היום הפגנת הלהטב'ים. אין הרבה הפגנות יותר מוצדקות ממנה.

poseidon111

Active member
אני, בהתאם לקריטריונים שציינתי וגם הפגנה פוליטית פה ושם.

תמונות?
לא, לא חשבתי שמישהו יטיל ספק בכך וגם אם כן, אני לא צריך להוכיח את יושרי.
למה שלא תאמין לו אם הוא אומר לך שהוא היה?

shayCn

New member
כי אני לא מכיר אותו באמת

הוא יכול גם לטעון שהוא המלאך גבריאל..מה זה להאמין?

poseidon111

Active member
ניסית לחשוב מה האינטרס של בן אדם שאתה לא מכיר לספר

לך שהיה בהפגנה כלשהי? מה יוצא לו מזה?
הוא לא מקבל ממך כסף או תעודה והוא לא מספר לך שהמציא תחליף לנפט.
כל הסיפור הוא השתתפות בהפגנה.

shayCn

New member
לא, וגם לא מעניין אותי להתעמק מה האינטרס

אני יודע שאנשים פועלים לעיתים בדרכים שונות מעבר לגבולות ההיגיון שנחשב בריא מבחינתי..אז למה לי להכנס לאינטרסים של אחרים או להבין שיקולים כאלו ואחרים?
בקיצור..תמונות יש?
כשהולכים להפגין ופעילים חברתית, קשה לא לצלם לפחות אחת..
&nbsp

poseidon111

Active member
גם אם יש לו ואני לא יודע אם כן, אני במקומו לא הייתי מראה.

הוא לא חייב להוכיח לך כלום.
תרצה תאמין, לא תרצה, לבריאות.
" קשה לא לצלם לפחות אחת"...
מצחיק.

אגב, השתתפתי במצעדי הגאווה בת"א מראשיתם וגם לקחנו את הילדים

כדי שיתחנכו וגם בשביל הכיף. היום הם כבר גדולים. אני לא הומו וגם אשתי לא ולא מישהו מילדי. בעצם אני לא מכיר שום הומוסקסואל. לא יצא לי. ההשתתפות במצעדים הראשונים ובעצרת האחרונה היתה חשובה לי על מנת להפגין את מורת רוחי מהנסיון של הממסד הדתי במדינה לכפות עלינו ערכים מיושנים, מכוערים ומגעילים. מאז המצעד הראשון ועד היום חלה התקדמות מרשימה במעמדם של להטבים בישראל ואני מאמין שזה בעיקר בזכות ההפגנות וקורא לכל חברי ומכרי ושומעי לקחי לבוא ולהשתתף.

משתפרת

New member
ובנוסף- תמונה זו הוכחה?

אין בעיה להביא תמונה מההפגנה,אבל אז שי יבקש הוכחה שאתה צילמת או שאתה המצולם...

shayCn

New member
סבבה

אז אני מקווה שהבנת שאני לא חייב להאמין לכל דמות וירטואלית.
והאמת, וכמו שאמרה המשתפרת, גם אם יש תמונה, לא בטוח שאני יאמין.

הדבר תלוי בגישה הבסיסית

בשלב הראשון אני מתייחס לכל אדם במחשבה שהוא דובר אמת כמוני ומשכיל כמוני . בהמשך אני מגיע למסקנות על פי התפתחות ההכרות .

אתה מלכתחילה ניגש בהנחה שהוא משקר .

מעניין למה

shayCn

New member
גם אני ככה

בדרך כלל מאמין לכל אחד ברגע הראשון ואחר כך לומד לסנן ולהתאים את עצמי, אבל זה נכון. יש לי את הסיבות שלי להניח מתי משקרים.
כשאני חש ברצון עז להוכיח אותי שאני טועה וזה בגלל שהדעה שלי בשרשור לא הולכת עם הקונצנזוס בנושא שהוא פרה קדושה בחברה - פונדקאות הלהטבים, אז אני מאמין שיעשו הכל וילכו רחוק עם הרצון הזה. לא אוהב את המילה 'לשקר' כי זה ישיר מדי ומתאים למגזרים דרמתיים..אבל בהחלט לבלף,לעקם ולישר פינות,להגזים,לעשות פינוקיו, יו ניים איט.

אם הוא אינו מאמין לדברי - הבעיה היא שלי, לא שלו.

לא הצלחתי לעורר אמון,

וזה מטריד אותי כי אם איני מצליח לעורר אמון כאשר אני דובר אמת - כיצד אעורר אמון כשארצה לשקר?

RossieL

Active member
אתה בטוח? ללא צל של ספק?

ש "יחידני = בכל מצב מדובר על הוא /היא עם בעיקר רצון כשהיכולת בספק"
בדקת את זה?

shayCn

New member
כן. בדוק.

ליחידני תמיד תהיה פחות יכולת מלשניים ולקחתי בחשבון גורמים מניעים כמו כסף,זמן ביולוגי,קריירה, התפתחות אקדמית וכיוב'.
מפנה אותך לציטוט אחר שלי בשרשור "ערך ריגשי שווה אלף מונים להתפתחות התקינה של הילד".

RossieL

Active member
"צודק"

ילד שגדל בידיעה שיש לו אבא או אמא אבל הם לא רוצים לראות אותו ולא רוצים שום קשר איתו, אין ספק, זה מוסיף המון ערך רגשי להתפתחות התקינה של הילד.

אין ספק, זה שווה פי אלף מונים על הורה יחידני שייתן את כל מרצו ונשמתו לילד.

shayCn

New member
יחידנות זו לא משפחה

דווקא ילד שההורים הביולוגיים שלו לא רוצים אותו, צריך מקסימום אהבה והרבה יותר מהורה אחד שיוכל להשלים לו את החוסרים. משפחה מאמצת זה ה-פיתרון למקרה כזה.
&nbsp

משתפרת

New member
יש אבסורד בדברי שי

"ערך ריגשי שווה אלף מונים להתפתחות התקינה של הילד". כרגע לא מתיחסת לתחביר ולהתנסחות אלא רק לתוכן.
מכירה כמה הורים יחידניים שמעניקים רגשית יותר מכמה זוגות ביחד. אם מה שקובע הוא ההשקעה הרגשית בילד, הרי שאם היכולת הרגשית של היחיד גבוהה אותו יחיד (או יחידה) מתאים וראוי להיות הורה.

shayCn

New member
יכולת ריגשית של אחד לא יכולה להיות גדולה יותר משניים

יתכן שאת מערבבת בין השקעה להענקה.
יחידני יכול להשקיע יותר משניים, אבל הנתינה שלו וההענקה שלו תמיד תהיה קטנה מזו שיתנו שניים.
אני נדהם מהיכולת של אנשים פה לבטל באמצעות אמירות, יכולות של שני בני אדם שהגיעו לזוגיות, ז"א שיש להם יכולות חברתיות נרחבות ועמוקות יותר ממי שאין לו זוגיות, הרגשות שלו נעצרות באיזה שלב. יש לו מחסומים. פשוט לא מסתכלים על כל התמונה.
&nbsp

למעלה