דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

limors2

Active member
מהר מהר לפני שהם יעיפו אותי שוב

אני רק אגיד שאוף, לקסה
&nbsp אני מבינה לחלוטין למה היא עשתה את זה. זו החלטה נוראית, היא לגמרי זרקה את קלארק מכל המדרגות ישר אחרי שהיא הציעה לה לברוח איתה לחופשה רומנטית וחייכה אליה עוד חיוך קטן ומדהים, אבל היא עדיין המצביאה והמנהיגה של העם שלה והיא תעשה בחירות קשות כדי להציל אותם
גם במחיר של להשאיר את קלארק עומדת לבד ושבורת לב מול בונקר ענק ונעול
&nbsp ואוקטביהההההההההההה

LeAnnDylan

Well-known member
215

וואו אמאל'ה התחלתי לראות ואחרי התקף הגיפים של לקסה אתמול, הפרק מתחיל עם בלאמי זוחל מתוך מנהרת אוורור ואני כזה 'אה, הם עדין בהר
'
בלאמי אומר לאקו לשחרר את כל הגראונדרים האסירים ולהתכונן למלחמת תיונים. בינתיים קייג' מודיע לכל אנשי ההר שמי שמחביא תיונים יתלה בכיכר העיר בתור אויב מדינה. חיילי ההר מוצאים את ג'ספר ומאיה והורגים execution style את אלו שהחביאו אותם. קלארק ולקסה אהעהעהעהעהעהעה!!!!! עוברות על תוכנית הפעולה של ההר וכולם מסיימים בקריאות Jus Drein Jus Daun השומרים מנסים להרוג את אבא של מאיה כשבלאמי מגיע להציל את היום (אגיין). הוא לוקח את החבר'ה למרכז הקציר. מאיה וג'ספר מחליטים שבטוח יותר עם בלאמי מאשר עם תיונים ניצבים שגורלם למות כמעט וודאי. צוות מנהרות בהנהגת אינדרה נתקלים בריפרים, מעלפים אותם ומסתבר שאינדרה מכירה אחד מהם. אוקטביה אומרת לה שלינקולן מעריך מאוד את הסליחה שלה. היא עונה שהוא הרוויח אותה אך אם ילך נגד השבט שלו פעם נוספת שום מעשה גבורה שלו לא יציל אותו. בינתיים קודחים חור בדלת ומניחים את הפצצה. אבא של ניית'ן מגלה תסמינים ראשונים של פרקינסון ולינקולן הנסיך מרגיע אותו. אני אוהבת את וויק ורייבן או יותר נכון את הציניות של רייבן וההתנצחויות של שניהם אחד על שניה. אך הו לא! איש הר מגלה אותם ומצליח לדווח עליהם בקשר לפני שוויק מעלף אותו. "ברוך הבא לגראונד" מה הוא כל כך בשוק. כולה עילף אותו קצת. ואז מכלים שוק אמיתי מהו שהם רואים שפצצה אחת נשפכה. היי רייבן מה קורה אם נפוצץ רק 4 פצצות במקום 5? "החשמל נשאר דולק. הדלת נותרת סגורה. כל מי שאנחנו אוהבים מת." רייבן די להיות דרמטית, כל מי שאת אוהבת (קלארק) נמצא מחוץ להר. הכל טוב. קייג' בא לבקש את העזרה של דנטה "המעטתי בערכה של הקומנדר" yes, yes you did you mf "זו לא הקומנדר זו קלארק" שאט אפ ג'יפר קריפר. זה שתיהן
קלארק חסרת סבלנות. לקסה שנהנית להריח את הצחנה שעולה מקלארק שלא התקלחה כבר חודש בערך ונותרה עם אותם בגדים אומרת "שייקח כמה שייקח" -"מה תעשי כשכל זה יגמר?" -"אותך הדה, אותך" -"וול, מה את רוצה?" -"אותך הדה. מה לא הבנת. א-ו-ת-ך! את. עליי. בלי בגדים. תביאי נרות." -"היום וויק" -"אני זז הכי מהר שאני יכול" *שומעים פיצוצים* -"אני חושב שאני יכול לזוז מהר יותר"
מפסיקים את החשמל קולולולו!! לקסה וקלארק אוחזות ידיים ללחוץ על הכפתור ביחד אבל כלום לא קורה. חוץ מהניצוצות בעיניים של שתיהן "אומייגאד הדה נגעה בי!!!#@$" -"אומייגאד קלארק נגעה בי, אני צריכה טטנוס" קלארק מחליטה שהיא צריכה להתקרב אבל מתחילים לירות איך שהיא צועדת קדימה. לינקולן ישר מרים אותה כמו איזה סופרמן ומגן עליה בגופו החסון אעהעאהאעה קח אותי עכשיו לינק
לקסה והחיילים הולכים לטפל בצלפים. לא לפני שהיא מורה ללינקולן להגן על קלארק בחייו כי חס וחלילה שיקרה לבובז המועדפים עליה משהו. בלאמי, ג'ספר ומאיה בדרך לחלץ את מונטי ו-11 נספחים. בכריזה מכריזים שכל האזרחים מוכרחים להגיע לקומה 5 אחרת ימותו מקרינה. ובנוסף לזה הם מגלים שהבחורה שהחביאה את ה-12 שהיו בדרך להציל, נורתה בראשה. הם מוצאים את מונטי מפוחד ומסתתר מאחורי ספה שאומר להם שהתוכנית שלהם נחשפה ואנשי ההר בדרך לשעת תה. (אז אני מניחה שהם בריטים) . Octavia Kom Trigedakru אני חושבת שאני רוצה לשמוע אותך אומרת את זה אוקטביה, לא למדת עדין שבסדרה הזו מדברים רק בקודים? היריות פוסקות, לינקולן מפקד על הצבאות ומורה להם לפתוח את השער. כשהם מצליחים לבסוף, יוצאים משם גראונדרים בטיטולים (זו רק אני או שהם נראו כמו אנשי שמים יותר מאשר גראונדרים?
) צבא לינקולן מוכן לתקוף כשלקסה מגיעה ופוקדת על כולם לעצור. היא מלווה ע"י אמרסון שעומד שם זחוח ועמלקי במיוחד. קלארק שיודעת בליבה מה זה אומר צריכה שלקסה תגיד את זה בקול "עשיתי מה שאת היית עושה" לא לקסה
קלארק לא הייתה בוגדת בך
בחרתי באנשים שלי אבל אבל... גם הבובז של קלארק הם שלך. היא האנשים שלך!!
עשיתי בחירה עם הראש ולא עם הלב. אני יודעת שזה הפתיע את כולם, כי היה נראה שלקסה סוף סוף נתנה לקלארק להשפיע עליה בפרק שעבר והראתה נכונות להביע קצת רגשות. אבל בשורה התחתונה, לקסה עשתה מה שניסתה ללמד את קלארק לעשות במשך כל העונה. אם היא לא practice what she preaches איזה משמעות הייתה לכל סיסמאות המור"ק ששיתפה את קלארק בהן? זה לא הופך את זה לפחות כואב. הפרצוף המובס של קלארק, התסכול של לינקולן והמבטים המתנצלים של לקסה הפכו את הסצנה הזאת לאחת הכואבות העונה
אני רוצה אותן יחד. Fighting side by side. רציתי שקלארק תסכים להצעה של לקסה להצטרף אליה לבירת הגראונדרים ללמוד את דרכיהם. ועכשיו כל זה נמוג
וגם יש ביג אס דלת שאי אפשר לפתוח שוב. ורייבן, מה איתה? האם הספיקה להימלט?
אה רגע, לא נגמר. אינדרה וצוות מנהרות נסוגים. אוקטביה מתחננת שיישארו כי היא לא סומכת על לקסה. אינדרה בתמורה מצמידה לה סכין לגרון ואומרת לה שלא רק שהיא לא טריגדקרו יותר, היא גם לא הסקנד שלה יותר. וול, האושר הזה נמשך 3 דק' שלמות. שאר אנשי השמים נסוגים יחד עם אינדרה ומשאירים את אוקטביה לבדה עם תיק הגב של ג'קסון. בינתיים צוות חשמל שוכב פצוע בין ההריסות. שניהם לא מצליחים לעמוד ובוחרים במקום לשכב על הרצפה מובסים, פצועים ומחובקים כשאנשי ההר סוגרים עליהם במהרה. קייג' בא אל דנטה כדי לצהול שהרעיון שלו עבד. דנטה לא ממהר לשמוח ואומר שהם לא יהיו מוגנים על הקרקע כל עוד אנשי השמים שם. קייג' מוסר שהוא כבר צעד אחד לפניו והאנשים שלהם מצאו קבוצה קטנה של אנשים שמים והם מביאים אותם להר ברגעים אלה
אנשי השמים נסוגים מהכניסה להר וות'ר במטרה להביא תגבורת ומשאירים שם את קלארק עומדת בודדה מול הדלת האימתנית

didalf

Well-known member
לאדעת אם שמת לב

אבל עדיין לא גילו לנו ששמה של הגראונדרית שבלאמי שחרר זה אקו
&nbsp "-"וול, מה את רוצה?" -"אותך הדה. מה לא הבנת. א-ו-ת-ך! את. עליי. בלי בגדים. תביאי נרות."" -
&nbsp "חוץ מהניצוצות בעיניים של שתיהן "אומייגאד הדה נגעה בי!!!#@$" -"אומייגאד קלארק נגעה בי, אני צריכה טטנוס""
&nbsp "הפרצוף המובס של קלארק, התסכול של לינקולן והמבטים המתנצלים של לקסה הפכו את הסצנה הזאת לאחת הכואבות העונה" - אוף כן
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
ותגובה אליך

לקסה שברה את הלב של כולנו
&nbsp "בסצנה שלא נעים לי להגיד אבל מרגישה מסרט שואה" לגמרי הרגיש כאילו לוקחים אותם לגטו
&nbsp "שעבר נראה לי לגור בתעלות האיוורור"
&nbsp "בפרידה שברור לנו שהיא סופית" עדין היה די עצוב שהיא גילתה אותו מת
&nbsp "בפרידה שברור לנו שהיא סופית" אני מרגישה קצת גאה על פעם הראשונה שהכרת בכתב בטים קלקסה
&nbsp "בואי נצא לחופשה רומנטית במלדיבים רק שתינו" אני לא יודעת אם לקסה בענייני מלדיבים. יותר כמו אוהל מלוכלך, כס מלכות והרבה נרות. (יש מלא בדיחות על לקסה והנרות, מענין אם אני אזכור אחרי שאסיים להטריל אתכם עם גיפים לפרסם כמה מהם כאן.) "אני חייבת להודות שקצת שנאתי את לקסה באותו רגע" זה עושה לי ממש עצוב
&nbsp

didalf

Well-known member
איפה הבדיחות?

"זה עושה לי ממש עצוב" - סורי
אבל אמרתי באותו רגע זה לא נצחי. באותו רגע הרגשתי מאד נבגדת באופן אישי. אני עדיין יכולה לאהוב אותה שוב בהמשך.

LeAnnDylan

Well-known member
צודקת

האמת היא שאיך שכתבתי את ההודעה ההיא הלכתי לתיקיית הממים שלי ואז קלטתי שהרבה מהם משתמשים בתמונות שיכולות קצת לספיילר לך את העונות הבאות, כי הם סתם לוקחים תמונות רנדומליות, אז ליטרלי הכנתי תיקייה שנקראת NOT NOW שאדע להשתמש בה אחרי שתראי סצינות/פרקים מסוימים ותביני את הרפרנסים שלהם. אבל בינתיים, אני מניחה שכבר שמת לב שתמיד יש מלא נרות באוהל של לקסה, כאילו, כמות מוגזמת של נרות שאין בה היגיון, אז זה פתח את הדלת לכל מיני ממים משעשעים, הנה דוגמה לכמה שלא אמורים להוות ספוילר.

didalf

Well-known member
צחקתי שעה מול המחשב עכשיו

בנוסף מאד מעריכה שהפרדת ספוילרים והכנת תיקיה עתידית (אם כי לפי השיער של לקסה בחלק מהתמונות נראה לי התפלקו לך כמה אבל לא נורא).

LeAnnDylan

Well-known member
ויש גם את

הממים של היקום המקביל בו קלארק ולקסה כבר ביחד ומפסיקים להתעלל בנו כצופים. זה היקום המועדף עליי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל זאת גניבה תרבותית

כי יש כבר שיפ לסבי אחר שנרות הם חלק חשוב בו כי הוא נקרא extra flamey בגלל נר. &nbsp דבר שני, אני לא זכרתי משהו מיוחד של לקסה עם נרות. כלומר מן הסתם אין להם חשמל אז נרות זה הגיוני. &nbsp ודבר שלישי: האחרון ממש הצחיק אותי

LeAnnDylan

Well-known member
איזה שיפ?

כל הלסביות האלה בטמבלר/טוויטר מעריצות את אותן שיפים אז הגיוני שהן גונבות מעצמן ממים. זה לא הופך את זה לפחות מצחיק בעיני
&nbsp ואממ, הייתי מציעה שתחזור ותשים לב לכל הסצינות של לקסה באוהל/בונקר וואטאבר שהיה הייתה שהכס מלכות שלה היה שם. תמיד הייתה כמות לא הגיונית של נרות (ז"א, יש כמות סבירה של נרות שאפשר להדליק במידה ואין חשמל, למרות ש.. לייק, תדליקו לפיד. מה אתה מדליקים נר?) ועכשיו כשתשים לב לנרות, זה ישעשע אותך כמו שזה משעשע אותי כל פעם שאני צופה בסדרה מחדש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בבאפי קוטלת הערפדים - תעשי גוגל ותגלי

למילים extra flamey &nbsp זה שיפ מתקופת האבן לפני שהיה טאמבלר

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה

הן מחזיקות נר אחד. &nbsp לקסה צריכה הרבה יותר נרות מזה

LeAnnDylan

Well-known member
פתאום קלטתי שהעתקתי את הטקסט הלא נכון כדי להחמיא לך

אבל נראה לי שמההמשך הבנת למה התכוונתי להתייחס

didalf

Well-known member
המאה פרק 2X16 סוף עונה 2

מותח, אבל לא כמו קלארק בחדר לבן בסוף עונה 1 אז אני יכולה לשרוד. אוקי אז הפרק מתחיל ומסתיים בחלק הכי פחות חשוב שהאמת חשבתי סגרנו את הסיפור איתם - ג'הא ומסעותיו לארץ המובטחת. הם חותרים בסירה באמצע שומקום כשפתאום עברנו סרט למלתעות וכריש או צלופח מוזר תוקף אותם. לא בטוחה שהבנתי נכון מה הלך שם כי היה חושך ובלגן - אבל ג'אהא זרק את הילד הקצת היסטרי לצלופח?!?!?! וטפ פסיכופט. ואז הצלופח בלע אותו בשלמותו
מרפי המום ומזועזע והם מגיעים לחוף, ג'אהא ממשיך לרדוף אחרי הדרון ונוטש את מרפי הפצוע בחוף, "אני אחזור אליך" עלק. בבוקר מרפי נכנס למגדלור ואיזה יופי!!! מוצא שם מרתף מלא כל טוב, אבל לא טורח להתקלח נגיד לפני שהוא יושב לראות טלוויזיה. שם הוא רואה סרטון מ2052 (רגע מה השנה בסדרה? באיזה שנה היו ההפצצות? אמרו את זה ופספסתי?) שבו איש בוכה על זה שהוא לא הצליח לעצור מישהי ואז מתאבד, אופס. ואם חשבתי שמרפי הסתדר אז ג'אהא מגיע לאחוזה מפוארת שם הוא פוגש AI קריפית שאומרת שחיכתה לו שנים ומודה לו על המתנה שהוא שלח לה - הטיל שבו הוא נפל? מוזר מאד. אני מניחה שזאת הכנה לנבלים של עונה 3. וחוזרים לעלילה הראשית בהר. לינקולן עצור עכשיו אבל אינדירה אומרת לו שהוא צריך לבחור בין נאמנות ללקסה לאוקטביה ומשאירה לו סכין להשתחרר. כפרעליה
ברור שהוא יבחר באוקטביה
קלארק הולכת למנהרה ופוגשת את אוקטביה, ומספרת לה שלקסה בגדה בהם. אוקטביה כועסת על קלארק שבטחה בלקסה, וקלארק בוכה "אני מנסה הכי טוב שאני יכולה" [ציטוט חופשי] ואוקטביה - "זה לא מספיק"
בינתיים ילדה אחת כבר נשלחת בפיר הגופות. ואז הדלת נפתחת ובלאמי וג'ספר ומאיה ומונטי מכניסים אותן. קלארק ובלאמי ומונטי הולכים לשכנע את דנטה שישחרר את האנשים שלהם אבל עכשיו הוא מסרב כי בלעדיהם האנשים שלו ימותו. וול פאק יו דנטה!! אז הם לוקחים אותו כבן ערובה. בינתיים קייג' קודח באנשים שלנו. אוקי קודם כל אני לא קלטתי בפרק הקודם שהם תפסו את רייבן וויק!!!!! אעהאההה ריייבןןןןןן!! והם קודחים בה לאאאא צרחתי על המסך אל תגעו לי ברייבן!!!!!!! ואז מביאים עוד שבויים - וביניהם מרקוס!! ואבי!!!!! לא
קלארק רואה הכל במוניטור. היא מאיימת על קייג' שאם הוא לא ישחרר את האנשים שלה היא תהרוג את אבא שלו, אבל זה לא משכנע אותו והיא הורגת את דנטה
זה רק מחדיר בקייג' יותר רוח נקמה והוא מעלה את אבי לשולחן הקידוחים!!!!!! קלארק מאיימת שאם לא ישחרר את האנשים שלה היא תקרין את כל מפלס חמש. בינתיים לג'ספר יש תוכנית להתפס כשבוי ולדקור את קייג' אבל קלארק לא קולטת את זה!!!! איך לא היו לו כאלה פנים חשודות!!!!! בינתיים גם אוקטביה בלוק הגראונדרים שלה נקלטת ע"י שומרים והיא ומאיה רצות ישר לחדר האוכל שם כולם מבוהלים והמצב מחמיר. קלארק מחליטה ללכת על זה
ובלאמי לוחץ על הידית יחד איתה שלא תעשה את זה לבד, נסיכי
וכל האנשים בהר מתים
וגם מאיה!!!!!!!
אוי לא היא הייתה טובה זה לא פייר. אני לא יודעת אם אני עצובה או כועסת שלא הצילו אותה, או מעריכה את האומץ ללכת עד הסוף עם המחיר הכבד, גם לדמות טובה וגם לנפש של קלארק. וזהו כל אנשי ההר מתים ואנשי השמיים חופשיים, והחבורה שלנו מסתובבת בחדר אוכל הטבוח והמראה מזעזע. במיוחד היה שם שוט כזה של כדורגל שהילדים שיחקו בו קודם. וג'ספר השבור מחבק את מאיה המתה ודופק לקלארק מבט זועם. מסכן. קייג' החלאה מנסה לברוח אבל יש מישהו ביער. וזה לינקולן!!! ידעתי!!!! לינקולן תוקף אבל קייג' משתמש ברעשן גראונדרים ומנסה לפתות אותו עם אדום. אבל לא!! לינקולן חזק מזה!!! הוא מתגבר על הרעש ומוריד לקייג' את היד!!!!!! וואי צחקתי כשעפה שם היד
ואז גם מזריק לו את החומר - "המנה הראשונה הכי קשה" - בום!!! הרעתי בקול רם!! (באמת, הנפתי יד וצעקתי יש). ביי ביי קייג'. כולם חוזרים למחנה לצלילי קאבר יפה לנוק נוק נוקינג און הבנס דור שכבר עושה אותי רגשנית. אוקטביה ולינקולן יד ביד
רייבן מחזירה לג'ספר את המשקפיים שלו
וגם ויק סחב אותה כל הדרך איזה נסיך
אבל קלארק לא מסוגלת להכנס, היא מרגישה אשמה מידי על מה שהיא עשתה והאמת מבינה אותה. זה כנראה היה הכרחי, זה גם משהו נורא לעשות. לא הייתי רוצה להיות במקומה. בלאמי מנסה לשכנע אותה להשאר. הוא אומר לה שהם עשו את זה ביחד. הוא אומר לה שאם היא זקוקה לסליחה הוא יעניק לה אותה, רפרנס לשיחה שלהם בעונה הקודמת כשהיא אמרה לו את זה
אבל קלארק לא מסוגלת - "זה הנטל שלי כדי שהם לא יחיו איתו" - כמו שדנטה אמר על הזוועות שהוא ביצע. היא נפרדת ממנו בנשיקה בלחי
וחיבוק ארוך
והולכת לדרכה
. מיי וי מיט אגיין
אעהאה כמעט בכיתי כל הסצנה הזאת הפכה אותי לשלולית
עכשיו אני צריכה לחכות כמה ימים לגיפים
ניק תחפש לי משהו עד שדילן תשלים אסור לי לחפש
אני אפילו פוחדת לחפש את הקאבר של הבנס דור.

didalf

Well-known member
יאא תודה

אני כל הזמן שוכחת שאת בעצם יכולה לקרוא גם לפני שראית

למעלה