דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

אני מניח שיש סיכוי שתתחילו את עונה 3 ביום שני, אבל אני מוכן לקחת את הסיכון

limors2

Active member
ה100 פרק 2X14

גילוי נאות- התחלתי לכתוב את ההודעה הזו לפני כחצי שעה אבל נאלצתי באמצע לעצור וללכת לאסוף את אחותי מהעבודה. מקווה שלא הופיע בינתיים סיכום אחר. &nbsp אאעעאאהההההההההההההה
&nbsp קיוויתי שמישהו יפתח הודעה לפני כי לא כתבתי ציטוטים מדוייקים והסצינות פה דרשו ציטוטים מדויקים, אבל כנראה שאין מנוס ואצטרך לעבוד קצת. קודם נתחיל בכל מה שפחות מעניין- &nbsp ג'אהא ודוגמית מבני ישראל ממשיכים את מסע ה40 שנה שלהם במדברות באר שבע, בדרך אל העיר המובטחת. אחד מהניצבים מחליט לזרוק כמה בדיחות קרש אל אוויר העולם, אבל אלוהים מחליט שלא מתאים לו וממטיר על בני ישראל גשם של מוקשים. אבל לבני ישראל יש כידוע עבר צבאי מפואר והם לא יתנו לשדה מוקשים לעצור אותם- אחרי שהם קמים משנת לילה ורואים אורות מנצנצים במרחק (אולי זה לא קרה בדיוק בסדר הזה, אמתי שלא סיכמתי טוב) הם מתגברים על המוקשים ומטפסים על הר סיני רק כדי לגלות שהנצנוצים המובטחים הם שדה עצום זרוע בקולטני שמש. אחד מהנביאים זורק זעם ואבן על הקולטנים ומשחרר רחפן (
) שבורח מהם ומשייט מעל המים, אבל למזלם יש שם סירות והם יוצאים להשיב את הסניץ' האדום. &nbsp בהר אחד, אדוארד הערפד המרושע מעדכן אותנו שנותרו לנו 44 תיוני דם. בזמן שהוא מנסה למצוא אותם ואת מי שעוזר להם בלאמי מזדחל בתעלות איוורור ומחפש דרך לכבות את הערפל הרעיל, עם עזרה של רייבן ו-וויק (שהתגלח) שספק מלפרטטים ספק מתנצחים. או גם וגם. בלאמי מוצא את הפתרון, הם חוגגים בחיבוק וכמעט נשיקה ובהמשך רייבן מחליטה שזו כן דרך טובה לחגוג והם עוברים מכמעט נשיקה ל"הופס מי צריך בגדים". אבל אחרי שתם הטקס רייבן קמה בהבעה עגמומית ו-וויק שקורא אותה כמו שהוא קורא יסודות כימיים אומר לה ש"אם את בקטע אז אני בקטע, אבל אל תשחקי איתי סתם ככה כי יש לי דברים יותר טובים לעשות". מה שהם לא יודעים זה שממש באותו רגע בלאמי מנסה ליצור איתם קשר כדי להודיע להם שמשהו קרה ושנטרול הגז שהוא עשה נוטרל. מה שקרה זה שאדוארד עלה עליו וניתק לו את הרדיו, ועכשיו הוא שולח ציידים כדי לתפוס אותו. אבל בלאמי בעל תושיה, מבעיר את המיכלים של הגז וקופץ לתוך תעלות האוורור ממש בזמן כדי לא להתפוצץ. אין גז, הידד! &nbsp אוקטביה מתעמתת עם קלארק בכעס כי היא הבינה שקלארק ידעה על המתקפה מהפרק הקודם ולא סיפרה לאף אחד, גם לא לה. לקסה ראש המאפיה קולטת את העימות ושולחת מתנקש אחריה, אבל קלארק מסכלת את התוכניות שלה ו...... רגע מדברים על אוקטביה. בהמשך קלארק מנסה לשלוח אותה למשימות בטוחות אבל אוקטביה מתרעמת ומתלוננת בפני אינדרה, שאומרת לה שהיא ידעה שקלארק ולקסה ידעו על הטיל וזו הסיבה שלקסה היא מנהיגה מצויינת- היא יודעת לבצע החלטות קשות שיובילו לניצחון במלחמה כולה. &nbsp קלארק. ולקסה. בתור טיזר התחלתי קיבלנו את לקסה עוברת התקף קנאה קל כשהיא חושבת שקלארק דואגת מבלאמי כי היא אוהבת אותו. בהמשך היא עומד ליז אוקטביה באיום ונועצת בה מבטים של "אם את מפריעה לאשתי לעתיד אני אטפל בך". במפגש הבא שלה היא יושבת באוהל וצובעת את העיניים בשחור עד שקלארק מתפרצת עם המתנקש שלה ומאשימה אותה שהיא טוענת שאכפתיות מאנשים היא חולשה אבל היא משקרת כי בעצם אכפת לה מכל האנשים האלה, כולל אלה שהיא איבדה בכפר, והיא עדיין נותנת לכולם למות. לקסה דופקת רוורס מאימת חרון אפה של קלארק עד שהיא נתקעת בשולחן ואומרת לה ש"לא לכולם, לא לך"
מתחילות כמה שניות נפלאות שבהן קלארק מתרככת לחלוטין ומאבדת את כל רוח הקרב שלה בזמן שהן מעבירות מבטים בין העיניים לשפתיים אחת של השניה וקלארק אומרת ללקסה ש"אם אכפת לך ממני את תוותרי לאוקטביה". לקסה אומרת שהיא לא מסוגלת, קלארק מתבאסת ויוצאת ולקסה חווה משבר שקטן של "למה לא נישקתי אותה אלוהים אדירים"* (*חשוב לציין שבמהלך הסצינות האלה ובעצם על סצינה של לקסה, היא נראתה מהמם
) &nbsp קצת בהמשך, לקסה קוראת לקלארק בחזרה לאוהל שלה כדי להתנצל ולומר שאוקטביה בטוחה ושאם קלארק סומכת עליה גם היא סומכת עליה. קלארק שולפת לה ציטוט ג'יימס בונד בסגנון "There's no point in living if you can't feel alive" ואומרת לה שצריך ללכת אחרי הדברים שרוצים ולקסה אומרת לה שהיא מסכימה ומנשקת אותהההההההההההההה
אבל אחרי כמה שניות קךארק לוקחת צעד קטן אחורה (ולקסה הנסיכה מפסיקה באותו רגע) ואומרת לה שהיא לא מוכנה להיות עם אף אחד, לפחות לא כרגע". לפני שלקסה מספיקה לומר לה "הכל טוב כפרה אני אחכה לך לנצח", מגיע הסימן מבלאמי שהערפל התפזר והגראונדרים יוצאים למלחמה. יאללה ביתר!!!!!!!

didalf

Well-known member
חחח בדיוק כשפרסמת את זה התחלתי סופסוף את הפרק

יום ארוך

LeAnnDylan

Well-known member
גיפים במתנה לכולם

כי לא אגרתי מאות גיפים לשווא

didalf

Well-known member
חחחחח אני קצת מופתעת

שיצא לך בכלל סיכום ולא רצף אותיות ואייקוני -
"ג'אהא ודוגמית מבני ישראל ממשיכים את מסע ה40 שנה שלהם במדברות באר שבע," - זה בדיוק מה שחשבתי
וגם שג'אהא איבד את זה והוא חושב שהוא משה רבנו כולל המקל, עוד שניה הוא היה מנסה להוציא איתו מיים מהסלע. וואי נקרעתי כשההוא חפר בבדיחות ובום התפוצץ
(רוצים לדעת איך נטליקס מתרגמים ארקר? תיבן). איזה צירוף מקרים מדהים שחיכתה להם שם סירה בדיוק ל4. ומי לעזאזל חשב שיותר מותח לסיים את הפרק בחבורה הזאת חוצה את ים סוף מאשר בכל הצבא יוצא למלחמה? אבל מרפי הורג אותי עם ההערות הציוניות שלו
"בהר אחד, אדוארד הערפד המרושע מעדכן אותנו שנותרו לנו 44 תיוני דם." - תודה אדוארד, בדיוק תהיתי. איזה מתחשב זה שהם סופרים בשבילנו כל הזמן. הצחיק אותי שבלאמי קצת סתום בכל מה שקשור למחשבים וגז ומה שהלך שם ושהוא מקריא להם כמה מספרים ואותיות ואז "אפשר פשוט לפוצץ פה"
אבל הם הצליחו בסוף!! רייבן וויק חמודים, בדיוק כשחשבתי אומיגאד תתנשקו כבר (#1) זה קרה. אבל רייבן יפה שלי מה יש? למה תמיד אחרי שהיא שוכבת עם מישהו היא נראית עוד יותר עצובה? (זה כי הפרינסס שלה עם מישהי אחרת נכון דילן?
) אוקי ואז מסתבר שאולי הם לא הצליחו אעהאההה ואז גם השומרים רודפים אחרי בלאמי והקשר נותק וההוא שם סופר לאחור והצבא מתקדם ואני הפסקתי לנשום לרגע ואזזזז אחותי באה לחפור לי ורציתי להגיד לה "לכייייי עוד שניה יש ערפל" אבל אני מנומסת, ואז בוםםםםםםםםם. בלאמי כפרעליו השאיר מבער בוער וכל הגז התפוצץ פנימה ואיכשהו האש כמעט תפסה גם אותו אבל לא
בלאמי משתעל אבל הוא בסדר
אין ערפל והצבא מתקדם!! אין עוד הגנות!!! יאללה להרוג את אנשי ההר!!!!!!! אוקטביה בפול גראונדר מוד עם הבגדים ושחור בעיניים והצמות
כועסת על קלארק כי היא מבינה שהיא ידעה על הטיל. לא יכולה להאשים אותה ולא את קלארק
לקסה שולחת את אוקטביה לשמירה כי היא צעירה וצעירים נדפקים בשמירות, ואת העוזר שלה להרוג אותה כי היא יודעת יותר מידי - האו דר יו!??!!? זאת אוקטביה!!!!! אבל קלארק לא נותנת לה!! בסוף מסתבר שגם אינדירה יודעת ובעיניה זה סימן לזה שלקסה היא מנהיגה אמיתית. אני מקווה שזה ירגיע את אוקטביה כי אני לא רוצה שהיא תהיה נגד קלארק. קודם לכן לקסה שואלת קצת יותר מידי על בלאמי ונראה שהיא אכן מקנאה. אח"כ קלארק באה לנזוף בה על זה שהיא שלחה מישהו להתנקש באוקטביה. "לקסה דופקת רוורס מאימת חרון אפה של קלארק עד שהיא נתקעת בשולחן ואומרת לה ש"לא לכולם, לא לך" - אומייגד תתנשקו כבר #2. ואז בהמשך קלארק מגיעה שוב לאוהל ולקסה מודיעה לה שאוקטביה בטוחה כי גם הדה מתרככת בשביל האנשים שהיא אוהבת. ואז לקסה מנשקת אותה
כלומר ידעתי שזה יקרה מתישהו אבל לא מתי. 2 מתוך 2 בתחום ה"תננשקו כבר" בפרק אחד זה מרשים. דילן עדיין חיה? חייבת לשאול - צפית בסדרה מהתחלה או שהשלמת באיחור? ואם כן האם ידעת? ואם לא איך הרגשת שאחרי שזיווגת את קלארק עם כל בחורה שהסתכלה עליה סופסוף זה הצליח?
קלארק קצת מבולבלת אבל לא מתנגדת יותר מידי ולפני שהן מספיקות להבין מה קרה מגיע הזיקוק. זמן מלחמה!!!!!!!!!!

LeAnnDylan

Well-known member
דילן עדין חיה

אבל אתם תצטרכו לחכות בסבלנות (כמו שאני חיכיתי לכם עד שתגיעו לפרק הזה סוף סוף!!
) כי אנחנו חוגגים את יום האב היום וגם איזה כלב בן עוולה נשך אותי ביד אתמול
וממש כואב לי להקליד במחשב, והודעות בטלפון (שאני מקלידה רק עם האגודל) זה ארוך מידי אז נראה כבר מתי אגיע לצפות ולהגיב כמו שצריך. אבל בנוגע לתהיה שלך, התחלתי לראות באיחור (לפני תחילת עונה 6) ידעתי מליאורה שיש דמות לסבית בסדרה אבל לא ידעתי מי. ובניגוד אליך לא ספיילרתי לעצמי את החיים. אז עם הידע הזה החלטתי בתחילת הצפייה שלי שכולן עם פוטנציאל להיות חובבות נשים
אבל האמת היא שהייתי בטוחה שהתכוונה לקלארק בגלל זה כל אחת שהיא הסתכלה עליה הייתי בטוחה שהנה זה קורה
הייתי משום מה ממש בטוחה שקלארק ואוקטביה יהיו ביחד וגם זה שהיו עם פ׳ין ולינקולן לא שינה לי במיוחד והמשכתי להאמין בזה
(לפחות עד שאניה באה ואז הייתי בטוחה שהנה עכשיו זה קורה!) אז כמובן כשזה סוף סוף קרה (כבר סגדתי ללקסה בלי קשר בשלב הזה, עוד לפני הנשיקה) זה שילב צרחות רבות של אושר
שאני אשחזר כשאגיע לפרק כמובן אז Stay tuned עד אז אני אעשה לכם טיזר

didalf

Well-known member
חחחח הייתי רוצה לראות את התגובה שלך בלייב

" ובניגוד אליך לא ספיילרתי לעצמי את החיים." - ספציפית על לקסה אני יודעת כי פשוט דיברו על זה מלא כשקרה מה שקרה והרבה אנשים כעסו וגם דובר על זה בכל מיני מקרים עוד שנים אחכ אז זכרתי. אחרת לא הייתי זוכרת. ניק נגיד מביא לי דברים שהוא כתב בעונה 2 שכנראה קראתי כי אני קוראת הכל ו-וואלה לא זכרתי כלום מזה. רק בעונה האחרונה שחפרתם על זה מלא וגם ההודעות שלך היו מצחיקות אותי אז הייתי קוראת טיפה יותר התחלתי ממש לקלוט דברים. &nbsp ווי מה נשך אותך כלב
את בסדר? תרגישי טוב

LeAnnDylan

Well-known member
אני בסדר, תודה

כאב נורא ביומיים הראשונים. עכשיו יותר טוב. וכן, גם אני ידעתי קצת על הכעס לגבי זה, אבל בגלל שהיו יותר דברים שלא ידעתי מאשר כאלו שכן, הצלחתי להיות מופתעת מהמון דברים. האמת היא שעונה 6 היא מאוד שונה מהיתר כי גם עונות 1-5 נחשבות "כרך 1" אבל נראה לי שכן דיברנו על המון דברים שקרו לפני בדיונים של העונה הזו, אז אני מקווה שכמו שאר ההודעות של ניק שהדחקת, הצלחת להדחיק גם את רוב האינפורמציה שם
אני כאילו יודעת כבר כמעט בוודאות מה את זוכרת, אבל נראה לי שבכל זאת לחוות את זה, זה שונה מאשר לקרוא על זה. תחשבי שכל ההודעות שקראת היו הספר ועכשיו את רואה את הגרסה הטלוויזיונית ואת כזה "אבל דימיינתי את בלאמי גבוה יותר" וכאלה
למרות שבמקרה שלנו, אני מקווה שתאהבי את הגרסה הטלוויזיונית יותר מהספר

didalf

Well-known member
בינתיים אני יותר אוהבת את הגרסה הטלווזיונית

בגלל זה זה לא כזה נורא שקראתי כמו שאמרת, יותר כיף לחוות את זה. כן הרסתי לעצמי כמה דברים אבל מספיק גם לא ואני גם ככה על סף התקף לב חצי מהפרקים
&nbsp *לא נראה לי שבלאמי יכול להיות עוד יותר גבוה

LeAnnDylan

Well-known member
178 זה לא כזה גבוה לגבר... אפשר עוד לגדול

אבל מכיוון שקלארק, אוקטביה ורייבן הן 165 נראה לי שזה סבבה יחסית.

didalf

Well-known member
אה חח אולי בגלל זה הוא נראה לי ממש גבוה

LeAnnDylan

Well-known member
גיפים במתנה לכולם 6.0.1

+בונוס ג'וק להנאתך
(ולא, אל תבקשי בלאמי. אין לי גיפים שלו מהפרק הזה
)

didalf

Well-known member
זה בסדר

לא ציפיתי לגיפים של אף אחד אחר מהפרק הזה
&nbsp הראשון ממש יפה
ולול מרפי - "אני אשמח לשטוף את השאריות של האריס"

LeAnnDylan

Well-known member
גיפים במתנה לכולם 2.0

"זה כי הפרינסס שלה עם מישהי אחרת נכון דילן" כמובן, איזה עוד סיבה יש לה להיות מבואסת? אבל היא גם שמחה כי גם היא שיפרית של קלקסה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת שאני...

די חיבבתי את הבדיחה של הרנדומלי הזה: A Grounder and a Reaper walk into a bar. The bartender looks to the Grounder, he says, 'We don't serve your kind around here.' The Reapers gets up and leaves.
&nbsp אבל נותרתי מתוסכל כי את הבדיחה השניה הוא לא סיים: an Arker, a Grounder, and a Mountain Man walk into a bar. Arker says 'I'll take some moonshine.' Grounder says 'I'll take some, too.' The Mountain Man, he says-- ואז פיצוץ. התקוה שלי היא שכשהסדרה תסתיים שארית הדמויות יגיעו לגן עדן, יפגשו את הבחור הזה והוא יוכל להשלים את הבדיחה. &nbsp אדוארד הערפד
כל כך (והוא גם רוצה דם מהחברה שלנו) &nbsp קצת תיקונים לגבי ענייני לקסה וקלארק: כשלקסה אומרת שהיא לא יכולה לוותר על להרוג את אוקטביה (אחרי שקלארק כבר תפסה את המתנקש) קלארק לא סתם עוזבת מבואסת. היא אומרת שאם משהו יקרה לאוקטביה אז היא תספר לכולם את האמת בעצמה. שנית מה שקלארק אומרת ללקסה אחר כך זה: Maybe life should be about more than just surviving. Don't we deserve better than that? שזה כן משמעותית מספיק שונה ממה שאת כתבת, כי היא לא מדברת על הקטע של לחיות את החיים למלואם כדי להרגיש חי. אלא שצריך לעשות יותר מאשר רק לשרוד. זה חשוב בעיקר כי לדעתי אומנם במידה מסוימת זה נלקח על ידי לקסה כמשהו אישי לגבי לחיות את החיים, אבל זאת אמירה יותר רחבה על חברה ששורדת לא רק בשביל לשרוד. &nbsp טוב בירברתי מספיק. אאאאאאאאאההההההההההההההההההההההההההההההההההה
&nbsp זה סוף סוף קרה. זה לא רק רמיזות על מתח מיני. &nbsp ובאמת הפרק הזה היה מלא במתח מיני לפני זה. וואו כשקלארק תוקפת מילולית את לקסה ולקסה נוסגת אחורה... &nbsp &nbsp טוב, אנחו צריכים את דילן עם הגיפים.

LeAnnDylan

Well-known member
גיפים במתנה לכולם 2.1

כי ביקשת ואני אוהבת לתת לאנשים מה שהם רוצים.

didalf

Well-known member
אני יכולה וידוי?

הקטע בגיף האחרון שקלארק דוחקת אותה לשולחן אפילו יותר סקסי מהנשיקה עצמה.

LeAnnDylan

Well-known member
בהחלט מתקבל

אבל זה בעיקר כי המתח המיני שנבנה בין שתיהן כל הפרק היה אעהעאהעאהאנאההאהההה לדעתי הסצינה עם השולחן הייתה צריכה להסתיים עם נשיקה.

למעלה