המדינה קורסת. והדבר היחיד שהאשפה המכהנת בראשות ממשלת ישראל יודעת לעשות הוא להסית

Harrington

Well-known member
מנהל

המדינה קורסת. והדבר היחיד שהאשפה המכהנת בראשות ממשלת ישראל יודעת לעשות הוא להסית​

א. המדינה לא קורסת.
ב. אין שום דבר "הסתה" בדברי ראש הממשלה, על-פי שום קנה מידה.
ג. דבריו הנ"ל פשוט נכונים ומדויקים (כמובן שבשביל להבין וללמוד זאת כדבעי, רצוי לא לצטט חצי משפט אלא את ההקשר במלואו. כמובן, זאת אלא אם כן רוצים בכוונת מכוון להטעות את הקוראים... משהו שאני כמובן לא מעלה על דעתי שהכותב עלול בכלל לחשוב על לעשותו ;-)).
ד. סתם סקרנות, יש גם מצב להתייחסות עניינית ורצינית לדברי ראש הממשלה? או שכרגיל אנחנו מסתפקים גם היום בזריקת סיסמאות (שאפילו לא נכונות) ומקווים שזה יתפוס?

אלפיני

Well-known member
א. המדינה לא קורסת.
מה אגיד לך, כנראה שבמקרה שלך רק כשתפגע אישית ירד האסימון.
ב. אין שום דבר "הסתה" בדברי ראש הממשלה, על-פי שום קנה מידה.
וואלה. להשוות מפגינים למען סיום הסיוט שאינני מאחל לאף אזרח ישראלי לעבור, כולל לנאד הנפוח העומד בראשה , עם מפגינים התומכים באוייב עצמו ובניתוק הקשרים עם ישראל זו איננה הסתה בעינך? הפח יכול היה פשוט להגיד שאינן מייצגות את דעת הרוב אבל התעקש להכניס בעצמו את האנלוגיה עם הסטודנטים בארה"ב.

ד. סתם סקרנות, יש גם מצב להתייחסות עניינית ורצינית לדברי ראש הממשלה? או שכרגיל אנחנו מסתפקים גם היום בזריקת סיסמאות (שאפילו לא נכונות) ומקווים שזה יתפוס?
עניינית הוספתי בסעיף הקודם . כמו כן, המצב שלו בקנטים. גם אילו המגינים עלינו בחו"ל מגינים על מדינת ישראל, לא על המדיניות ההזויה של ממשלת נתניהו וליצניו על מלא-מלא.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה אגיד לך, כנראה שבמקרה שלך רק כשתפגע אישית ירד האסימון.
חחח, מת על האמירות המפגרות האלה :). כאילו שיש לך שמץ של מושג ירוק מה כן או לא קורה לי בחיים :). כאילו שאדם לא יכול להחזיק בדעה שונה משלך. כאילו שאדם לא יכול להחזיק בהשקפה בנושא שאינו מעורב בו אישית (אם זה המצב). מי בחייאת. תגיד שלא בא לך על דיון ענייני וחסוך ממני לבדוק מהי התרעת הפעמון. תודה מראש על שיתוף הפעולה וסלח לי שלא טרחתי להמשיך לקרוא את הפוסט הזה שלך.

אלפיני

Well-known member
חחח, מת על האמירות המפגרות האלה :). כאילו שיש לך שמץ של מושג ירוק מה כן או לא קורה לי בחיים :). כאילו שאדם לא יכול להחזיק בדעה שונה משלך.
אפרופו אמירות מפגרות, אפשר בהחלט להחזיק בדעות שונות משלי. אבל כשמתעקשים להשתמש בטקטיקת בת יענה ולטמון ראש בחול פעם אחר פעם
ברור שזו עוד דרך המפגרת שלך להתעלם מהנושא.

Harrington

Well-known member
מנהל
אפרופו אמירות מפגרות, אפשר בהחלט להחזיק בדעות שונות משלי. אבל כשמתעקשים להשתמש בטקטיקת בת יענה ולטמון ראש בחול פעם אחר פעם
ברור שזו עוד דרך המפגרת שלך להתעלם מהנושא.
אני פשוט חסיד של דיוקים במונחים, גם כשתוקפים, בניגוד להגזמות והקצנות שפעמים רבות רק מגחיכות את הדברים. כך סתם כדוגמה וכאמור מעלה, המילה הסתה לא רלוונטית לדברים בשום צורה. אזכורה נובע אך ורק ממקום של אג׳נדה פוליטית ותו לא.

תהיה זאת התנהגות בת יענה להתעלם מהדמגוגיות האלה במקום לאזכרם כך שגם האמת תופענה, צבא דעת כל קורא על דברי רוה״מ אשר תהא.

Harrington

Well-known member
מנהל
הנבלה בעצם מסית נגד משפחות החטופים ומשפחות השכול שמפגינים נגדו בצדק.
לא יודע מי הנבלה בסיפור הזה (זולת כאלו שרואים ביריבים פוליטיים נבלות אך בשל השקפת עולמם השונה), אבל ראש ממשלת ישראל הנבחר מר ב. למשפחת נתניהו לא רק שלא הסית בדבריו אלו (נגד אף אחד), הוא בוודאי לא אמר מילה רעה "נגד משפחות החטופים ומשפחות השכול שמפגינים נגדו". פשוט לא נכון. המצאה מא' ועד ת'.

מתנצל שנדרשתי לציין את האמת הפשוטה (שכל המאזין לדבריו יכול לאשרם ללא כל קושי או השקפת עולם פוליטית, בהנחה שהוא איש כן, ישר והגון) ומתנצל כפליים אם זה הורס לך הנפצה כל כך יפה. מקווה שתוכל למצוא על ליבך למחול לי על הנ"ל.

כוכבית מצויה

Well-known member
איפה ההסתה?
הוא אמר שהמפגינים בישראל הינם מיעוט כמו שהמפגינים בקמפוסים בארה"ב הינם מיעוט.

Harrington

Well-known member
מנהל
איפה ההסתה?
נו באמת. היית חייבת לשים את ההקשר המלא של הדברים? לא יכולת לזרום עם הטעיית הכותב ומחבר הפוסט על-ידי ציטוט חלקי ומגמתי של חצי משפט בלבד? ממש לא יפה. ככה לתת לעובדות להרוס סיפור טוב.

jackie111

Well-known member
איפה ההסתה?
המפגינים נגד ראש הממשלה אינם מיעוט.

כל הסקרים בחצי שנה האחרונה (חוץ מזה בערוץ 14)
מראים שרוב אזרחי מדינת ישראל נגד הממשלה הנוכחית.

מידי יום יש הפגנות נגדו בערים הגדולות ובהם משתתפים
מאות אלפי מפגינים.

כוכבית מצויה

Well-known member
המפגינים נגד ראש הממשלה אינם מיעוט.

כל הסקרים בחצי שנה האחרונה (חוץ מזה בערוץ 14)
מראים שרוב אזרחי מדינת ישראל נגד הממשלה הנוכחית.

מידי יום יש הפגנות נגדו בערים הגדולות ובהם משתתפים
מאות אלפי מפגינים.
יש הבדל בין מי שנגד למי שמפגין.

Cranio

Well-known member
תגובה של מטומטם.

הינה, הפגנה שהיתה רק שבוע למלחמה:

מה שקורה עכשיו אפשר לתרץ שעברו כבר חודשים רבים למלחמה.
אבל איך אתם מתרצים משהו כזה שקרה רק שבוע אחרי 07.10 ?
מטומטם עשה אותך .
והפגנה הייתה צריכה להיות למחרת הטבח ולא אחרי שבוע.

למעלה