דיוני סדרות לתחילת שבוע

1Shir

New member
אני באמת לא נוהגת, אבל אני די מיושנת בלי קשר

אני אפילו לא יודעת, ווייז זה רק לנהיגה?

כשאני צריכה לבדוק דרכים, אם זה להליכה, או לנהיגה של אמא שלי שגם לא משתמשת בווייז, אני בודקת לפני כן במחשב הנייח בגוגל מפות

למרות שאולי ביום חמישי אני איעזר באינטרנט בסמארטפון בהליכה

אני נווטת בינונית, בעבר איכשהו הצלחתי לנהוג למקומות לא מוכרים ועם כמה עבירות תנועה כדי להימנע מפספוס פניות אפילו הגעתי

אני לפעמים טועה בכיוונים, אבל לפעמים יש לי חוש הסקת מסקנות מהיר של מה הגיוני לעשות

didalf

Well-known member
טוב שאת לא בודקת במפה אמיתית לפני

למה לא להשתמש בוויז? זה הדבר הכי נוח בעולם. אני לא יודעת להגיע לשומקום בלעדיו

&nbsp
וכן ווייז זה לנהיגה. אם אני צריכה להתמצא ברגל אז אני משתמשת באפליקציה של גוגל מפות.

גם אני אוהבת את התוכנה...הבעיה שפלא שלי דפוק והרבה פעמים אין

קליטה (כנראה הוא מתאים את עצמו למשתמש חחחח) ואז הוייז מתחיל להתחרפן.. ואז אני מרגישה ממש חסרת אונים...בעיקר במקומות שאני לא מכירה..

גם אני משתמשת לפעמים להליכה אבל זה הרבה פעמים מאריך את הדרך

כי זה מיועד חרכב ואם אין כניסה למשל את עושה דרך ארוכה יותר...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לי הייתה תאונת דרכים בגלל הוייז...
יהרתי לראיון עבודה והוייז התחיל להתחרפן ואמר פנה ימינה, ]נה שמאלה וניסיתי לעשות פרסה ורכב ניסה לעקוף אותי ו...בום...אני באמת חושבת שאנשים מסתמכים יותר מידי על הוייז...אני באמת לא מבינה איך אפשר להיכנס לקלקיליה...
&nbsp
פעם הוייז אמר לי לפנות שמאלה והיה בניין חחחח..צריך גם להפעיל שיקול דעת כלשהו...
&nbsp
איזה חלום מצחיק:)

Don Nirtin

New member
isreal got talent תכנית שנייה

לחלוטין נהניתי גם היום ומדכא לחשוב שהתכנית הבאה תהיה רק ביום ראשון הבא.
&nbsp
עופר חייב להפסיק עם בדיחות הילדים שלו.
&nbsp
ומיה שתפסיק לבכות
זה מצחיק.
&nbsp
וכמובן שהתרגשתי עם האישה שמציירת בחול בסוף

זאת בסוף

הייתה מדהימה. הייתי בטוחה שיביאו לה את הגולדן. הסיפור שהיא סיפרה ואיך שהיא המחיזה אותו בחול. התפרקתי התחלתי לבכות ממש כמו אסי, כמו מיה. זה היה כל כך מדהים.
שלרגע שכחתי את כל התוכנית.
לא אהבתי את המוזר שאוכל הכל. זה היה ממש מזעזע ושמחתי שהוא לא עבר.
אהבתי את הזמר המזרחי: יום ראשון חתונה, יום שני מסיבה, יום שלישי בת מצווה ורביעי אירוע של חברה ביום חמישי שוב חתונה ושישי מנוחה ולהיות עם האישה ושוב מהתחלה.... נהדר.
אהבתי את האקרובטים, והצטערתי שהמצלמה לא באמת יכולה להראות לי את כל מה שהם עשן. ההוא עם היויו שגם קראתי עליו כתבה בעיתון היה מדהים. לא האמנתי מה אפשר לעשות עם יו-יו. אני בדרך כלל מסתבכת בלהחזיר אותו למעלה. גם האחיות היו מתוקות. שרו מקסים. וצמד הרקדנים של הריקוד הבאצ'טי. שוב המצלמה לא הראתה את מכלול הריקוד. אבל הם היו מאוד חמודים, וכמובן שטרחו להביא את חן אמסלם זגורי שמאור הזיל ריר על איזו ארגינטנאית שלא עברה. חבל שהיא לא באה אליו לשולחן.

אוז עונה 4- פרק 10

קצת מרגיש שאני מתחיל לחזור על עצמי- אבל שוב היה פרק טוב ומעניין (וגם לא מעט קטעים משעשעים).
- מקמנוס מנחיל שני חוקים חדשים- על האסירים לצפות בסרטים חינוכיים, ומי שנשלח לבידוד יכלא בכלוב שקוף באמצע עיר הברקת, וכמובן שקלר הראשון לחנוך אותו אחרי שהוא שואל את מקמנוס מה אורך איבר מינו (אחח קלר קלר מה יהיה איתך... ממש ליצן הכיתה
).
- עומאר משתחרר מהבידוד, בעוד מיגל נתפס וחוזר לאוז לבידוד, וצ'יקו מנסה לגרום לעומאר להרוג את מיגל, אבל בסוף עומאר תוקף דווקא את צ'יקו.
- ריאן מספר לקלר על הרומן עם קלייר, וטוען שהיא לא עוזבת אותו, ואכן היא דואגת שריאן יזרק לבידוד ושם כופה את עצמה עליו.
- ד"ר ניית'ן חוזרת לעבוד במרפאה, וריאן החולה מגיע אליה, ומסתבר שלמרות הכול גם גלוריה מאוהבת בו...
- המושל (שבינתיים הוא על כיסא גלגלים) נבחר לקדנציה נוספת.
- בהמלצת סיסטר מארי, ליאו שוכר מזכירה חדשה בשם פלוריה, ומסתבר שהוא ואשתו נפרדו.
- חפרפרת מציע נישואים לנורמה והיא מסכימה- WTF
איזה גרוע זה חחח
- לירוי רוצה להצטרף למוסלמים, אולם סעיד מסרב, וביצ'ר נכנס בו על כך. כתוצאה מכך, לירוי פונה לשילינגר (לאחר עוד מריבה בין הארים למוסלמים) ואומר לו שהוא מעוניין לטפל בסעיד בשבילו.
- ג'רמייה (לוק פרי
) מגיע לאוז, והוא מתקרב לשילינגר ומנסה להחזירו בתשובה, ונראה ששילינגר באמת מעוניין להשתנות.
- גם רונלד (רוני) ברלוג מגיע לאוז- ו...WOW!!! מי זה החתיך הזה?! איזה עיניים

הוא הופך להיות השותף החדש של ביצ'ר, שדואג לעקוץ את קלר בחזרה

- אסיר נוסף שנכנס לאוז- בר רדינג, ומקמנוס וסעיד מעוניינים שהוא יתפוס פיקוד על השחורים במקום אדביסי, ומסתבר שהוא מכיר את אוגוסטוס שמכניס אותו לעניינים.
צ'אקי ומורלס רוצים שרדינג יצטרף אליהם וימלא את מקומו של אדביסי אבל רדינג לא מעוניין בכך.
- אונייה שיצאה מסין נפגעת, וכתוצאה מכך הכלא נאלץ לאכלס מספר גברים סינים.
מורלס מחליט לנצל את המצב (ולעשות אוריילי) ופונה לסיני שמדבר אנגלית ומתיידד איתו, ואז דואג לחמם אותו על רדינג בטענה שהוא רוצה לחסל אותו.
לאחר שמקמנוס שומע על כך הוא מזהיר את רדינג שאם יקרה לאחד מהם משהו הוא ישלם על כך,
וזה בדיוק מה שמורלס קיווה להשיג והוא רוצח את הסיני, ורדינג מואשם ונזרק לבידוד.

והקטעים המשעשעים-

# כשמיגל חוזר לאוז ונתקל בליאו הוא שואל אותו- "התגעגעת אליי?" וליאו עונה לו- "לא" (כמה פשוט ככה מצחיק
)
# אחרי שעומאר משתחרר מהבידוד ודוקר את צ'יקו וישר נזרק שוב אל הבידוד, סופרים אללה אומר לו- "זה בטח איזשהו שיא או משהו"- תכלס

# כשריאן מספר לקלר שהוא ניהל רומן עם קלייר, קלר אומר לו- "הערכתי אליך עלתה ב-69%" חחחח ובהמשך הוא אומר לו- "כאדם שפל מניפולטיבי אחד לשני"- קשה קצת לתרגם אבל זה משעשע

# זה לא משעשע אבל זאת הדוגמא הכי טובה לדיון שהיה לנו לרומנטיקה המעוותת של ריאן:
אחרי שהוא מתוודה על הרצח של קינן בפני גלוריה, היא אומרת לו שהיא יכולה ללכת לספר ואז הוא יוצא להורג,
אז ריאן אומר לה: "קינן אנס אותך, הגיע לו למות. אם מגיע לי למות בגלל זה... בסדר, תהרגו אותי". יש יותר רומנטי מזה?
# היה קטע משעשע כשחפרפרת היה המזכיר של ליאו, והוא היה פשוט כושל בתפקידו,
וליאו כל הזמן מתקן אותו ("אולי זה מה שהוא אמר"), וצועק עליו- "ותשתמש באינטרקום"

ואז ליאו גם אומר לסיסטר מארי- "העוזר הכי גרוע שהיה לי"

# ורן טוען שהוא באמת רוצה להשתנות, ורובסון (?) אומר לו- "ורן, אתה מתחיל להדאיג אותי".
# מקמנוס בהתחלה מתנגד לכך שהסינים ישהו בעיר הברקת, ואז שהוא רואה את הנציגה הסינית פתאום הוא הופך להיות נחמד ומנסה כמובן ישר להתחיל איתה- כזה חרמן
והקטע שכולם כבר קולטים אותו

# מרפי מודיע לאסירים שתהיה נעילת תאים לפני שהסינים יגיעו, וכולם מתעצבנים, והוא אומר להם- "כן כן ממש לבי נשבר"- הוא נהיה אחת הדמויות המשעשעות
לא כזה ונילה ויבש כמו שחשבתי חחח
# היה קטע משעשע כשהסיני שדובר אנגלית זומן לשיחה עם מורלס, והוא מסביר למורלס
שאומרים מורלס ז'ושי- קודם שם המשפחה, אז מורלס אומר לו- "אתה רואה זה מה שדפוק אצלכם- הכול אצלכם הפוך".
ואז בהמשך מורלס אומר לו שרדינג שירת בויטנאם ולכן הוא רוצה להרוג אותו.
אז הסיני אומר למורלס שהם בכלל סינים, אז מורלס אומר לו שרדינג בכלל לא מבחין בהבדל

didalf

Well-known member
ד"א איך אתה לא מציין

את השיחות שלהם על מיס סאלי? זה תמיד קורע אותי

או שהם כבר עברו לתוכנית אחרת?
חיפשתי את מה שאמרת על קלר וריאן ועדיין לא מצאתי אבל מצאתי שיחה ישנה יותר לפי האנשים שמשתתפים בה ואני נקרעת

פחות התחברתי לקטעים האלה

גם בעיקר כי ממש חיפצנו אותה כל הזמן בקטע מוגזם כבר...
וכן, הם כבר עברו לתוכנית טריוויה הזאת שביצ'ר יודע כל הזמן את כל התשובות

1Shir

New member

נראה לי שזאת אמורה להיות הפואנטה של הסדרה
(מיס סאלי)
אחרת אין לה ממש זכות קיום

וכן השעשועון Up Your Ante שרק ביצ'ר יודע את התשובות
שזה מראה כמה הוא שונה באוז מבחינת הרקע שהוא בא ממנו
גם בלי קשר הוא כנראה חכם (למרות שהמון פעמים הוא ממש אידיוט - אבל זה כנראה יותר אישיותי מאשר קוגניטיבי...)

Don Nirtin

New member
אני חושב שאני אדבר בשם כולם

כשאני אומר -
&nbsp
מישהו רוצה לדעת מה אורך האיבר מין של מקמנוס?

&nbsp
ותמשיך לסכם ככה פרקים. אתה מגיע לפרקים שאני זוכר יותר. בעיקר לוק פרי

1Shir

New member
גם קלר לא באמת רצה לדעת. הוא רק רצה לעשות הצגה ולהיכנס לכלוב

didalf

Well-known member
מדהים

סיכום הקטעים המשעשעים שלך באמת גורם לזה להשמע כמו קומדיה ולא כמו סדרת דרמה אלימה וקשה

&nbsp
וואי מלא חדשים הגיעו היום.
&nbsp
מקמנוס והרעיונות המטומטים שלו

למה ריאן סיפר לקלר על הרומן שלו עם קלייר? ולול התגובות של קלר שציינת

""כאדם שפל מניפולטיבי אחד לשני"" -
זה נשמע לי קצת מוכר. אוף אני צריכה למצוא את זה ביוטיוב.
איכ וקלייר כזאת נוראית

&nbsp
"אז ריאן אומר לה: "קינן אנס אותך, הגיע לו למות. אם מגיע לי למות בגלל זה... בסדר, תהרגו אותי". יש יותר רומנטי מזה?" - לא הבנתי אם כתבת את זה בציניות או לא, אבל זה באמת מה שהתכוונתי. כמה הוא אוהב אותה וכמה זה דפוק שזאת הדרך שלו להביע אהבה, ושברור לנו ולגלוריה שהמעשים הדפוקים האלה כשהם באים מריאן אכן מוכיחים כמה הוא אוהב אותה.
&nbsp
רוני באמת חתיך!!

&nbsp
הסיפור עם הסינים קצת דבילי לדעתי, הקטע שאין איפה לאכסן אותם אז שמים אותם בכלא
חחחח וכל הציטוטים של מוראלס שכתבת בקשר אליהם

- נראה לי שריאן חיפש אוזן קשבת ואולי מישהו שימצא לו פתרון למצב שהוא נקלע אליו,
ותכלס קלר במקרה הזה הוא באמת אופציה טובה

&nbsp
- לא כתבתי את המשפט על ריאן בציניות. כתבתי גם לפני שכמו שכבר התדיינו- זה הכי רומנטי-מעוות שיש.
&nbsp
-וואי, הסיפור עם הסינים הכי תלוש מהמציאות ולא קשור לכלום (הם לא מצאו רעיון טוב יותר לטריגר שיתחיל את המריבות בין בר לבין מורלס וצ'אקי?)
מורלס הפך לדמות דווקא טובה- גם מעניין וגם משעשע!

למעלה