דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

didalf

Well-known member
ראיתי את 15 ותיכף 16 כי מחר בכלל לא

אז זה יתאזן אני מקווה. (וגם חמישי בכלל לא)

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי אז מעולה. אני בטוח אדביק את הפער עד יום חמישי

אבל אל תתחילו את עונה 3 בלעדיי

didalf

Well-known member
טוב

רגע אבל לא תספיקי עד רביעי? כי זה יום פנוי וקשה לי יום בלי פרק
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אה, לא שמתי לב לחור הזה

אוקיי סבבה, אני אסיים עד רביעי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
על מה אתן מדברות

עדי, את תתחילי את עונה 3 ואז דילן את תוכלי להשלים את הפער בימים שבהם עדי עסוקה עם החתונה ודברים כאלו

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא מעמידה פנים

אין לי דברים חשובים יותר בחיים (חוץ מטאקו) רוב היום שלי מוקדש למאה. אבל יש לי בעיות קשב וריכוז קשות וכשאני נשאבת לעולם הגיפים אי אפשר לדבר איתי. אתם יצרתם מפלצת ואתם תתמודדו עם ההשלכות שלה!

limors2

Active member
יופי אז גם אני אצליח להדביק את הפער,

ונקבל הפסקה ראויה בין עונות. אצפה היום ב15+16. &nbsp אני לא מספיקה כלום בימים האחרונים
אפילו את The Last of Us לא התחלתי.

LeAnnDylan

Well-known member

אני בדיוק משלימה את 14 ואז כנראה אפרוש למיטה להיום. ומחר בשלישי שלי אשלים את 15+16

didalf

Well-known member
המאה פרק 2X15

וואייט וואטטטטטטטטטטטט? לקסה שברת את ליבי
אוקי חוזרים להתחלה. בלאמי משחררר את הגראונדרית בכלוב שהוא הבטיח שהוא יחזור אליה ומתחיל לשחרר גם את השאר, אבל אדוארד הערפד מכריז בכריזה שיש למורדים שעה להסגיר את תיוני השמיים שהם מחביאים אז בלאמי מביא לה את המפתחות ויוצא למבצע חילוץ מספר 5433. בינתיים איזה קצין מאיים על הזוג שמחביא את ג'ספר ומאיה שמתחבאים מאחורי המזגן או משהו, בסצנה שלא נעים לי להגיד אבל מרגישה מסרט שואה. ואז ג'ספר ומאיה מסגירים את עצמם רק כדי שהקצין ירה בזוג הנחמד בכל זאת
אפילו האנס לנדה היה יותר רחמן!! הקצין מוביל אותם במסדרון ואבא של מאיה מנסה לעצור אותו ואז בלאמי, שעבר נראה לי לגור בתעלות האיוורור, יורה בו מהתעלה ומשחרר אותם. מאיה ואבא שלה נפרדים בפרידה שברור לנו שהיא סופית. אח"כ מוצאים גם את מונטי ורצים חזרה לחדר הקצירה לגלות הפתעה
(ואבא של מאיה מת כמובן
חבל היה נחמד). בחדר המצב באוהל המפקדת קלארק מסבירה לכולם על התוכנית - טים באלמי משחרר את האנשים מבפנים, טים רייבן מפילה את החשמל בסכר, טים אינדירה ואוקטביה מנטרלות את הגראונדרים במנהרות ונכנסות מהדלת האחורית, וטים קלקסה והחיילים נכנסים בדלת הקדמית. כשקלארק מסיימת את הדריך לקסה עושה קצת מורל - "דם יענה בדם!" "Jus drein jus daun" גם קלארק מצטרפת לקריאות, לינקולן לא. והם נעמדים מול הדלת ומחכים לאות של רייבן. רייבן ו-ויק עדיין קצת מפלרטטים וקצת מפשלים כשאיזה עובד בטורבינה מנסה להפריע להם, ו-ויק מנטרל אותו ומפיל את הפצצה האחרונה. ויק קצת בהלם כי זה פעם ראשונה שהוא הרג מישהו, ורייבן "וולקאם טו דה גראונד" - הריגות פה זה שגרה. עצוב, די הזדהיתי עם ויק. ואז הם חכמים אז הם מוצאים פתרון וקדימה לפוצץ את הטורבינות (וגם כמה שומרים ואת עצמם על הדרך). אחרי כמה זמן הם מתעוררים חבולים ומאובקים ולויק יש שוב בדיחה על הדבר הזה לרגל ששלו טוב יותר, שזה טוב
ורייבן -"אל תעזוב אותי" חמודים
במנהרות כמה גראונדרים תוקפים אבל מנטרלים אותם עם הרעשנים האלה. אוקטביה מוצאת את הדלת ואינדירה אומרת לה שהיא אחת מהם עכשיו, אוקטביה קום טריקרו .אווו
מעניין שאוקטביה רוצה להיות גראונדרית בעוד שלינקולן נמשך דווקא לדרכם של אנשי השמיים. אינדירה אמרה שהוא תמיד לא הסכים עם דרכם. אולי בגלל זה הם מתאימים כ"כ אחד לשני הם משלימים אחד את השני
אבל כשנשמעת צפירת הנסיגה ואוקטביה מתעקשת להשאר אינדירה מבטלת את הקבלה שלה לגראונדרית
אבל אוקטביה לא מוותרת על אח שלה
ועל האנשים שלה
היא לוחמת קודם כל בשביל מה שהיא מאמינה בו, ולא בשביל אף צד ספציפי. טיפה חזרה אחורה, קלארק ולקסה והלוחמים מחכים ליד הדלת. לקסה שואלת את קלארק מה התוכניות שלה לאח"כ, קלירלי מצפה לתשובה כמו "בואי נצא לחופשה רומנטית במלדיבים רק שתינו", אבל קלארק אומרת שהיא לא מסוגלת לחשוב מעבר להיום וזה לא מוצא חן בעיניי לקסה. כשרייבן סופסוף מפילה את החשמל יש להם בדיוק דקה! אבל אבוי - יש צלפים שמפציצים את הגישה לדלת. לקסה הולכת לטפל בצלפים, הצוות שנשלח לדלת לא מצליח, אני שוב בלחץ ובשניה האחרונה לינקולן יורה חץ בוער בול לפצצה!!!! הדלת פתוחה!!!!!!!! היריות הפסיקו והם מתחילים לפתוח את הדלת והיא נפתחת!!!!!! ואזזזז לא מחכים להם לוחמים אלא יוצאים גראונדרים חבולים. לקסה חוזרת ומסתבר שהיא עשתה עסקה עם קייג'
האנשים שלה משוחררים והם יסגו. ומה עם אנשי השמיים? "לא בעסקה" ווואטטטטטטטטטטט
קלארק לא יודעת אם היא יותר פגועה או כועסת. אני רוצה להאמין שלקסה לא עשתה את זה נטו כי קלארק נפנפה אותה קודם והיא נפגעה. כי היא די אמרה "בחרתי בשכל ולא ברגש" שזה הרגיש כמו שורת נקמה קצת. אני חייבת להודות שקצת שנאתי את לקסה באותו רגע. היא די בגדה בקלארק. בלי הברית הזאת הם לא היו משחררים את האנשים שלהם בחיים. לינקולן מתנגד אבל לקסה מורה לחיילים לעצור אותו. וכל הצבא נסוג, וגם אנשי השמיים הולכים כדי להתארגן מחדש או משהו, ורק קלארק נותרת לבדה עיקשת מול השער הענק בשוט יפה ועצוב
קדימה סיום עונה!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נתחיל עם התגובה מ2015

מה שמגניב כאן זה שגם ליאורה מגיבה כאן. טכנית גם את (עדי
) הגבת להודעה http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/177988208/בידור/טלוויזיה והטקטס( כי מי יודע אם הקישורים יעבדו אחרי השינוי): *אם כי זה קצת מוזר כי אני בעצם מגיב שם למישהו ועונה לשאלות שלו, אבל אני לא אעתיק את כל ההודעות. זה היה פרק מעולה. הייתי די בטוח שאני יודע בערך מה יקרה, שיהיה קונפליקט גדול בסופו של דבר בין אנשי השמיים והגראונדרים - אבל אני הנחתי שזה יהיה שהגראונדרים ירצו לחסל את כל מי שבהר בעוד קלארק תהיה בעד להשאיר חלק בחיים. הקטע של העיסקה בכלל לא עלה בדעתי. זה היה קטע נוראי ומוחץ לב. לקסה ויתרה לחלוטין על ה45 אנשי השמיים שלכודים בהר בתמורה לאנשים שלה. במבחינת לקסה זה באמת מעשה הגיוני. הרי אם אנשי ההר משתמשים באנשי השמיים בתור תרופה קבועה זה אומר שהם יפסיקו לצוד את הגראונדרים. אפשר לומר שזה מהלך תרבותי יותר מאשר להקריב המוני אנשים במלחמה (בטוח ימותו יותר מ40 ומשהו איש במהלך לחימתי). אבל זה גם דבר נוראי כמובן. וזה נוראי גם כמעשה בגידה של לקסה בקלארק, במיוחד עכשיו כשהתחיל בינהן קשר אינטימי יותר. עכשיו כל מעשי ההצלה של בלאמי בתוך ההר כנראה היו לשווא כי בטח תפסו מחדש את כל האנשים שהוא הציל. והעובדה שזה דווקא הנשיא המבוגר, שעשה רושם הדמות הטובה יותר, שנתן את הרעיון. אבל גם הוא מחויב להציל את אנשיו. פרק הבא כבר יהיה חייב להיות קרב אחר לחלוטין. אנשי השמיים לבד נגד אנשי ההר. קלארק ועוד קובץ אנשים בחוץ. בלאמי, ג'ספר ומונטי בפנים, האחרים לכודים (כולל וויק ורייבן) ואוקטביה מחוץ לשער התחתון. לגבי השאלות שלך: אני חושב שהסיבה שהם לא ירו עליהם כשהם היו ליד השער היא כי אם הם היו משתמשים בחיילים לירות עליהם, אז מיד הגראונדרים היו שולחים כוחות גדולים והורגים את החיילים היורים. הרעיון היה שהם ירו רק ברגע שהחשמל נפל כי אז הם רק היו צריכים לעכב את הכוחות שישבו על השער למשך דקה, מספיק כדי למנוע מהם לפוצץ את השער. זה דווקא היה חכם. לגבי אוקטביה - באמת היו שם גם אנשי שמיים. אבל כשאינדרה והגראונדרים נסגו הם הלכו איתם כי הם חלק מהצוות. הם הרי לא ידעו שהנסיגה היא בגלל שלקסה בגדה באנשי השמיים. אוקטביה נשארה בגלל שהיא לא סומכת על לקסה ולא רוצה לעזוב בלי בלאמי. *אגב זה לא שגראונדרים לא יודעים להשתמש ברובים, אלא שהם מסרבים לעשות את זה מטעמי אמונה מסויימים (דובר על זה לפני כמה פרקים)

didalf

Well-known member
פפףף אפילו שם

ליאורה והבלונדופוביה
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

כי אי אפשר שתהיה תגובה לא מנוצלת. קחי קצת גיפים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וקצת תגובה למה שאת כתבת כאן

משימת חילוץ מספר 5433? אני די בטוח שהוא רק ב2477. אני לא חזיתי שאבא של מיה ימות כאן אפילו עכשיו בצפיה שניה. אגב, לא רק קלארק לקחה חלק בקריאות הרועמות של Jus drein jus daun אלא גם שאר אנשי סקייקרו שהיו באוהל. משהו שלא זכרתי שהטריד אותי בעבר, אבל מאוד הטריד אותי הפעם: למה הצוות של הסכר כולל כל כך מעט אנשים? זה נראה שבהתחלה זה רק רייבן, וויק ולינקולן. אבל אפילו אם היו יותר זה לא משנה כי הלוחים האחרים עזבו והשאירו רק את וויק ורייבן שהם בכלל לא לוחמים (ואני חושב שגם לא היו להם כלי נשק). הרי יודעים שאנשי ההר יכולים לשלוח לשם עוד אנשים. ומילא אנשי שמיים עם רובים יש מעט, אבל יכלו לשלוח איתם איזה 20 לוחמים גראונדרים. וואו, הבגידה של לקסה הורסת. כתבתי גם בעבר על כך שהבחירה שלה היא נוראית מבחינת הברית שלה עם אנשי השמיים, אבל תכלס הגיונית בשביל האנשים שלה. ובאופן כללי תחסוך הרבה מאוד מוות. אבל בצפיה עכשיו לא יכלתי שלא לחשוב על כך שזאת בחירה שיכולה להציג אותה כחלשה. היא הרי הבטיחה לנקום באנשי ההר על כל מה שהם עשו, היא הבטיחה לנקום בהם על מה שקרה בטון דיסי. קריאת הקרב שלה היא "דם חייב דם"... ואז היא עוזבת בלי להרוג אף אחד מהם.

didalf

Well-known member
הא נכון

למה לא שלחו קצת חיילים עם רייבן וויק? לא יפה. &nbsp כן אבל שאר הסקייקרו באוהל הם חיילים ברור שהם יצטרפו לקריאות קרב. &nbsp זהו אני גם חשבתי מה עם כל ה"דם יענה בדם" שככה היא נתנה לאנשי ההר לחיות? &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

לקסה אמרה בעצמה "החובה שלי לדאוג לאנשים שלי היא קודמת לכל" אם זו החובה שלה בתור הקומנדר, הרי שהיא עשתה בדיוק את זה בלי לגרום למוות אחד מיותר של אנשיה. וגם דאגה להסיר את האיום הכי גדול שלהם במשך עשרות שנים. איך זה לא נראה לכם כמו האקט הכי עוצמתי שיכלה לעשות?? (מבחינת האנשים שלה, ז"א. לא מבחינתנו כצופים מאוכזבים)

didalf

Well-known member
כי

מה עם כל הדם יענה בדם? זה נראה משהו מאד חשוב אצלם שישלמו בדם. &nbsp וואי אוקטביה בגיף הזה

LeAnnDylan

Well-known member

צודק, באמת מענין שרייבן ו-וויק לא קיבלו יותר תגבורת. הם כנראה ממש לא בנו על זה שיהיה שם עוד מישהו אחרי שלינקולן ניטרל את השומר בהתחלה. &nbsp

למעלה