היום הפגנת הלהטב'ים. אין הרבה הפגנות יותר מוצדקות ממנה.

משתפרת

New member
רק להעמיד דברים על דיוקם

לא מתווכחת איתך על ענין הפונדקאות. בכלל לא.
אבל אי אפשר להציע לאנשים "תאמצו", כי זה פשוט לא מציאותי. זה היה בעבר, אך ב 10-15 שנים האחרונות הפתרון הזה התפוגג.

puma141

New member
בואי אני אכתוב לך את האמת שלי...

אני לא בעד בגדול, בעיקרון. לא מטעמים של מוסר או לא, אלא מטעמים של חשיבה על אותם ילדים שיגדלו בנקודת פתיחה ב ע י נ י פחותה מנקודות פתיחה של אלו שגדלים במשפחה רגילה.
למה? כי החברה שלנו לא רגילה לזה, וילד צריך בטחון שהוא בעצם גם הרגלי החברה שאנשים בוגרים כבר לא צריכים אותה.
זו נקודת פתיחה בעיתית לכל דבר ועניין. כלומר גם עם ההתקדמות הכללית בנושא הזה, יש הורים והרבה בתוך החברה שלנו, שהם סוג של "מכתיבים" דעתם על הילדים שלהם שיהוו חברה לאותו ילד שגדל אצל זוג גייז.
מצד שני אני חושבת על אותך אנשים בלהטבים, שמאוד רוצים ילדים וזו זכותם...
אז אני בדילמה כאן, וסוג של נכנעת.
מה שכן הייתי רוצה, שיבדקו את הקשר בין בני הזוג כמה שאפשר לאותה נקודת זמן, כי ידוע שגייז מחליפים זוגיות בתדירות גבוהה מאוד.
זה שווה בדיקה, בגלל אותה נקודת פתיחה במינוס חברתי.

ויש בי את הצד שכתבתי על הילדות בנפאל, שבקטע הזה אני כועסת מאוד על זוגות ישראלים שבגללם נוצרה התופעה של שיעבוד אותן ילדות בחוות הרבעה.

Ron W

New member
ביחוד מה יקרה עם הילד כמתבגר יצא הומופוב ויחוש דחיה מהוריו?

משתפרת

New member
נכון. זו דילמה.

יש הרוצים להיות הורים, יש מי ששופטים את השונים מהם ומשפיעים על ילדיהם, יש גם כאלה שהופכים להיות הורים בלי שיהיו ראויים לכך.
פונדקאות מאד שנויה במחלוקת גם בעיני. אין ספק שכשמדובר בניצול פרופר (כמו בדוגמא שהבאת) היא פסולה לחלוטין. בתנאים אחרים אני מסוגלת להבין זאת, אם כי לא הייתי יכולה להשתמש בשירות כזה עבור עצמי.

Ron W

New member
תקראי לכך רישום כאב אין הגיון לרישום גבר כאם או אב שני.

הרי זו פוליגמיה מסוג זכר.

מאד מסכימה- לא פשוט למצוא ילדים לאימוץ!

וגם חוקי הפונדקאות במדינות רבות השתנו בשני העשורים האחרונים

כדי לצמצם את תופעת הסחר ברחם, הניצול הכלכלי וכל הסיבות שבגללן פונדקאות

אינה מוסרית.

אבל אין לכך קשר לחקיקה שלנו, לאטימות של חלק מהציבור ולטריליון הסיבות החל מ"שיאמצו...יש הרבה ילדים שזקוקים לאימוץ" וכלה ב" אז שיגדלו את הילד יחד עם האימא הביולוגית בהורות משותפת" ו"לילד יותר חשוב שתהיה אם מאב" או "ילד חייב שני הורים להתפתחות רגשית תקינה" ועוד ועוד.

רק.... שחלילה לא נתקדם צעד אחד לטובת מי שרוצה לגדל ילד משלו והחוק מונע ממנו לעשות זאת בארץ.

Ron W

New member
בוודאי שניתן בקלות כשיש הסכמת האם ולא מחטף של הרווחה

כל הורה או אם יכולה לרשום כל גבר כאב ילדיה ובכך נגמר הסיפור

Ron W

New member
לצערי הם דפוקים ונכנסים דוך במקום בסיבוב

אף איש לא מונע מזוג גברים להביא ילד בארץ
יש מאות נשים שכמהות לגבר איתו יביאו ילד ללא מסגרת נישואין
כמו האתר גובייבי בו מביאים ילד באופן אלטרנטיבי
מה ההגיון באם פונדקאית? הרי זה טמטום בלשון המעטה
אחרי שמביאים ילד עם ישראלית שלא מצאה מסגרת נישואין
הם יכולים לאמץ את הילד ע"י חוזה פרטי ולגדלו במשותף
יש עוד סיבוב כמו נישואין פיקטיביים וגרושין עם חזקה אצל האב
אמרנו מדינת חלם? או טמטום טהור - בקשה זה סיכום המצב.

puma141

New member
הם אוהבים להתבכיין, ולהראות אומללים...זו דרך חיים כמו

של פמניסטיות שתקויעות במסכנות שלהן.
מה שלא הייה, אם הם מדברים על סובלנות, אז הרעיון הוא לקבל גם אחרים- עם כל הדפקות שלהם....
את זה הם לא יעשו. כי יש להם גיבוי תקשורתי צבוע כמוהם.....:)

Faria

New member
המחאה היא נגד האפליה

קודם כל, אני חושב שפונדקאות צריכה להיות לא חוקית, כמו בהרבה מקומות בעולם המערבי, אבל זה דיון אחר.
&nbsp
ברגע שהיא חוקית, אין שום היגיון שתהיה אפליה ותהיה אפשרית רק לזוגות סטרייטים או לנשים יחידניות, אבל לא לזוג הומואים או אב בודד. זאת הנקודה, על זה המאבק. מאבק צודק מאין כמוהו. אני לא מבין נגד מה אתה יוצא פה. אתה לא חושב שמגיעות להם זכויות שוות?
&nbsp
כל ההצעות שלך להורות משותפת מונעת מזוג הומואים לגדל את ילדם כזוג, בלי הורה נוסף.
&nbsp
&nbsp

Ron W

New member
אתה טועה. לילד חשובה האם יותר מהאב - זהו הטבע.

כשיש אם תחליפית ניחא
זוג גברים עם ילד ללא דמות אם או אשה שתדאג לו הוא חריג בנוף
נכון שיש אבות גרושים או אלמנים אבל זו כבר גזירת גורל
ההעדפה בד"כ לתת לאם את החזקה על ילדיה
לדעתי גם זוג נשים או אם יחידנית ללא דמות אב היא בעיה לא פשוטה

Faria

New member
מי שמך שתקבע מה עדיף לילד?

אם לילד יש שני הורים, שמגדלים אותו ותומכים בו, מי החליט שדווקא נוכחות האמא היא זאת שלטובת הילד?!
&nbsp

Ron W

New member
הגיוס היה קל בגלל סיבובי הפרסה של נתניהו שנכנע ללחץ הקיצונים

כמות המפגינים אתמול מוכיחה שהעם מאס באפליה
בלי קשר שהנושא כאמור דוחה וטפשי מעצם הדרך
בה מביאים ילד ומדירים את אימו מגידולו.

"ואת זכר לא תשכב משכבי אישה, תועבה היא"

"וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם"

Ron W

New member
ומי כתב את המשפט המסוגנן הזה שאלת את עצמך?

מן הסתם חי בעידן שבו היו עבדים ושפחות וכל מינ חולרה.

האם צריך לציית לפקודה שנכתבה לפני 3500 שנה ?

כאשר אנשים גידלו מעט מזון בגבול המדבר ומתו ברעב כשלא ירד גשם . כאשר אנשים מכרו עצמם לעבדות כלא היה להם מזון ? כשאדם שנפצע בקציר מת אחרי יום מאבדן דם או מזיהום אחרי שבועיים ? כאשר הלכו מיפו לירושליים ברגל 3 ימים ? כאשר מתו בגיל 40 אם לא מתו בשבוע הראשון אחרי הלידה ? כאשר רוב בני האדם לא ידעו לקרוא ועוד פחות לכתוב ? וחשבון לא ידעו בכלל .
מי שרוצה לחיות כמו לפני 3500 שנה , בבקשה . אבל לחיות עם התנאים של 2018 וחוקים בני 3500 שנה - זה לא ! ! ! !

E טי

New member
ילדים זה לא סחורה

אף אחד לא מונע מכל אדם לגדל את ילדיו.
אם הם רוצים הם יכולים לגדל את ילדיהם ככל שיחפצו.
אם הם לא למדו איך נולדים ילדים כנראה שמישהו התרשל בחינוך שלהם.

למעלה