דרושה המלצה לרכישת מדפסת

oritta17

New member
דרושה המלצה לרכישת מדפסת

דרושה המלצה לרכישת מדפסת פשוטה ולא יקרה.
חשוב שתהיה איכותית,וידידותית למשתמש.

מיועדת לשימוש יומיומי לילדים בגיל ביה"ס.

תודה מראש למשיבים.

היום המדפסות

כול כך זולות וטובות שכול מדפסת תתאים
כול מדפסת והמטרה שלה . צבע/שחור לבן
אין מה להמליץ

oritta17

New member
חשוב לי לברר,כי לא פעם המדפסות הזולות לא מחזיקות מעמד,,

הרי אין לי עניין לרכוש מדפסת ,שתהיה יותר זמן במעבדה, מאשר בשימוש.
לאחרונה יש מבצע למדפסות של חברת אייבורי, במידה ומישהו מכיר ,
ורכש מהם מדפסת זולה עד 250 ש"ח, (וגם החזיקה מעמד יותר משנה )
במידה וכן ,אז אשמח לקבל פרטים ,על דגם -מומלץ.

evike

Active member
מנהל
מדפסות של חברת אייבורי? בטח הכוונה לחנות אייבורי, אלא אם כן

התחילו לייצר מדפסות...

evike

Active member
מנהל
כמו שחשבתי. המדפסות לא של חברת אייבורי

אלא HP, זירוקס ועוד. זו חנות, יותר נכון רשת חנויות שמוכרת אותן.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הדגם הכי זול

1. כל שנה יוצאים דגמים חדשים כך שקשה למצוא מישהו שהתנסה תקופה ארוכה עם המדפסת הזאת
2. לא כתוב שהמדפסת כוללת פקס, איני יודע אם זה חשוב לך, אבל אם כן - תברר.
3. שים לב שהמדפסת הזאת באיבורי מגיעה עם דיו לדפים ספורים בלבד כך שמהר מאד תצטרך לקנות מחסניות דיו נוספות, במידה והילדים מדפיסים הדפסה יומיומית כדאי שתקנה מחסניות דיו מלאות בנוסף - בדוק עלותן ולכמה דפים (במשוער ) תספיק מחסנית וזה יתן לך תמונה טובה יותר על העלות האמיתית..
4. על מדפסת יש אחריות לשנה, אם היא תעבור בהצלחה את השנה יש להניח שתחזיק עוד כמה שנים.

evike

Active member
מנהל
שנים אני עם HP, פעם היו נהדרים, היום התקלקלו מעט

אני פשוט אוהבת את הממשק שלהם.
אין לי את הדגמים שבפירסום.
מה שאני יכולה לייעץ, שאם מדפיסים גם בצבע, עדיף מדפסת עם 4 מחסניות דיו, כי מחליפים רק מה שהתרוקן.
אם מדפיסים רק בשחור לבן, עדיף מדפסת לייזר.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא ממליצה על HP, כבר לפני שנים התקלקלו המון

לפני עשור ויותר היו לכולנו מדפסות HP – אצלי, אצל הוריי, כל המשפחה, חברים... וכולן החזיקו שנתיים-שלוש גג, וגם החלפות דיו (יקרר) לא תמיד עזרו, ושלל תקלות, ואין אחריות, והדיו כ"כ יקר (גם התחליפי לא ממש זול) שכבר יותר זול לקנות חדשה...
מעבר לכך שזו גישה מעצבנת ברמה הצרכנית, היא גם איומה ברמה הסביבתית. כל פעם נתקעים עם גרוטאות של מדפסות ישנות שאיש לא מעוניין בהן, מייצרים עוד פסולת פלסטיק ואלקטרוניקה...זה מקומם אותי.
&nbsp
אחרי שהבנתי שאין לזה סוף אני כבר יותר מעשור לא נוגעת במדפסת שאינה לייזר. הן הרבה יותר עמידות ובאמת מחזיקות (וגם אין בעיה שהראש מתייבש אם לא מדפיסים בתדירות גבוהה) וגם התוצאה הרבה יותר איכותית לעבודות וכו'. לייזר צבעונית יקרה אבל ברוב המקרים לא באמת צריך צבע, וכשהייתי צריכה באמת שילמתי כמה שקלים בחנות לשירותי משרד וגם ההדפסה הייתה באיכות גבוהה פי כמה משל מדפסות הדיו בבית (ולהערכתי גם לא יקרה יותר בהתחשב בעלות ראשי הדיו הצבעוניים, בכמות הדיו הנחוצה להדפסה באיכות טובה, הקלקולים התכופים וכו').

superman1234

New member
"אין מה להמליץ" או שיותר מדוייק שאינך יודע מה להמליץ..קשקשני

לגופו של עיניין ואולי לסכם את מה שכבר נאמר לך:
1. אני מניח שאם מדובר "בשימוש לילדים", ניתן להבין שאין הרבה מאוד הדפסות. מה שנקרא עומס הדפסות נמוך.
2. לילדים, רצוי שהמדפסת תיהיה צבעונית בכדי שיוכלו מידי פעם לממש את היצירתיות שלהם.
כך שניתן לדעתי לסכם שמדובר במדפסת זולה, צבעונית עם עומס נמוך.
יצרנים מומלצים (על ידי) - HP, CANON ו BROTHER.
לגבי המדפסות של HP שבאתר IVORY, המדפסת דגם 3830 שעולה 225 ש"ח נראית מתאימה.
כפי שנאמר לך - היא מגיעה עם כמות דיו שחור וצבעוני מזערי ויש מחסנית אחת לשלושת הצבעים. לדעתי לא סוף העולם לעומס הדפסה נמוך.
מניסיון - ל HP יש מחלקת שירות מעולה (שלא תזדקקי אבל רק לידיעה..
)
חשוב1 - המדפסת מתחברת למחשב ב WI-FI. (ללא כבל), אבל לצורך התקנה ראשוני נידרש כבל USB.
חשוב2- יש צורך להתקין את המדפסת. כולל הגדרות של המדפסת, והפקס. מצריך ידע בסיסי כלשהו במחשב.
אחרי ההתקנה , ניתן להפעיל את המדפסת בכל הפונקציות שלה, ישירות מהמחשב.

מדפסת ...

ראשית, נראה לי שמדפסת איכותית ולא יקרה עומדות בסתירה.
אם מדובר במדפסת שתשמש ילדים, היא אמורה להיות צבעונית.
מדפסת איכותית ממש תהיה מדפסת לייזר, ומדפסת לייזר צבעונית היא
יקרה יותר.
לצורך העניין - המושג "תבלה במעבדות" הוא קצת מיושן, כאשר מדובר
על מדפסות במחירים של 200-400 גג.
אנחנו משתמשים עם אחת ממדפסות ה- HP מזה שנים (4500).
בהשוואה בין מדפסות הייתי בודקת את מידת הרלוונטיות של הצרכים הבאים:
* מס' דפים לדקה .
* חוזק החלקים - המדפסת שלנו, כמו גם דגמים הרבה יותר חדישים של HP, כולם מיוצרים מפלסטיקים עדינים שצריך לנהוג איתם בזהירות בשימוש.
* מחיר מחסנית דיו חלופית (אנחנו משתמשים רק בחלופיות).

SicTransit

Active member
לא HP

יש לי ולמכרה שלי מדפסות (מדגמים שונים) של HP ושנינו נתקלים בהרבה תקלות מעצבנות. אמנם שרות הלקוחות מצויין והבעיות נפתרות בד"כ מרחוק אבל מאד לא נוח לגלות שהמדפסת שלך מושבתת ליום או אפילו כמה שעות בדיוק כשאת צריכה להדפיס משהו.

SicTransit

Active member
אם הייתי יודע

לא הייתי שומר את המידע הזה לעצמי

אם הייתי עומד לקנות מדפסת היום, אני חושב שהייתי מתמקד בקנון או brother. מאחר ואני מדפיס מעט מאד שאלת יוקר הדיו אינה רלבנטית עבורי, מה שכנראה לא נכון במקרה של אורית, כך שהיא צריכה גם לברר אילו מדפסות ימשיכו לעבוד טוב גם עם דיו לא מקורי.

לסיכום

כול אחד והדע שלו . כך שאים אחידות דעים . מה ליקנות
כמו שכתהתי בפתיח. כול המדפסות טובות . וילך לחנות ויבחר מה שטוב לו . לפי הצרכים שלו

superman1234

New member
קרמר קשקשני, אם לא היית, היו צריכים להמציא אותך.

לגופו של נושא....
HP מוכרת הכי הרבה מדפסות בארץ. הייתי אומר (בזהירות..) שלשימוש פרטי למעלה מ 85% מהמדפסות הביתיות הן של HP ולכן סביר להניח שגם התלונות על תקלות יהיו למדפסות האלו.
להשקיע 200 ש"ח לקבל ALL IN ONE ...-מדפסת, סורק, ופקס זה באמת כמעט בחינם.
הרווח נובע ממכירת הדיו. המחסניות דגם 901XL (מתאימה למדפסת 4500) שחור וצבעני , סה"כ ש מחסניות אורגינליות, עולות כ 180 ש"ח ומספיקות להדפסת מאות עמודים. נדמה לי כ 600 שזה המון.

למעלה