלתי נמנע). מצד שני, אלה גם הציפיות שלי מדוקטור גבר. אני גם לא חושבת שהבדלי מינים בהכרח משפיעים על אופי (וגם מחקרים במקרים האלה בעייתיים, כי בחלק מהמחקרים אמנם רואים התנהגות דומה בין כל מיני נשים לנשים אחרות, וכנ"ל גברים, אבל הנשים עוברות תהליך חיברות דומה של נשים, וכנ"ל הגברים).

May2112

New member
אה ועוד משהו

לפי המשפט הזה משתמע קצת כאילו לטיים לורד יש יכולת לשלוט בכל התחדשות שלו (ההוא לדוגמה תמיד דאג שיהיה עליו את הקעקוע)..
סתם מעניין אותי לשמוע מחשבות על זה חח

למעלה