דיוני סדרות לסוף שבוע

LeRanch

New member
Grown-ish - שלושת הפרקים הראשונים

צפיתי אתמול בשלושת הפרקים הראשונים של Grown-ish, סדרת הבת של שחור-כזה, והופתעתי לטובה!
אמנם נורא מוזר לי לראות את זואי בסביבה שמנותקת מהמשפחה שלה, אבל זה לגמרי עובד. קצת מצחיק לשמוע אותה ואת שאר הדמויות מקללות (Freeform התחילו להשתמש במילה S**t בסדרות שלהם בזמן האחרון) ואפילו משתמשת בכדורים ממריצים - דבר שבוודאות יגרום לאבא שלה התקף לב אם הוא ישמע על זה. בכל אופן אני אוהב את הדינמיקה שלה עם שאר הדמויות - מדובר בחבורה ממש חמודה וצחקתי מדי פעם בקול. ואיך אפשר שלא לציין את דיאון קול, הלא הוא צ'ארלי האחד והיחיד, שכל סצנה שלו בשתי הסדרות היא פשוט הזייה מוחלטת.

מאסטר שף

הפעם...משימת הדחה בה משתתפות ןיקטוריה, סיוון, לירון ומוזנא.
הן מקבלות טונה טרייה וקופסת הפתעות קטנה. יש להם 25 דקות והטוויסט הוא שאחרי 10 דקות, המזווה נסגר. הטעימה של השופטים תהיה באופן אנונימי. בסוף המשימה אחת תעלה למרפסת ו3 הנותרות יבשלו מהקופסה הקטנה.
&nbsp
*מוזנא התקשתה כי לא רגילה לעבוד עם טונה טרייה..טוב שנדיה לא הכינה לה את כל המנה.
*סיוון רצתה להכין משהו דומה למוזנא ואז החליטה לשנות כדי שלא יהיה דמיון. הכינה מנה בפעם הראשונה..לא בטוחה שזה חכם. איבדה את הקארי חח
*ויקטוריה ממש מתנאשת ומעצבנת אותי...מקווה שתעוף. היא המציא מנות ובלה בלה בלה...זה שאת מוסיפה חרדל לרוטב קיים, לא אומר שהמצאת את הגלגל..תנוחי.
*לירון נראתה דיי ממוקדת ויודעת מה היא מתכננת לעשות..עבדה מסודר ורגוע...כל הכבוד לה.
&nbsp
הן מגישות את המנה ומתחילות להכין את המנה מהמנה של הטונה מקופסה שהייתה בקופסה הקטנה ואחת לא תצטרך להגיש את המנה ותנצל.
&nbsp
המנות מהנתח טונה:
*סיון- טונה צרובה עם גרגרי חרדל על מצע ירוקים וחלב קוקוס. אייל לא אהב את הפורפורציות ואהרוני לא הסכים איתו..היה משהו מא במנה.
*מוזנא- טונה צרובה עם שומשום לבן ושחור על אטריות סובה. השופטים אהבו את המנה.
*ויקטוריה- טונה צרובה עם סלט מלפפון, גזר, נבטוטים ובוטנים ברוטב חרדל אסייאתי. השופטים ממש לא אהבו ואמרו שזה נוראי...ישר שמו לב שמי שהכין ניסה להשוויץ. חריף מידי מריר מידי, חיתוך וצריבה א נכונה.
*לירון- טונה טרייה עם סלט ירוקים חריף וקרם מנגו קוקוס. מיכל העירה לאהרוני על הצופסטיק...הם רגילים לאכו את הרוק של שני חחחח אהבו את המנה.מקווה שהיא תנצל.
&nbsp
*לירון זכתה במנה המצטיינת ועלתה למרפסת.
&nbsp
יהודה מציק לסיוון מהמרפסת...זה ממש מעצבן אותי שהחברה במרפסת כל הזמן זורקים הערות למתמודדים. הם צריכים להתמודד לבד עם המשימה...דיי ברור שההפקה מעודדת את זה...
&nbsp
המנות מהטונה המשומרת:
*ויקטוריה- בוריק של טונה וביצה לצד רוטב יוגורט מלפפונים חריף המנה נראתה ממש יפה לדעתי. הם אהבו..קיוויתי שהיא תעוף, כנראה שלא. וברור שיש בוריק טונה...אוי מיכל.
*מוזנא- הכינה בוריק עם טונה, תפו"ט וזעתר ברוטב שומר וזעפרן.גם מנה יפה...כנראה שיעיפו אותה כי ההיא העיזה לצאת נגד הטונה המשומרת חחח. הם אהבו את המנה.
*סיוון- תבשיל טונה, חצילים וזיתים ברוטב עגבניות במעטפת בצק.לפחות זה לא בוריק אבל המנה לא נראתה מגרה במיוחד...השופטים אהבו ואז היה ויכוח עם חיים או משהו מה המנה הטובה ביותר...
&nbsp
ואז אייל מתחרט והם ממשיכים לדון (פייק דרמה..) ובסוף מחליטים להדיח את סיוון...
אוף.. קיוויתי שויקטוריה תעזוב.
&nbsp
*
&nbsp

גב האומה

גיל איבה התארח הערב...מה הוא לבש???????? יותר גרוע מעינב (גם שליין אמר את זה חח)
&nbsp
כמובן שדיברו על כל הענין המבחיך של יאיר נתניהו.."קשרי הון שלטון כובעון" חחחח עינב!!!, האורנה שקשה לא לדרוך ברטוב...איכ!!! היו בדיחות ממש טובות...
המשחק עם השמות/שמות אמצעיים/ שמות משפחה וכינויים מהצבא והפרשות היה מצחיק..
ואז הם עזרו לביבי לסובב את הפרשות..פחות מצחיק מהשאר..
&nbsp
ואז עברו למשה סנא ומירי רגב..ולמרות שאני ליכודניקית, אני ממש נגד חוק המרכולים ואני בהלם שהם תומכים בו. אין ללשון שלה יום מנוחה חחחחח. אקוניס באמת יצא פרש..
ואז דיברו על השרים השונים אותם נעיף מהכנסת והם עזרו להם למצוא עבודה חדשה....עידו ממה כיכב חחח
&nbsp
ואז הגיעה גפני ליף...
ויש עתיד חחחחחחחחחחחחחחחחח..ממש אין עתיד...
ואז הפאנל שכתב את ההסטוריה ושיפרו את המחאה החברתית.
היה כמה ססמאות ממש טובות..חילוני שהוא דתי חחח
&nbsp
שליין יהיה שופט בבית המשפט העליון חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ואז הוא התלבש על איילת שקד...היא התבלבלה בין בית המשפט לבית המקדש

זאת רק אני או התונית הייתה אקסטרה פוליטית היום??
ואז הפאנל עזר לשופטים ל דתיים לגרום לאיילת שקד לחשוב שהם דתיים כדי שיהיה להם סיכוי להתקבל...הם עייפו אותי כבר..
&nbsp
המונולוג של שליין...
כי לא דיברו מספיק על יאיר נתניהו..הינו זקוקים לעוד..ושוב השמיעו את ההקלטות...
יום שישי חחחחחחחח איך ליאור יצא מתחת לשולחן
לכל חשפנית יש כוכב והם ראו לפחות כוכבים חחחחחחחחחחחחחחחחח
כן...זה קצת לא הסתדר עם ארוחת שישי וארוחת שבת והקריאה בתך שביבי סיפר עליהם חחחחחחחחחחחחח
&nbsp
ליאור קצת נסחף אבל המונולוג לפחות היה מצחיק סוף סוף..אבל ארוך מידי

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
אקסטרה פוליטית?

התוכנית הזאת תמיד פוליטית, זה הרעיון שלה
לא יודעת למה התכוונת באקסטרה.
וואי הלבוש של גיל ריבה הרג אותי, חבל שהוא לא ישב ליד אורנה, הם נראו כמו פאוור ריינג'רס
כמובן שהתחילו את התוכנית בלצחוק על זה.
&nbsp
סה"כ היה די מצחיק היום, אהבתי הכל.
ודי הסכמתי עם המונולוג.

הם תמיד מדברים על פוליטיקה...נכון...

אבל היום 90% מהתוכנית עסקה במשפחת נתניהו וזה עייף אותי חחחח
המונולוג היה ממש מצחיק..
לפחות לא היה את פינת ההדתה היום....

didalf

Well-known member
מה לעשות

משפחת נתניהו סיפקה הרבה חומר השבוע

kordilia snake

New member
פרק טוב

קודם כול לא הייתה הדתה
.
&nbsp
הפאנל על יאיר נתניהו והרשימה עם דפני ליף היו ממש טובים. עינב ואורנה הרגו אותי מצחוק.
&nbsp
הקטע עם איילת שקד היה בסדר וגם הקטע עם חברי הליכוד.
&nbsp
והמונולוג סוף סוף באמת היה מצחיק, וליאור צדק בכול מילה.

ויקי ואני

ויקי מובילה על פי הסקרים...יפה...
אבא של דדי פותח פאב ורוצה שדדי יכתוב לו נאום ורייזר שלו מזמין ממנו הספד ודדי מזניח את ויקי. מסתבר שאש הממשלה מבקש מויקי לבחור תיק אחר כדי לא להתמודד מולו והיא מבקשת מדדי שיכתוב לה נאום שמסביר למה בחרה דווקא בתיק הזה, אותו היא עדיין לא בחרה. חוץ מזה, היא צריכה עוד נאום ללווייה..
&nbsp
דדי מתרקשר לליאור אותה סינן מקודם ואומר שהוא לא בא כי זה קשה ככה האון אנד אוף..היא אומרת שהיא מתגעגעת אליו ואז הוא מכניס את השיחה להספד של רייזר לאישתו נסייה חח
&nbsp
ויקי ודדי מכסחים כשויקי מגלה שדדי כותב נאומים לעוד אנשים והיא מרגישה נבגדת...אני מניחה שזה קשור לאיתן במובן מסוים..ויקי מפילה עליו דרישות הזויות- להתפטר מכל האנשים להם הוא כתב נאום, להגיד להם מה הוא חושב עליהם ולכתוב לה למה היא היחידה...לפעמים היא ממש כלבה.
ואז דדי חושף שברוך שוכב עם וונדי בלישכה שלה חח. ואז הוא הולך "להתפטר" מאבא שלו אבל אז הוא לא מרגיש טוב ודדי מזמין לו אמבולנס..
&nbsp
דדי מגיש לויקי מכתב פיטורין. הוא מחליט להפסיק לעבוד עם אנשים שלא היה לא נעים, ויקי באמת מתנצלת ואומרת שזקוקה לו והוא עוזב. מסתבר שרבר שלו סבל בסהכ מהתקף חרדה..
&nbsp
ליאור מגיע לדדי כי נלחצה שהוא לא בא כשקראה לו...היא אומרת שלדעתה ויקי עשתה לו טוב...הוא רואה את הדתי מהפרק הקודם שיכתוב לה את הנאום ודדי עוזב את ליאור ורץ לויקי ומביא לה את המכתב של לה הוא עובד רק איתה..היא רוצה להשתמש בנרום של נדב והוא מבקש מוונדי שתיתן לה את הנאום שהוא כתב..
&nbsp
בהתחלה היא מודיעה על פרישה אבל אז מקריאה את הנאום של דדי מבלי לדעת שהוא כתב אותו ולא נדב..היא כנראה הבינה באמצע...היא מודיעה שהיא תהיה ראש הממשלה הבאה של ישראל.
&nbsp
וסוף סוף קרה הדבר הצפוי מהפרק הראשון...לפחות הולך לקרות..
&nbsp
פרק סיום עונה מעולה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Reutk

Active member

אוי כן, היא עשתה בדיוק מה שהוא אמר לה, פשוט באה אליו והסתכלה לו בעיניים, וכבר חשבתי שלא יכול להיות שזה קורה כל כך מהר ואז זה באמת לא קרה והיא טייחה את זה ב"אני עדיין צריכה שתגיד לי מה להגיד." אבל נו טוב, היא לא עובדת על אף אחד כולל דדי.

היה מצחיק שויקי בדקה באינטרנט מה השרים עושים כדי לבחור תיק מעניין בשבילה.

Reutk

Active member
זה הבאסה בסדרות ישראליות

יכול להיות עוד שנה וגם יכול להיות עוד 10
. נקווה לטוב.

אוז- עונה 2 פרקים 1-2

פרק 1-
מתגלות תוצאות הירי מסוף העונה הקודמת: שישה אסירים נהרגו ושני סוהרים.
אחד מהאסירים שנהרג הוא רוס
מבאס לא רק בגלל שאהבתי אותו, אלא גם בגלל שהיה
עוד פוטנציאל לדמות שלו ולפיתוח קווי עלילה נוספים...
מקמנוס נורה, אבל שורד.
מעבירים את האסירים לאוכלוסיה הכללית, ואת חברי "המועצה" להתבודדות, וכמובן שהבלגן ממשיך לחגוג...
אדביסי מתחרפן על כל הראש בגלל הסמים

אלווה קייס מגיע לחקור את המקרה (ואיכשהו עולה על הקשר הרומנטי שהיה בין דיאן לרוס),
אבל בסופו של דבר אף אחד לא מואשם...
וכמובן עוד אחת מהסצינות הזכורות של הסדרה (ושוב בחסות ביצ'ר) מתרחשת כאשר
אחד האסירים מכריח את ביצ'ר "לפנק" אותו, וביצ'ר פשוט נושך לו את ה-***
&nbsp
פרק 2-
אוגוסטוס הצחיק אותי עם הקסדה והמגן לעיניים בוידויים שלו

עיר הברקת נפתחת שוב לאחר שנה (קבוצת "האחרים"
).
ריאן נראה פחות טוב עם שיער ארוך, וביצ'ר בכלל נראה אחרת עם שיער ארוך וזקן ללא צורה

פיטר שיבטה תופס את מקומו של אביו, וריאן מוכר את אדביסי בשניות.
שילינגר עובר ניתוח מוצלח בעין, ומתכונן לועדה, ומחפש מישהו שיהיה מוכן להרוג את ביצ'ר שלא מפסיק להציק לו.
הוא פונה לבסוף לדיאן, והיא כביכול מסכימה אבל אז מבינים שביצ'ר טמן לו פח,
והוא נזרק לבור, ונראה שהשחרור שלו לא יגיע בקרוב...
הבת של ליאו עוברת אונס בידי לטיניים והיא מתאשפזת בבית החולים.
ליאו מוציא את העצבים שלו על מיגל והם הולכים מכות.
הפרק מסתיים כשריאן מדמם מהפטמה שלו, ומתגלה אצלו גידול עם חשש לסרטן השד

twisted nerve1

New member
אני אוהבת את ההודעות שלך

כי הם פשוט יחסית מזכירות לי דברים שהיו כי אני כבר לא זוכרת את כל הדברים ומה שאני זוכרת, אז אני לא זוכרת בדיוק מתי זה קרה.
&nbsp
הקטע שביצ'ר נושך את ה.... -כן! אחד הקטעים. אני זוכרת שידיד שלי שיכנע אותי לראות את הסדרה מזמן לפני שראיתי אז הוא בעצם אמר לי על הקטע הזה, וזה קנה אותי (כן מעניין מה זה אומר עלי. אני פשוט אוהבת סדרות שאין להם קווים אדומים)
מקווה שתמשיך לכתוב על הסדרה

למעלה