דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

didalf

Well-known member
דילן נראה לי שאת יכולה לדלג על 13 ישר לכאן

אנשים פה רוצים גיפים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ותגובה שלי משנת 2015

אני רק רוצה להזכיר שב2015 הייתי צעיר ופוחז ואני ממש לא מסכים עם חלק מדעותי הבלארקיות. כלומר אני מבין מאיפה זה בא. אני חושב שאתה צריך להיות חסר לב כדי לא להיות בעד בלארק בשלב הזה. &nbsp אבל יש דברים שלא משתנים - די מצחיק שההתלהבות שלי מעניין הבדיחה הייתה בערך זהה לחלוטין להיום. &nbsp &nbsp http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/177931224/בידור/טלוויזיה &nbsp הסדרה הזאת מוציאה שבוע אחר שבוע פרקים מעולים. אומנם כבר יותר מידי זמן שהמלחמה עם אנשי ההר נדחתה, אבל כל הזמן הזה הפרקים היו נהדרים ועכשיו נראה שסוף סוף המלחמה עצמה תתחיל. כל הפרק היה מרתק. האקשן בתוך ההר עלה ועלה עם זה שגילו שבלאמי מסתובב שם. אם כי היה נראה כבר כאילו הוא הצליח להתחמק בקלות, רק בשביל שנגלה שבעצם עשו תחבולה ענקית, אנשי ההר עלו על שידור הרדיו שלו, נתנו לו לדווח שמערכת הערפל חומצה נוטרלה כדי שכל הצבא הענקי של הגראונדרים ימשך לתוך אזור הפעולה. כבר הייתי היסטרי שאנשי ההר יצילחו גם, אבל ברגע שראו שגם קלארק שם היה ברור שהיא תשרוד. ובאמת בלאמי הצליח לצאת עם הברקה אחרונה ולפוצץ את המערכת. חוץ מזה הדרמה המשיכה גם עם וויק ורייבן וגם עם לקסה וקלארק. רייבן מתחילה להתקרב רומנטית אל וויק אבל עוצרת את עצמה, אם כי אחרי שהיא שוכבת איתו. עם קלארק זה כמובן הרבה יותר מעניין. ראשית כבר לפני כמה פרקים חשבתי על האפשרות של רומן בין לקסה וקלארק, ברגע שלקסה סיפרה שהייתה לה בת זוג. חשבתי שמשהו יהיה, אבל יחד עם זה לא ממש האמנתי. בטח שלא האמנתי שיקרה משהו כל כך מהר. כשלקסה אמרה שקלארק חשובה לה חשבתי שפשוט נקבל רמיזות לגבי קשר רומנטי אפשרי בעתיד, אבל אז באה הנשיקה. שמחתי שבכלל לא דיברו על עניין של לסביות. לא ברור עם זה דבר מקובל או לא. קלארק לא דחתה את לקסה, אבל גם לא נראתה מתלהבת. קשה לי להאמין שבאמת יהיה משהו ארוך טווח בין שתיהן. כרגע קלארק כמובן עדיין מתאוששת מהמוות של פין. אבל מעבר לזה אני מאמין גדול בזה שבסופו של דבר קלארק תהיה עם בלאמי. הכימיה בין שניהם הרבה יותר גדולה לדעתי. זה די מצחיק שבכל ה15 פרקים של העונה הזאת בלאמי וקלארק היו ביחד (פיזית באותו אזור גאורגרפי) ממש מעט זמן. ועדיין ברור הקשר בינהם. גם בפרק הזה שבו הם אפילו לא יכולים לדבר ברדיו. אהבתי גם את זה שבסוף אוקטביה מגלה שאינדרה הבינה כבר שלקסה ידעה על הטיל והצילה את עצמה ולא אחרים. אבל מבחינת אינדרה זה דווקא מחזק את האמון שלה בלקסה כמנהיגה כי היא רואה אותה בתור מנהיגה קשוחה וחסרת רחמים. הבעיה היא שאולי הסכנה ללקסה היא דווקא פחות מזה שיגלו שהיא ידעה על הטיל ויותר מזה שקלארק תרכך אותה. חוץ מזה ג'האה, מרפי ועוד קצת עדיין ממשיכים בחיפוש אחר עיר האור. ברגע שרואים אותם ברור שהם הולכים למצוא משהו מתישהו. לפחות לא מתחו אותנו יותר מידי עם המחשבה של האם הם ימצאו משהו – עכשיו אנחנו כבר רואים שמשהו הם מצאו. איזשהו דרון צילם אותם וברח. אני רק מקווה שזה שייך לאיזושהי קבוצה אחרת שתוסיף סיבוך לעלילה – כי האופציה האחרת היא שנגלה שזה שייך בכלל לאנשי ההר – אולי זה איזה מוצב רחוק שלהם שמספק להם חשמל וזה יתקשר לעלילה איתם. אני אישית מעדיף שזה יהיה משהו חדש שיתפתח כבר בעונה 3. עם כל הדרמה והפעולה עדיין היה גם מקום להומור – כשאחד מהקבוצה של ג'האה בתחילת הפרק מתחיל לספר בדיחות פוסט-אפוקליפטיות: A grounder and a Reaper walk into a bar. The bartender looks to the Grounder, he says: "We don't serve your kind around here." The Reaper gets up and leaves.
חבל רק שלא שמענו את הבדיחה השניה עד הסוף.

didalf

Well-known member
חחחח מדהים

שהבדיחות המטופשות האלו הצחיקו אותך גם אז וגם עכשיו
&nbsp אוף כן באמת מה שחסר לי קצת העונה זה שקלארק ובלאמי בנפרד כמעט כולה. "ועדיין ברור הקשר בינהם" -
אני עדיין בעדם. אבל גם קלארק ולקסה חמודות. אני יכולה לאהוב שני שיפים במקביל (אני רוצה את סטיב עם באקי ועם נטשה באותה מידה כמעט [ולא נותנים לי אף אחת מהאופציות
].

LeAnnDylan

Well-known member
גיפים במתנה לכולם 2.3

אני בטוחה שאתה יכול לשלוח לקים שאמווי הודעה בטוויטר ולבקש את סוף הבדיחה

LeAnnDylan

Well-known member
214

טוב ברור שאני לא יכולה להתייחס לדברים שוליים בפרק כשאומייגאדדדד!!!!!#^$@%&%# קלקסהההה!!!!#^$# אז זה יאלץ להיות בשתי הודעות שונות. ואנחנו כמובן נתחיל בעיקר
אבל מההתחלה! קלארק מבלבלת את המוח ומפריעה ללקסה לתפוס שנ"צ
"אבל מה יהיה אם לא נצליח לחתוך להם את אספקת החשמל?" שאט אפ קלארק, זה התפקיד של רייבן לדאוג. את תדאגי להדה! "תוכניות לא מחזיקות הרבה זמן בקרב" אוי כמה שזה נכון. אבל קלארק סתם אובראנלייזינג ת'חיים ולקסה מתחילה לתהות מה מצאה בה, אבל אז היא קמה מהמיטה שלה ומסתכלת ישר אל הבובז של קלארק ואז שוכחת מה רצתה לומר. לקסה בהתקף קנאה זה ממש חמוד. אבל בייב אין לך מה לקנא. קלארק לסבית. בלאמי לא עושה לה את זה. לקסה עוברת למשהו שהיא יותר טובה בו מקנאה וזה להעביר לקלארק שיעורי מור"ק "האמת היא שאת צריכה להיות מסוגלת להסתכל בעיני הלוחמים שלך ולהגיד להם 'לכו תמותו עבורי'" וואו קלארק מזה לא שם. אני בספק אם היא אי פעם תהיה שם. קל מאוד לחשוב כשצופים בסדרה שקלארק ולקסה באותה רמת פיקוד אבל אז משפטים כאלה מראים כמה כוח רב יותר יש ללקסה על קלארק ואיזה פערי פיקוד עצומים יש בניהן. קלארק לקחה פיקוד כי היא הייתה הרע במיעוטו. כי היא הייתה נחמדה ולייקאבל והיא ובלאמי איזנו אחד את השניה כשהיא קול ההיגיון והוא הרשות המבצעת. כשהמבוגרים ירדו היא נשארה בפיקוד בעיקר בזכות זה ששאר האנשים כבר מאסו בחבורת הסיכות וקלארק נראתה להם כמו ברירה נוחה ולא מאיימת. ואז כשלקסה אומרת לה "את יכולה להיות מנהיגה שאנשייך יעריצו, שיתלו בך את החלומות והתקוות שלהם, מישהי שהם ילחמו וימותו עבורה" קלארק מבינה פתאום את כובד הכתר שעל ראשה. "לא ביקשתי שום דבר מזה" אבל האמת היא שגם אם היא הייתה רוצה בזה, היא כל כך רחוקה משם. כלומר, ברור שהיא המנהיגה הכי מוצלחת של אנשי השמים. והלב הרחב שלה ללא ספק יגרום לאנשים להיות בעדה. היא לא מתעדפת את הבודדים על פני הכלל, אבל היא כן צריכה להיות חסרת רחמים במידה כדי שלא רק יאהבו אותה אלא גם יכבדו ויעריכו אותה. אבל אני כן אוהבת שלקסה רואה את הפוטנציאל שלה ואומרת לה שהיא נולדה להיות מנהיגה, בדיוק כמוה. קלארק נאלצת להודות בפני אוקטביה (שתקבל התייחסות משלה בהודעה הבאה) שידעה על הטיל. ולקסה מורה להרוג אותה. אז נכון שהמחשבה הראשונה שעלתה לי בראש זה ?!?!HOW DARE YOU אבל אם אני חושבת על זה לעומק ומוציאה את האהבה שלי לאוקטביה מהמשוואה, אני באמת מעריכה את זה שהיא מוכנה להעיף כל מכשול שעומד בדרך שלה. ולא כי אכפת לה מה יחשבו עליה. ראינו את התגובות של לינקולן ואינדרה להבנה שלקסה ידעה על המתקפה וסביר להניח שגם אחרים מהגראונדרים ידעו ובכל זאת הם לא עצרו לערער על השיקולים ו/או ההחלטות שלה. אלא כי היא באמת האמינה שההחלטה שעשתה נבעה נטו מהכרה בכך שזה הסיכוי הטוב ביותר שלהם לנצח. בקטע הזה היא כן דומה לקלארק כי גם היא עושה החלטות שמשרתות את הכלל על פני הפרט. ההבדל הוא שבתוך הכלל קלארק בחרה לה את האינדיבידואלים שחשובים לה קצת יותר שעבורם היא כן מוכנה להתגמש. אגב שימו לב שברגע שאוקטביה גילתה שקלארק ולקסה ידעו על הטיל, היא הפנתה את כל הכעס שלה כלפי קלארק. היא אומנם האשימה גם את לקסה אבל היא לא העזה להגיד לה שום דבר בפנים וקיבלה את המשימה שהוטלה עליה ע"י לקסה. זה הכוח שלה בתור מנהיגה. הרי אוקטביה בקלות יכלה להגיד לה אני לא מקבלת פקודות ממך או לפחות לצאת עליה כמו שיצאה על קלארק. אבל זה בדיוק הכבוד שדיברתי עליו שלקסה מקבלת וקלארק עדין לא. אהבתי איך שקלארק אומרת ללקסה "את תדאגי לאנשים שלך, אני אדאג לשלי" ולקסה עם פרצוף עצבני אך מאופק שולחת בקור רוח את ריידר להרוג את אוקטביה. לא כי אני מסכימה לה להרוג את אוקטביה חס וחלילה, אלא כי מה שהגיע אחרי זה היה מושלם... קלארק מתפרצת אליה לאוהל ומפריעה לה למרוח מסקרה, כי סדרי עדיפויות שלום. וכזה "את לא יכולה להרוג כל אחד שאת לא סומכת עליו " והיא עונה כמו ילד בן 3 "Yes I can" וזה ממש הצחיק אותי וגרם לי להריע קצת מול המסך אפילו שזה אומר שאני קצת נגד קלארק והרבה נגד אוקטביה. הסיבה שצהלתי היא כי זה הוציא את הבלוף של שתיהן, לקסה התחילה עם זה של קלארק שטענה "אני לא אתן לך להרוג אותה" והיא כזה "וול, היית מוכנה לתת לה למות לפני יומיים" *סנארק* *סנארק* ואז יש לנו עוד קצת קנאה "אוקטביה מהווה איום, אם לא היית כל כך קרובה אליה היית רואה את זה" לקסה פשוט רוצה להרוג כל מי שיש לו סיכוי להשכיב את קלארק לפניה. I like her game ואז קלארק מכה בחזרה "את אומרת שאני חלשה כי יש לי רגשות. אבל את חלשה מכיוון שאת מתחבאת מהם" כן לקסה, הקנאה נוזלת לך מהעיניים (לא, זו לא המסקרה שהרגע עבדת עליה) וגם המבטים הנוגים האלה שפוזלים מידי פעם לבובז של קלארק כאילו בטעות לא משתים אף אחד מאיתנו! "אני אולי צבועה אבל את שקרנית" ממ אנשים צבועים הם the worst, קלארק תבחרי לך תכונה אחרת. "היו לך רגשות לגוסטוס (
), את עדין רדופה ע"י קוסטיה" וואו, אני מניחה שלקסה היא לא הקנאית היחידה בשיפ הזה. Way to bring up dead people to the party קלארק |מגלגלעיניים| לקסה לא אוהבת את החולשה הזו שקלארק גורמת לה להרגיש ודורשת ממנה שתסתלק. מי את בלונדינית עם בובז שופע שמעזה לגרום לי לחוסר נוחות שכזה. "250 אנשים מתו בכפר הזה. אני יודעת שהיה אכפת לך מהם. אבל נתת להם להישרף" צריך לשדרג את לקסיקון האני אוהבת אותך ולהוסיף ל"אל תתפוצצי" גם את "לא לכולם. לא לך" האעההעה אני לא עומדת בזה תתנשקו כבר!!
ואיך היא בלעה רוק כזה במבוכה לפני שאמרה את זה
להדה שלי יש רגשות
היא גוש רגשות ללא מסקרה עמידה במים איי קאנט!!!אהעעהעהעהעהעהאההה הפרצופים המאוהבים/מיוסרים של לקסה אחרי שקלארק יוצאת מהאוהל מסבירים למה דרשה ממנה להסתלק. אי אפשר לשבור דיסטנס ככה לפני מלחמה! וחשבתי על האיום של קלארק "אם לא תניחי לאוקטביה אני אספר לכולם שידענו על הטיל" א. את מי זה משרת בדיוק? אמרת שתעשי את זה אם (=אחרי ש)היא תפגע באוקטביה. ז"א שגם אוקטביה תמות וגם תפסידי את כל ה-(מישהו-דואג-לעקוב-אחרי-כמה-תיונים-נותרו-לנו) 44 חברים שלך בהר. ב. האנשים של לקסה ימשיכו ללכת אחריה. זה לא שתתחילי מהפכה פתאום. ג. גם האנשים שלך שהילדים שלהם נמצאים בהר ילכו איתה כדי להציל אותם. אז מה בדיוק האיום הזה שווה?! סתם לעשות בלאגן שלא יתרום לכלום? קאם און קלארק. את חכמה יותר מזה. וגם לקסה חכמה יותר מזה לכן כשהיא מתקפלת זה לא באמת כי היא מפחדת שקלארק תספר למישהו. פשוט נמאס לה מכל השטויות האלה ובא לה כבר להפשיט את קלארק. תאכלס שתיהן יצאו מהאוהל הזה עם ביצים כחולות. די כבר תתפשטו! "זימנת אותי?" דהה אני לא יכולה לצאת לקרב עם ביצים כחולות אני יכולה להגיד משהו אחד לפני שאני פותחת בהתפנגרלות חסרת גבולות? הצורה שבה לקסה אומרת קלארק עושה לי צמרמורות של אושר בכל הגוף! אני מאוהבת במבטא הזה שלה!

LeAnnDylan

Well-known member
המשך 214

"את חושבת שהדרכים שלנו אכזריות אבל ככה אנחנו שורדים" (תאכלס צודקת. הדרכים של קלארק והחבר'ה הותירו פחות מ-50 אנשים בתוך פחות משבועיים) "Maybe life should be about more than just surviving" אני כל כך אוהבת את המשפט הזה ולכן יש לי אותו על הפיג'מה שלי כדי שאלך לישון איתו (ואיתן
) כל לילה
"Don’t we deserve better than that" כן!! ללקסה מגיע בובז של קלארק! אני אפתח עצומה. #לקסה_דסרב_בובז "מייבי ווי דו" כשהיא בעצם מתכוונת "דיפנטלי איי דו" אהעהעהאהעהאהעהאהעעההעעהעהעהעגליעליעגילחשגיעךלח'יעליוקעךלףלפףךץך!!!!%^@%& עעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אהעהעהעהעעהעהעהעהעעהעה!!!$#^!!^$ היא נישקה אותה!!!! עעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעהאהעעהעה קלארק מנשקת אותה בחזרה!!!!#@$# עהאהעהעהעעהעהעהעהעעהעה השיפ שלי!!!! זה קרה
20 שניות של אושר!!!!!!#%#%^#^@
20 פ-א-ק-י-נ-ג ש-נ-י-ו-ת ש-ל א-ו-ש-ר!!!#%$@
זין שלי את לא מוכנה קלארק!!! במשך 20 שניות היית יותר ממוכנה להפשיט אותה!!!!$#@^%&#@& אהעההעהעעהה אני בוכה!!!$##%$^$&%%&$ עעעעעעעע
טוב אין המשך. לא אכפת לי מכלום יותר. הלכתי למות ביי.

didalf

Well-known member
זאת התגובה שציפית לה

חחחחח באמת יש לך את זה על פיג'מה?
&nbsp "קל מאוד לחשוב כשצופים בסדרה שקלארק ולקסה באותה רמת פיקוד" - כן? לאדעת אף פעם לא חשבתי ככה. בדיוק בגלל מה שאמרת קלארק נהייתה המנהיגה די בחוסר ברירה זה לא משהו שהיא שאפה אליו או רצתה בו והיא לומדת תוך כדי תנועה. היא גם לא רוצה להיות מנהיגה ש"אנשים ירצו למות בשבילה", לפחות ככה אני חושבת. כלומר אני מאמינה לה כשהיא אומרת שהיא לא רצתה בזה. &nbsp אני לא יודעת לדעתי לקסה מיהרה מידי להרוג את אוקטביה, יש לה נטיה להרוג כל אחד מהר מידי (להגנתה זה כולל את עצמה, כשהיא אמרה לקלארק להשאיר אותה לקינג קונג). ואם את אומרת שהאיום של קלארק לא שווה כלום אז בעצם אין טעם להרוג את אוקטביה מאותה סיבה. חוצמזה שאני לא בטוחה שזה לגמרי לא שווה כלום האיום הזה אולי זה כן היה יותר התמרדות כלשהי וגם אם בסוף היו הולכים אחרי לקסה היה נוצר עיכוב ובלגן מיותר ואולי עם פחות אמון בה. אני בטוחה שיש אנשי שוליים שהם תומכים פחות נלהבים מאינדירה. כמו שבהר יש מורדים. אבל אני מסכימה שלקסה ויתרה לא בגלל האיום אלא כי אכפת לה מקלארק. &nbsp "לקסה פשוט רוצה להרוג כל מי שיש לו סיכוי להשכיב את קלארק לפניה. I like her game"
&nbsp "צריך לשדרג את לקסיקון האני אוהבת אותך ולהוסיף ל"אל תתפוצצי" גם את "לא לכולם. לא לך" "-
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
כן, אבל גם

האמת היא שזה לא באמת פיג׳מה. זה הודי (הפריט לבוש, לא העדה) כזה שהפכתי לפיג׳מה. יש לי מלא חולצות וסוויטשירטים של ה-100. על חלק מהם יש ציטוטים שעוד לא הגעת אליהם. אבל יש לי גם את Jus Drein Jus Daun וגם את Go Float Yourself שהן שתים מהחולצות האהובות עליי שחרשתי להן את הצורה. יש אתר כזה שנקרא רדברבל ויש שם כל מיני עיצובים שאנשים מוכשרים עושים לכל מיני דברים ואז אפשר להדפיס אותם על דברים שונים (חולצות, פדים לעכבר, קנבסים, כוסות וכו׳) וחלק מהדברים שם ממש יפים. תכף כשאחליט שהגיע הזמן לקום מהמיטה אני גם אגיד לשאר ההודעה שלך שמצריכה יותר ריכוז, וגם אשים כמה תמונות של חלק מהעיצובים שאני הזמנתי

didalf

Well-known member
יאא מגניב

אבל האמת אף פעם אין לי אומץ ללכת עם בגדים שמסגירים דברים שאני מעריצה. יש לי חולצה אחת של הנוקמים שלקח לי ים זמן ללכת איתה לעבודה.

LeAnnDylan

Well-known member
מה? אבל זה הכי כיף

בגדים שמסגירים מה שאני מעריצה זה הדברים היחידים שאני לובשת
(כאילו, חוץ מבגדי עבודה או יציאה) כאילו, אני ממש אנטי של חולצות עם הדפסים גרועים כמו שהיו עושים בשנות ה-90 שזה איזה פרצוף של סלב בתוך הדפס מרובע ובנאלי. כאלה בחיים לא בעע. אבל חולצות של המאה או של הסיהוקס או של זמרות/להקות שאני אוהבת בעיצובים שווים - הכי כן! &nbsp אבל האמת היא שרוב החולצות שלי יסגירו מה שאני אוהבת רק אם גם מישהו אחר גם אוהב ויכיר. זה לא כאילו שמישהו שלא צופה בסדרה יסתכל על החולצה ויגיד אהה, היא אוהבת את ה-100. זה בעיקר כל מיני רפרנסים לציטוטים מהסדרה ולא בהכרח פרצוף של מישהו או הלוגו עצמו של הסדרה. &nbsp אוף, רציתי לשים תמונה של החולצות שיש לי מהאתר, אבל כנראה שכבר לא מוכרים אותן
אז הנה תמונה לדוגמה של ה-Go Float Yourself שצילמתי כשקניתי אותה לפני שנה. (ואני יודעת שזה נראה מתלהב עם הקלארק שציירתי אבל אין לי תמונה רק של החולצה לבד וקלארק יפה אז שיהיה
) &nbsp (ומצאתי דוגמה למשהו דומה להדפס שעל הפיג'מה שלי ועוד דוגמה למשהו שאהבתי למרות שזו שלי זה רק אותיות לבנות גדולות על רקע שחור שמצחיק אותי תמיד שאנשים קוראים ומנסים להבין מה זה אומר ולא מבינים באיזה שפה זה
) &nbsp

didalf

Well-known member
וואי אלה יפים

וכן הם גם לא מסגירים הרבה למי שלא מכיר. ואיזה יפה הציור! ואני רוצה חולצה עם האמצעי גם!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה הקטע? הייתן אמורות להגיע לפרק 2X15 היום

אני מוכן לסלוח רק כי זה אומר שמחר עדיין תוכלו לסיים את עונה 2

LeAnnDylan

Well-known member
אל תתקדמו מהר מידי

אני רוצה להדביק את הקצב ואני בעבודה אז לא יודעת אם אצליח לראות 4 פרקים בבת אחת
חוץ מזה שעדי אמרה שהיא צריכה הפוגה השבוע כי יש לה הרה סידורים, אז זה דווקא מסתדר. או מקסימום תסיימו את העונה ותיקחו איזה הפסקה של יום כדי שאני אוכל להדביק את הקצב לפני שנתחיל את עונה 3 ביחד.

למעלה