דרושה המלצה לרכישת מדפסת

כול הכבוד לידע שלך

במדפסות . תמשיך ליעץ. אחרי זה עם הידע שלך לך למכולת. ליקנות מיצרכים .

superman1234

New member
למה ליקנות מצרכים?

אני "גונב את כל המיצרכים".... לא משלם אגורה.

מימכולת ? ליגנוב

כתבתי מכולת . זה אדם פרטי . שישבור לך את הידיים. אם תיגנוב מסטיק .
מהסופר מקובל ליגנוב . אבל מכולת שיש שם בדרך כלל אדם אחד חמום מוח לא מאמין לך . צנסה ותיראה את התוצאות . מכיר את העניין מקרוב

superman1234

New member
חחח אני מבין שבין יתר מעלליך, נתפסת על ידי חנווני חמום מוח

בזמן גניבה והוא שבר לך ת'עצמות....
אני ד"א נוהג "לגנוב" רק ממתקיני צלחות לקליטת טלביזיה. אני גונב להם את הצ'ופצ'יק שעליו מתמקדים הגלים האלקטרומגנטיים.
מאחר ואתה בטח לא מבין במה מדובר, אני מצרף לך תמונה.

קוראים שאתה טיפש

החלק הזה עולה 15 ש"ח. לעלות על גג עם סולם . מברג מפתחות . לרדת מהגג .
בסוף מה תעשה עם זה???? . תימכור? ב2 שקל . תחפש מתקין שיגיד שזה כבר ישן . לא שווה אגורה
הייתה טיפש ונישארתה טיפש
שבת שלום

superman1234

New member
קרמר עיניים שלי, אני מעלה רחפן רובוטי שמפרק את "החלק הזה"

ומשאיר כיתוב על הצלחת, "בהוקרה מהטכנאי קרמר ירום הודו".

לכן תהיתי על מהות ה"מחקר" שלך...

אתה ועוד מישהו (ואולי עוד 4 נוספים) התעצבנתם מממדפסת שברשותכם.
מכך הסקת לא לקנות מדפסת HP.
אני בטוחה שיש עוד 3-4 אנשים שמתעצבנים ממדפסות שונות,
כך שלא הייתי מתבססת על המחקר הנרחב שעשית כדי להימנע ממדפסת
HP דוקא.

ladybug4NLP

Active member
אני לא הייתי מחליפה את HP. כל המדפסות יש להם כל מיני באגים

מעצבנים ואם צריך שרות שיהיה זה של HP

אנין, יסודי, מהיר ושרותי.

נסה לקבל שרות ב-brother!!!!!

SicTransit

Active member
ביקורת בונה

אכן, המדגם שלי קטן, וכך ציינתי במפורש בהודעה. הרעיון של הפורום הוא לאסוף חוו"ד מכמה וכמה משתמשים כדי לקבל איזשהי השערה סטטיסטית יותר טובה ממה שכל אחד מאיתנו מסוגל לחשב על סמך הנסיון האישי שלו (מה שקרוי במקומות מסויימים "חוכמת ההמונים"). זה נכון לשאלת המדפסת בדיוק כפי שזה נכון כמעט לכל נושא אחר שעולה כאן.

כאשר מישהו מתלונן על חברה מסוימת, סתם לשם דוגמא "הוט", לא ראיתי יותר מדי תגובות שאומרות לו "אבל אתה רק צרכן אחד מתוך מאות אלפים אז מה זה מעניין?". במקום זה, אחרים עם נסיון דומה או שונה מספרים על הנסיון שלהם וכך מתקבלת תמונה לא רעה של המצב (בדוגמא שלנו: גרוע מאד). נכון שזה רחוק מלהיות מהימן, בגלל המדגם המוטה ומיעוט המשתתפים, אבל בהעדר גוף מסוג ה consumer report אני לא מכיר דרך טובה יותר.

מאחר שאת וגם evike הזכרתן את HP בנימה חיובית ראיתי לנכון לאזן את המצב ע"ס הנסיון הקטן שלי. אם הביקורת היא על הכותרת הפסקנית שלי אני יכול רק להגיד שלחזור בכל פעם על המילה "לדעתי" מיותר בעיני, בעיקר כאשר בגוף ההודעה אני מסביר בדיוק על מה היא מתבססת. אם את בעלת מניות ב HP אני מצטער.

SicTransit

Active member
fair enough

אם כך אני רוצה להלין על שבכותרת שלך פנית אלי בלשון נקבה

מודה ועוזב ירוחם

למרות שלא יכולתי לדעת.
שים לב לניסוח שלך:
"מאד לא נוח לגלות שהמדפסת שלך מושבתת ליום או אפילו כמה שעות בדיוק כשאת צריכה להדפיס משהו."...

SicTransit

Active member
הציטוט שהבאת הוא מתוך פניה שלי לאורית

לכן דיברתי בגוף *שני* נקבה.

חשבתי לתומי ששנינו נמצאים כאן מספיק זמן כדי לדעת מה המגדר שלנו. מסתבר שטעיתי. לא נורא.

superman1234

New member
אולי ביקורת בונה, אבל ללא ספק שרק מביכה יותר את השואלת.

הרי המטרה של הפתיל הזה, לעזור לשואלת לבחור מדפסת מתאימה ולא "לאזן את התגובות".
הכותבת טריליאן, רק מחזקת את מה שכתבתי באחת הפוסטים. היא טוענת שערכה "מידגם גדול" (שיהיה) אבל ראה זה פלא, כל אלו שנידגמו, משום מה החזיקו בביתם מדפסת של HP......(בהכירי את הגברת היא תאמר שהיא דגמה הרבה יותר, אבל התיחסה רק לבעלי HP מאחר והיא חייבת להיות צודקת...
).
מדפסות של HP טובות.
מדפסות של CANON טובות.
מדפסות של BROTHER טובות.
אני לא ממליץ מדפסת לייזר ש/ל מהסיבה שילדים ירצו להדפיס גם בצבע.
בנוסף, ילדים ירצו לסרוק תמונות או ברושורים צבעוניים.
וההורים מקבלים בחינם מכשיר פקס.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה סתם מוציא את דבריי מהקשרם; לא כתבתי ש"ערכתי מדגם"

ולא "דגמתי" אף אחד. התייחסתי למילה "מדגם" כי הגבתי ל-SicTransit והוא השתמש בה. כן, בתקופה מסוימת לפני עשור ויותר היו לרוב האנשים מדפסות של HP כי זה מה שהלך בשוק באותה תקופה. הן היו הכי זולות והכי פופולריות. לא עשיתי שום סקר, פשוט האנשים שאני מכירה קיטרו עליהן (ולא על חברות אחרות). אין כאן קשר ל"צודקת" כי זו בכלל לא שאלה של צדק, ואין על מה להתווכח. כתבתי על הניסיון שלי ושל אנשים שאני מכירה כפי שכתבו גם אחרים. זה פורום צרכנות ואנשים חולקים מניסיונם.

superman1234

New member
מה שהלך לפני עשור רק התחזק בהמשך.

לפני כעשר שנים נמכרו הרבה (באופן יחסי) מדפסות ביתיות של EPSON, של XEROX, של OKI ,של LEXMARK וגם CANON מכרה הרבה יותר מדפסות .
במהלך השנים HP השתלטה על השוק בארץ והיום היא הדומיננטית ביותר בשוק המדפסות הביתיות. מהסיבה הזו , גם סביר להניח שישמעו יותר "תלונות" על מדפסות של HP מאשר על אחרות.
ד"א, לאלו שהתיחסו לדיו חילופי, נכון להיום ההבדל במחיר (לאותה כמות דיו במחסנית) הוא מזערי. בנוסף מרבית היצרניות התקינו CHIP במדפסת, שלא מאפשר להתקין דיו חילופי (למרות שניתן להתגבר על כך).
כולי תיקווה שמיצינו הפעם.......

trilliane

Well-known member
מנהל
לא יודעת, דווקא כמות ההדפסות ירדה משמעותית, עוברים לדיגיטל

מי שצריך עדיין ללימודים מחזיק, מי שעובד במשרד בד"כ יש לו במשרד, ושאר האנשים שאני מכירה מסתדרים בלי. כלומר אם לפני עשור או יותר כמעט לכולם הייתה מדפסת בבית, כיום אני צריכה להתחיל לחפש למי יש ומי יכול להדפיס לי (פעם בכמה זמן אם אני צריכה להדפיס איזה דף).
&nbsp
אני חושבת שה-HP דווקא שלטה ביד רמה במדפסות הזרקת הדיו, בעיקר בתקופה שמדפסות לייזר היו יקרות למדי וגם מסורבלות יותר, ודווקא היום פחות. בכל מקרה, הייתה תקופה שלכל מי שהכרתי בערך היה HP, ואף אחד לא היה מרוצה (כולל עובד HP לשעבר, שבתקופת עבודתו קיבל אחת חינם, וכשהיא היא התקלקלה כמו אחיותיה והוא כבר לא עבד בחברה החליף אותה בלייזר מתוצרת אחרת). כך שהמסקנה שלך אינה המסקנה שלי, אבל שכל אחד יעשה עם זה מה שהוא רוצה.

כן. הייתה לי מדפסת לייזר קטנה של קסרוקס [שחור-לבן]

שעבדה ללא אף תקלה 13 שנה! ועלתה 300 ש"ח.
החלפתי לאחרונה למדפסת דומה, במחיר דומה כי רציתי להתקדם לאלחוטית.

למעלה