הימורים - האם מייקל באמת מת????????

hai78

New member
הימורים - האם מייקל באמת מת????????

מה אתם אומרים חברים האם נמלטים יכולה להיות הזוייה עוד יותר ממה שהייתה ולהעיר מתים מהקבר? בדומה ל24 כמובן כן האם יש מצצב שבזמן שרובנו בכינו בסיום פרק 22 , מייקל סקופילד צפה לו מהצד על החברים נפרדים ממנו כביכול כדי שלכולם יהיה שקט? מה שלמדנו זה שבנמלטים הכל אבל הכל יכול להיות ואולי פרקים 23-24 יציגו לנו תמונה שונה לגמרי ומייקל למעשה חי באושר ובעושר. אני מהמר שהכל יכול להיות וכלום לא יפתיע אותי נכון שהדימום מהאף מעיד על הבאות ונכון שהדימום מהאף אחרי שאימו חיה שנים עם הניתוח הזה והיא בריאה ושלמה נראה קצת הזוי לנוכח הנסיבות הללו אבל מה לגבי החברים שנכון שעברו 4 שנים אבל לחייך בבית קברות ולא להראות טיפת עצב זה קצת מוגזם לא? כל הדברים הללו מעלים באמת חשד לבאות ואולי מייקל בכלל בחיים האמת שזאת תהיה בגידה בצופים לחלוטין כי הרי כמו שאנו יודעים הפרקים הללו ישודרו במספר מדינות בודדות ולמעשה ילכו ישר ל DVD א ז מי שלא יקנה או יוריד את הDVD יחשוב שמייקל מת ומי שיקנה אולי יגלה אחרת ואולי לא או בכל מקרה לא יגלה סודות שלא ידענו לפני ועומדים להתגלות בפרק הספיישל הכפול. ביום ראשון נגלה את הכל

abcd80

New member
הלוואי שלא מת

כי זו היתה סטירת לחי מצלצלת מבחינתי שהוא מת אחרי כל מה שהוא הקריב ועשה הכל.. וכל השאר חיים בהפי אנד והוא לא. פשוט מאכזב.

Macleod

New member
מת. הסרט יתאר מה קרה ב 4 השנים שבהן

קפצו בפרק האחרון.

abcd80

New member
גם לדעתי הוא מת

ולא יהיה טוויסט מפתיע.. וחבל. מבחינתי הרסו את הסידרה עם המוות של מייקל . השאירו טעם מר.

Macleod

New member
למה הרסו? לא תמיד חייב להיות סוף טוב.

הסטנדרט הזה של הסוף הטוב תמיד הורס. הסוף צריך להיות חזק, לא משנה באיזו סדרה או סרט. זה מה שהיה כאן. ניסו ליצור סוף חזק אחרי עונה די כושלת, ואפילו שתי עונות. אפשר תמיד לטעון ולשאול "אבל למה מת, אבל למה ככה ולמה פה ולמה שם".

abcd80

New member
נכון

אבל הסידרה הזו כולנו עקבנו אחרי מעלליו של סקופילד, כל ההקרבות שעשה למען חבריו, והתוכניות שהוא תיכנן וכל פעם תמיד הצליח לצאת מזה. אז למה הוא לא מקבל הפי אנד וחבריו כן? חבריו שחייבים לו את חייהם מקבלים הפי אנד והוא בקבר. זה ממש סטירת לחי אחרי שצפינו בו באדיקות וזה מה שאנחנו מקבלים? לא אהבתי את הסוף למרות שהוא היה חזק ומרגש.

yarivlevi

New member
ברוב הסרטים הגדולים הגיבור מת בסוף

למה חייבים סוף קיצ'י ,הוליוודי ודביק ?

Freemee

New member
אתה רציני? ברור שמת

מה זה, מדע בדיוני? הראו את הקבר שלו, הוא מת.. מספיק עם השטויות האלו. ד"א הפרק ספיישל הכפול זה ה DVD, נכון?

Gilliana

New member
מה הקשר למדע בדיוני?

מוות אפשר לביים, ומכיוון שלא ראית אותו מת אלא רק מצבה על קבר - הכל פתוח עקרונית, אם כי למרות האמור לעיל, אני לא חושבת שאולמסטד, סנטורה ושות' התכוונו להשאיר את מייקל בחיים. להפעיל טיפה הגיון לא כואב...

Freemee

New member
סליחה אבל אם הוא חי אז

זה ממש עלבון לאינטיליגנציה... עד כמה אפשר לרדת. לא שאני מצדיק את שרה, שגם היה די מעפן, אבל היה שמח שחזרה כדמות. למה אתם תמיד חושבים על ההפך? במקרה הזה, מה כבר יש להם להרוויח מזה שמייקל חי..

Gilliana

New member
אני לא חושבת ההיפך, תקרא שוב ../images/Emo122.gif

הרי אמרתי מפורשות שלא נראה לי שיש כוונה להציג בסופו של דבר כאילו המוות שלו בוים - רק הסברתי שאין לזה קשר למד"ב. לא מבינה - אתם באמת לא מבינים מה שאתם קוראים או שאתם סתם לא טורחים לקרוא?

Freemee

New member
כשהתכוונתי מדע בדיוני, סתם זרקתי

מדע בדיוני לא דוגמה טובה באמת... פשוט לא מצאתי משהו יותר קרוב שיכול להמחיש, את יודעת מה, ניתן לך דוגמה את אבודים, שם הכל יכול לקרות...

Gilliana

New member
אבודים זה לא מד"ב באמת?

אני פשוט לא צופה בסדרה, אבל למיטב הבנתי מדובר במד"ב, לא?

שבלולה2

New member
חצי מהדמויות "מתו" בסדרה הזו שוב ושוב

תגידו רק אני ראיתי את הסדרה הזו??? שרה, קלרמן וכו' שלא לציין שלמיטב זיכרוני בעבר גם ראינו את הקבר של כריסטינה שכמובן כלל לא מתה... מתוך התיאור של הסרט העתיד לבוא (שלא אפרט על מנת להמנע מספויילרים) אך בגדול מן הסתם יש בו סיבוך (אף אחד לא חושב שיהיה סרט על כלום נכון) אני לא אופתע אם המוות של מייקל היה מבויים. למרות שמבחינתי אני שונאת happy-end ככה שאם הוא אכן מת זו בחירה מבריקה של התסריטאים.

mazinya

New member
הוא מת והמפיק אישר את זה

אז חבל על התקוות שלכם. חוץ מזה, אם זה יוצא ל DVD ולא משודר ברשת FOX אז זאת עוד סיבה למה אין טעם לקוות שהוא לא מת. הם לא יעשו כזה טוויסט בעלילה רק למי שיטרח לקנות את ה DVD

שבלולה2

New member
שיט עכשיו אני אבכה כל הלילה...

א. אין לי ממש תקוות וכפי שציינתי אני שונאת HAPPY END ככה שחסר לך שאתה טועה כי עכשיו אני מפתחת ציפיות... ב. אמממ נראה לי שהמטרה שלהם היא למכור את הDVD ככה שהטיעון הזה דווקא יכול לעבוד ההיפך... ג. ד"ש למפיק ד. :)

שבלולה2

New member
לא לא... את הבטחת שהוא מת...

ואם יסתבר שהוא לא מת באמת אני הולכת להיות מאוכזבת קשות (כאמור אני שונאת HAPPY END) והאשמה היא עלייך!!! מי בכלל מאמין למפיקים... תחשבי איזה ג'וב, אתה קורע את התחת כל הזמן ונשאר מאחורי הקלעים...

למעלה