הבן זוג
, חמתי
ואנוכי

yosef 30

New member
לילה טוב ג'קי הייקר

ראשית אני מאחל לך שמשפחתך תקבל אותך באהבה
מלאה וגם את בן זוגך. גם אני לא יכול להביא את בן הזוג (העתידי) שלי לארוחת שבת אצל אבי. וגם לא בחגים כשאנחנו עושים יחד עם אבי - והאמת שזה מרגיש ממש חסר אך אני לא מסוגל לוותר על החג עם המשפחה - כשהייתי בזוגיות "חילקתי" את עצמי בין החגים חג ראשון בבית חג שני עם הבן זוג. לפעמיים ההרגשה שאתה לבד עולה מאוד חזק אפילו שאני ם כל המשפחה הצורך הזה להרגיש שווה ערך כמו כולם - לא נעלם. ובאמת כייף לך שבן זוגך תומך בך, מקבל ומבין ולא מעורר קושי נוסף. חיבוק גדול איש ייקר
יוסף.

לפעמים רק נראה שמבינים על מה אי ההסכמה

אבל זה לא בהכרח כך. יכול להיות שעבור אחד הצדדים הסוגיה היא 'מה קרה אם אני אקפוץ להורים שלי לבד פעם ב' ועבור הצד השני הסוגיה היא 'איזה מין קשר זה שלא מסנגרים עלי ומוכנים לקבל העדר הכרה בי'. לפעמים דווקא שאי ההסכמה היא לכאורה בגלל דבר קטן זה מתנפח - אחד הצדדים חושב 'על כזה דבר קטן הוא עושה ביג דיל? אפשר לחשוב פעם בשבועיים שלושה, אם על כזה דבר קטן הוא עושה ביג דיל, מה יקרה בדברים החשובים באמת?' רק שהצד השני יכול לפרש את הסיטואציה אחרת לגמרי - "אפילו בכזה דבר קטן הוא לא מוכן לגבות אותי? אם אפילו בכזה דבר קטן הוא מסרב מה יקרה בדברים החשובים באמת?' הדרך לפתרון מתחילה בלהבין על מה בעצם רבים - על ללכת פעם ב' להורים או על המקום שלי בחיים שלך? לא רק מה הדבר הקונקרטי בו אין הסכמה אלא מה המשמעות הסימבולית והערך שניתן לאותו דבר, אחרת התשובות שניתנות בכלל לא נותנות מענה לצרכים/כאב של הצד השני.

yosef 30

New member
את התשובה הזאת ממש אהבתי ../images/Emo45.gif

נכון יש הרבה אמת במה שאת כותבת. חשוב אולי לחזק את המקום של בן הזוג, לומר לו שההליכה להורים לא מורידה מערכו ומחשיבותו בחיינו. לנסות להסביר עוד וולחזק - זה באמת יכול להיות ביג דיל סמוי
. שבת שלום טל

dotandvir

New member
לי היה חוק מאוד פשוט

מי שמכריח אותי להגיע בלי בן הזוג לא מקבל את האפשרות להיפגש גם איתי. האמת שהבחור שלי לא רוצה להעמיס על אף אחד וממילא ההורים שלו לא יודעים על קיומי אז גם לו לא היה אכפת בכיוון ההפוך, אבל לי זה היה מאוד משמעותי ובגלל זה גם הפסקתי להגיע לשאר הפגישות המשפחתיות. דותן

למעלה