דיוני The 100 (עונה 2) לתחילת השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני זוכר ששמתי לב לחולצה

אבל דווקא הנחתי שיכלו להדפיס את החולצה הזאת על הארק. אני ממש לא זכרתי שנאמר משהו על שנה ספציפית שבה התרחשו הפיצוצים האטומיים. אבל אני הנחתי שזה כמה עשורים בעתיד שלנו. גם לא זכרתי שנאמרה שנה בסרט שמרפי רואה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו,

מצד אחד לפחות נספיק לחגוג את יום העצמאות ה104 למדינה מצד שני ל"ג בעומר בשנה הזאת יהיה קצת מוגזם

didalf

Well-known member
אה אז בסדר לא פספסתי

כאילו זה רק חולצה מה ישים לב אליה. זאת פעם ראשונה שנתנו ממש תאריך מפורש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
והנה הודעות של לונה על הסדרה עד אמצע עונה 2

זה מתחיל בהודעה על פרק 1X08, אבל ממשיך לאמצע עונה 2. פשוט לונה ראתה נורא נורא מהר. http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184223508/בידור/טלוויזיה &nbsp היא כתבה גם על עונה 2 אבל באופן שמעורב כבר עם דברים שלה על עונה 3, ולכן אני אוכל להביא את זה רק מאוחר יותר.

didalf

Well-known member
כן זכרתי שהיא לא אהבה בהתחלה

כמובן שלא מסכימה עם אף מילה
&nbsp לדעתי המעלה העיקרית של הסדרה זה הדמויות שאכפת לי מכל כך הרבה מהן בזמן קצר יחסית מספיק כדי לחטוף התקף לב בכל פעם שהם בסכנת חיים (שזה אחת ל5 דקות) גם כשאני יודעת שהן בטוחות. &nbsp איךךךך אפשר לחשוב בעונה 1 שהקטעים בתיבה יותר מעניינים מהאדמה?!?! &nbsp ד"א איפה לונה? היא לא כתבה פה כבר איזה שבוע נראה לי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איפה לונה באמת? ואיפה ליאורה?

אוקי ליאורה כתבה כאן הבוקר, אבל עדיין זה לא לעניין שהיא ודילן גורמות לך לחכות עם עונה 3.

LeAnnDylan

Well-known member
תפסיק לסכסך יא עמלק

היא אמרה שאין לה פנאי לפרק חדש בשלישי, אז היא תתחיל מחר (בתקווה שבערב שלה אחרי עבודה
) ואז הכל יסתדר. ואני יודעת שליאורה רואה/ראתה עד לא מזמן גם את פרק 15, אז היא התחילה לפחות. אני אתחיל עוד שעתיים אחרי שאסיים לעבוד.

limors2

Active member
והמחשב שלה התפגר לה 4 דקות לפני הסוף

ואז היא באה לפה ותפוז סילקו אותה בכל כ5 דקות

didalf

Well-known member

ברור בערב שלה אחרי העבודה אחרת מתי? ב6 בבוקר?
&nbsp רגע אז אפשר מחר להתחיל? טוב אולי אני אראה אחד בערב ומקסימום תשלימו בחמישי ושישי נתאזן חזרה. כי אחרת זה יהיה 3 ימים רצופים בלי פרק ויש מצב שאני אמות

LeAnnDylan

Well-known member
לאלא, מחר בערב שלך זה מצוין

זה דווקא מסתדר לי מעולה זה שבחמישי אין לך זמן כי אני תמיד מסתבכת שיש את הצפיה שלנו + הפרק השבועי החדש של עונה 7.

limors2

Active member
תתחילי, אין בעיה מבחינתי

אני פשוט אצטרך להתאמץ להדביק פערים, וזה עדיך על להרגיש רע מזה שאני מעכבת אותך

Lhuna1

New member
הי, עדיין פה

קצת "השעיתי את עצמי" מבחירה
אבל אמשיך בקרוב. &nbsp (אני התאהבתי באמת בסדרה רק בעונות 4 ו-5, שגם לדעת רוב הפאנדום כפי שהבנתי הן הכי טובות, למרות שבפורום זה נשמע אחרת. מה שכן לפחות אני יכולה להגיד שכתבתי שם שהסדרה "לא תכנס ל-100 האהובות עלי", ובסופו של דבר היא היום כן, אפילו ברשימת ה-50 האהובות עלי. ומה שעוד מעודד פה זה שאולי זה אומר שאת תתמכרי גם לבאפי כבר מהעונה ה-1 ולא רק בעונה 3 כמוני, כי את מהמתאהבות בקלות
אני לא קוראת הרבה מהדיונים שלכם כי כבר בקושי זוכרת את הפרטים האלו, אבל אשמח מאוד כשתדביקו אותנו להמשך העונה האחרונה ותצטרפו לדיבורים עליה.)

didalf

Well-known member
הנה את

את לא יכולה ככה להשעות את עצמך יש לי חרדת נטישה!! &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
ניק, אתה יכול למצוא גם את הודעות הסיכום שלי

על העונות? אני יודעת שכתבתי כאלה אבל אני לא מצליחה למצוא אותן וזה מטריף את דעתי

didalf

Well-known member
אולי זה בתקופה שהפורום נמחק?

מתי ראית? הייתה תקופה שהיו תקלות בתפוז נמחקו איזה 10 ימים כל פעם וחלק אבוד לנצח וחלק מההודעות שוחזרו אבל לא מופיעות בחיפוש למרות שהן קיימות וצריך ללכת אחורה בעמודים בארכיון. זה היה בסביבות ספטמבר-אוקטובר 2018 (אני זוכרת כי היה פרק חשוב של שיימלס שהתלהבתי ממנו וכל מה שכתבנו עליו נמחק אז בדקתי מתי הוא שודר
)

למעלה