דיוני סדרות לתחילת שבוע

1Shir

New member
אוי ואבוי סליחה

למרות שכתבת שלא הפריע לך שהבנת את זה בגללנו, עדיין

איכשהו לי היה ברור אז שאחד מהם מת... אולי בגלל כמות הדם והדרמה.
כמובן שממש שמחתי שזה הוא ולא סעיד, כי אני מאוד אוהבת את סעיד ולא אוהבת את אדביסי הכוחני.
הכתבת הגיעה מראש עם הסיפור של ביצ'ר, עוד לפני שהיא נכנסה לכלא, כי הסיפור שלו מאוד יוצא דופן (בעיקר העובדה שמישהו כמוהו נמצא באוז).
לגבי לשיר במקהלה, אני תמיד חשבתי שזה ביטוי ל"ילדים טובים" אבל אולי יש משמעויות שלא הכרתי

בראיון של קלר, הדבר היחיד שיותר מפריע לו מאשר העלאת אפשרות שהוא הומו, זה האזכור של ביצ'ר...
ריאן כנראה לא העריך עד כמה האסיר החדש עומאר ווייט דפוק
זה היה מופתי הדרך שכל התוכנית שלו התפוצצה לו בפרצוף.
סיריל חשב שג'ק אחראי למוות של אמא שלהם כי זה מה שריאן אמר לו... לא? ובאופן עקיף כלשהו גם יש בזה משהו, לא?
הקטע עם התאים בסוף היה ע-נ-ק, לדעתי הרבה יותר דרמטי ממצחיק, איך שריאן צורח "סיריייייל" בתוך התא...

לגבי מוראלס יותר הצחיק אותי שהוא אמר ש"טוב אני חייב להמציא משהו, כי אני הרי לא יכול לספר את האמת, שאני רוצה להופיע בטלוויזיה, נכון?"
גם הקטע עם ליאו וג'ק בשירותים דווקא היה דרמטי, ודווקא קטע שהצחיק אותי היה עם רובסון, כששילינגר אומר על העיתונאית, היא לא הטיפוס שלי, אז רובסון ההמום אומר לו: לא הטיפוס שלך?! וול, יש לה פוסי, לא?! הוא היה בטירוף וזה הצחיק אותי

מה היה לדעתך דרמתי בקטע של

ליאו וג'ק בשירותים?
והקטע עם התאים בסוף הפרק משעשע בתחילתו כשהם רק נכנסים לתא ומדברים,
וריאן כל הזמן מנסה לראות מה הולך שם, ורק אח"כ הופך לדרמתי כשסיריל מחטיף לג'ק מכות והסוהרים לוקחים אותו... (לדעתי כמובן)

1Shir

New member
הם בעצם דיברו שם על הסיפור

של אדביסי שהעיתונאים ניסו לחשוף, כאשר ליאו כמובן בצד השני של המתרס... שיחה מאוד טעונה, ומצד ליאו מאוד כנה, שמצד אחד לא אמר שום פרטים ספציפיים על הסיפור, ומצד שני אמר הכול ונחשף לחלוטין, עד כדי כך שהצליח לגרום לג'ק לרדת מהסיפור (שזה מנוגד לחלוטין לאג'נדה ולאינטרס ולכוונה שלו), על אף המחאות העזות של הצוות שלו... והקטע הזה מרגש כי רואים כמה ליאו הוא אדם טוב עם מצפון, שמוכן לשרת את טובת הכלל, ובעצם הוא גרם לג'ק לעשות את אותו הדבר, באופן בלתי יאומן לוותר על סיפור, למרות שזה מנוגד לאג'נדה המקצועית שלו, רק כדי לא לפגוע בליאו, שבתורו לא רוצה לפגוע באסירים. שני ג'נטלמנים. הדיאלוג שם היה מאוד טעון ומאוד יפה. לדעתי

לגבי הקטע בסוף הפרק, אני הייתי בשיא המתח והלחץ מהרגע שג'ק אמר שהוא רוצה לישון עם סיריל, כי היה ברור לאן זה יוביל, והרגש היחיד שכאמור היה לי בהקשר הזה, זה מתח ולחץ, ונכון שהיה מאוד יפה איך ריאן משתגע כדי לדעת מה קורה שם, אכן אחד הקטעים החזקים, רק פשוט לא חוויתי אותו כ"משעשע"

אני דווקא לא חושב

שליאו כזה בן אדם טוב חד משמעי.
היו לא מעט קטעים במהלך הסדרה עד כה לפחות, שהוא התנהג לא כבן אדם ישר לחלוטין...

1Shir

New member
נכון, אבל בדיוק בגלל

שהוא היה שנוי במחלוקת
זה היה חזק לראות אותו ככה
זה נתן קצת תשובה לשאלה על אופיו של ליאו

אממ השאלה אם ממקרה אחד אפשר ללמוד על הכלל

יש פתגם שאומר דווקא דבר הפוך שמתוך היוצא מהכלל אפשר ללמוד על הכלל...

1Shir

New member
זה לא בדיוק "מקרה", הוא יותר

חשף שם את המחשבות והרגשות שלו על התפקיד שלו באופן כללי.
לא היתה שם איזו החלטה ספציפית שהוא לקח.

Homeland S07E02

אז ברט אוקיף ממשיך עם תאוריות הקונספירציה על מותו של דיוויד מהתקף לב..אליזבת דיי מאמינה לו ודיוויד מייעץ לה להשתמש בסול ולבסוף היא מסכימה וסול מסרב כי לא ממש אוהבת את העסקה. דיוויד אומר לו שהם מחפשים שותף וכצפוי סול מסכים.
&nbsp
קארי ממשיכה בטיפולים הפסיכולוגיים (שלא ממש עוזרים...). היא מאשימה את אחותה נשמעת מטורפת..כנראה שהתרופות לא משפיעות. היא מטרידה את דנטה שמנתק לה...
&nbsp
קארי רואה את סול נואם והיא לא מבינה למה הוא הסכים לתפקיד יועץ לביטחון לאומי ובעלה של אחותה- ביל, (רואים שהוא לא סובל אותה) מסביר לה וטוען שכל מה שקארי חשבה על אליזבת לא נכון כי היא שיחררה את 200 האסירים הפוליטיים (שסול היה אחד מהם).
&nbsp
סול מגלה שתפקידו לצוד את אוקיף והוא לא מבין איך זה קשור לתפקיד החדש שלו ולא ממש מרוצה חחח
&nbsp
קארי נופלת בתחבולה של איזה האקר
והיא סוחט ממנה כסף והיא קוראת לעזרתו של מקס שלא ממש מצליח לעזור..אין 10 אלף דולר לשלם לו אבל הוא מוכן להתפשר על סייברסקס במקום..
&nbsp
סנטור סאם נפגש עם אליזבת ודיוויד והוא לא ממש זורם איתם והם מאיימים אליו בבחירות בנובמבר..הוא לא נראה מבוהל במיוחד חחח
&nbsp
קארי ממשיכה את הסייבר סקס ואז עוצרת והולכת לפגוש אותו באיזה מחסן בלילה
היא פוגשת טרול חרמן וקטן חחחח..אהבתי שהיא תקפה אותו והכריחה אותו לפתוח את המחשב שלה..הוא בכה
היא איימה עליו וכמעט הרגה אותו..
&nbsp
פק טוב אבל ראבק....התוכנית חודשה לעוד עונה :(...דיי כבר!!!

winner999

New member
אהבתי את הפרק

אהבתי בעיקר איך שקרי פרקה את ההאקר, לדעתי, כהמשך לטיפול שבו דיברו על האובדן של פיטר - ובסוף עשתה מה שפיטר היה עושה

הסיפור של אליזבת' לא ברור - בעונה הקודמת הכניסו נשיאה כנראה בעקבות ההתמודדות של קלינטון ואחרי שטרפ נבחר, נראה לי שניסו להפוך אותה לסוג של טרמפ ממין נקבה, רק שלא ברור מי הרע כאן - היא או דיוויד (בסוף הפרק הקודם הייתי בטוח שאליזבת' אחראית להרעלה של הגנראל בכלא ועכשיו כבר לא בטוח בכלום
)
אם ימשיכו ככה, אני מוכן לסבול עונה נוספת

אני לא חושבת שדיוויד צדיק, אבל אני לא סובלת את אליזבת..היא נראת לי כמו מישהי שאין לה בעיה ללכת על גופות כדי להתקדם. הדרך שדפקה את קאריבעונה הקודת היתה דוחה ואני לא מבינה איך היא נשיאה בכלל..
&nbsp
סול דיי מאכזב וקארי כבר משוגעת לגמרי..
&nbsp
גם אני ממש אהבתי איך שהיא פירקה את האקר הסוטה..

אני לא אהבתי את הקטע עם ההאקר

כי הוא היה לגמרי מחוץ לעלילה, זה קטע שאפשר לדחוף אותו בכל עונה. זה היה נראה כמו איזו בדיחה של הכותבים בזמן בהלת הכופר לפני כמה חודשים מישהו אמר "נראה איך קארי הייתה מתמודדת עם זה". ובפרק הנוכחי העלילה לא התקדמה כמעט בכלל.

ארץ נהדרת

אז כמובן שהפאנל הראשון דן בתיק החדש- תיק 4000. הפאנל היה מצחיק ואלדד היה בלתי נסבל כמו המקור, הראל היה מעולה!!,את עמית לא זיהיתי אבל אני מתה על רועי בר נתן :), נאווה בוקר והאף, וכמובן ביבי ולפיד והתוכי של בזק
אביבית יכולה ללמוד מהדמות שלה בתוכנית,
&nbsp
הכותרות היו מצחיקות אבל אם אני משווה לוויקנד אפדייט (אני מניחה שאותם הם מנסים לחקות...) זה לא מתקרב...
&nbsp
המערכון על וייז היה מצחיק...
&nbsp
נטע הייתה מעולה!!!! לפחות דיברו על האיסור של הלופר ופתרו לנו את התעלומה...הוא באמת אסור...מוזר שלא הזכירו את אפילו פעם אחת (או שכן והדחקתי בגלל אסי/רותם/ פרסומות או ז*וני מוח אחרים..לא חסר
)...מירי רגב והתלבושת, פיק ודנה אינטרנשיונל (שני לדעתי פחות התאימה לחקות אותה...)..גלי עטרי הייתה ממש דומה לגלי!!! ואין לי מושג מי אלה שהיו נראים כמו מהסרט האחים בלוז (דטנר וקושניר..
)..
השיר היה מעולה!!! מערכון מצוין!!
&nbsp
אלכס המאמן כושר הרג אותי
"לדווח על שריפה...של קלוריה" :
&nbsp
ואין על סופר נני...הקטעים המצולמים של שאלות ההורים היו אמיתיים?
&nbsp
לא היה היום את משפחת טורטל אבל הפרק היה מעולה..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
הבעיה איתם

זה שהמערכונים ארוכים מידי ומאבדים את הפאנץ'.
נגיד זה על המאמן כושר התחיל מצחיק ומתישהו נהיה ארוך מידי ואיבד את זה.
וגם הסופר נני היה ארוך מידי.
&nbsp
הפעם באופן מפתיע דווקא הפאנל השני של האירווזיון היה יותר מצחיק מהפאנל הפוליטי.
&nbsp
הכי אהבתי את המערכון על הוויז, אני נשבעת שככה בדיוק הוא עובד!

בול!!!
חשבתי שזאת רק אני...גם הטורטלים שאני אוהבת מרגיש לי ארוך מידי... הם מושכים כל מערכון ופאנל יותר מידי...זהכמו שמישהו מספר בדיחה פעם אחת, היא מצחיקה ואז הוא מתלהב ומספר אותה שוב ושוב ושב...כמו מסטיק שנמתח יותר מידי...
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
טוב עכשיו אני מבינה חלום אחד שהיה לי הלילה

אני לא רואה ארץ נהדרת ולא משתמשת בווייז אבל בדיעבד בגלל ההודעה הזאת חלמתי שאני לוקחת טרמפ עם אורנה בנאי מכיוון הרצליה פיתוח ואנחנו צריכות לפנות שמאלה בגלילות ואיכשהו מפספסות את הפנייה ומגיעות למקום מוזר בצד המערבי של הכביש ואז אנחנו חוזרות אחורה ואני שואלת אותה: אם את כ"כ גרועה בהתמצאות, למה את לא משתמשת בווייז?!

didalf

Well-known member
הגיוני

את לא משתמשת בוויז כי את לא נוהגת או כי את נווטת כ"כ טובה?

למעלה