דיוני סדרות לתחילת שבוע

panda0zombie

New member
זה בטוח יקרה מתישהו

איחוד של קומיוניטי בקצב הזה...
&nbsp
אבל בבקשה פרוייקט סולו של גלובר הגאון!

חחחח הוא כבר בפרויקט סולו

כי הוא משחק בסרט החדש Solo: A Star Wars Story
הוא משחק את לנדו קלריסיאן הצעיר

didalf

Well-known member
יש לו סדרה משלו - אטלנטה

היא די טובה, והיא אמורה לחזור לעונה שניה בקרוב.
&nbsp

panda0zombie

New member
אני יודעת.. ראיתי את הסדרה ואהבתי ממש

התכוונתי לפרוייקט משלו בנטפליקס.. יש לי תחושה שיכול לצאת משהו מדהים מהשילוב

didalf

Well-known member
חיפשתי ביוטיוב את הקטע עם קומיוניטי

כי זה הדבר היחיד שנשמע לי מעניין פה. וזה היה חמוד

ועכשיו בא לי קומיוניטי.

Don Nirtin

New member
ישראל גוט טאלנט תכנית ראשונה

היו כמה טובים אבל את הכי טוב שמרו לסוף - ניב הרוקד על העמוד (וגם זכה לכרטיס ישיר לחצי הגמר.)
&nbsp
יהיה פרק נוסף מחר.

התמכרתי

פייר לא יכולה לראות יותר תוכניות ריאלטי. אבל זאת בחיי, ממכרת. אנשים מציגים את הכשרונות שלהם, לא רק בבישול אפיה ושירה אלא בכלל באופן כללי.
נהניתי מאוד מהקוסם. אוהו, זה היה מדהים. מרעיה. שילוב של קומי ודרמתי. יכולת שירה טובה, עם דמות מדהימה. בול לריאליטי. את הרקודים. את הילדים. זה פשוט היה כיף לצפות.
וכמובן ניב שרקד באופן מדהים על העמוד וגם זכה להגיע לחצי הגמר.
רק שאלה, נועה קירל כבר כמה שנים היא בת שש עשרה?

Don Nirtin

New member

תאריך לידה: 10 באפריל 2001 (גיל 16), רעננה
&nbsp
ככה אמרו על נועה קירל בויקיפדיה. זה אומר באופן עקרוני שבקרוב יפסיקו להגיד נועה קירל בת 16 ויתחילו נועה קירל בת 17.
&nbsp
התכנית הזו הייתה בול מה שהייתי צריך - בידור נטו. אפילו עופר ומיה עשו את העבודה והצחיקו אותי מה שרותם ואסי לא עושים כבר שנים.
&nbsp

אתה יודע

שעופר מנחה עם אסי? ומיה היא שופטת?
ולגבי אסי ורותם, אני נהנית מהכימיה בניהם. מזה שהם נהנים. זה מה שמהנה אותי

מאסטר שף
הדחה כפולה...

אז אחרי ההפסד אתמול, יהוידע, מוזנא, אדי וסיוון הולכים למשימת הדחה.
איקה כהן השוקלטיארית הייתה והשימה שלהם הייתה להכין חטיף שוקולד שמחבר גם את הילד שבהם וגם את המבוגר

בקיצור עשו פרסומת לכל מיני חטיפי שוקולד...
&nbsp
...הרצתי את רוב הפרק...
אני פחות בקטע של קינוחים (הכנה...לאכול אין לי בעיה חחח) אז הפרק היה לי ממש משעמם...
&nbsp
אדי- הכין עוגיית פיצוחים עם קרמל וטוויל גינת פרמזן מצופים בשוקולדחלב ופיסטוקים ובשוקולד לבן וקוקוס. נשמע לי דוחה...פרמזן ושוקולד?? כרגיל אדי עף על עצמו..השופטים אהבו.
&nbsp
סיוון- הכינה עוגיית אגוזים פריכה, קרמל, עוגיית פיצוחים טחונה, פרלינה וופל הולנדי מצופים חלבה. נשמע ונראה טוב...מיכל התעוותה חחחח. השופטים אמרו שמתוק מידי..לא ממש אהבו...מתוק מידי, קשה מידי, רך מידי....
&nbsp
מוזנא- הכינה עוגייה מתובלת בהל, זעתר ומרציפן (
) עם פיסטוקים ותמריםמצופים בשוקולד וגרידת תפוז. כל מה שאני שונאת בחטיף אחד חחחח לא אוהבת שוקולד עם זעתר או הל או תמרים או תפוז (אוהבת את הפרי...לא עם שוקולד) ולא מרציפן...לא השתמשה בסוכר כי היא רופאת שיניים חחח. הם לא ממש התלהבו חוץ אהרוני שעף על זה.
&nbsp
יהוידע- הכין שבבי קרמל פריכים פרלינה וטופי קרמל קורנית מצופים שוקולד ופיסטוקים. הייתי עפה על זה אם לא היה את הקורנית שלדעתי ממש לא קשורה לשוקולד... השופטים אהבו.
&nbsp
**השופטים בחרו להדיח את סיוון שרק חזרה....
&nbsp
המשימה של 7 המתמודדים- להכין מנה צמחונית נאה.
חלק מהם התקשו להבין ת החוקים חחחח
&nbsp
יהודה- הכין רביולי סלק ממולא גבינה כחולה על צזיקי עם סלק...המנה היתה יפה אבל נראה לי יותר מידי סלק במנה אחת...אייל אכל בצורה כזאת דוחה, "דם סלקים".. אוי אייל שתוק כבר...
&nbsp
ויקטוריה- סלט גזר אסייתי עם סלק ומלפפון. נראתה לי כמו מנה ממש פשוטה ולא מתאימה לתחרות- כמוה. גם פה שני ז*ין את המח.מיכל טענה שזה יותר מיוחד בפה ממה שזה נראה

&nbsp
בר- הכינה סלט כרובית ופילה בקר נא ברוטב חמאת בוטנים. השופטים אמרו שהרגיש מוזר..השופטים לא ממש אהבו..
&nbsp
אדי- הכין קרפצ'ו פאקוס וכוסברה על צזיקי כוסברה. המנה נראתה יפה...מיכל לא מזהה כוסברה?...באמת?...
&nbsp
יהוידע- הכין סלט פטריות פורטובלו, כרובית וסינטה כבושה. אני מתה על פטריות והן הולכות מצויין עם סינטה..בגלל שאני צמחונית, הייתה מוותרת עליה אבל החיבור נכון...נענע נראה לי קמת לא קשור..לא מסכימה עם חיים שלפטריות אין כמעט טעם...
&nbsp
מוזנא- הכינה סלט טאבולה כרובית עם אפרסקים, עגבניות חמוציות ואגוזים..עגבניה ואפרסק?...
מוזנא מזמן הלכה לאיבוד לדעתי...
&nbsp
עמיחי- קוסקוס כרובית עם טחינה עם היביסקוס קרקדה..
&nbsp
מקווה שויקטוריה תעוף...אדי גם מרגיז אותי אבל פחות ממנה..ברור שהיא לא תעזוב כי ההפקה מתה עליה...
&nbsp
**המודחת היא מוזנא...הייתה צריכה לעזוב מזמן לדעתי...והיא בכל זאת הרבה יותר טובה מויקטוריה הבלתי נסבלת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אוז עונה 4- פרק 9

פרק "מיוחד" שמתרחש חצי שנה לאחר סיום הפרק הקודם.
נתחיל בוידוי קטן- בכלל לא הבנתי בסוף הפרק הקודם שאדביסי מת!
משום מה חשבתי שהוא נשאר עד העונה האחרונה, ושהוא ישרוד את זה,
ואז קראתי בתגובות שלכן שהוא למעשה מת

אז קודם כל, חייב להודות שזה די מבאס אותי, כי הוא כן היה בין הדמויות המעניינות
ואם הוא או סעיד היו צריכים למות, הייתי מוותר על סעיד...
לעניינו, נעשה סקירה קצרה של הפרק, ואגב הפעם היו די הרבה קטעים משעשעים ואשתדל לציין את רובם:
- ליאו הוריד את השפם! הולכים לצלם סדרת כתבות על אוז.
- הכתבת שמה לב שביצ'ר מסתיר סיפור מעניין ושוקלת להתמקד בו (אגב מה היה הקטע שגם ביצ'ר וגם קלר ענו לה "שרנו ביחד במקהלה" ?
),
אלא שלאחר מכן היא חושפת את מותו של אדביסי ומעדיפה להתמקד באירוע הזה.
- קלר וריאן חוששים שביצ'ר ישתנקר עליהם, וריאן שואל את קלר מה כדאי להם לעשות בנוגע אליו.
קלר עונה לו שזאת הדרך של ביצ'ר להגיד שהוא אוהב אותו, ולאחר מכן כשריאן שוקל להרוג את ביצ'ר,
קלר תופס אותו ואומר לו שלא יעז לפגוע בו (אוווו
).
- ריאן מתחמן את האסיר החדש, ובהתחלה חששתי שהוא רוצה שהוא יהרוג את ביצ'ר,
אבל אז הבנתי שהוא למעשה מעוניין לחסל את ג'ק, אז נרגעתי

- ליאו דואג להשמיד את הקלטות.
- האסיר החדש מנסה לפגוע בג'ק אבל לא פועל לפי התוכנית, והסוהרים מצליחים להשתלט עליו.
נראה לי שזאת הפעם הראשונה שתוכנית של ריאן לא יצאה לפועל, לא?
- ג'ק מחליט להמשיך בתוכנית, ומבקש לבלות את הלילה בתא עם סיריל.
סיריל לא לוקח את התרופות שלו באותו יום, והוא חושב שג'ק הוא זה שאחראי למותה של אמו,
והוא תוקף אותו (אבל כנראה לא הורג אותו)...

והקטעים המשעשעים בפרק (לפחות רובם)-

# כשהאסירים שומעים שהולכים לצלם אותם לטלוויזיה, מורלס אומר שהוא חייב לחשוב לעשות משהו מיוחד
כדי שבטוח יראו אותו בטלוויזיה כי "הוא לא יכול לתת למראה האלילי שלו להתבזבז"

# כשפורצת מריבה בעיר הברקת בין המשורר לבין אסיר אחר, רואים את קלר מגיע ומוחא כפיים
(בכלל קלר היה אחד המצחיקים בפרק הזה, וגם מרפי).
# כשהכתבת מראיינת את קלר ושואלת אותו איזושהי שאלה הוא משחק אותה כאילו הוא מחשב באוויר ואז אומר- לא יודע חחחח
# כשתופסים סמים אצל אחד האסירים המצלמה עוברת לקלר והוא מנענע בראשו בחיוך (אוף זה נשמע דפוק כשמתארים את זה ככה, צריך לראות את זה פשוט
)
# הכתבת מכנה את קלר- "טורף מיני" כמו שטענתי

# שואלים את מרפי לגבי האסיר החדש אם הוא ייכנס לעיר הברקת, ומרפי עונה- "כן, שאלוהים יעזור לנו" (חחח ושוב באנגלית זה נשמע טוב יותר).
# ליאו וג'ק מנהלים שיחה בשירותים, ואז ג'ק שואל את ליאו איזושהי שאלה ואומר לו- "בין שני בחורים שמחזיקים את הזרגים שלהם" LOL!!!
# כשאחד האסירים מטריד את הכתבת, מרפי צועק עליו- "תשאיר אותו במכנסיים ותמשיך ללכת, ג'יזס", ואז הוא גם מגלגל עיניים ועושה פרצוף

# גם די הצחיק אותי שריאן ניסה כל הזמן להשקיף על התא של סיריל, ולא הצליח לראות בגלל הזווית ראייה הגרועה, ומעך את הפרצוף שלו לזגוגית

וגם כל הזמן חיכה שחבר שלו (שהיה בתא ממש מול התא של סיריל) ידווח לו...

didalf

Well-known member
אוי אופס

חשבתי שזה ברור שאדביסי מת, סליחה

&nbsp
ד"א העונה הרביעית היא כפולה והיא בעצם שתי עונות, במקור עברה איזה שנה בין פרק 8 לפרק 9. או אולי פחות אבל מרחק של עונות.
&nbsp
"(אגב מה היה הקטע שגם ביצ'ר וגם קלר ענו לה "שרנו ביחד במקהלה" ?)," - לאדעת, גם אותי זה הצחיק. אולי זה איזה ביטוי.
&nbsp
כמובן שקלר לא ירשה לריאן לפגוע בטובי

&nbsp
מה מי זה ג'ק?
&nbsp

זה לא אשמתך

פשוט הרבה פעמים הראו דמויות מרכזיות שנפגעו ושרדו (ולא חסר דוגמאות),
ודווקא זה לטובה שאמרתם לי כי ככה יכולתי להכין את עצמי

היה הרבה יותר מבאס לגלות ככה...
כן, אני יודע שזו עונה כפולה ושהיה מרחק גדול בין השידור של שני החלקים שלה...
נראה לי שיש מצב שזה ביטוי שרומז לגייז? או שאני מתבלבל?
ג'ק הוא הבוס של הכתבת, וריאן תכנן לפגוע בו כי הוא היה עצבני עליו כבר עשרים שנה

(די מבוגר עם שפם)

היה הרבה יותר מבאס לגלות ככה= אם לא הייתן מגלות לי

והייתי מבין זאת במהלך הפרק..

didalf

Well-known member
אני גם חושבת

שזה ביטוי שרומז לגייז, זה עם המקהלה, אבל אין לי מושג.
&nbsp
"ג'ק הוא הבוס של הכתבת, וריאן תכנן לפגוע בו כי הוא היה עצבני עליו כבר עשרים שנה" - אה אוקי. לא זוכרת. הוא מכיר אותו מקודם שהוא עצבני עליו או סתם מעצבן אותו שמסתובבים שם עם מצלמה? למה אני לא זוכרת כלום?
&nbsp
דווקא באוז לרוב מי שמת מת. אם כי זה נכון שקלר איכשהו כל שני פרקים הולך לבית חולים וחוזר שלם כל הזמן
(עד לאיפה שראית כמובן. אין פה שום רמז להמשך).
אבל אני שמחה שלא הרסנו לך יותר מידי. אני דווקא אוהבת להיות מופתעת, לא אוהבת להכין את עצמי.

הוא מכיר אותו מלפני עשרים שנה, והוא מסביר די בתחילת הפרק למה הוא מחומם עליו ושהוא רוצה לטפל בו,
ובגלל זה הוא גם ניסה לתחמן את האסיר החדש שיטפל בו בשבילו...
&nbsp
חוץ מקלר, אני גם זוכר שביצ'ר ושילינגר שרדו כמה פעמים, וגם לדעתי אדביסי וסעיד. ומיגל כמובן (שרק אלוהים יודע איך פתאום נזכרתי בו)...

למעלה